Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#26961 Hozzászólás Szerző: mourinho »

szerintem ne fogjuk a 2 hianyzora. ez nem a mi evunk, nem leszunk bajnokok. sokkal jobb a pool, megerdemelten nyer.

riise pedig fantasztikus.

-Ba7u-
Hozzászólások: 518
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 13:25

#26962 Hozzászólás Szerző: -Ba7u- »

dee felidegesitenek :x :x milyen 2 hiányzóó ?!

Ezek a hires ''''szakértök'''' nem látják, h nincs 1 db belsö védö a csapatba...

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#26963 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

Bubi írta:
Matuszka írta:
LooseR írta:mourinho egyre hulyebb swp helyett sevanak kellene jonnie
Teljesen egyetértek.......de akkor legalább a félidőben Kalou helyére jönne be.......de végül is tök mind1 ,most már úgy sem nyerünk :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Jah, fő az optimizmus...
Elmondom neked, hogy a fontos meccseknél, a 2-0-ás eredmény az egyik legveszélyesebb a vezető csapatnak. ilyenkor ők úgy szokták gondolni, hogy ez a meccs az övéké.Aztán kapnak egy gólt, becsúszik, és felcsillan a szeme a hátrányban lévő csapatnak...Sztem jók vagyunk egy X-re.
elvesztettem a hitemet....nem tehetek róla és k.ben is az X-se lenne valami jó........ :(

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#26964 Hozzászólás Szerző: Oziris »

tibi71 írta:a legnagyobb probléma,hogy a védelmünk jobb oldalán k.pályás játszik középen 1 jobb bekk illetve egy védekező k.pályás ! nekem mikel tetszik legalábbis messze jobb mint ballack vagy lampi ! kalou seva cserébe bízok ! chech piszok nagyot védett ! ferreirát sajnálom ! mennyivel könyebb dolga lenne a csatársornak,ha finen és rise játszana a védelem közepén !
Szerintem is Mikel magához és Ballackékhoz képest nagyon jól játszik!A mai meccsen Lampi és Ballack 2en nem tesznek ki egy középpályást sajnos!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#26965 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Matuszka írta:
LooseR írta:mourinho egyre hulyebb swp helyett sevanak kellene jonnie
Teljesen egyetértek.......de akkor legalább a félidőben Kalou helyére jönne be.......de végül is tök mind1 ,most már úgy sem nyerünk :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Jah, fő az optimizmus...
Elmondom neked, hogy a fontos meccseknél, a 2-0-ás eredmény az egyik legveszélyesebb a vezető csapatnak. ilyenkor ők úgy szokták gondolni, hogy ez a meccs az övéké.Aztán kapnak egy gólt, becsúszik, és felcsillan a szeme a hátrányban lévő csapatnak...Sztem jók vagyunk egy X-re.

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#26966 Hozzászólás Szerző: Oziris »

-Ba7u- írta:Hozzá kell azért tenni, h 0, azaz nulla középvédönk van.
ezt igy buktuk
Hozzákell aztis tenni,hogy a rugott gólunk is 0,nagy 0!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#26967 Hozzászólás Szerző: mourinho »

jaja. nem hiszem, hogy barmit is tudnank csinalni. talan, ha mourinho nagyon osszeszedi a fiukat, csak akkor talan egy x-et kitudunk hozni. (ahhoz is felelmetes iramot kene diktalnunk ugy, hogy meg komolyabb helyzetunk sem volt)

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#26968 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

a legnagyobb probléma,hogy a védelmünk jobb oldalán k.pályás játszik középen 1 jobb bekk illetve egy védekező k.pályás ! nekem mikel tetszik legalábbis messze jobb mint ballack vagy lampi ! kalou seva cserébe bízok ! chech piszok nagyot védett ! ferreirát sajnálom ! mennyivel könyebb dolga lenne a csatársornak,ha finen és rise játszana a védelem közepén !

-Ba7u-
Hozzászólások: 518
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 13:25

#26969 Hozzászólás Szerző: -Ba7u- »

Hozzá kell azért tenni, h 0, azaz nulla középvédönk van.
ezt igy buktuk

kergemarha
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2006. november 12., vasárnap 20:53

#26970 Hozzászólás Szerző: kergemarha »

Be kell vallanom, én nagyon lebecsültem a Poolt. Fantasztikusan játszanak, a Chelsea védelme pedig egy nagy 0. A támadójátékról annyit, hogy észre sem lehetett venni, hogy a Chelsea 10 percig emberelőnyben játszott... No sebaj, remélem a szünetben Mourinho rendet tesz a fejekben, az én tippem a meccs előtt 4-2 volt....még bejöhet :roll:

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#26971 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

LooseR írta:mourinho egyre hulyebb swp helyett sevanak kellene jonnie
Teljesen egyetértek.......de akkor legalább a félidőben Kalou helyére jönne be.......de végül is tök mind1 ,most már úgy sem nyerünk :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#26972 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Aki nem látná a meccset:


Eddig nagyon izgalmas. Hozzuk a formánkat, nem teljesítünk alul, magunkhoz képest:)

Ferreira minden rosszindulat nélkül kiégett.Neki elég az a pénz, amit megkap, a foci már nem érdekli, ezt elkönyvelhetjük, mert 2 éve tart már a "formánkívülisége"...Egész Védelem egy trágya, kivéve a Joni Joker-ünket, Essient.

