Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#14041 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

langidave írta:#Nando broke his nose and is having a mask fitted tomorrow
Nem vártam vércseként az alkalmat, hogy végre leszophassam Torrest, de most muszáj... szóval ezek után hívja bárki kislánynak. Törött, vérző orral is végig a pályán volt, mezcseréhez is alig akarta elhagyni azt, és jobban hajtott, mint a többiek.

Pont a törött orros periódusában volt a legjobb... máskor megkérhetnénk valakit, hogy az első percekben rúgja pofán. :D

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#14042 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Games played for club(s) and country this season since the start of the Olympics on 26 July
Oscar 61, Hazard 55, Mata 54, Ramires 53, Ivanovic 52, Torres 52, Cech 50, D Luiz 48, Cole 44, Cahill 42, Lampard 40, Moses 39, Mikel 38, Ba 36, Bertrand 35, Azpilicueta 34, Terry 20, Benayoun 15, Romeu 15, Marin 14, Turnbull 7, Ferreira 5.
Substitute appearances are included

Torres's Europa League winner ensured the Blues remain on course to complete a remarkable 70-game campaign in 2012/13. The minimum we can now play is 65, which is a club record, surpassing the 64 in 2006/07.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#14043 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ToreAndre írta:http://www.youtube.com/watch?v=QOwLafg4w3k
Belga televíziós beszélgetés műsor, Lukaku-val, van hozzá angol felirat. Bár a videók topikban már ott van, de azt hiszem itt van a tökéletes helyen, mindenkinek KÖTELEZŐ!
Ez az alig 20 éves fiatal srác a legtöbb játékosnál intelligensebb, már most. Hihetetlen milyen éretten áll mindenhez és emberként is olyan fajta, akire személy szerint rettenetesen felnézek. 15 évre azt hiszem megvan a kedvenc játékosom és imádkozom, hogy nálunk töltse a karrierje hátralévő, tetemes részét.
Amúgy zárójelesen megjegyezném, hogy szomorú, hogy nálunk nincsenek ilyen igényes beszélgető műsorok...

Tényleg nagyon értelmes és szerény srác, Bogdán Ádám ilyen a magyarok közül..

A Sunderland elleni második gólja amit az interjú elején mutatnak nagyon komoly :D

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#14044 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

becus2 írta:
ToreAndre írta:http://www.youtube.com/watch?v=QOwLafg4w3k
Belga televíziós beszélgetés műsor, Lukaku-val, van hozzá angol felirat. Bár a videók topikban már ott van, de azt hiszem itt van a tökéletes helyen, mindenkinek KÖTELEZŐ!
Ez az alig 20 éves fiatal srác a legtöbb játékosnál intelligensebb, már most. Hihetetlen milyen éretten áll mindenhez és emberként is olyan fajta, akire személy szerint rettenetesen felnézek. 15 évre azt hiszem megvan a kedvenc játékosom és imádkozom, hogy nálunk töltse a karrierje hátralévő, tetemes részét.
Amúgy zárójelesen megjegyezném, hogy szomorú, hogy nálunk nincsenek ilyen igényes beszélgető műsorok...
És melyik észlény volna a riporter? Az összes "szakértönk" közül Salló és Juhár ér valamit, a többit hagyjuk is. A közvetítések csak hírek és adatok felsorolásáról szól.
Ez szerintem egy közéleti vitaműsor Belgiumban. Nem véletlen hogy a műsorvezetőn kívül az idős nő biztos hogy színész, de a többi vendég is valami más foglalkozást űzhet. Ez egy stílusos, vitatkozós műsor, ahol olyan emberek beszélik meg az adott témát, akik közéletben benne vannak, de értelmesebbek. Amúgy tényleg nagyon zárójelesen de vannak Magyarországon is ilyen vitaműsorok, csak azok legtöbbször a politikával foglalkoznak, és eléggé részrehajlóak. Pl. Fialanak és Havasnak vannak ilyen műsorai az ATV-n
One ball to rule them all!

becus2
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012. november 28., szerda 22:44
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Játékosok

#14045 Hozzászólás Szerző: becus2 »

