Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
lazaac
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. május 23., szerda 16:36
Kedvenc játékos: Azpi-Cahill-Matic
Kedvenc exjátékos: Duff-Ballack-Joe Cole

Re: Átigazolások

#14461 Hozzászólás Szerző: lazaac »

Petee írta:
BlueBlood1993 írta:
Petee: már rég bánja mindenki azt az 50 millát...2 éve a legrosszabb volt amit tehettünk ezzel az igazolással. Mondhatnánk, hogy ki tudhatta, de nem igaz, mert akkor már fél éve egy kalap szar volt, talán nem ennyire látványosan mint itt.
Ancelotti már akkor megmondta, ő nemhogy nem akarta Torrest, állandóan vitatkozott Abrával róla. (már amennyire lehetett). De Abra egyszerűen nem hallgatott sem rá sem másra, hiába mondta a teljes Chelsea vezetés, hogy nem illik bele a mi elképzeléseinkbe, egyszerűen szerelmes volt a játékába, és mivel nála van a bankkártya, ő döntött. A többit mindenki tudja. Hány edzőnek kell még belebuknia ebbe a rögeszmébe?
Ilyen alapon,hány edzőnek kell belebuknia a szuper latin barca álom foci játék rendszerbe? Amit talán csak Guardiola tud játszani és ha vele sem lesz minden tuti és őt is menesztik,akkor majd lehet leadni a kerti törpéket és új csapatot venni?

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#14462 Hozzászólás Szerző: Buluska »

http://www1.skysports.com/football/news ... um=twitter" onclick="window.open(this.href);return false;

benga niga yooo Gomis, jo lenne

Petee
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2011. március 8., kedd 18:14
Kedvenc játékos: Torres
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Átigazolások

#14463 Hozzászólás Szerző: Petee »

BlueBlood1993 írta:
Petee: már rég bánja mindenki azt az 50 millát...2 éve a legrosszabb volt amit tehettünk ezzel az igazolással. Mondhatnánk, hogy ki tudhatta, de nem igaz, mert akkor már fél éve egy kalap szar volt, talán nem ennyire látványosan mint itt.
Ancelotti már akkor megmondta, ő nemhogy nem akarta Torrest, állandóan vitatkozott Abrával róla. (már amennyire lehetett). De Abra egyszerűen nem hallgatott sem rá sem másra, hiába mondta a teljes Chelsea vezetés, hogy nem illik bele a mi elképzeléseinkbe, egyszerűen szerelmes volt a játékába, és mivel nála van a bankkártya, ő döntött. A többit mindenki tudja. Hány edzőnek kell még belebuknia ebbe a rögeszmébe?

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#14464 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Николаевич írta:
Blueflag írta:
BlueBlood1993 írta:Egyébként én tuti nem hoznám. Egy legendaként távozott, ne rombolja a szobrát!
Henry is legendaként távozott, aztán visszajött kölcsönbe, és csereként beállva győztes gólt rúgott a L**ds ellen. Annyira lerombolta a szobrát, hogy közben megépítettek neki egyet bronzból az Emiratesnél. Véglegesen én sem hoznám vissza Drogbát, de egy kölcsön szvsz nem sülhet ki rosszul. Ha csak egyetlen gólt is szerez, már annak is mindenki könnyes szemmel fog örülni, hogy még mindig képes rá.

De Henry kb 5 év után tért vissza, nem fél év után. Ráadásul évekig nem nyertek semmit, úgy lépett le. Drogba meg gólt rúgott a győztes FA-kupa és BL-döntőben, utolsó megmozdulása pedig az a bizonyos tizi volt.

