Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#27321 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Ez az év a bajnokságban sajnos nem a miénk a sok sérülés és formán kívüli játékosok miatt... A kupákra nagyon rá kell hajtani, hogyha idén akarnak vmit... :(

kergemarha
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2006. november 12., vasárnap 20:53

#27322 Hozzászólás Szerző: kergemarha »

Engem nem az eredmény zavar a legjobban, hanem a mutatott játék. Hogy lehet az, hogy Reinának az egész meccsen nem volt védenivalója?! A középpáyássora a Chelseanek nagyon gyenge, sztem fölösleges két irányító. Most már visszasírom az elmúlt két évben jól bevált két szélsős taktikát. Miért kellett megvenni Ballackot? Az egész meccsen nem csinál semmit, pozitívumként fogom fel azt, ha nem veszti el a labdát....
Egyetlen reményünk Drogba, ha ő nem játszik jól, akkor az egész csapatnak nem megy jól. Shevcsenko, Kalou, és sztem még Mikel sem csinált semmit. SWP legalább próbálkozott, de ő akkor sem Chelsea-szintű játékos... Nincs csapategység, összhang. Terry nagyon kell a csapatban, mert nélküle:
1. nincs védelmünk
2. nincs olyan játékos, aki tiszta szívvel küzdene a csapatért (kivétel Cech, aki mindig csúszott-mászott a labdáért, égett a bizonyítási vágytól, meg talán Drogba és SWP)
Sztem Mourinho megtesz mindent a csapatért, a hullámvölgy nem (csak) az ő hibája.
Kár siránkozni, fel a fejjel! Ha az Arsenal nyer a MU ellen, marad a 6 pont. A Stamford Bridgen meg kell verni őket, s már csak 3. A MU is megbotolhat bármikor, csak hát nekik nem kéne már többet botladoznunk.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#27323 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

nekem még mindig hiányzik 1 kreatív jólcselező k.pályás ! nem kéne eröltettni ezeket a rakkoló ötlettelen iparosokat ! lampard szar a köbön ! nem is emlékszem olyan meccsére ahol még 1 egészséges kapuralövése sem volt.viszont végre volt kapusunk !volt olyan kapusunk aki amikor kijött a beadásokra és találkozott is a labdával,mert ilyet se hilario se cudicini nem tudott mutattni mostanába !

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#27324 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

Oziris írta:Nem a belső védők miatt volt ez!Ferreirat meg Essient meg igazságtalan hibáztatni,nem ez a posztjuk!
A legnagyobb gond az volt h a pályán lévő játékosok közül a leggyengébb egyértelműen Lampard volt!
Szerintem is gyenge volt most Lampard,de nem csak ő...Nézzük csak Ballack-ot,Elaludt mikor passzoltak neki stb stb...vagy Kaou,a nevét sem hallottam az egész meccsen,de Drogba is alulteljesített :(

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#27325 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Nem a belső védők miatt volt ez!Ferreirat meg Essient meg igazságtalan hibáztatni,nem ez a posztjuk!
A legnagyobb gond az volt h a pályán lévő játékosok közül a leggyengébb egyértelműen Lampard volt!
Pozitivan kiemelni Mikelt,SWP-t és Essient tudnám,az utobbi 2nél az akarás nagyon látható meg Drogbánál!A többiek mintha angol teadélutánra jöttek volna kb!
Ja és aki SWP-t ma baszogatja az HŰLYE!Elöre mondom :D
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#27326 Hozzászólás Szerző: mourinho »

jah , vege szerintem is. a meccs embere szertintem swp

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#27327 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

8Lampard8 írta:hiába mondjátok h kár temetni még ezt a bjnokságot sztem kezd elúszni.....
Már én is ezt mondom :cry:

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

#27328 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

pár hónapja írta vki h a MUnak nincs padja.A nagy f**zt.nekünk nincs padunk.kellett nekünk Gudjohnsent eladni?kellett enkünk Duffot és Gallast eladni?most itt van az eredmény.hiába mondjátok h kár temetni még ezt a bjnokságot sztem kezd elúszni.....

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#27329 Hozzászólás Szerző: mourinho »

sot nagyon tetszik ma. szerintem vagy o vagy essien nalunk a legjobb.

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#27330 Hozzászólás Szerző: mourinho »

nah vegre jon sheva. swp egesz jo ma.

