Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#14381 Hozzászólás Szerző: Daniel »

http://www1.skysports.com/football/news ... m=facebook" onclick="window.open(this.href);return false;

LÁL
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
bobbymate
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2010. augusztus 26., csütörtök 20:07
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Ballack
Tartózkodási hely: Cork, Írország

Re: Átigazolások

#14382 Hozzászólás Szerző: bobbymate »

Nyáron úgyis jön csatár addig meg felesleges idehozni ilyen Negredo-kat! Nyáron valami bika csatár + Lukaku in, Torres out!

Avatar
Cech 1
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2009. június 19., péntek 23:54
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Norwich

Re: Átigazolások

#14383 Hozzászólás Szerző: Cech 1 »

asderedsa írta:
Cech 1 írta:Szerintem a kapusposzton es a kp-poszton kivul elferne az erosites a telen.Nagyonb sebezhetonek
erzem a kozepso vedo-posztot,foleg ,h Terry kiesett regota.Mindenkepp kellene oda valaki,mert Terry
sem 25 mar.
De ha csak a 3.-6. helyert akarunk versenyezni,akkor felesleges akarki is.Viszont Torres menjen
mar a p.ba.Nalam "csak" most fogyott el a turelem.Annyira szeretnem ha elmenne mar,mint ahogy Hazardot
vartam a nyaron.
Távól álljon tőlem,h Torres-t védjem. De ha most télen elmegy akk a csatár poszton marad Ba,és ennyi.
Eddig pont az volt a gond,h Torres és Stu volt(ő elment).

Fellaoini-re lehet esély,megszilárdítaná a kp-t( védekezésben) de tudná segíteni a támadásokat(asszisztokkal és gólokkal),
Védő szvsz nem szükséges bár azért sztem is kicsit túl sok gól cumizunk.
Szvsz tamogatnam Gomis vagy Negredo erkezeset a telen es Torres out!

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3637
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#14384 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Nekem hatalmas csalodas hogy meg pletyka szinten se merul fel senki az utobbi idobe. Nagyon elferne meg itt Fellaini

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Átigazolások

#14385 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Cech 1 írta:Szerintem a kapusposzton es a kp-poszton kivul elferne az erosites a telen.Nagyonb sebezhetonek
erzem a kozepso vedo-posztot,foleg ,h Terry kiesett regota.Mindenkepp kellene oda valaki,mert Terry
sem 25 mar.
De ha csak a 3.-6. helyert akarunk versenyezni,akkor felesleges akarki is.Viszont Torres menjen
mar a p.ba.Nalam "csak" most fogyott el a turelem.Annyira szeretnem ha elmenne mar,mint ahogy Hazardot
vartam a nyaron.
Távól álljon tőlem,h Torres-t védjem. De ha most télen elmegy akk a csatár poszton marad Ba,és ennyi.
Eddig pont az volt a gond,h Torres és Stu volt(ő elment).

Fellaoini-re lehet esély,megszilárdítaná a kp-t( védekezésben) de tudná segíteni a támadásokat(asszisztokkal és gólokkal),
Védő szvsz nem szükséges bár azért sztem is kicsit túl sok gól cumizunk.
Stone haxleader!

Avatar
Cech 1
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2009. június 19., péntek 23:54
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Norwich

Re: Átigazolások

#14386 Hozzászólás Szerző: Cech 1 »

Szerintem a kapusposzton es a kp-poszton kivul elferne az erosites a telen.Nagyonb sebezhetonek
erzem a kozepso vedo-posztot,foleg ,h Terry kiesett regota.Mindenkepp kellene oda valaki,mert Terry
sem 25 mar.
De ha csak a 3.-6. helyert akarunk versenyezni,akkor felesleges akarki is.Viszont Torres menjen
mar a p.ba.Nalam "csak" most fogyott el a turelem.Annyira szeretnem ha elmenne mar,mint ahogy Hazardot
vartam a nyaron.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#14387 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Nem ezt érdemelné Marko
Ohh Chelsea we love you..

s_bala30
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2011. október 29., szombat 19:36
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Átigazolások

#14388 Hozzászólás Szerző: s_bala30 »


Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#14389 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

Torres 9 írta:Szerintetek igazolunk még a télen?
Nem hinném, de ha igazolunk is akkor is max. egy kisebb nevet szerintem.
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Átigazolások

#14390 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Torres 9 írta:Szerintetek igazolunk még a télen?
Ezt csak Abra tudja,meg még egy-két fejes a vezetőségből.

Írj rá Abrára fb-n!!!
Stone haxleader!