ToreAndre írta:http://www.youtube.com/watch?v=QOwLafg4w3k
Belga televíziós beszélgetés műsor, Lukaku-val, van hozzá angol felirat. Bár a videók topikban már ott van, de azt hiszem itt van a tökéletes helyen, mindenkinek KÖTELEZŐ!
Ez az alig 20 éves fiatal srác a legtöbb játékosnál intelligensebb, már most. Hihetetlen milyen éretten áll mindenhez és emberként is olyan fajta, akire személy szerint rettenetesen felnézek. 15 évre azt hiszem megvan a kedvenc játékosom és imádkozom, hogy nálunk töltse a karrierje hátralévő, tetemes részét.
Amúgy zárójelesen megjegyezném, hogy szomorú, hogy nálunk nincsenek ilyen igényes beszélgető műsorok...
És melyik észlény volna a riporter? Az összes "szakértönk" közül Salló és Juhár ér valamit, a többit hagyjuk is. A közvetítések csak hírek és adatok felsorolásáról szól.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#14046 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

http://www.youtube.com/watch?v=QOwLafg4w3k" onclick="window.open(this.href);return false;
Belga televíziós beszélgetés műsor, Lukaku-val, van hozzá angol felirat. Bár a videók topikban már ott van, de azt hiszem itt van a tökéletes helyen, mindenkinek KÖTELEZŐ!
Ez az alig 20 éves fiatal srác a legtöbb játékosnál intelligensebb, már most. Hihetetlen milyen éretten áll mindenhez és emberként is olyan fajta, akire személy szerint rettenetesen felnézek. 15 évre azt hiszem megvan a kedvenc játékosom és imádkozom, hogy nálunk töltse a karrierje hátralévő, tetemes részét.
Amúgy zárójelesen megjegyezném, hogy szomorú, hogy nálunk nincsenek ilyen igényes beszélgető műsorok...
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roman Abramovics

#14047 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Úgy gondolom, hogy remek fiatal támadóink vannak egy egyre rutinosabb védősorral, amely remek befektetés a következő 4-5 évre biztosan. Nem kell még jövőre BL-t nyerni, hanem kell egy edző, akit hagyhatnak dolgozni a csapattal. DiMatteo jó lett volna valószínűleg, csak hát Ő nem kellett. Egy klasszis csatár, mint mondjuk Falcao pont a remek fiataljaink elől venné el a helyet. Szerintem fordulóponton vagyunk, a legrosszabb ilyenkor a rövid távú sikerekre vágyni, holott a Hazard-Mata-Oscar-Lukaku négyesben óriási potenciál van. Még idevenném De Bruyne-t, MacEachran-t és Marint is szívem szerint. Ba-ban is bízom még, meglátjuk mit tesz le még idén meg jövőre. Nem hiszem, hogy ilyen középpályás sor mellett mi sokat fogunk két csatárral játszani a jövőben, így Lukaku, Ba, Feruz és még egy csatár nekem bőven elég lenne. Egy olyan aki nem szopja a pénzt, mint ahogy Falcao tenné. Ennek semmi értelme.
Ha jövőre még nem nyernénk semmit, de a tízes évek végén meghatározó Európai és angol csapat lennénk, tökéletesen meg lennék elégedve. Sajnos Abramovics még mindig nem ért a dolgához. Se a többi szarjankó úgy fest a dolog.
Only one Di Matteo!

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Roman Abramovics

#14048 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Dízel írta:Dzeko, tevez, agüero
Rooney, rvp, welbeck, csücsörítő
defoe, adebayor, dempsey
giroud, podolski, Walcott
Ha megnézed ezen játékosok közül minden csapatban legalább az egyik más poszton is bevethető, akár egy sorral hátrébb, akár a szélen. Nálunk kit raksz ki szélre? Lukakut, Falcaot, vagy esetleg Bat? Meglehet azt is csinálni, hogy két csatárral játszunk, de csak egymás elől vennék el a területet, mivel nagyon hasonló típusú játékosok. Én amondó vagyok, hogy előbb alakítsunk ki valamilyen játékrendszert, aztán abba vegyünk bele klasszisokat, addig az (aktuális) edző igazoljon minél olcsóbban az elképzelése szerint. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy rossz játékosokat igazoljunk, hanem a már előbb említett Bony féléket, aki amellett, hogy olcsóbb, és fiatalabb, jobban bele is illik a csapatba, mint Falcao. És egy jó időre felejtsük el az 50-60 milliós csatárokat, mert amíg itt nincs valami játék kiépülve, addig egy csatár sem fog gólokat termelni, kerülhetett az akárhány millióba.
Why always me?

