Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Roman Abramovics

#14581 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Nem tudom hova írjam talán Abrához kapcsolódik hisz az ő döntése lesz!
Falcao úgynöke áll. közel 300e eurós havi fizetést akar kiharcolni ügyfelének amivel angol rekordot magáénak tudhatná...
http://www.goal.com/en/news/596/exclusi ... -to-become" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1797
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Játékosok

#14582 Hozzászólás Szerző: Traxver »

DomiTheNoob írta:"Fernando Torres lett az 1. olyan ember a Chelsea történelmében aki 7 különböző versenyben gólt szerzett egy szezon alatt.

- Premier League √
- Champions League √
- Europe League √
- FIFA World Cup √
- Community Shield √
- Fa Cup √
- Football League Cup √"
szuperkupán is lőhetett volna egyet...vagy többet :D

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#14583 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

"Fernando Torres lett az 1. olyan ember a Chelsea történelmében aki 7 különböző versenyben gólt szerzett egy szezon alatt.

- Premier League √
- Champions League √
- Europe League √
- FIFA World Cup √
- Community Shield √
- Fa Cup √
- Football League Cup √"
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Avatar
Sasur
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 16:49
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Flo

Re: Játékosok

#14584 Hozzászólás Szerző: Sasur »

De ne haragudj már,ha valamelyik Chelsea rajongói oldal kiírja facebookra akkor az így is van ? Semmi valóságalapja nincs.
Mindjárt csinálok 1 új Chelsea fb rajongói oldalt azt kiírom,hogy Hazard még kiskorában a csapatról álmodozott.
El Nino ! Form is temporary ,class is permanent.

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#14585 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Jah, az apja ki is herelte volna ha europai csaptnak szurkol a brazil helyett. :D

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#14586 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

ChesterB írta:Én nem tudok hinni ezeknek a nyilatkozatoknak, túl szépek ahhoz, hogy igazak legyenek, csak a nyáladzást látom benne.
Hát igen, az is lehet, de nem tudhatjuk. Majd az idő eldönti.
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#14587 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én nem tudok hinni ezeknek a nyilatkozatoknak, túl szépek ahhoz, hogy igazak legyenek, csak a nyáladzást látom benne.

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#14588 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

"Sokszor volt olyan, hogy lenéztek engem az iskolában..Gyerekkorom óta hatalmas Chelsea-fan vagyok! Mindig kinevettek, amikor azt mondtam, hogy a Chelsea-ben fogok játszani. Brazíliában ritka a Chelsea szurkoló gyerekkorban. Azt mondtam nekik, hogy brazil válogatott leszek és a szeretett csapatomba fogok játszani. Ők nem hitték el, és azt mondták, hogy feküdjek le aludni.."
- Oscar
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Játékosok

#14589 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

pulci03 írta:Ezt nem hiszem el tényleg ilyen fogalmatlanok a vezetésben :twisted: adja isten, hogy nyáron előálljanak egy újabb ajánlattal senki más nem fizetne közel sem ennyit ezért a csődhalmazért :x
http://www.totalsport.hu/hir/a-chelsea- ... -torresert" onclick="window.open(this.href);return false;
Ez tuti kamu. Eleve nem is 50 millió euróért vettük, hanem fontért...
Why always me?

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Játékosok

#14590 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Ezt nem hiszem el tényleg ilyen fogalmatlanok a vezetésben :twisted: adja isten, hogy nyáron előálljanak egy újabb ajánlattal senki más nem fizetne közel sem ennyit ezért a csődhalmazért :x
http://www.totalsport.hu/hir/a-chelsea- ... -torresert" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékosok

#14591 Hozzászólás Szerző: laczze »

galferenc írta:Tárgyalunk LAMPARDdal! Célok:BL indulás,FA,EL. Mondta Gourlay.

LAMPARDnak 4 !!!! gól kell,hogy a CHELSEA történelmének legjobb gólvágója legyen! Jó lesz az!
Reméljük meglesz neki, és tovább növeli előnyét, egyébként arról van valami stat, hogy a PL örökgóllövő listáját mennyivel vezeti mint KP ?
Drogba,Lampard,Terry <3

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#14592 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Mint torres ziccerben:

Kép
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
galferenc
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2012. május 14., hétfő 18:43

Re: Játékosok

#14593 Hozzászólás Szerző: galferenc »

Tárgyalunk LAMPARDdal! Célok:BL indulás,FA,EL. Mondta Gourlay.

LAMPARDnak 4 !!!! gól kell,hogy a CHELSEA történelmének legjobb gólvágója legyen! Jó lesz az!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Játékosok

#14594 Hozzászólás Szerző: Chester »

Nem gondoltam volna, hogy egy "latinos" stílusú játékost ilyen hamar meg tudok kedvelni, de egyszerűen imádom mostmár Hazardot, pedig a védőket és középpályásokat többre értékelem, és általában azok a személyes kedvenceim, de ez a gyerek elképesztő figura. Remélem szép jövő előtt áll Chelsea mezben, és ha így halad, még idén ledolgozza a vételárát.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékosok

#14595 Hozzászólás Szerző: laczze »

Lampardnak egyébként hogy áll a rekordja ? A PL gólok vagy az FA kupa ban lőtt legtöbb gól az övé ?
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#14596 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

Emlékszem iskolás koromban kellett írni egy fogalmazást arról, hogy milyen munkát szeretnék csinálni ha nagy leszek.
Leírtam hogy focista akarok lenni és mikor a tanár elolvasta azt mondta hogy a futball nem munka és hogy 400 gyerekből 1 olyan lesz akiből focista válhat.