Ez így kerek, így fantasztikud, szerintem egyáltalán nem hiányzik hogy Benitez bedobja csereként tíz percekre vesztett meccseken.
Jó, 5 év után tért vissza, de nem is 34 évesen lépett le. :D Egyébként idén hiába vennénk kölcsön, Afrika-kupa van, aztán lassan megy vissza Kínába, de szerintem jövőre elgondolkodhatna ezen a vezetőség. Nálam abszolút nem rombolna semmit az összképen az, ha Drogba nem gólgépként térne vissza, attól még meglőtte a góljait a döntőkben, és csak szimplán örülnék, hogy újra Chelsea-mezben látom... de persze megértem, aki nem így gondolja.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#14465 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Blueflag írta:
BlueBlood1993 írta:Egyébként én tuti nem hoznám. Egy legendaként távozott, ne rombolja a szobrát!
Henry is legendaként távozott, aztán visszajött kölcsönbe, és csereként beállva győztes gólt rúgott a L**ds ellen. Annyira lerombolta a szobrát, hogy közben megépítettek neki egyet bronzból az Emiratesnél. Véglegesen én sem hoznám vissza Drogbát, de egy kölcsön szvsz nem sülhet ki rosszul. Ha csak egyetlen gólt is szerez, már annak is mindenki könnyes szemmel fog örülni, hogy még mindig képes rá.

De Henry kb 5 év után tért vissza, nem fél év után. Ráadásul évekig nem nyertek semmit, úgy lépett le. Drogba meg gólt rúgott a győztes FA-kupa és BL-döntőben, utolsó megmozdulása pedig az a bizonyos tizi volt.

Ez így kerek, így fantasztikud, szerintem egyáltalán nem hiányzik hogy Benitez bedobja csereként tíz percekre vesztett meccseken.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#14466 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

BlueBlood1993 írta:Egyébként én tuti nem hoznám. Egy legendaként távozott, ne rombolja a szobrát!
Henry is legendaként távozott, aztán visszajött kölcsönbe, és csereként beállva győztes gólt rúgott a L**ds ellen. Annyira lerombolta a szobrát, hogy közben megépítettek neki egyet bronzból az Emiratesnél. Véglegesen én sem hoznám vissza Drogbát, de egy kölcsön szvsz nem sülhet ki rosszul. Ha csak egyetlen gólt is szerez, már annak is mindenki könnyes szemmel fog örülni, hogy még mindig képes rá.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3643
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#14467 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Николаевич írta:De mostmár csak szért is játszassuk Torrest hogy nyáron el lehessen passzolni jobb árért.

Állítólag a Swansea elleni teljesítménye(illetve az hogy Ba milyen jól játszott utána) sokaknàl kiverte a biztosítékot a Bridge-n.
Kit érdekel, hogy mennyiért megy az a szarházi, csak menjen! Abranak van pénze, ha valaki ingyen viszi, hát vigye! Tönkre vágja a csapatot. Tavaly még Drogba miatt tudtunk egy történelmi szezont produkálni, de most már hogy kötelező őt játszatni, mert nincs itt legenda, baj van. Meggyőződésem, hogy Torres nélkül, Ba játszatásával visszahoznánk magunkat a bajnokesélyesek közé.


Villa kölcsönbe esélytelen.

Petee: már rég bánja mindenki azt az 50 millát...2 éve a legrosszabb volt amit tehettünk ezzel az igazolással. Mondhatnánk, hogy ki tudhatta, de nem igaz, mert akkor már fél éve egy kalap szar volt, talán nem ennyire látványosan mint itt.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#14468 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

marknagy írta:Vagy meglehetne próbálni Villa-t kölcsönbe, tegnap is kezdett és 2 gólt lőtt...

De miért adna kölcsön a Barca egy 32 éves játékost? Azt hittem ilyet csak mi csinàlunk..

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#14469 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Vagy meglehetne próbálni Villa-t kölcsönbe, tegnap is kezdett és 2 gólt lőtt...
We are the famous, the famous Chelsea!

Petee
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2011. március 8., kedd 18:14
Kedvenc játékos: Torres
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Átigazolások

#14470 Hozzászólás Szerző: Petee »

A daily mailben hozott interjúban Torres azt nyilatkozta, már bánja, hogy eljött Liverpoolból.
Mi meg lassan bánjuk, hogy ennyit adtunk érte. Ne értsetek félre, én nagy Torres fan vagyok, nagyon szerettem a játékát mindig, de ami nem megy ne erőltessük. Küldjük vissza oda ahova való és hozzunk Ba mellé egy normális csatárt!

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#14471 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Николаевич írta:De mostmár csak szért is játszassuk Torrest hogy nyáron el lehessen passzolni jobb árért.