Avatar
Torres 9
Hozzászólások: 240
Csatlakozott: 2011. február 2., szerda 17:49
Kedvenc játékos: Torres

Re: Átigazolások

#14391 Hozzászólás Szerző: Torres 9 »

Szerintetek igazolunk még a télen?
FERNANDO TORRES A LEGJOBB CSATÁR A VILÁGON!<3

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#14392 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Daniel írta:A hónap legdurvább híre, még így is, hogy csak a dailyfail hozta le: (amellett, hogy Sneijder elment a Galatába)

http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... elsea.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Imádkozom hogy sikerüljön! Talán ők meg is tudják fizetni ezt a faszfejet :). Mert hát a heti 100 ezer font jár neki és igényli is...

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#14393 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Daniel írta:A hónap legdurvább híre, még így is, hogy csak a dailyfail hozta le: (amellett, hogy Sneijder elment a Galatába)

http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... elsea.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Csoda h utálom azt a csapatot. A futball söpredékét összehozza vagyonokért. Na meg a kis elcsalt meccsük is sokat dob a latba
Nyugodj bekeben Mister !

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#14394 Hozzászólás Szerző: Daniel »

A hónap legdurvább híre, még így is, hogy csak a dailyfail hozta le: (amellett, hogy Sneijder elment a Galatába)

http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... elsea.html" onclick="window.open(this.href);return false;
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#14395 Hozzászólás Szerző: marknagy »

BlueBlood1993 írta:Cavani megrugta 100. Serie A goljat iden 18meccs 17 gol. Imadom kb Falcao szint csak egy evvel fiatalabb es jobbam fejel. Meg kene megis probalni elhozni nyaron akarmennyire imadja a csapatat
Nem fejel jobban.
laczze írta:Egyetértek azzl, hogy nem jobbak, mégis csak mi nyertük a BL-t, és bár jelenleg jobb formában vannak, de ha lenne még egy BL döntő fogadni mernék, hogy ott is elvernénk őket. Tavaly ellenmondást nem tűrően küzdöttünk a világ legjobban megszervezett védekezését mutattuk be, 2-0 ról emberhátrányban vertük a balszalonnát a no camp ban, aztán Münchent otthon saját stadionjukban fingattuk ki, mégis most hogy csak 3. helyen vagyunk a PL ben már középcsapat vagyunk, ez felbasz...
De hogy ne csak off legyen:
Cavani -t, vagy Falcao-t, el kellene hozni kell egy erős csatár!
A világ legjobban szervezett védekezését az Inter mutatta be előttünk 2 évvel a Barca elleni visszavágón és a BL-döntőn (nem csoda Mou-val...). Szerintem az nem tökéletes védekezés ahol az ellenfélnek 10 ziccere (amik közül több is 100%-os) volt, inkább szerencse. ;)
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
bádika
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 21:09
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolások

#14396 Hozzászólás Szerző: bádika »

edeskeves írta:Egy hatved allt a kapuban ezt magasan ke rugni es eselye sincs. Ha ezt Torres hagyja ki...
De eszebe se jusson senkinek szidni Ba-t, hiszen meg csak most jott, de nem kene lemaradnia nagyon a gollovolistan, mondjuk, ha kezdodik az EL tuti a bajnoksagban o fog tobbet jatszani, mert EL-be nem jatszhat es akkor lesz ideje golt vagni.
Kov meccsen meg szerintem megint o kezd.
Én nem teszek különbséget ilyen helyzetekben. Ha mindenki kedvence, Lampard hagyta volna ki, akkor is ugyanezt írtam volna! :wink:
http://www.facebook.com/TheSpinFireCompilations" onclick="window.open(this.href);return false; ;)

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3637
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#14397 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

bádika írta:
BlueBlood1993 írta:Engem nem nyugtat meg hogy Torres és Ba a két csatárunk jelenleg. Főleg hogy az EL-ben meg csak Torres. Nem azért mert Ba Torresezett egyet a mecs végén, hanem mert Ba-ról tudjuk hogy mire számíthatunk: egy jó kis játékosra, de nem klasszisra. És Torresnél is tudjuk, kb semmi jóra. Szóval én hoznék valakit kölcsönbe fél évre, opciós joggal akár, Torrest meg már most elhajtanám a francba, semmi értelme újabb fél év szenvedésnek, tudjuk hogy nyáron lelép úgyis. Nem tom kit de kell valaki.
Ba Torresezett egyet?! Nemár :D Szerintem meg nagyon szépen került helyzetbe, jól indult a leshatárról, aztán jó ütemben cselezte ki Sczenyt, majd éles szögből lőtt kapura, ami gól is lett volna, ha Varmaelen nem ment. Bírom, hogy ha valamelyik játékosunk hibázik (de itt igazából Ba nem is nagyon hibázott, egyből kellett cselekednie), akkor egyből előveszik. Nem hogy inkább a pozitív dolgokat tartanánk szem előtt, azaz, amit előtte csinált.
Megvan a türelem felé, de mi az ha nem egy eltorresezett ziccer a végén? 100%-os helyzetnben emberbe lőtte pedig ott vt középen Mata is. Szeretem, jó játékos, de nem klasszis. Nem engedhetjük meg magunknak hogy egy kiégett játékos legyen egy nagyon jó de nem klasszis cseréje (Studgeért most kár...)

