Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Bane28
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 11:39
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Átigazolások

#14081 Hozzászólás Szerző: Bane28 »

Nem is biztos hogy nekünk nagy giga sztár igazolások kellenének ide mint volt Torres, és Shevchenko.
Carvalho-t, Ferreira-t nem nagyon ismerte senki se mikor hozzánk kerültek. Hiába hogy nyertek BL-t Portoval attól még
nem azt jelenti hogy akkor nagy sztárok voltak már. Akkor Drogba se volt senki még amikor Marseilleből jött ide. Még is
azóta már legenda nálunk s PL gólkirály. Robben is Mourinho keze alatt kupálódott ki, mint ahogy Lampard, Terry, Joe Cole, Kalou,
Guðjohnsen, Bridge, Gallas. Essient is kb Hazardhoz hasonlítanám. Mindketten Franciaországból jöttek ide drága pénzért igaz, de
mindkettőért annak idején egész Európa le akart csapni. Essien is Lyonban csak kezdett felfele kerekedni, de nálunk lett a posztján
a leges legjobb fénykorában. De ugyan ez megtörténhet Hazard-al is. Mourinho-ra talán azt lehet mondani hogy mióta itt volt nálunk,
30-millió felett nem nagyon költött igazolásokra és még is olyan magot épített ki nálunk, amit még a távozása után is még meglátszódott a keze
munkája a keretben. Voltak utána olyan edzők akikre a szakemberek még mindig azt mondták hogy José csapata ez.
Abban reménykedem ha vissza jön megint egy ilyen sikeres magot kiépít kisebb pénzből nem giga igazolásokat csinálva!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#14082 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Mister írta:
langidave írta:Mikel kritikán aluli volt idén, én pénzzé tenném, amíg még lehet
Még jó,hogy nem te vagy a manager.... Lehet,hogy idén pocsék szezont hozott,te tudjuk,hogy mire képes....Rengeteg meccset hozott le tanári módon.

Amit a BL-döntőben csinált tavaly azt kötelező anyaggá tenném minden fiatal vkp számára. Idén tényleg gyengébb volt, de ebben benne van az is, hogy sérült volt, illetve Benitez nem nagyon bízott benne, volt hogyy 2-3 meccs kihagyás után játszott.

Mindenképpen tartsuk meg, igazi klublegenda lehet. Alig 26 éves, és lassan eléri a 300. meccsét :)

(Hihetetlen hogy 2007 februárja óta nem lőtt gólt :D Amikor a Shaktar ellen lesgólt fejelt akkorát üvöltöttem pedig)

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#14083 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

langidave írta:Mikel kritikán aluli volt idén, én pénzzé tenném, amíg még lehet
Kép
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Átigazolások

#14084 Hozzászólás Szerző: Mister »

langidave írta:Mikel kritikán aluli volt idén, én pénzzé tenném, amíg még lehet
Még jó,hogy nem te vagy a manager.... Lehet,hogy idén pocsék szezont hozott,te tudjuk,hogy mire képes....Rengeteg meccset hozott le tanári módon.
One Life,One Love,One Club

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#14085 Hozzászólás Szerző: langidave »

Mikel kritikán aluli volt idén, én pénzzé tenném, amíg még lehet

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#14086 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

Én is Essient támogatom, de Rossiért nem pénz 12 millió.
Főleg úgy, hogy Essien és Romeu is sérült állandóan. Lehet első meccsen lesérül félévre, akkor nézhetünk.

Schürrle meg kell a fasznak, jöjjön Lukaku. Nevetséges lenne ha megvennénk a németet 20 milliókért. :D
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3211
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#14087 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Blueflag írta:De Rossi helyett támogatnám inkább, hogy hozzuk vissza a tavalyi-tavaly előtti Mikelt az élők sorába.
Én meg a bölényt támogatom, kell a francnak az olasz.
211! NEW RECORD!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#14088 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

De Rossi helyett támogatnám inkább, hogy hozzuk vissza a tavalyi-tavaly előtti Mikelt az élők sorába.

Avatar
matecska
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2009. január 1., csütörtök 21:14
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Miroslav Stoch

Re: Átigazolások

#14089 Hozzászólás Szerző: matecska »

bela2 írta:
focimark írta:
Amazing24 írta:"Chelsea have completed the signing of Italian playmaker Daniele De Rossi from AS Roma. The 29-year-old joins the July 1 in a deal reported to be worth £12 million. - Transfer News"

Mit gondoltok? Ez szerintem Romeu távozását vetíti elő :D
Jó játékos De Rossi, de már 30 lesz, nem biztos, hogy ő rá van szükségünk, én Gündogant látnám itt szívesen.
Nem láttam már rég, de amikor láttam szenzációsan játszott. Nagy kérdés meddig tud toppon lenni. 3 év még benne lehet.
Itáliában a Roma a kedvencem, úgyhogy egy részem belehalna De Rossi távozásába, de az idén már belefáradni láttam a sikertelenségbe. Ha a távozás mellett dönt, remélem tényleg idejön a Chelsea-hez, mert pont az ilyen falkavezérekből szenvedünk hiányt Terry és Lamps lassú háttérbeszorulásával.

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Átigazolások

#14090 Hozzászólás Szerző: Mister »

gerawba írta:
putthelime írta:Ha ez igaz, akkor viszont a Mikel / Romeu / Essien már sok és felesleges luxus. Vagy a spanyol megy kölcsönbe, vagy búcsúzunk Essientől. Az meg azért valljuk be, elég fájdalmas lenne :(
Az lenne, de sajnos itt lenne az ideje. Halvány jelét se mutatja annak, hogy fele olyan formában lesz, mint 3-4 éve. (meg ő is mindjárt 31 éves)
Bár ezt a megoldást nem tartom túl valószínűnek, JM szerintem ragaszkodni fog hozzá.
Tuti,h a spanyol távozna ez esetben.Essien szerintem is kedvenc Josénál,Mikel meg egyszerűen sokkal jobb nála.
One Life,One Love,One Club

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolások

#14091 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

ChesterB írta:
marknagy írta:Transfer Central TNC ‏@TransferNewsCen
Hulk's agent says two unnamed Premier League sides have contacted him to ask about his avaliability. -Ash

Szerintem mi vagyunk az egyik klub.
A sp*rs meg a másik. :wink: Csak úgy, mint tavaly. Úgyis a Monacoba fog majd menni....
Menjen is oda, tavaly is kiderült, hogy csak egy zsoldos. Tavaly is mehetett volna máshova, végül döntött a della. Inkább kéne olyat venni, aki bizonyítani akar és hajt és nem csak a heti milliókat akarja bezsebelni...

bela2
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2013. április 7., vasárnap 15:17
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolások

#14092 Hozzászólás Szerző: bela2 »

marknagy írta:Daniele De Rossi could leave Roma this summer and join Jose Mourinho's Chelsea for £10m. (Express)

Ennyi pénzért el kell hozni, simán megérné, még mindig világklasszis, ráadásul posztján Schweinin meg Touré-n kívül nem nagyon tudnék nála jobbat mondani...
A németnél még talán jobb is. Sokoldalúbb.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#14093 Hozzászólás Szerző: Chester »

marknagy írta:Transfer Central TNC ‏@TransferNewsCen
Hulk's agent says two unnamed Premier League sides have contacted him to ask about his avaliability. -Ash

Szerintem mi vagyunk az egyik klub.
A sp*rs meg a másik. :wink: Csak úgy, mint tavaly. Úgyis a Monacoba fog majd menni....

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Átigazolások

#14094 Hozzászólás Szerző: gerawba »

putthelime írta:Ha ez igaz, akkor viszont a Mikel / Romeu / Essien már sok és felesleges luxus. Vagy a spanyol megy kölcsönbe, vagy búcsúzunk Essientől. Az meg azért valljuk be, elég fájdalmas lenne :(
Az lenne, de sajnos itt lenne az ideje. Halvány jelét se mutatja annak, hogy fele olyan formában lesz, mint 3-4 éve. (meg ő is mindjárt 31 éves)
Bár ezt a megoldást nem tartom túl valószínűnek, JM szerintem ragaszkodni fog hozzá.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#14095 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

marknagy írta:Transfer Central TNC ‏@TransferNewsCen
Hulk's agent says two unnamed Premier League sides have contacted him to ask about his avaliability. -Ash

Szerintem mi vagyunk az egyik klub.
màsik meg talàn a Sp*rs, AVB...

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#14096 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Transfer Central TNC ‏@TransferNewsCen
Hulk's agent says two unnamed Premier League sides have contacted him to ask about his avaliability. -Ash

Szerintem mi vagyunk az egyik klub.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#14097 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

ezek szerint egyre több helyen olvasni, h ilyen olcson megszerezhetjük. Ha ez igaz, az év üzlete lehet, vilàgklasszis, igaz, h 30 lesz, de simàn benne van még 3-4 év, na meg azér egy csapatba kellenek idösebb jàtékosok is.
putthelime írta:Ha ez igaz, akkor viszont a Mikel / Romeu / Essien már sok és felesleges luxus. Vagy a spanyol megy kölcsönbe, vagy búcsúzunk Essientől. Az meg azért valljuk be, elég fájdalmas lenne :(
Sztem Romeu fog tàvozni, kölcsönbe menni, Mou Essien-t megtartja, ha sérüléshullàm van a csapatban, joformàn bàrhol bevethetö(jo lehet picit erös tulzàs, de a lényeget értitek :D).

Avatar
putthelime
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1937
Csatlakozott: 2009. május 28., csütörtök 20:38
Kedvenc játékos: JT + Schurrle
Kedvenc exjátékos: Hasselbaink + Mata
Tartózkodási hely: Debrecen
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#14098 Hozzászólás Szerző: putthelime »

Ha ez igaz, akkor viszont a Mikel / Romeu / Essien már sok és felesleges luxus. Vagy a spanyol megy kölcsönbe, vagy búcsúzunk Essientől. Az meg azért valljuk be, elég fájdalmas lenne :(
They do now.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#14099 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Daniele De Rossi could leave Roma this summer and join Jose Mourinho's Chelsea for £10m. (Express)

Ennyi pénzért el kell hozni, simán megérné, még mindig világklasszis, ráadásul posztján Schweinin meg Touré-n kívül nem nagyon tudnék nála jobbat mondani...
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#14100 Hozzászólás Szerző: Chester »

Örülnék De Rossinak, mert minőségi játékos, de félek hogy így Mikel nem fog játszani. :? Ezért nem szeretem a 4-2-3-1-et, mert arra a két helyre annyi játékost betennék, de nem lehet. Jobban szerettem a 4-3-3-at, de ilyen támadó középpályásokkal hiba lenne azt játszatni.

Válasz küldése