Kölcsönjátékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Kölcsönjátékosok

#4201 Hozzászólás Szerző: Mister »

Николаевич írta:Szurkoljunk a Middlesbrough-nak hogy feljussanak, akkor akár még egy évet maradhatna Meki.

Amúgy le a kalappal az illetékesek előtt, idén jól adták kölcsön a fiatalokat. Meki, Lukaku, Chalobah, Kalas, PvA, Kurti és De Bruyne is nagyon jól jàtszanak, jó esélyük van hogy egyszer itt futnak be. Affane nagy meglepetés nekem, fiatal kora ellenére ügyeskedik a gyenge Rodában.

Benayoun-ról, Essien-ről, Brumáról, Kakuta-ról, Hutch-ról és Gordonról kb felesleges beszélni, őket jobb lett volna elpasszolni. Nem hiszem hogy bármelyikőjük is játszana még nálunk.
Igaz Hutchinson nem tudom hogyan tolja,de én így vakon még bízok benne a korábbi teljesítményéből kiindulva.Essien ha vissza tud hozni valamit a régi magából akkor én őt is visszavárom nagy szeretettel,elkélne még ebben az esetben..Brumáról szintén nem tudok nyilatkozni,viszont Kalasnak tényleg nagyon jól megy.Őt és Lukakut figyelem én ahogy csak tudom,és nagyon bízom benne,hogy ők a közeljövőben alap emberek lesznek a csapatban,mindenük megvan hozzá szerintem...
One Life,One Love,One Club

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#4202 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Szurkoljunk a Middlesbrough-nak hogy feljussanak, akkor akár még egy évet maradhatna Meki.

Amúgy le a kalappal az illetékesek előtt, idén jól adták kölcsön a fiatalokat. Meki, Lukaku, Chalobah, Kalas, PvA, Kurti és De Bruyne is nagyon jól jàtszanak, jó esélyük van hogy egyszer itt futnak be. Affane nagy meglepetés nekem, fiatal kora ellenére ügyeskedik a gyenge Rodában.

Benayoun-ról, Essien-ről, Brumáról, Kakuta-ról, Hutch-ról és Gordonról kb felesleges beszélni, őket jobb lett volna elpasszolni. Nem hiszem hogy bármelyikőjük is játszana még nálunk.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#4203 Hozzászólás Szerző: Chester »

Jó helyen van ott, egyelőre nem férne be, de jövőre mindenképp számolnék vele. Minden meccsen kezdő, 3-4 kivételével mindent végigjátszik, kár lenne ezért visszahívni, ha lamps felépül akkor már a középen is tudunk rotálni.

Avatar
Sasur
Hozzászólások: 549
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 16:49
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Flo

Re: Kölcsönjátékosok

#4204 Hozzászólás Szerző: Sasur »

El Nino ! Form is temporary ,class is permanent.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#4205 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Komolyan ki van repedezve a bőr a vállán...
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#4206 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

A legjobb büntetés az lenne ha összezárnák Lukakuval egy órára, hogy megbeszéljék a problémát.

Kép

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Kölcsönjátékosok

#4207 Hozzászólás Szerző: Chester »

Николаевич írta:Lukakut inzultálták az idióta Sunderland szurkolók:

Kép

Gratulálok nekik... Ha már másért nem, legalább azért fogták volna vissza magukat hogy ne tiltsák ki őket örökre mint azt a barmot a Bridge-ről.
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... os-2195689" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Kölcsönjátékosok

#4208 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Romelu gólja: http://eurorivals.net/swansea-city~west ... 28-11-2012" onclick="window.open(this.href);return false;
6+8+5+4+1+1+2+1

telegdy
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008. november 1., szombat 17:43
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Kölcsönjátékosok

#4209 Hozzászólás Szerző: telegdy »

Николаевич írta:Lukaku gól!! Ez már az ötödik bajnoki gólja, beelőzte Torrest-t!
Sajnos rúghat 10-et januárig, még ha vissza is hívjuk, Torres fog kezdeni. Már amíg benitez itt van. Amúgy örülök neki!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#4210 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Köszönöm Romelu fiam, hogy van időd fórumozni meccs közben, és elkezdted osztani a Swansea-t. Így tovább te mocskos állat!!!!! :)

