Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolások

#13801 Hozzászólás Szerző: Dante »

Hawaii írta:Hát nem tudom, de ezelőtt pont egy évvel még rossz volt nézni, ahogy csetlett-botlott a labdával... Én azt mondom, hogy csak óvatosan kell szoktatni a dologhoz. Nem tudhatjuk, hogy lelkileg pl mennyire bírná, ha mondjuk 10 meccsen át nem szerezne gólt, utána kikerülne a kezdőből és helyette Ba játszana. Persze ez csak feltételezés, de ha meglenne a Cavani-Lukaku kettősünk, akkor azt mondanám, hogy egyikőjük biztosan beválik majd és nem fogunk megint csatár nélkül játszani az egész szezonban.
igen, mert egy éven keresztül csak a padon ült, természetes hogy meccshiányosan gyengén megy. de azt is tudjuk már, hogy nem esik kétségbe, ha pár emberen át kell mennie, hogy gólt lőjön.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#13802 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

ChesterB írta:
Hawaii írta:Oké, a következő szezonnak vágjunk neki egy 20 éves támadóval, aki még nálunk semmit se bizonyított. Okos ötlet, nagyon... Remélem, semmit se akartok nyerni jövőre. :D
Nem mi lennénk az első csapat, aki 20 éves játékosokat dobál be. Boas alatt amikor itt volt még nyilván nem várta el senki, hogy évi 40 meccs jusson neki legalább. De azóta eltelt 2 év, megszokta a PL ritmusát a WBA-ban, simán lehetne terhelni. Egy fiatalnak óriási lökést adhat, ha a KEDVENC csapata bízik benne. Nézz rá a gyerekre, szerinted úgy néz ki, mint aki mentálisan gyenge lenne, vagy nem bírja a terhet?
Hát nem tudom, de ezelőtt pont egy évvel még rossz volt nézni, ahogy csetlett-botlott a labdával... Én azt mondom, hogy csak óvatosan kell szoktatni a dologhoz. Nem tudhatjuk, hogy lelkileg pl mennyire bírná, ha mondjuk 10 meccsen át nem szerezne gólt, utána kikerülne a kezdőből és helyette Ba játszana. Persze ez csak feltételezés, de ha meglenne a Cavani-Lukaku kettősünk, akkor azt mondanám, hogy egyikőjük biztosan beválik majd és nem fogunk megint csatár nélkül játszani az egész szezonban.

Bane28
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 11:39
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Átigazolások

#13803 Hozzászólás Szerző: Bane28 »

http://www.madridista.hu/web/index.php? ... o&id=16829" onclick="window.open(this.href);return false;

A Real-al harcolunk Cavani megszerzéséért állítólag.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#13804 Hozzászólás Szerző: Chester »

Hawaii írta:Oké, a következő szezonnak vágjunk neki egy 20 éves támadóval, aki még nálunk semmit se bizonyított. Okos ötlet, nagyon... Remélem, semmit se akartok nyerni jövőre. :D
Nem mi lennénk az első csapat, aki 20 éves játékosokat dobál be. Boas alatt amikor itt volt még nyilván nem várta el senki, hogy évi 40 meccs jusson neki legalább. De azóta eltelt 2 év, megszokta a PL ritmusát a WBA-ban, simán lehetne terhelni. Egy fiatalnak óriási lökést adhat, ha a KEDVENC csapata bízik benne. Nézz rá a gyerekre, szerinted úgy néz ki, mint aki mentálisan gyenge lenne, vagy nem bírja a terhet?

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#13805 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

béla írta:
Hawaii írta:
béla írta:Éppezaz. Lukaku egy szarabb csapatban,egy erősebb bajnokságban lőtt egy halom gólt. 20 meccsen volt kezdő,tizenhétszer betalált. Simán elbírná a terhet,már 16-17 évesen húzóember volt egy bajnokcsapatban...És pont,hogy rá nem nehezedne akkora teher, mert mindenki tudja,hogy milyen fiatal,és majd később kell várni tőle a csodát. És pont ettől lehetne marha eredményes,nagyobb nyomás nélkül játszhatna. Cavani pedig a góljai felét tiziből vagy ütempasszból szerezte idén, nálunk ez a két lehetőség szinte teljesen kilőve. A maradékot fejelte vagy 3 méterről kotorta be. És persze volt pár egyik kategóriába se sorolható góljai is.