edeskeves
Hozzászólások: 3145
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#14398 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

bádika írta:
BlueBlood1993 írta:Engem nem nyugtat meg hogy Torres és Ba a két csatárunk jelenleg. Főleg hogy az EL-ben meg csak Torres. Nem azért mert Ba Torresezett egyet a mecs végén, hanem mert Ba-ról tudjuk hogy mire számíthatunk: egy jó kis játékosra, de nem klasszisra. És Torresnél is tudjuk, kb semmi jóra. Szóval én hoznék valakit kölcsönbe fél évre, opciós joggal akár, Torrest meg már most elhajtanám a francba, semmi értelme újabb fél év szenvedésnek, tudjuk hogy nyáron lelép úgyis. Nem tom kit de kell valaki.
Ba Torresezett egyet?! Nemár :D Szerintem meg nagyon szépen került helyzetbe, jól indult a leshatárról, aztán jó ütemben cselezte ki Sczenyt, majd éles szögből lőtt kapura, ami gól is lett volna, ha Varmaelen nem ment. Bírom, hogy ha valamelyik játékosunk hibázik (de itt igazából Ba nem is nagyon hibázott, egyből kellett cselekednie), akkor egyből előveszik. Nem hogy inkább a pozitív dolgokat tartanánk szem előtt, azaz, amit előtte csinált.
Egy hatved allt a kapuban ezt magasan ke rugni es eselye sincs. Ha ezt Torres hagyja ki...
De eszebe se jusson senkinek szidni Ba-t, hiszen meg csak most jott, de nem kene lemaradnia nagyon a gollovolistan, mondjuk, ha kezdodik az EL tuti a bajnoksagban o fog tobbet jatszani, mert EL-be nem jatszhat es akkor lesz ideje golt vagni.
Kov meccsen meg szerintem megint o kezd.

Avatar
bádika
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 21:09
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr

Re: Átigazolások

#14399 Hozzászólás Szerző: bádika »

BlueBlood1993 írta:Engem nem nyugtat meg hogy Torres és Ba a két csatárunk jelenleg. Főleg hogy az EL-ben meg csak Torres. Nem azért mert Ba Torresezett egyet a mecs végén, hanem mert Ba-ról tudjuk hogy mire számíthatunk: egy jó kis játékosra, de nem klasszisra. És Torresnél is tudjuk, kb semmi jóra. Szóval én hoznék valakit kölcsönbe fél évre, opciós joggal akár, Torrest meg már most elhajtanám a francba, semmi értelme újabb fél év szenvedésnek, tudjuk hogy nyáron lelép úgyis. Nem tom kit de kell valaki.
Ba Torresezett egyet?! Nemár :D Szerintem meg nagyon szépen került helyzetbe, jól indult a leshatárról, aztán jó ütemben cselezte ki Sczenyt, majd éles szögből lőtt kapura, ami gól is lett volna, ha Vermaelen nem ment. Bírom, hogy ha valamelyik játékosunk hibázik (de itt igazából Ba nem is nagyon hibázott, egyből kellett cselekednie), akkor egyből előveszik. Nem hogy inkább a pozitív dolgokat tartanánk szem előtt, azaz, amit előtte csinált.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bádika 2013. január 20., vasárnap 19:10-kor.
http://www.facebook.com/TheSpinFireCompilations" onclick="window.open(this.href);return false; ;)

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3637
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#14400 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Engem nem nyugtat meg hogy Torres és Ba a két csatárunk jelenleg. Főleg hogy az EL-ben meg csak Torres. Nem azért mert Ba Torresezett egyet a mecs végén, hanem mert Ba-ról tudjuk hogy mire számíthatunk: egy jó kis játékosra, de nem klasszisra. És Torresnél is tudjuk, kb semmi jóra. Szóval én hoznék valakit kölcsönbe fél évre, opciós joggal akár, Torrest meg már most elhajtanám a francba, semmi értelme újabb fél év szenvedésnek, tudjuk hogy nyáron lelép úgyis. Nem tom kit de kell valaki.

Válasz küldése