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1536
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Roman Abramovics

#14049 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Dízel írta:Dzeko, tevez, agüero
Rooney, rvp, welbeck, csücsörítő
defoe, adebayor, dempsey
giroud, podolski, arshavin

3 csatár mindenhol alap! lenne egy klasszisunk mint falcao, egy standard csatárunk mint ba, és lukaku aki nálunk még nem bizonyitott, de nyilván nagy reménység.
abszolute nem sok, és le lesz tornászva 250.000re a fizuja.
Se Dempsey se Arshavin nem csatárok.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Roman Abramovics

#14050 Hozzászólás Szerző: Dízel »

mindenki azt szeretné h. házon belül oldjuk meg a csatár gondokat, csak semmit se értek vele mert nem villognak a csatáraink. Lukakuba bízik mindenki (én is) de neki még fejlődnie kell szvsz.
mi a megoldás? olcsó középszerű csatárokat igazolni? top csapat vagyunk. fiatal tehetséget? idő és kockázat. nem lenne értelmesebb torres helyett egy klasszis csatárt venni, és mögötte ott lenne a már 2 meglévő csatárunk, ba és lukaku?! persze pénz baszás meg minden, de blt és bajnokságot egy csapat sem nyert klasszisok nélkül.
nem falcaoba bizunk, miattam lehet cavani vagy más nagyágyú, de ha akarjatok visszahozhatjátok sturridge-t meg kalout...

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#14051 Hozzászólás Szerző: langidave »

#Nando broke his nose and is having a mask fitted tomorrow

nem tudom volt e már

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Roman Abramovics

#14052 Hozzászólás Szerző: langidave »

ToreAndre írta:Nem értem miért bíztok ennyire Falcao-ban! Nem egy méregdrága csatárral fürödtünk már be, nem tudom, hogy lenne-e értelme még egynek. Letornázni a fizuját 250 ezerre...leírni is szörnyű. Persze akkor jönnek majd a (egyébként jogos) követelések a többiektől a több fizu reményében. Az ilyen lépések teszik tönkre a futballt, az ilyenek miatt utálnak minket meg a City-t és a hasonló csapatokat. Végre itt lenne az idő, hogy 10 év után önállóan is megálljunk. És erre egy Falcao pont nem megoldás. Én Bony mellett vagyok.
Én se venném meg, nem ér annyit egyszerűen, hogy megint befürödjünk, kétszer már eljátszottuk, más alternatíva kell.

Avatar
kiki
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010. március 11., csütörtök 17:38
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Kapcsolat:

Re: Roman Abramovics

#14053 Hozzászólás Szerző: kiki »

ToreAndre írta: Én Bony mellett vagyok.
Én nekem elég volna Ba,Lukaku és Feruz.És már mindhárom megvan
http://www.karpatiazenekar.hu" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roman Abramovics

#14054 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nem értem miért bíztok ennyire Falcao-ban! Nem egy méregdrága csatárral fürödtünk már be, nem tudom, hogy lenne-e értelme még egynek. Letornázni a fizuját 250 ezerre...leírni is szörnyű. Persze akkor jönnek majd a (egyébként jogos) követelések a többiektől a több fizu reményében. Az ilyen lépések teszik tönkre a futballt, az ilyenek miatt utálnak minket meg a City-t és a hasonló csapatokat. Végre itt lenne az idő, hogy 10 év után önállóan is megálljunk. És erre egy Falcao pont nem megoldás. Én Bony mellett vagyok.
Only one Di Matteo!