De egy kérdésre adj választ: Ha Cavani beválik,és Lukaku mondjuk kölcsönben lő 25 gólt, akkor mit lépnél? Passzoljuk el Cavanit 35 millióért,vagy menjen a kukába Lukaku?
De bakker miért ne lehetne ez a kettő egyszerre a Chelsea-ben? Hol és mikor mondtam olyat, hogy adjuk kölcsön Lukaku-t? Légyszi keresd már vissza azt a hozzászólásomat, mert mostanában biztos nem mondtam ilyet. Komolyan, nem értelek titeket, nem csak egy kezdő 11-et kell összerakni. Nagyon hosszú lesz a következő szezon is, ha nem esünk ki hamar a kupákból, akkor meg főleg. Lesz 60-65 meccs, azt 2 csatár közt bőven fel lehet osztani. Aztán majd elválik, melyik lesz a jobb.

Amúgy pont leszarom, hogy valaki, milyen gólokat lő, perpill az összes csatárunk (Torres, Ba, Moses) képtelen a gólszerzésre. Hidd el, egy BL elődöntőben, ha Cavani 5 méterről lövi be, nekem az is ugyanolyan jó lenne, mintha Lukaku beollózná kapáslövésből.
Nem az a lényeg,hogy milyen gól,a gól az gól,ez a lényeg. Ez igaz. De lehet,hogy a PL-ben egy Vidic labdástól együtt baszná ki az ötösön belülről,nem néznék bambán a védők,ahogy flipperezik a labda. Arra meg nem lehet alapozni,hogy majd itt is jól jön ki neki a kapu előtti kavarodás.

És amúgy hogy osztanád el a meccseket? Lukakué a Ligakupa meg szuperkupa? :DD Kapus és csatár poszton nem árt az állandóság. Aztán majd kapja Lukaku az ívet,hogy mért nem lő gólt a bajnokságban,oszt majd 10 perceket játszik,mert Cavani 60 millióba került.
Ligakupa + a kevésbé fontos meccs minden héten, amikor dupla meccset játszunk. Csereként amúgy egyszerre akár mindketten is a pályán lehetnének, ha az eredmény úgy alakulna. Egyébként még nem igazoltuk le Cavani-t, ha majd itt lesz, akkor térjünk vissza erre. :)

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#13806 Hozzászólás Szerző: béla »

Hawaii írta:
béla írta:Éppezaz. Lukaku egy szarabb csapatban,egy erősebb bajnokságban lőtt egy halom gólt. 20 meccsen volt kezdő,tizenhétszer betalált. Simán elbírná a terhet,már 16-17 évesen húzóember volt egy bajnokcsapatban...És pont,hogy rá nem nehezedne akkora teher, mert mindenki tudja,hogy milyen fiatal,és majd később kell várni tőle a csodát. És pont ettől lehetne marha eredményes,nagyobb nyomás nélkül játszhatna. Cavani pedig a góljai felét tiziből vagy ütempasszból szerezte idén, nálunk ez a két lehetőség szinte teljesen kilőve. A maradékot fejelte vagy 3 méterről kotorta be. És persze volt pár egyik kategóriába se sorolható góljai is.

De egy kérdésre adj választ: Ha Cavani beválik,és Lukaku mondjuk kölcsönben lő 25 gólt, akkor mit lépnél? Passzoljuk el Cavanit 35 millióért,vagy menjen a kukába Lukaku?
De bakker miért ne lehetne ez a kettő egyszerre a Chelsea-ben? Hol és mikor mondtam olyat, hogy adjuk kölcsön Lukaku-t? Légyszi keresd már vissza azt a hozzászólásomat, mert mostanában biztos nem mondtam ilyet. Komolyan, nem értelek titeket, nem csak egy kezdő 11-et kell összerakni. Nagyon hosszú lesz a következő szezon is, ha nem esünk ki hamar a kupákból, akkor meg főleg. Lesz 60-65 meccs, azt 2 csatár közt bőven fel lehet osztani. Aztán majd elválik, melyik lesz a jobb.