Állítólag a Swansea elleni teljesítménye(illetve az hogy Ba milyen jól játszott utána) sokaknàl kiverte a biztosítékot a Bridge-n.
Én nem értem miért... :roll:

Amúgy a Drogbás témához: volt róla szó, hogy elhozzuk kölcsönben, de mivel nyáron igazolt el, van valami olyan szabály, hogy nem lehet fél év után visszahozni kölcsönbe, szóval már csak ezért is esélytelen.
*knock, and it shall be opened unto you*

becus2
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2012. november 28., szerda 22:44
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Átigazolások

#14472 Hozzászólás Szerző: becus2 »

Николаевич írta:De mostmár csak szért is játszassuk Torrest hogy nyáron el lehessen passzolni jobb árért.

Állítólag a Swansea elleni teljesítménye(illetve az hogy Ba milyen jól játszott utána) sokaknàl kiverte a biztosítékot a Bridge-n.
Mindenkinek jobb volna. Kivéve az ellenfelek, ill. a játékosok topic forgalma.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#14473 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

De mostmár csak szért is játszassuk Torrest hogy nyáron el lehessen passzolni jobb árért.

Állítólag a Swansea elleni teljesítménye(illetve az hogy Ba milyen jól játszott utána) sokaknàl kiverte a biztosítékot a Bridge-n.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3643
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#14474 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Николаевич írta:
laczze írta:Tudom, hogy kicsit bizarr ötlet, de nyárig kölcsönvehetnénk Drogbát, úgyis csapat nélkül van nemde ? Persze így, hogy Demba jött nincs rá esély, meg eddig se volt :D de jó lenne azért :)


Szerintem nem jó ötlet. Drogba 8 évig a mi csatárunk volt, most elment, és új csapatot építünk egy csomó fiatal játékossal, plusz Ba is idejött.

Felesleges lenne idehozni a 35 éves Drogbát. Ba padozna, Torres is kevesebbet játszana.. Húzzuk ki ezt a fèl évet azokkal akik vannak, jövőre meg lesz Lukaku ès Ba, plusz mèg valakit vehetünk nelléjük.
Mondjuk ezt nem éppen negatívumnak mondanám :)

Egyébként én tuti nem hoznám. Egy legendaként távozott, ne rombolja a szobrát!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#14475 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

laczze írta:Tudom, hogy kicsit bizarr ötlet, de nyárig kölcsönvehetnénk Drogbát, úgyis csapat nélkül van nemde ? Persze így, hogy Demba jött nincs rá esély, meg eddig se volt :D de jó lenne azért :)


Szerintem nem jó ötlet. Drogba 8 évig a mi csatárunk volt, most elment, és új csapatot építünk egy csomó fiatal játékossal, plusz Ba is idejött.

Felesleges lenne idehozni a 35 éves Drogbát. Ba padozna, Torres is kevesebbet játszana.. Húzzuk ki ezt a fèl évet azokkal akik vannak, jövőre meg lesz Lukaku ès Ba, plusz mèg valakit vehetünk nelléjük.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolások

#14476 Hozzászólás Szerző: laczze »

Tudom, hogy kicsit bizarr ötlet, de nyárig kölcsönvehetnénk Drogbát, úgyis csapat nélkül van nemde ? Persze így, hogy Demba jött nincs rá esély, meg eddig se volt :D de jó lenne azért :)
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#14477 Hozzászólás Szerző: Chester »

12 millió fontért csatlakozott, velünk meg 20 millió fontos árral hozták szóba, erről is volt már nem egy kisebb vita, hogy nekünk mindig drágábban adnák oda a játékosokat.

Így viszont ha eladják Willant, akkor se jártak rosszul, ha meg marad az is jó nekik. Csak ott elfér a sok brazil, itt már nem. [Az a srác nagyon penge, remélem Boas nem hozza Angliába]

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#14478 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

mikel12 írta:Hivatalos! Tájszon gyerek a Shaktarba igazolt :D am sem fért volna el itt :D
Szerintem van már itt elég brazil azért nem kéne átesni ló túloldalára jobb ez így...

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#14479 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Hivatalos! Tájszon gyerek a Shaktarba igazolt :D am sem fért volna el itt :D
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Átigazolások

#14480 Hozzászólás Szerző: Chester »

Úgy tűnik Taison nem hozzánk, hanem a Sahtarhoz fog igazolni.

http://translate.google.co.uk/translate ... 90200.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése