Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#4061 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Essien lenyilatkozta, hogy először stabilizálni szeretné a helyzetét a Realnál, az újabb súlyos sérülés után a klubcsapatára szeretne teljes mértékben koncentrálni, ezért nem vitte el magával a kapitány, különben kétség sem férne hozzá, hogy helye lenne a keretben. A 2014-es vb-selejtezőkre már szeretne visszatérni a válogatottba. A korábbi gyorsasága valóban eltűnt (bár azt megnézem, hogy egyáltalán hányan térnek vissza ilyen profi szintre két ilyen komoly sérülés után), de még mindig tud olyan labdákat adni a középpályáról, mint kevesen.

"Essien is not finished as a player and I still feel he has a lot to offer. At the right time he will be back to help us," Appiah said.

http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/20209375" onclick="window.open(this.href);return false;
6+8+5+4+1+1+2+1

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Kölcsönjátékosok

#4062 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Mister írta:
chiedis írta:
ChesterB írta:Most látom hogy Essien még a ghánai keretbe se fért bele az ANK-ra? Ez azért gyér. :?
Nézd, kb 4 évvel ezelőtti meccset néztem a youtube-on, Essien egy császár volt, támadott, odaért mindenhova. Most meg ? Szörnyen negatív gondolat tőlem, de szvsz semmi helye sincsen a keretben már (nem a ghánaira gondoltam)
Az a fránya térd....Imádom Essien-t,de sajna igencsak lassú ma már.Nem nagyon nézek mást a PL-en kívül,így nem nagyon tudom,hogy a Madridban miként teljesít,de azért egy Ghána-i válogatottba szerintem simán be kéne férnie.
Nagyon jó a ghánai up,gondolom onnan szoríthatta ki vmi tehetség Essien-t.
Stone haxleader!

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#4063 Hozzászólás Szerző: Mister »

chiedis írta:
ChesterB írta:Most látom hogy Essien még a ghánai keretbe se fért bele az ANK-ra? Ez azért gyér. :?
Nézd, kb 4 évvel ezelőtti meccset néztem a youtube-on, Essien egy császár volt, támadott, odaért mindenhova. Most meg ? Szörnyen negatív gondolat tőlem, de szvsz semmi helye sincsen a keretben már (nem a ghánaira gondoltam)
Az a fránya térd....Imádom Essien-t,de sajna igencsak lassú ma már.Nem nagyon nézek mást a PL-en kívül,így nem nagyon tudom,hogy a Madridban miként teljesít,de azért egy Ghána-i válogatottba szerintem simán be kéne férnie.
One Life,One Love,One Club

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#4064 Hozzászólás Szerző: Chester »

Azt kizárom, hogy mi nem akartuk, kétszer engedtük el eddig és mindkétszer lesérült... bár lehet tanult a vezetőség [aligha]. Meg nem hiszem, hogy számolunk már vele, ha számolnánk nem hoznának minket naponta szóba középpályásokkal.

Én is néztem a keretet, pont ezért kérdeztem. Nem feltétlen kell kezdenie de egy kerettagság azért belefért volna, ha a Realba is játszik.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3609
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Kölcsönjátékosok

#4065 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

ChesterB írta:Most látom hogy Essien még a ghánai keretbe se fért bele az ANK-ra? Ez azért gyér. :?
Biztos nem sérülés? Vagy szimplán lemondta? Vagy a Real nem akarta? Esetleg mi? Mert látatlanban mondom hogy be kell férnie...

Na közben megnéztem a keretet, ne vicceljünk azt simán be kell férnie. A középpályásokból Assamoahn és Annanen kívül azt se tudom hogy kicsodák....http://www.transfermarkt.de/de/ghana/st ... _3441.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Kölcsönjátékosok

#4066 Hozzászólás Szerző: chiedis »

ChesterB írta:Most látom hogy Essien még a ghánai keretbe se fért bele az ANK-ra? Ez azért gyér. :?
Nézd, kb 4 évvel ezelőtti meccset néztem a youtube-on, Essien egy császár volt, támadott, odaért mindenhova. Most meg ? Szörnyen negatív gondolat tőlem, de szvsz semmi helye sincsen a keretben már (nem a ghánaira gondoltam)
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#4067 Hozzászólás Szerző: Chester »

Most látom hogy Essien még a ghánai keretbe se fért bele az ANK-ra? Ez azért gyér. :?

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Kölcsönjátékosok

#4068 Hozzászólás Szerző: béla »

Talmaszabi írta:
Николаевич írta:Lukaku gólpassz!
Megint nagyon hasznosan játszott, ma inkább a mezőnyben volt aktívabb, a gólpassza pedig kiváló helyzetfelismerést mutat.