Amúgy pont leszarom, hogy valaki, milyen gólokat lő, perpill az összes csatárunk (Torres, Ba, Moses) képtelen a gólszerzésre. Hidd el, egy BL elődöntőben, ha Cavani 5 méterről lövi be, nekem az is ugyanolyan jó lenne, mintha Lukaku beollózná kapáslövésből.
Nem az a lényeg,hogy milyen gól,a gól az gól,ez a lényeg. Ez igaz. De lehet,hogy a PL-ben egy Vidic labdástól együtt baszná ki az ötösön belülről,nem néznék bambán a védők,ahogy flipperezik a labda. Arra meg nem lehet alapozni,hogy majd itt is jól jön ki neki a kapu előtti kavarodás.

És amúgy hogy osztanád el a meccseket? Lukakué a Ligakupa meg szuperkupa? :DD Kapus és csatár poszton nem árt az állandóság. Aztán majd kapja Lukaku az ívet,hogy mért nem lő gólt a bajnokságban,oszt majd 10 perceket játszik,mert Cavani 60 millióba került.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#13807 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

béla írta:Éppezaz. Lukaku egy szarabb csapatban,egy erősebb bajnokságban lőtt egy halom gólt. 20 meccsen volt kezdő,tizenhétszer betalált. Simán elbírná a terhet,már 16-17 évesen húzóember volt egy bajnokcsapatban...És pont,hogy rá nem nehezedne akkora teher, mert mindenki tudja,hogy milyen fiatal,és majd később kell várni tőle a csodát. És pont ettől lehetne marha eredményes,nagyobb nyomás nélkül játszhatna. Cavani pedig a góljai felét tiziből vagy ütempasszból szerezte idén, nálunk ez a két lehetőség szinte teljesen kilőve. A maradékot fejelte vagy 3 méterről kotorta be. És persze volt pár egyik kategóriába se sorolható góljai is.

De egy kérdésre adj választ: Ha Cavani beválik,és Lukaku mondjuk kölcsönben lő 25 gólt, akkor mit lépnél? Passzoljuk el Cavanit 35 millióért,vagy menjen a kukába Lukaku?
De bakker miért ne lehetne ez a kettő egyszerre a Chelsea-ben? Hol és mikor mondtam olyat, hogy adjuk kölcsön Lukaku-t? Légyszi keresd már vissza azt a hozzászólásomat, mert mostanában biztos nem mondtam ilyet. Komolyan, nem értelek titeket, nem csak egy kezdő 11-et kell összerakni. Nagyon hosszú lesz a következő szezon is, ha nem esünk ki hamar a kupákból, akkor meg főleg. Lesz 60-65 meccs, azt 2 csatár közt bőven fel lehet osztani. Aztán majd elválik, melyik lesz a jobb.

Amúgy pont leszarom, hogy valaki, milyen gólokat lő, perpill az összes csatárunk (Torres, Ba, Moses) képtelen a gólszerzésre. Hidd el, egy BL elődöntőben, ha Cavani 5 méterről lövi be, nekem az is ugyanolyan jó lenne, mintha Lukaku beollózná kapáslövésből.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#13808 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

White írta:Épp ez az,Romelu egy gyenge csapatban játszott,ami nagyobb érdem.Másrészt erösebb ligában jàtszott szinte tiniként.Nápolyban könnyebb jó csatárnak lenni mint WBA-ban.
Gyengébb csapatban könnyebb feltűnni, mint egy erősebben. Ahogy előbb is írtam, csak Lukaku-val öngyilkosság nekivágni a szezonnak, viszont egy Lukaku-cavani páros már elfogadható lenne (plusz ugye a másik 2 -> Torres, Ba).