"Szerinted te leszel azaz 1?"

"Igen, én leszek." válaszoltam, mire az egész osztály kinevetett.
- Frank Lampard
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#14597 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Spring írta:Hát szerintem meg a középpályát kéne eladni, AKI NEM KAP PASSZT az nem tud gólt lőni... Kreatív játékosok kellenek ide, akikkel megbírja értetni magát Torres, a gólképtelenségébe belejátszik az is, hogy Hazard, Oscar és Mata kreatívitása együtt egyenlő egy szamáréval. Ha jövő szezonban jön egy jó edző, akkor Torres ÚJRA régi önmaga lesz, az biztos
baszki! Ilyen szep vedobeszedet meg nem olvastam itt a forumon senkitol. :D respect ( meg ha csak szopatod is itt a nepet :D )

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#14598 Hozzászólás Szerző: Spring »

Hát szerintem meg a középpályát kéne eladni, AKI NEM KAP PASSZT az nem tud gólt lőni... Kreatív játékosok kellenek ide, akikkel megbírja értetni magát Torres, a gólképtelenségébe belejátszik az is, hogy Hazard, Oscar és Mata kreatívitása együtt egyenlő egy szamáréval. Ha jövő szezonban jön egy jó edző, akkor Torres ÚJRA régi önmaga lesz, az biztos
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

frankieboy08
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2010. május 13., csütörtök 14:23
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#14599 Hozzászólás Szerző: frankieboy08 »

DomiTheNoob írta:Elképzelhető, hogy Torres ideje lejárt a Bridge-en.

A Chelsea készen áll, hogy eladja a támadót 35 millió fonttal kevesebbért, mint amennyiért 2011 januárjában megvették.

A klub 50 millió fontért igazolta le a spanyolt a Liverpooltól, de soha nem volt képes visszanyerni a Vörösöknél mutatott formáját annak ellenére, hogy már két éve Londonban játszik.
Állítólag a szupergazdag orosz gárda, az Anzsi Mahacskala érdekelt a támadó leigazolásában a szezon végeztével, de Torres szívesebben költözne haza, és futballozna az Atlético Madridban.

Amennyiben a Madrid ajánlatot tesz Torresért, a Chelsea megpróbálhatja megszerezni Radamel Falcaot, aki iránt már régóta érdeklődik Roman Abramovich.

A Kékek elnökéhez közeli forrás szerint az orosznak elege lett Torresből, és belátta, hogy az 50 millió fontos igazolás csak pénzkidobás volt. Tegnap éjszaka egy Abramovich-hoz közeli forrás azt mondta: "Roman el fogja adni Torrest, amennyiben megfelelő ajánlatot kap.

Állítólag ez a megfelelő ajánlat 15 millió font lehet. Torres nem volt képes beilleszkedni a 2011-es átigazolása óta. Ez, illetve a jó formában lévő Demba Ba megvásárlása illetve Romelu Lukaku visszatérése a spanyol karrierjének végét jelentheti a Stamford Bridge-en.

Forrás: givemefootball.com
Ámen!

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#14600 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

Elképzelhető, hogy Torres ideje lejárt a Bridge-en.

A Chelsea készen áll, hogy eladja a támadót 35 millió fonttal kevesebbért, mint amennyiért 2011 januárjában megvették.

A klub 50 millió fontért igazolta le a spanyolt a Liverpooltól, de soha nem volt képes visszanyerni a Vörösöknél mutatott formáját annak ellenére, hogy már két éve Londonban játszik.
Állítólag a szupergazdag orosz gárda, az Anzsi Mahacskala érdekelt a támadó leigazolásában a szezon végeztével, de Torres szívesebben költözne haza, és futballozna az Atlético Madridban.

Amennyiben a Madrid ajánlatot tesz Torresért, a Chelsea megpróbálhatja megszerezni Radamel Falcaot, aki iránt már régóta érdeklődik Roman Abramovich.

A Kékek elnökéhez közeli forrás szerint az orosznak elege lett Torresből, és belátta, hogy az 50 millió fontos igazolás csak pénzkidobás volt. Tegnap éjszaka egy Abramovich-hoz közeli forrás azt mondta: "Roman el fogja adni Torrest, amennyiben megfelelő ajánlatot kap.

Állítólag ez a megfelelő ajánlat 15 millió font lehet. Torres nem volt képes beilleszkedni a 2011-es átigazolása óta. Ez, illetve a jó formában lévő Demba Ba megvásárlása illetve Romelu Lukaku visszatérése a spanyol karrierjének végét jelentheti a Stamford Bridge-en.

Forrás: givemefootball.com
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

Válasz küldése