Nem mondhatom azt, hogy ötlettelen a játékunk, egyszerűen a Liverpool olyan szinvonalon játszik, annyira összehangoltak, tökéletesek, hogy nincs esélyünk helyzetbekerülni, ezt el kell ismerni.Robben megsérült, de amugy ez a meccs nem széleken fog eldölni. A beadásokkal egyszerűen nem tudunk mit kezdeni! Lampard pályán van? Ballack a maga kis deffenzív játékával, de legalább magabiztosan játszik. Essien hiányzik a középpályáról...Nincs szűrőnk!Vagy is Mikel akar valami olyasmi lenni sztem, de hát...Nem erre a posztra való.

Kell két motivált hátvéd, feltétlen!Ha nem igazolunk, nincs esélyünk a bajnoki címre!Kel az a brazil srác, jobbeknek, meg Alex...Egy Alex Terry páros....Álom. Tisztelem ezt a poolt.Mi leigazoljuk a sztárokat, meg a neves embereket, ők meg kis pénzből, sokkal jobbakat igazolnak.

Pennant,Luis Garcia, Xavi Alonso, Kuyt, Crouch.....

LooseR
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2006. július 31., hétfő 13:33

#26973 Hozzászólás Szerző: LooseR »

mourinho egyre hulyebb swp helyett sevanak kellene jonnie

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#26974 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

kész..... ennyi 2-0 :cry:
nem leszünk bajnokok :cry:
Ráadásul Robben megsérült hát.........K*urva jó :( :cry: :evil:

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#26975 Hozzászólás Szerző: mourinho »

cech mit vedett . fantasztikus. a vedelem... pfff

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#26976 Hozzászólás Szerző: mourinho »

nah tessek. vezet a pool

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#26977 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

Festa írta:
twopac írta:én nem vagyok ennyire ptimista!hiába fog chech védeni,na jó azér nem hiába de ha továbbra is ferreira játsza a közép védő szerepet akkor ezt a meccset se usszuk meg gól nélkül!persze kaphatunk gólt de akkor rugjunk 3-at!

Hát igen ez sajnos probléma,hogy se Terry se Makalele nem lesz sőt még a középhátvédnek látszó tárgy Bolahrouz sem.Így garantáltan kapunk 2 gólt lásd decembe hónap vége(Fulham,Reading,Wigan,Everton)de a kérdés az,hogy rúgunk-e hármat!Ha Didier "Balck jesus"Drogba formában lesz meg Lampy akkor igen.Bár szerintem a nyerő ember az ismét formában játszó Robben lehet. :wink:
Ennyi pesszimistát :roll:

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#26978 Hozzászólás Szerző: Festa »

twopac írta:én nem vagyok ennyire ptimista!hiába fog chech védeni,na jó azér nem hiába de ha továbbra is ferreira játsza a közép védő szerepet akkor ezt a meccset se usszuk meg gól nélkül!persze kaphatunk gólt de akkor rugjunk 3-at!

Hát igen ez sajnos probléma,hogy se Terry se Makalele nem lesz sőt még a középhátvédnek látszó tárgy Bolahrouz sem.Így garantáltan kapunk 2 gólt lásd decembe hónap vége(Fulham,Reading,Wigan,Everton)de a kérdés az,hogy rúgunk-e hármat!Ha Didier "Balck jesus"Drogba formában lesz meg Lampy akkor igen.Bár szerintem a nyerő ember az ismét formában játszó Robben lehet. :wink:
Mi az élet értelme??? 42!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#26979 Hozzászólás Szerző: twopac »

én nem vagyok ennyire ptimista!hiába fog chech védeni,na jó azér nem hiába de ha továbbra is ferreira játsza a közép védő szerepet akkor ezt a meccset se usszuk meg gól nélkül!persze kaphatunk gólt de akkor rugjunk 3-at!
mindörökké chelsea!!

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#26980 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

nandorfipeti írta:
Matuszka írta:
Festa írta:Én mint örök optimista eltudok képzelni egy győzelmet a Beatles szülővárosában és ha Mu kikap az Emirates stadioban máris csak 3pont a difi az meg semmi.Mondjuk ez túl szép lenne
Ezt én is el tudnám képzelni....És még nem is lehetetlen :wink:
Hát az biztos. Az Arsenal most jó formában van, szerintem is nagy az eséy rá, hogy botlik a MU.
Ja,igen és most veszem észre,hogy az Emirates stadionban lesz az Arsenal-MU
Na mind1 ez így még jobb :wink:

Válasz küldése