Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#4301 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Kép

A jo oreg gulyas :D

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#4302 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Ide is bemásolom: visszaemlékezés az 1997-es, 6-1-es Sp*rs-verésre:
http://chelsea-nosztalgia.blog.hu/2013/ ... nt_lane-en

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6300
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#4303 Hozzászólás Szerző: Szabi »

A Fener tegnap 4-1-re verte a Bursasport (harmadik és negyedik helyezett meccsén), Meireles rúgta csapata vezető gólját és emellett adott egy gólpasszt is.

http://www.youtube.com/watch?v=kC2Hl6yQ ... r_embedded" onclick="window.open(this.href);return false;
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
chaoskid18
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2009. április 7., kedd 13:48
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#4304 Hozzászólás Szerző: chaoskid18 »

marknagy írta:Boldog Születésnapot Drogba! :)
az övé egy napon van a klubéval ergo boldogat Chelsea!És pesrsze King DD!
Floor Jensen,Amy Lee,Mclaren,Chelsea!

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#4305 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Boldog Születésnapot Drogba! :)
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#4306 Hozzászólás Szerző: laczze »

rafanadal írta:Mourinho az Mourinho marad mindig:
Kép
Azért ez kemény, ki mert volna arra fogadni, hogy lehozza ezeket vereség nélkül, sőt ilyen remekül, imádom Mourinho-t tisztában vagyok a képességeivel, bár ezek szerint még mindig meg tud lepni mert erre nem számítóttam, minimum 1 vereséget belekalkuláltam ez igen, gyere ha José!
Drogba,Lampard,Terry <3

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#4307 Hozzászólás Szerző: langidave »

Joe Cole

http://whufc.blog.nepsport.hu/archives/ ... szerzodni/" onclick="window.open(this.href);return false;

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#4308 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Mourinho az Mourinho marad mindig:
Kép
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#4309 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

dankodavid írta:http://www.standard.co.uk/sport/footbal ... 20556.html

Hasselbaink pedig, ha már játszani nem láthattam, a nyilatkozataival nyeri meg a szívemet.
Ó igen, ő, Jody Morris és Dennis Wise lett volna a kedvenced akkoriban...:-)
Only one Di Matteo!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#4310 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

http://www.standard.co.uk/sport/footbal ... 20556.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Hasselbaink pedig, ha már játszani nem láthattam, a nyilatkozataival nyeri meg a szívemet.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#4311 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Uj cikk: Winston Bogarde. A Malouda-ellenesek szamara ajanlott olvasmany...
http://chelsea-nosztalgia.blog.hu/2013/ ... on_bogarde

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#4312 Hozzászólás Szerző: langidave »

Úgy látom ezt a kérdést mindenki máshogy látja.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#4313 Hozzászólás Szerző: marknagy »

BlueBlood1993 írta:
langidave írta:
Buluska írta:Azt baszta el hogy tul koran jott ide, egy "portonyi" tapasztalattal. Elobb tenyleg valami wba, everton, Sp*rs csapatot kellett volna atvennie nem ezt a fostengert ami nalunk volt van. Sajnalom is meg nem is hogy kibaszta Abra, egyreszt ha marad valszeg nem nyerunk 2 kupat de lett volna egy irany ahova tovabb tudunk lepni, mostanra mar tudnak mi a stilusunk, mit akarunk jatszani, viszont Bl-ben meg nem indulnank.
Camera man, "other fellaw" , nem veletlen emlegettek igy, van mit valtoztatnia a jovoben.
Nekem a Porto triplazos korszakabol nagy kedvencem volt, ha most nem lenne csirkepasztor meg szurkolnek is neki hogy csinaljon valami karriert maganak a tyukolban.
Nem hinném, hogy AVB olyan hűdeha sok mindent csinált volna a Spursel. Persze engedi Balet játszani... és hova fossak? Tavaly ugyaez a keretük volt és befértek a négybe, de tavaly azért az arsenal nem volt ennyire gyenge, dehát ugye RvP elment. Szerintem ezt a csapatot Redknap indította el egy irányba Avb pedig csak viszi őket tovább, mindenki jó korban van náluk, Bale bombaformában játszik. Nem terhelik magukat több fronton, mindent a bajnoskágra és a jövő évi Blre tettek fel. Szerintem Redknappel is ugyanitt lennének sőt tavaly is harmadikak lettek volna, ha nem megy el tavasszal az edzőjük....
Igy van es akkor meg vegyuk hozza hogy igazoltak 5 jo jatekost (Dembele, Sigurdson, Holtby, Dempsey, Lloris)

Szerk: ja igen es Vertonhent. Erosebb az idei keret
Ez akeret gyengébb a tavalyinál. Elment Modric és VdV, Adebayor nincs olyan formában mint tavaly. Sok sérültjük is van: Kaboul, Sandro, Dempsey most Adebayor és lehet Dembele is. Assou-Ekotto is sokat volt sérült.