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3488
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Roman Abramovics

#14055 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Dzeko, tevez, agüero
Rooney, rvp, welbeck, csücsörítő
defoe, adebayor, dempsey
giroud, podolski, arshavin

3 csatár mindenhol alap! lenne egy klasszisunk mint falcao, egy standard csatárunk mint ba, és lukaku aki nálunk még nem bizonyitott, de nyilván nagy reménység.
abszolute nem sok, és le lesz tornászva 250.000re a fizuja.

becus2
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012. november 28., szerda 22:44
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Roman Abramovics

#14056 Hozzászólás Szerző: becus2 »

Talmaszabi írta:
béla írta:
Dízel írta: akkor lenne egy falcao és Ba-nk 2 év múlva meg jönne Lukaku... 3 csatár melyik top csapatban sok?
3 ilyen csatár mindenhol
A jelenlegi és elfogadott játékrendszerünkben nyilván sok lenne EZ a három csatár, de nyilván ha egy más taktikára állnánk át - 2 csatárral -, akkor már egyből más lenne a helyzet és még olykor ez a három kevésnek is tűnhetne (pluszba Torres is még jelenleg itt van és szerződése van 16-ig).
Az új edzőtől is függ a játékrendszer, szóval ennek a kérdésnek még nem igazán van realitása.

Ez a heti 290-300 ezres fizetés a legtöbb lenne a PL-ben, de azért ez valamennyire érthető akkor, amikor x csapat licitálja túl egymást, ilyenkor nem igazán meglepő, hogy ekkora számok jelennek meg a hírekben. Ha mellétesszük a kivásárlási árát, akkor pedig már szinte arányosnak is tekinthető a mai árak mellett - persze ettől még rohadt sok. Abra pedig ha tényleg ennyire akarja, akkor nem fog sokat gondolkodni és odarakja elé az összeget, hiába váltana ki ez esetleg közfelháborodást és óriási nyomást, nem érdekelné.
Jó a játékos. Jó a menedzsere.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Roman Abramovics

#14057 Hozzászólás Szerző: Szabi »

béla írta:
Dízel írta: akkor lenne egy falcao és Ba-nk 2 év múlva meg jönne Lukaku... 3 csatár melyik top csapatban sok?
3 ilyen csatár mindenhol
A jelenlegi és elfogadott játékrendszerünkben nyilván sok lenne EZ a három csatár, de nyilván ha egy más taktikára állnánk át - 2 csatárral -, akkor már egyből más lenne a helyzet és még olykor ez a három kevésnek is tűnhetne (pluszba Torres is még jelenleg itt van és szerződése van 16-ig).
Az új edzőtől is függ a játékrendszer, szóval ennek a kérdésnek még nem igazán van realitása.

Ez a heti 290-300 ezres fizetés a legtöbb lenne a PL-ben, de azért ez valamennyire érthető akkor, amikor x csapat licitálja túl egymást, ilyenkor nem igazán meglepő, hogy ekkora számok jelennek meg a hírekben. Ha mellétesszük a kivásárlási árát, akkor pedig már szinte arányosnak is tekinthető a mai árak mellett - persze ettől még rohadt sok. Abra pedig ha tényleg ennyire akarja, akkor nem fog sokat gondolkodni és odarakja elé az összeget, hiába váltana ki ez esetleg közfelháborodást és óriási nyomást, nem érdekelné.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Játékosok

#14058 Hozzászólás Szerző: béla »

tru23 írta:
mikel12 írta:Mata és Azpilicueta is ott van a spanyol keretben. Torres kimaradt.
Basszus, az az idióta Del Bosque is... Már biztos voltam benne hogy ezután a meccs után beindul Torres, de ez megint jól betesz majd az önbizalmának... Miért nem lehet megérteni, hogy ő nem olyan mint a többi csatár, neki lelke van...

Így soha nem fog igazán gólokat termelni, és ilyen körülmények mellett érthető is. Ennek ellenére én még mindig bízok benne, szerintem csak időt kell neki adni.
Ezt muszáj volt... :D

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#14059 Hozzászólás Szerző: kdako »

nem baj, pihentebb lesz.
GO BLUES!

Avatar
tru23
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2012. április 3., kedd 20:33
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Játékosok

#14060 Hozzászólás Szerző: tru23 »

mikel12 írta:Mata és Azpilicueta is ott van a spanyol keretben. Torres kimaradt.
Basszus, az az idióta Del Bosque is... Már biztos voltam benne hogy ezután a meccs után beindul Torres, de ez megint jól betesz majd az önbizalmának... Miért nem lehet megérteni, hogy ő nem olyan mint a többi csatár, neki lelke van...

Így soha nem fog igazán gólokat termelni, és ilyen körülmények mellett érthető is. Ennek ellenére én még mindig bízok benne, szerintem csak időt kell neki adni.
José Mourinho, forever a Chelsea blue!

Válasz küldése