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#27331 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

mourinho írta:szerintem ne fogjuk a 2 hianyzora. ez nem a mi evunk, nem leszunk bajnokok. sokkal jobb a pool, megerdemelten nyer.

riise pedig fantasztikus.
a Bl-t vagy az FA kupát vagy a Carling kupát tuti mi nyerjük :wink:

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#27332 Hozzászólás Szerző: mourinho »

szerintem ne fogjuk a 2 hianyzora. ez nem a mi evunk, nem leszunk bajnokok. sokkal jobb a pool, megerdemelten nyer.

riise pedig fantasztikus.

-Ba7u-
Hozzászólások: 518
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 13:25

#27333 Hozzászólás Szerző: -Ba7u- »

dee felidegesitenek :x :x milyen 2 hiányzóó ?!

Ezek a hires ''''szakértök'''' nem látják, h nincs 1 db belsö védö a csapatba...

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#27334 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

Bubi írta:
Matuszka írta:
LooseR írta:mourinho egyre hulyebb swp helyett sevanak kellene jonnie
Teljesen egyetértek.......de akkor legalább a félidőben Kalou helyére jönne be.......de végül is tök mind1 ,most már úgy sem nyerünk :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Jah, fő az optimizmus...
Elmondom neked, hogy a fontos meccseknél, a 2-0-ás eredmény az egyik legveszélyesebb a vezető csapatnak. ilyenkor ők úgy szokták gondolni, hogy ez a meccs az övéké.Aztán kapnak egy gólt, becsúszik, és felcsillan a szeme a hátrányban lévő csapatnak...Sztem jók vagyunk egy X-re.
elvesztettem a hitemet....nem tehetek róla és k.ben is az X-se lenne valami jó........ :(

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#27335 Hozzászólás Szerző: Oziris »

tibi71 írta:a legnagyobb probléma,hogy a védelmünk jobb oldalán k.pályás játszik középen 1 jobb bekk illetve egy védekező k.pályás ! nekem mikel tetszik legalábbis messze jobb mint ballack vagy lampi ! kalou seva cserébe bízok ! chech piszok nagyot védett ! ferreirát sajnálom ! mennyivel könyebb dolga lenne a csatársornak,ha finen és rise játszana a védelem közepén !
Szerintem is Mikel magához és Ballackékhoz képest nagyon jól játszik!A mai meccsen Lampi és Ballack 2en nem tesznek ki egy középpályást sajnos!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#27336 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Matuszka írta:
LooseR írta:mourinho egyre hulyebb swp helyett sevanak kellene jonnie
Teljesen egyetértek.......de akkor legalább a félidőben Kalou helyére jönne be.......de végül is tök mind1 ,most már úgy sem nyerünk :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Jah, fő az optimizmus...
Elmondom neked, hogy a fontos meccseknél, a 2-0-ás eredmény az egyik legveszélyesebb a vezető csapatnak. ilyenkor ők úgy szokták gondolni, hogy ez a meccs az övéké.Aztán kapnak egy gólt, becsúszik, és felcsillan a szeme a hátrányban lévő csapatnak...Sztem jók vagyunk egy X-re.

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#27337 Hozzászólás Szerző: Oziris »

-Ba7u- írta:Hozzá kell azért tenni, h 0, azaz nulla középvédönk van.
ezt igy buktuk
Hozzákell aztis tenni,hogy a rugott gólunk is 0,nagy 0!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#27338 Hozzászólás Szerző: mourinho »

jaja. nem hiszem, hogy barmit is tudnank csinalni. talan, ha mourinho nagyon osszeszedi a fiukat, csak akkor talan egy x-et kitudunk hozni. (ahhoz is felelmetes iramot kene diktalnunk ugy, hogy meg komolyabb helyzetunk sem volt)

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#27339 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

a legnagyobb probléma,hogy a védelmünk jobb oldalán k.pályás játszik középen 1 jobb bekk illetve egy védekező k.pályás ! nekem mikel tetszik legalábbis messze jobb mint ballack vagy lampi ! kalou seva cserébe bízok ! chech piszok nagyot védett ! ferreirát sajnálom ! mennyivel könyebb dolga lenne a csatársornak,ha finen és rise játszana a védelem közepén !

-Ba7u-
Hozzászólások: 518
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 13:25

#27340 Hozzászólás Szerző: -Ba7u- »

Hozzá kell azért tenni, h 0, azaz nulla középvédönk van.
ezt igy buktuk

Válasz küldése