Egyébként teljesen más a játékuk mint tavaly. AVB feladta a feltolt védekezést, nagyon mélyen védekeznek, és a két szélsőnek nem kell besegítenie a védekezésben, mivel helyettük majd a 3 köéppályás védekezik. Ezáltal nagyon jól tudnak kontrázni hisz szabadon marad a két szélső. És most már inkább rámegy az eredményre mint a játékra.
We are the famous, the famous Chelsea!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#4314 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Kép
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3645
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#4315 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

langidave írta:
Buluska írta:Azt baszta el hogy tul koran jott ide, egy "portonyi" tapasztalattal. Elobb tenyleg valami wba, everton, Sp*rs csapatot kellett volna atvennie nem ezt a fostengert ami nalunk volt van. Sajnalom is meg nem is hogy kibaszta Abra, egyreszt ha marad valszeg nem nyerunk 2 kupat de lett volna egy irany ahova tovabb tudunk lepni, mostanra mar tudnak mi a stilusunk, mit akarunk jatszani, viszont Bl-ben meg nem indulnank.
Camera man, "other fellaw" , nem veletlen emlegettek igy, van mit valtoztatnia a jovoben.
Nekem a Porto triplazos korszakabol nagy kedvencem volt, ha most nem lenne csirkepasztor meg szurkolnek is neki hogy csinaljon valami karriert maganak a tyukolban.
Nem hinném, hogy AVB olyan hűdeha sok mindent csinált volna a Spursel. Persze engedi Balet játszani... és hova fossak? Tavaly ugyaez a keretük volt és befértek a négybe, de tavaly azért az arsenal nem volt ennyire gyenge, dehát ugye RvP elment. Szerintem ezt a csapatot Redknap indította el egy irányba Avb pedig csak viszi őket tovább, mindenki jó korban van náluk, Bale bombaformában játszik. Nem terhelik magukat több fronton, mindent a bajnoskágra és a jövő évi Blre tettek fel. Szerintem Redknappel is ugyanitt lennének sőt tavaly is harmadikak lettek volna, ha nem megy el tavasszal az edzőjük....
Igy van es akkor meg vegyuk hozza hogy igazoltak 5 jo jatekost (Dembele, Sigurdson, Holtby, Dempsey, Lloris)

Szerk: ja igen es Vertonhent. Erosebb az idei keret

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#4316 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

gerawba írta:Pedig a Sp*rs kerete igencsak kicserélődött tavaly óta, nem is tudom, hogy tudja valaki azt mondani (elég sokszor említik meg ezt vele kapcsolatban), hogy csak viszi tovább Harry csapatát...

Az igaz, hogy ugyanolyan jó lendületes focit játszanak mint az öreggel (sőt, szerintem jobbat), de nagyon más a csapat: Lloris, Dempsey, Dembele, Vertonghen, Sigurdsson, Holtby... Ezek mind új emberek, ráadásul az összes alapembernek mondható.
Vagy ott van Caulker, aki tavaly még peremembernek sem volt mondható, idén meg rengeteget játszik, vagy Naughton is most kap először igazán lehetőséget a Tottenhamnél.

Elment Modric, Van der Vaart, King akikre a tavalyi-tavalyelőtt csapat épült, plusz Krancjar, Pienaar, Saha, Jenas (bár ő csak most télen)

Legalább 4 helyen kicserélődött a kezdő, ezt semmiképpen nem lehet ugyanannak a csapatnak nevezni. Egyébként meg sokkal stabilabbak, mint tavaly, az idény elején 1-2 hónapig ment még az összecsiszolódás, de azóta kis túlzással megállíthatatlanok.
Az meg, hogy ,,szabad kezet ad Bale-nek, nagy ügy'' ez meg végképp a legrosszabb érv, Redknapp miért nem tudta kihozni belőle ezt a teljesítményt? Nagyon nagy szerepe van AVB-nek abban, hogy ilyen jó idén a walesi.