Kép

Más: Kakuta kezd magára találni, ismét gólt rúgott - miután a felkészülési meccseken is rúgott 1-2-t -, de 4-1-re kikaptak az AZ Alkmaartól.
Amikor a Vitesse-hez került,először padra se ült az első néhány meccsén,utána nagyon ment neki 5-6 meccs erejéig, aztán picit visszaesett,de amúgy szerintem nem fut olyan rossz szezont eddig.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#4069 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Николаевич írta:Lukaku gólpassz!
Megint nagyon hasznosan játszott, ma inkább a mezőnyben volt aktívabb, a gólpassza pedig kiváló helyzetfelismerést mutat.

Kép

Más: Kakuta kezd magára találni, ismét gólt rúgott - miután a felkészülési meccseken is rúgott 1-2-t -, de 4-1-re kikaptak az AZ Alkmaartól.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#4070 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Lukaku gólpassz!

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#4071 Hozzászólás Szerző: Chester »

Ja viszont nem tudom, hogy egy kapus várna-e 3-4 évet egy Chelsea-ért, vagy várjon egyet és lehet egy barca első számú kapusa. Mondom, én az idei kölcsönjátékosoknál attól félek, hogy nem akarnak ide visszatérni.

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#4072 Hozzászólás Szerző: Mister »

ChesterB írta:Csak el ne vigye a barca..... :roll:
Szerintem nem akar olyan helyre menni ahol nem kéne csinálnia semmit....Nem lenne ott figyelembe a képességei miatt.... Lásd Valdes is milyen "naaagy" kapus.....
One Life,One Love,One Club

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#4073 Hozzászólás Szerző: Chester »

Csak el ne vigye a barca..... :roll:

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Kölcsönjátékosok

#4074 Hozzászólás Szerző: marknagy »

edeskeves írta:Kapus poszton egy jó darabig nem lesz gondunk, úgy tűnik..
http://www.youtube.com/watch?v=o_b-n5ET ... r_embedded

Néztem tegnap az AtMa-Betis meccset, Courtois hatalmas formában védett, elképesztő bravúrjai voltak...
We are the famous, the famous Chelsea!

edeskeves
Hozzászólások: 3127
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#4075 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Kapus poszton egy jó darabig nem lesz gondunk, úgy tűnik..
http://www.youtube.com/watch?v=o_b-n5ET ... r_embedded

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#4076 Hozzászólás Szerző: Mister »

Kép
One Life,One Love,One Club

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Kölcsönjátékosok

#4077 Hozzászólás Szerző: emsanya »

pulci03 írta:
Bubi írta:Epp eleg Piazonnak ha a Malaga padjan tanulhat meg egyutt edzhet a felnottekkel. 18 eves, jol emlekszem? Hacsak nem robban ki belole a wonderkid, meg minimum 3-4ev kolcsonjatekra szamithat
Ahogy nézem egyedül Lukaku (meg Courtois talán De Bruyne is) akiből úgy tűnik tényleg lesz valaki a kölcsönjátékosok közül ő az aki most megtalálta számítását wba-nál, sturridge is így volt boltonnál de Lukaku adottságai révén később tényleg meghatározó játékosunk lehet!
Piazónnak meg keményen kell dolgoznia és ha megkapja a lehetőséget bizonyítani spanyolhonban akkor később még ő is visszatérhet...
Igen, de a 3 belga előtte már felnőtt bajnokságban játszott. Az ilyen Piazon, meg Di Santo féle csodagyerekek, a kölcsönadás után úgyis elvéreznek nálunk...

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Kölcsönjátékosok

#4078 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Bubi írta:Epp eleg Piazonnak ha a Malaga padjan tanulhat meg egyutt edzhet a felnottekkel. 18 eves, jol emlekszem? Hacsak nem robban ki belole a wonderkid, meg minimum 3-4ev kolcsonjatekra szamithat
Ahogy nézem egyedül Lukaku (meg Courtois talán De Bruyne is) akiből úgy tűnik tényleg lesz valaki a kölcsönjátékosok közül ő az aki most megtalálta számítását wba-nál, sturridge is így volt boltonnál de Lukaku adottságai révén később tényleg meghatározó játékosunk lehet!
Piazónnak meg keményen kell dolgoznia és ha megkapja a lehetőséget bizonyítani spanyolhonban akkor később még ő is visszatérhet...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9380
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Kölcsönjátékosok

#4079 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Epp eleg Piazonnak ha a Malaga padjan tanulhat meg egyutt edzhet a felnottekkel. 18 eves, jol emlekszem? Hacsak nem robban ki belole a wonderkid, meg minimum 3-4ev kolcsonjatekra szamithat
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#4080 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Lucas Piazon ‏@LucasPiazon
Just arrived at the hotel in Málaga , spent all day at the club and now is everything ready to start training! Tks everyone for the support

Válasz küldése