Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Átigazolások

#13741 Hozzászólás Szerző: bolnud »

almos írta:
Николаевич írta:
ChesterB írta: http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... os-2252755" onclick="window.open(this.href);return false;

Ennyit erről, pedig azt hittem én is hogy előbb-utóbb nálunk köt ki. Talán nem baj, hogy nem.

Jobb hogy a Benficához igazolt. Amíg Lukaku meg KDB sem biztos hogy befér a csapatba addig nincs itt keresni valója. 7-7 gólt rúgott a szerb bajnokságban(ami nem sokkal jobb mint a magyar), ez nem olyan bika. Persze nagyon fiatal még, fog fejlődni a Benficában, jobb lesz neki ott mint a Reservesben.
Figyeljétek meg, egyszer nem igazolunk le egy wonderkidet és lesz belőle valami. 5 év múlva majd valami 30 millióért adják el.
Talán pont azért lesz belőle valami, mert nem hozzánk került. Egy wonderkidneksokkal több esélye van fejlődni egy Benfica szintű csapatnál , mint nálunk sajnos.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Átigazolások

#13742 Hozzászólás Szerző: almos »

Николаевич írta:
ChesterB írta:
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... os-2252755" onclick="window.open(this.href);return false;

Ennyit erről, pedig azt hittem én is hogy előbb-utóbb nálunk köt ki. Talán nem baj, hogy nem.

Jobb hogy a Benficához igazolt. Amíg Lukaku meg KDB sem biztos hogy befér a csapatba addig nincs itt keresni valója. 7-7 gólt rúgott a szerb bajnokságban(ami nem sokkal jobb mint a magyar), ez nem olyan bika. Persze nagyon fiatal még, fog fejlődni a Benficában, jobb lesz neki ott mint a Reservesben.
Figyeljétek meg, egyszer nem igazolunk le egy wonderkidet és lesz belőle valami. 5 év múlva majd valami 30 millióért adják el.
LAMPARD#8

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#13743 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... os-2252755" onclick="window.open(this.href);return false;

Ennyit erről, pedig azt hittem én is hogy előbb-utóbb nálunk köt ki. Talán nem baj, hogy nem.

Jobb hogy a Benficához igazolt. Amíg Lukaku meg KDB sem biztos hogy befér a csapatba addig nincs itt keresni valója. 7-7 gólt rúgott a szerb bajnokságban(ami nem sokkal jobb mint a magyar), ez nem olyan bika. Persze nagyon fiatal még, fog fejlődni a Benficában, jobb lesz neki ott mint a Reservesben.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#13744 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

tibi71 írta:Azért ez a Mata ügy rendesen felbasz,hogy ha igaz ! Hogy kerülhetett egyáltalán szóba ?? Ha itt is el kezdi üldözni a Spanyolokat José,akkor........ : :evil:
Ez pont erről szól... Volt is egy cikk, amiben részletesen leírták, hogy ez csak arra megy ki, hogy megutáltassák Mourinho-t a szurkolókkal. Ezeket a híreket egyszerűen kár komolyan venni.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Átigazolások

#13745 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Azért ez a Mata ügy rendesen felbasz,hogy ha igaz ! Hogy kerülhetett egyáltalán szóba ?? Ha itt is el kezdi üldözni a Spanyolokat José,akkor........ : :evil:

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#13746 Hozzászólás Szerző: Chester »

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... os-2252755" onclick="window.open(this.href);return false;

Ennyit erről, pedig azt hittem én is hogy előbb-utóbb nálunk köt ki. Talán nem baj, hogy nem.

cfclondon
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2006. július 1., szombat 10:51

Re: Átigazolások

#13747 Hozzászólás Szerző: cfclondon »

http://m.skysports.com/article/football//8769994" onclick="window.open(this.href);return false;

Torres marad!! Ennyit Mata es David Luiz tavozosarol is. Ahogy Torresè sem igaz, ugy a tobbi pletyka sem!!
GO BLUES

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Átigazolások

#13748 Hozzászólás Szerző: Keppi »

alpar08 írta::) állítólag Mourinhonak szemet szùrt.
Nem rossz a srác: http://www.youtube.com/watch?v=F9Pg3r8jXrs" onclick="window.open(this.href);return false;
Ez alapján baromi jó, ráadásul főleg balszélsőt játszik.
:)

alpar08
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008. augusztus 3., vasárnap 15:49
Kedvenc játékos: Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#13749 Hozzászólás Szerző: alpar08 »

:) állítólag Mourinhonak szemet szùrt.
Nem rossz a srác: http://www.youtube.com/watch?v=F9Pg3r8jXrs" onclick="window.open(this.href);return false;
-=Kék vér=-

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#13750 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Nem kell Cavani ha Lukaku megkapja első számúként a lehetőséget. Volt fél év bizalom Bának, meg két és fél a hisztisnek, nehogymár az egyetlen Chelsea-tulajdonú csatár, aki az elmúlt egy évben képes volt konstans csatárként futballozni, ne kapjon esélyt.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#13751 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Mister írta:
Bane28 írta:
daw3 írta:Cavanit egyre esélyesebbnek tartom.
Sok róla a pletyka, nem is tagad, plusz ilyen cikket is lehoz a sky.
Szerintem összejön a transzfer. Csak kár, hogy ilyen sok pénzt kell érte fizetni.

Nem baj az haverom! Csak úgy jöjjön hogy Torres Dani maradjon! S akkor apánk összehozhatna egy Cavani Torres csatár kettős.
"Lukaku és De Bruyne készen állnak arra, hogy helyet kapjanak a csapatban és részei legyenek a terveknek."

Szerinted?Torres Chelsea karrierjének nagy valószínűleg vége...Cavani sokkal jobb,Lukaku jobb,Ba jobb....ect ect ect
Az ilyen mondataidnál mindig azt hiszem, hogy oltári nagy buli volt, csak kicsit elhúzódott a másnap. Szerintem Bamford is jobb, sőt, Torghelle is jobb. Nyugodjatok bele, FT9 itt lesz jövőre is, és ahogy a szezont zárta, úgy szívesen is látjuk. Cavani még a következő Sheva is lehet, nem mintha öreg lenne, de én abszolút nem várom... inkább a feléből Lewandowski, vagy Hulk személyében egy izmos jobbszélső, mert Oscar kényszerből az.

Mellesleg Lukaku nem a kezdőbe jönne, irreális is lenne, mivel a WBA-ban is csak a szezon felét húzta le nagyjából, ráadásul épphogy 20 éves. Elég neki az, ha FT9 mögött kap 20 meccset kezdőként, bőven segíti a fejlődését és a motivációját, de szerintem ezt ő is tudja. Akik meg elragadtatják magukat azon, hogy Cavanival hivatalosan is tárgyalunk, azoknak eszébe juttatnám, hogy idáig eljutottunk már sok olyan játékossal, akik később nem jöttek.

Ja, és José nem mondta biztosra, hogy nálunk maradnak a belgák... azzal tért ki, hogy előbb mindenkivel találkozik és felméri a keretet, és hogy egyiket se adjuk el. A kölcsönt nem zárta ki egy szóval sem, legalábbis az én emlékeim szerint.

edeskeves
Hozzászólások: 3145
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#13752 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Mister írta:
Bane28 írta:
daw3 írta:Cavanit egyre esélyesebbnek tartom.
Sok róla a pletyka, nem is tagad, plusz ilyen cikket is lehoz a sky.
Szerintem összejön a transzfer. Csak kár, hogy ilyen sok pénzt kell érte fizetni.

Nem baj az haverom! Csak úgy jöjjön hogy Torres Dani maradjon! S akkor apánk összehozhatna egy Cavani Torres csatár kettős.
"Lukaku és De Bruyne készen állnak arra, hogy helyet kapjanak a csapatban és részei legyenek a terveknek."

Szerinted?Torres Chelsea karrierjének nagy valószínűleg vége...Cavani sokkal jobb,Lukaku jobb,Ba jobb....ect ect ect
Cavani nincs itt és nem biztos, hogy jön meg az sem garantált, hogy beválik. Ba hol jobb? Lukaku meg nem fogja végigjátszani az egész szezont, majd Nandoval osztoznak meg ott lesz Ba is még.Ha Lukaku marad ami ezek szerint így lesz, akkor nem fontos Cavani se meg más se előre egyenlőre.

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Átigazolások

#13753 Hozzászólás Szerző: Mister »

Bane28 írta:
daw3 írta:Cavanit egyre esélyesebbnek tartom.
Sok róla a pletyka, nem is tagad, plusz ilyen cikket is lehoz a sky.
Szerintem összejön a transzfer. Csak kár, hogy ilyen sok pénzt kell érte fizetni.

Nem baj az haverom! Csak úgy jöjjön hogy Torres Dani maradjon! S akkor apánk összehozhatna egy Cavani Torres csatár kettős.
"Lukaku és De Bruyne készen állnak arra, hogy helyet kapjanak a csapatban és részei legyenek a terveknek."

Szerinted?Torres Chelsea karrierjének nagy valószínűleg vége...Cavani sokkal jobb,Lukaku jobb,Ba jobb....ect ect ect
One Life,One Love,One Club

Bane28
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 11:39
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Átigazolások

#13754 Hozzászólás Szerző: Bane28 »

daw3 írta:Cavanit egyre esélyesebbnek tartom.
Sok róla a pletyka, nem is tagad, plusz ilyen cikket is lehoz a sky.
Szerintem összejön a transzfer. Csak kár, hogy ilyen sok pénzt kell érte fizetni.

Nem baj az haverom! Csak úgy jöjjön hogy Torres Dani maradjon! S akkor apánk összehozhatna egy Cavani Torres csatár kettős.

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolások

#13755 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Cavanit egyre esélyesebbnek tartom.
Sok róla a pletyka, nem is tagad, plusz ilyen cikket is lehoz a sky.
Szerintem összejön a transzfer. Csak kár, hogy ilyen sok pénzt kell érte fizetni.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

dancsobeka94
Hozzászólások: 470
Csatlakozott: 2009. október 12., hétfő 19:57
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Domaszék

Re: Átigazolások

#13756 Hozzászólás Szerző: dancsobeka94 »

http://www1.skysports.com/football/news ... e-Mourinho" onclick="window.open(this.href);return false;
majd látjuk :wink:

Avatar
adee93
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 16:03
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Átigazolások

#13757 Hozzászólás Szerző: adee93 »

http://www.chelseafanatics.hu/news.php? ... rom&ucat=5" onclick="window.open(this.href);return false;
Blue is the Colour

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#13758 Hozzászólás Szerző: Chester »

Egy gyomros ennek a topiknak:

Jose: We have already 60 players, because in the last two days we had 20 new buys in the media.

:D :D :D

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolások

#13759 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

http://www.givemesport.com/351185-mouri ... trio-leave
Nem először hozzák őket szóba, nagyon remélem, hogy nem igaz(Torres eladásába még belmennék :D)

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#13760 Hozzászólás Szerző: putthelime »

kakas19 írta:Kell, hogy irjak ujsag nevet ahoz,hogy hiteles legyen?
Áhh nem, nem nem nem nem nem nem.
They do now.

Válasz küldése