Ezzel együtt Mourinho egy olyan Abrával a háta mögött, aki megad bármit amit kér, földbe döngölné simán. (bár posztokra lebontva most is jobb a keretünk)
Szerintem a spursnél majd akkor lehet végítéletet mondani ha vége a szezonnak eddig szinte mindig összeomlottak, elfogytak szezon végére mi általában jobban teljesítettünk szezon végén elmúlt években.
Ha viszont wengerrel hasonlítom, össze boast akkor el lehet mondani, hogy ő jól befektette a modricért kapott összeget hasznos és fontos játékosokat sikerült igazolnia, míg wenger elengedte meghatározó emberét és senkivel nem tudta pótolni és a csapata teljesítményé egészében is leromlott. Lehet, hogy korán ítélek de arsenalon már túlléptek de bízom benn, hogy itt megállj lesz nekik és minket nem előznek meg.
A legfontosabb, hogy mi képesek legyünk rendezni a sorainkat a maradék meccsekre és nyártól azon legyünk, hogy visszaszerezzük poziciónkat a tabella élén ahová tartozunk de először jussunk BL-be lesz még elég nehéz meccsünk a szezon végén...

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#4317 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Pedig a Sp*rs kerete igencsak kicserélődött tavaly óta, nem is tudom, hogy tudja valaki azt mondani (elég sokszor említik meg ezt vele kapcsolatban), hogy csak viszi tovább Harry csapatát...

Az igaz, hogy ugyanolyan jó lendületes focit játszanak mint az öreggel (sőt, szerintem jobbat), de nagyon más a csapat: Lloris, Dempsey, Dembele, Vertonghen, Sigurdsson, Holtby... Ezek mind új emberek, ráadásul az összes alapembernek mondható.
Vagy ott van Caulker, aki tavaly még peremembernek sem volt mondható, idén meg rengeteget játszik, vagy Naughton is most kap először igazán lehetőséget a Tottenhamnél.

Elment Modric, Van der Vaart, King akikre a tavalyi-tavalyelőtt csapat épült, plusz Krancjar, Pienaar, Saha, Jenas (bár ő csak most télen)

Legalább 4 helyen kicserélődött a kezdő, ezt semmiképpen nem lehet ugyanannak a csapatnak nevezni. Egyébként meg sokkal stabilabbak, mint tavaly, az idény elején 1-2 hónapig ment még az összecsiszolódás, de azóta kis túlzással megállíthatatlanok.
Az meg, hogy ,,szabad kezet ad Bale-nek, nagy ügy'' ez meg végképp a legrosszabb érv, Redknapp miért nem tudta kihozni belőle ezt a teljesítményt? Nagyon nagy szerepe van AVB-nek abban, hogy ilyen jó idén a walesi.

Ezzel együtt Mourinho egy olyan Abrával a háta mögött, aki megad bármit amit kér, földbe döngölné simán. (bár posztokra lebontva most is jobb a keretünk)
HAZARD = Messi+Ronaldo

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#4318 Hozzászólás Szerző: langidave »

Buluska írta:
langidave írta:Nem hinném, hogy AVB olyan hűdeha sok mindent csinált volna a Spursel. Persze engedi Balet játszani... és hova fossak? Tavaly ugyaez a keretük volt és befértek a négybe, de tavaly azért az arsenal nem volt ennyire gyenge, dehát ugye RvP elment. Szerintem ezt a csapatot Redknap indította el egy irányba Avb pedig csak viszi őket tovább, mindenki jó korban van náluk, Bale bombaformában játszik. Nem terhelik magukat több fronton, mindent a bajnoskágra és a jövő évi Blre tettek fel. Szerintem Redknappel is ugyanitt lennének sőt tavaly is harmadikak lettek volna, ha nem megy el tavasszal az edzőjük....
Ugy emlekszem szezon vegen tavozot Redknepp, nem tavasszal. Nem egeszen ugyanez volt a keret, tavaly Modric, van der Vart, Saha, Cudicini stb eligazoltak. Helyettuk jottek: lloris, Vertonghen, Siggurdsson, Dembele stb nem tudom fejbol meg ki, de voltak meg, szoval nem egeszen ugyanez volt a csapat, nem is ugy jatszanak mar mint regen, kicsit kiolte AVB az 'arry fele szep focit, de eredmenyes tudott lenni igy is. Az meg majd szezon vegen kiderul mi mindent tett AVB, eddig 12-13 meccs veretlenek, de lehet jon egy hullamvolgy aztan Arsenal is beelozi oket, fasz tudja. Csodat nem tett, de az elvart szintet szerintem hozza. Amugy az Europa ligat azt hiszem innentol mar komolyan fogjak venni. ( irtad hogy nem terhelik magukat. majd fogjak)

Bela: most neztem, nem is cameraman, hanem DVD volt
Nem szezon közben, de amikor kiderült, hogy 80%, hogy ő lesz az angol kapitány onnantól kezdett a Sp*rs hanyatlani, mivel gondolom egyértelművé vált, hogy elmegy. A felsorolt 4 távozóból egyedül Modric ért valamit, ő is csak ott. Vdvról is a kezdeti fellángolás után hamar kiderült, hogy nemhiába ült jó pár évet a reál padján.

Nyilván én se tartom egy idiótának, aki nem ért a focihoz, szerintem jó edző és idővel nagy edző is lehet, de sokan neki titulálják ezt a Sp*rs szárnyalást, amikor már tavaly se voltak gyengék.

Ja nyílván egy intert mostmár komolyan fognak venni és ha bejutnak a 8-ba akkro onnantól tényleg éles lesz (vicces lenne, ha összefutnánk, 2 meccsen szerintem Avb revansot venne)

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#4319 Hozzászólás Szerző: Buluska »

langidave írta:Nem hinném, hogy AVB olyan hűdeha sok mindent csinált volna a Spursel. Persze engedi Balet játszani... és hova fossak? Tavaly ugyaez a keretük volt és befértek a négybe, de tavaly azért az arsenal nem volt ennyire gyenge, dehát ugye RvP elment. Szerintem ezt a csapatot Redknap indította el egy irányba Avb pedig csak viszi őket tovább, mindenki jó korban van náluk, Bale bombaformában játszik. Nem terhelik magukat több fronton, mindent a bajnoskágra és a jövő évi Blre tettek fel. Szerintem Redknappel is ugyanitt lennének sőt tavaly is harmadikak lettek volna, ha nem megy el tavasszal az edzőjük....
Ugy emlekszem szezon vegen tavozot Redknepp, nem tavasszal. Nem egeszen ugyanez volt a keret, tavaly Modric, van der Vart, Saha, Cudicini stb eligazoltak. Helyettuk jottek: lloris, Vertonghen, Siggurdsson, Dembele stb nem tudom fejbol meg ki, de voltak meg, szoval nem egeszen ugyanez volt a csapat, nem is ugy jatszanak mar mint regen, kicsit kiolte AVB az 'arry fele szep focit, de eredmenyes tudott lenni igy is. Az meg majd szezon vegen kiderul mi mindent tett AVB, eddig 12-13 meccs veretlenek, de lehet jon egy hullamvolgy aztan Arsenal is beelozi oket, fasz tudja. Csodat nem tett, de az elvart szintet szerintem hozza. Amugy az Europa ligat azt hiszem innentol mar komolyan fogjak venni. ( irtad hogy nem terhelik magukat. majd fogjak)

Bela: most neztem, nem is cameraman, hanem DVD volt

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#4320 Hozzászólás Szerző: langidave »

Buluska írta:Azt baszta el hogy tul koran jott ide, egy "portonyi" tapasztalattal. Elobb tenyleg valami wba, everton, Sp*rs csapatot kellett volna atvennie nem ezt a fostengert ami nalunk volt van. Sajnalom is meg nem is hogy kibaszta Abra, egyreszt ha marad valszeg nem nyerunk 2 kupat de lett volna egy irany ahova tovabb tudunk lepni, mostanra mar tudnak mi a stilusunk, mit akarunk jatszani, viszont Bl-ben meg nem indulnank.
Camera man, "other fellaw" , nem veletlen emlegettek igy, van mit valtoztatnia a jovoben.
Nekem a Porto triplazos korszakabol nagy kedvencem volt, ha most nem lenne csirkepasztor meg szurkolnek is neki hogy csinaljon valami karriert maganak a tyukolban.
Nem hinném, hogy AVB olyan hűdeha sok mindent csinált volna a Spursel. Persze engedi Balet játszani... és hova fossak? Tavaly ugyaez a keretük volt és befértek a négybe, de tavaly azért az arsenal nem volt ennyire gyenge, dehát ugye RvP elment. Szerintem ezt a csapatot Redknap indította el egy irányba Avb pedig csak viszi őket tovább, mindenki jó korban van náluk, Bale bombaformában játszik. Nem terhelik magukat több fronton, mindent a bajnoskágra és a jövő évi Blre tettek fel. Szerintem Redknappel is ugyanitt lennének sőt tavaly is harmadikak lettek volna, ha nem megy el tavasszal az edzőjük....

Válasz küldése