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#13809 Hozzászólás Szerző: béla »

Éppezaz. Lukaku egy szarabb csapatban,egy erősebb bajnokságban lőtt egy halom gólt. 20 meccsen volt kezdő,tizenhétszer betalált. Simán elbírná a terhet,már 16-17 évesen húzóember volt egy bajnokcsapatban...És pont,hogy rá nem nehezedne akkora teher, mert mindenki tudja,hogy milyen fiatal,és majd később kell várni tőle a csodát. És pont ettől lehetne marha eredményes,nagyobb nyomás nélkül játszhatna. Cavani pedig a góljai felét tiziből vagy ütempasszból szerezte idén, nálunk ez a két lehetőség szinte teljesen kilőve. A maradékot fejelte vagy 3 méterről kotorta be. És persze volt pár egyik kategóriába se sorolható góljai is.

De egy kérdésre adj választ: Ha Cavani beválik,és Lukaku mondjuk kölcsönben lő 25 gólt, akkor mit lépnél? Passzoljuk el Cavanit 35 millióért,vagy menjen a kukába Lukaku?

Avatar
White
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Átigazolások

#13810 Hozzászólás Szerző: White »

Épp ez az,Romelu egy gyenge csapatban játszott,ami nagyobb érdem.Másrészt erösebb ligában jàtszott szinte tiniként.Nápolyban könnyebb jó csatárnak lenni mint WBA-ban.
#OnceABlueAlwaysABlue

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#13811 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

béla írta: Mert Cavani mit bizonyított nálunk? :mrgreen:

És képzeld,semmi baj nem lenne vele,ha nem nyernénk,mert nem a jövő évben kell jónak lennünk,hanem a JÖVŐBEN. Mindig. Ehhez építkezni kell,nem összevásárolni egy csapatot. Ha nem igazolnánk se lenne semmi baj,ott lennénk az elején a tabellának.
És nem mindenki a trófeák miatt szeret egy csapatot. De gondolom nem cserélnéd el az EL-győzelmet se RDM maradására. Mert az is trófea. Juhú.
Cavani nem bizonyított semmit se nálunk, viszont a Napoli-ban (nem egy fos WBA-ban)már szezonok óta lövi halomszámra a gólokat, kb meccsenként 1-et. Persze megvan rá az esély, hogy befürdünk vele, de azért nem lesz minden nagy névből Torres2 illetve Sheva2, ezt értsétek már meg. És, ha meg véletlenül beválik és lövi majd sorra a gólokat, netán BL-t nyer nekünk? Tudom, akkor se érte meg...

Nem cserélném el az EL győzelmet RDM-re. Neki mennie kellett, egyszerűen nem Chelsea szintű edző volt, hiába klublegenda. Ezt annak ellenére mondom, hogy mikor ő még nálunk játszott, már akkor javában a Chelsea-nek szurkoltam és nagy kedvencem volt. Igen, építkezni kell, de mi nem a Barca vagyunk, ahol nyugodtan be lehet dobni a mélyvízbe egy-egy fiatalt. Szépen lassan kellene Lukaku-t beilleszteni, mert benne van a jövő, de mindezt nem úgy kell elérni, hogy rátesszük a következő 60-65 meccs terhét. Jövő szezonban, amennyiben marad, kapjon egy 20 meccset kezdőként meg még 20-30-at csereként, ennyi idősen az is bőven elég, ráadásul versenyhelyzetet is lehetne teremteni a 2 csatárunk között (Torres-szel és Ba-val nem számolok).

És nem, nem kell összevásárolni egy csapatot, azonban egy akkora klubnak, mint amekkora mi vagyunk nem lehet pusztán csak fiatalokra támaszkodni. Nem vitás, hogy Lukaku egy nap majd hatalmas sztár lesz és a hátán viszi majd a csapatot, de az nem 20 évesen lesz, ebben egészen biztos vagyok. A WBA-ban jól ment neki, hiszen semmi nyomás nem volt rajta és egészen mások is ott a célok. Szóval a lényeg, hogy igenis kellenek komolyabb kaliberű igazolások, persze én sem szeretem, mikor 50-60 milliókat dobálunk ki egy játékosra, de ha megnyerjük a BL-t újra, akkor elmondhatjuk, hogy igen, megtérült a befektetés.
béla írta: És nem mindenki a trófeák miatt szeret egy csapatot.
Hidd el, ha rajtam múlna Josh, Chalobah és a többi szerethető fiatal is kezdő lenne, de egy csapatot igenis a trófeái határoznak meg. Mi jut eszedbe a közelmúlti Arsenal-ról és Liverpool-ról? Semmi, viszont a régebbiről annál több.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#13812 Hozzászólás Szerző: marknagy »

langidave írta:a kedvencem ezek "a ti fizetitek?" emberkék itt a fórumon, talán ezt írják le ebben a topicban a legtöbbször, fogok csinálni egy statisztikát.


amúgy nem, nem mi fizetjük, de miért ne lehetne elmondani, hogy x játékosért faszért kell ennyit fizetni, amikor egy nagy lutri. hallgatom eleget az 50milliós csodafegyverünket is a haveroktól, nem hiányzik még egy
Lukaku 18 évesen a belga első osztályból jött ahol bizonyított 20 millió euróért. Cavani 3 szezon óta közel 40 gólt lő szezononként, az olasz első osztályban játszik és most van túl élete legjobb szezonján, 46 meccs 39 gól 10 gólpassz és 26 éves. Ezért kerül több mint 50 millió euróba.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#13813 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Hát érdekes lesz, hogy miben állapodtak meg Joséval biztos rákérdezett arra is, hogy kivel szemben kell bizonyítania ill. játék lehetőséget kiharcolnia és ennek a tudatában döntött.
Én örülök neki és akár már így is nekivágnék a szezonnak ha Cavani mégis érkezne akkor nyilván még erősebbek lennénk de akkor egyik csatár távozni fog de ennyire ne menjünk előre nemsokára ez is ki fog derülni!

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#13814 Hozzászólás Szerző: béla »

Hawaii írta: Oké, a következő szezonnak vágjunk neki egy 20 éves támadóval, aki még nálunk semmit se bizonyított. Okos ötlet, nagyon... Remélem, semmit se akartok nyerni jövőre. :D
Röhejes vagy. Mert Cavani mit bizonyított nálunk? :mrgreen:

És képzeld,semmi baj nem lenne vele,ha nem nyernénk,mert nem a jövő évben kell jónak lennünk,hanem a JÖVŐBEN. Mindig. Ehhez építkezni kell,nem összevásárolni egy csapatot. Ha nem igazolnánk se lenne semmi baj,ott lennénk az elején a tabellának.
És nem mindenki a trófeák miatt szeret egy csapatot. De gondolom nem cserélnéd el az EL-győzelmet se RDM maradására. Mert az is trófea. Juhú.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#13815 Hozzászólás Szerző: emsanya »

SZTÁRCSATÁR (jelen esetben Cavani) + Lukaku + Ba

Nálam így kezdődne a szezon, egy vezető ék, egy fiatal robbanékony bomba és egy megbízható tartalék. Ennyi csatár ideális lenne és a játék helyzetkhez is alkalmakodzni kell, mondjuk ha égünk és be kell küldeni mindenkit...

0123456789
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011. november 25., péntek 21:41
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolások

#13816 Hozzászólás Szerző: 0123456789 »

Én úgy gondolom (bármit is mondanak a bayernnel kapcsolatban) megkéne próbálni elhozni Lewandowskit, mert egy támadó tényleg kevés és én őt többre tartom mint Cavanit.

edeskeves
Hozzászólások: 3145
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#13817 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Hawaii írta:Oké, a következő szezonnak vágjunk neki egy 20 éves támadóval, aki még nálunk semmit se bizonyított. Okos ötlet, nagyon... Remélem, semmit se akartok nyerni jövőre. :D
Te már jövőre bajnokság, bl, fa kupa mindent elvársz a csapattól, csak mert Mourinho jött? Torres meg Ba is itt lenne rajta kívül, 3an megoldanák és elkezdődne végre Lukaku beépítése is, szokná a légkört, a nyomást és amennyi meccset játszunk nem lenne baj a meccshiánnyal sem. Bár nagyon úgytűnik, hogy Cavani érkezik, akkor a Torres-Ba-Lukaku 3asból valakinek menni kell, és az szerintem vagy Ba, vagy Lukaku kölcsön lesz. Mondjuk akkor sem sírnék, ha Torres-Lukaku-Cavani 3as lenne köv. szezonban, de azért kicsit sajnálnám Ba-t, hogy fél év jutott neki.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Átigazolások

#13818 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

béla írta:
marknagy írta:
béla írta:A Dortmund is 60 milliókért igazolt,és úgy verte tönkre a csóró Real Madridot. Nem az a fő gond,hogy nincs nálunk klasszis csatár(Cavani amúgy nem klasszis,RvP meg Falcao az,náluk azért gyengébb az uruguayi),hanem az,hogy nálunk nem csapat van,csak játékosok halmaza. Ezt kéne megoldani először...
Cavani nem klasszis? :o Akkor rohadtul sok játékos nem az... (egyébként megkérdezhetnénk pár seria a-s bloggert (Benito, Kornél, Viridis, Horas stb. mindegyikőjük rávágná hogy klasszis, sőt világklasszis.)
Pont attól klasszis egy klasszis,hogy nem sok hozzá mérhető játékos van a világon a posztján.

Ha Mataról kérdeznéd őket,nem mind mondaná azt,hogy klasszis, pedig az. És az összes PL-blogger ezt mondaná szerintem. Nyilván klasszisnak tartják,mert alig van hasonló szintű játékos a Serie A-ban, és azt a párat nagyra tartják. Van aki Marchisiot is klasszisnak tartja közülük... :DD Igazából mindegy is,annyi a lényeg,hogy Lukaku sokkal jobb lehet nála,felesleges az uruguayi
Oké, a következő szezonnak vágjunk neki egy 20 éves támadóval, aki még nálunk semmit se bizonyított. Okos ötlet, nagyon... Remélem, semmit se akartok nyerni jövőre. :D

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#13819 Hozzászólás Szerző: béla »

marknagy írta:
béla írta:A Dortmund is 60 milliókért igazolt,és úgy verte tönkre a csóró Real Madridot. Nem az a fő gond,hogy nincs nálunk klasszis csatár(Cavani amúgy nem klasszis,RvP meg Falcao az,náluk azért gyengébb az uruguayi),hanem az,hogy nálunk nem csapat van,csak játékosok halmaza. Ezt kéne megoldani először...
Cavani nem klasszis? :o Akkor rohadtul sok játékos nem az... (egyébként megkérdezhetnénk pár seria a-s bloggert (Benito, Kornél, Viridis, Horas stb. mindegyikőjük rávágná hogy klasszis, sőt világklasszis.)
Pont attól klasszis egy klasszis,hogy nem sok hozzá mérhető játékos van a világon a posztján.

Ha Mataról kérdeznéd őket,nem mind mondaná azt,hogy klasszis, pedig az. És az összes PL-blogger ezt mondaná szerintem. Nyilván klasszisnak tartják,mert alig van hasonló szintű játékos a Serie A-ban, és azt a párat nagyra tartják. Van aki Marchisiot is klasszisnak tartja közülük... :DD Igazából mindegy is,annyi a lényeg,hogy Lukaku sokkal jobb lehet nála,felesleges az uruguayi

Avatar
vmilan1
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2013. január 1., kedd 21:36
Kedvenc játékos: Petr Cech Oscar
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#13820 Hozzászólás Szerző: vmilan1 »

Patrik17 írta:egyébként boatenggel mi van? nem követem annyira az angol híreket de nagyon pedzegetik a nevét vagy csak valami szennylapnál felmerült?
reggel arrol irtak, hogy Londonban vannak mar, es targyalnak az atigazolasrol, azota semmi hir, de tenyleg semmi.
One life, one love, one club!

Válasz küldése