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Kölcsönjátékosok

#4211 Hozzászólás Szerző: White »

Николаевич írta:Lukaku gól!! Ez már az ötödik bajnoki gólja, beelőzte Torrest-t!
+ szerintem Terros 5X annyit van a pályán egy kreativabb csapattal a háta mogott.
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#4212 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Lukaku gól!! Ez már az ötödik bajnoki gólja, beelőzte Torrest-t!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#4213 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

White írta:
Blueflag írta:
Tibi0707 írta:Lukaku kezdő a Swansea ellen!
Na akkor nagyon kapja össze magát, mert megtettem a West Bromot mixen, és már csak az kell...... vágjon egy triplát.
:lol:
Nem megy ez neked :D tegnapi szelvényed se volt nagy szám :D és mostis megy a Swansea :D
Jó, de a másik szelvényem egyelőre jön... :D Nem adom fel!

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Kölcsönjátékosok

#4214 Hozzászólás Szerző: White »

Blueflag írta:
Tibi0707 írta:Lukaku kezdő a Swansea ellen!
Na akkor nagyon kapja össze magát, mert megtettem a West Bromot mixen, és már csak az kell...... vágjon egy triplát.
:lol:
Nem megy ez neked :D tegnapi szelvényed se volt nagy szám :D és mostis megy a Swansea :D
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#4215 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Tibi0707 írta:Lukaku kezdő a Swansea ellen!
Na akkor nagyon kapja össze magát, mert megtettem a West Bromot mixen, és már csak az kell...... vágjon egy triplát.

Avatar
Tibi0707
Hozzászólások: 673
Csatlakozott: 2009. január 9., péntek 17:20
Tartózkodási hely: Sárbogárd

Re: Kölcsönjátékosok

#4216 Hozzászólás Szerző: Tibi0707 »

Lukaku kezdő a Swansea ellen!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#4217 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Blueflag írta:
marknagy írta:A hagyományok szerint idén is kiosztják a legjobb U21-es futballistának járó Aranyfiú-díjat az év végén, 20 ország 30 újságírójának szavazatai alapján.

A Tuttosport torinói sportlap kedden bejelentette azt a három nevet, akik közül kikerül a végső győztes:

THIBAUT COURTOIS (Atlético Madrid)
• Stephan el Shaarawy (AC Milan)
• Isco (Málaga)
Esélye sincs Shaarawy mellett, de szép dolog, hogy felkerült a dobogóra. Nem aggódom Cech pótlása miatt, bár tény, hogy hatalmas feladat lesz. Cech az a kapus, aki nem csak stabilan jól véd, hanem ezen felül olyan életmentő bravúrjai vannak, amik nélkül kupák hiányoznának a vitrinből.

Szerintem simán lehet Kurti az. Beverekedte magát a belga válogatottba, Európa Ligát nyert, és játszott több mint 60 meccset idén. El Shaarawy elképesztő ebben a szezonban = szeptember óta. Az előző bajnokságban összesen két gólt lőtt, abból is csak az egyiket ebben a naptári évben.

Isco is fantasztikus idén, élmény nézni ahogy játszik.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kölcsönjátékosok

#4218 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

marknagy írta:A hagyományok szerint idén is kiosztják a legjobb U21-es futballistának járó Aranyfiú-díjat az év végén, 20 ország 30 újságírójának szavazatai alapján.

A Tuttosport torinói sportlap kedden bejelentette azt a három nevet, akik közül kikerül a végső győztes:

THIBAUT COURTOIS (Atlético Madrid)
• Stephan el Shaarawy (AC Milan)
• Isco (Málaga)
Esélye sincs Shaarawy mellett, de szép dolog, hogy felkerült a dobogóra. Nem aggódom Cech pótlása miatt, bár tény, hogy hatalmas feladat lesz. Cech az a kapus, aki nem csak stabilan jól véd, hanem ezen felül olyan életmentő bravúrjai vannak, amik nélkül kupák hiányoznának a vitrinből.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Kölcsönjátékosok

#4219 Hozzászólás Szerző: marknagy »

A hagyományok szerint idén is kiosztják a legjobb U21-es futballistának járó Aranyfiú-díjat az év végén, 20 ország 30 újságírójának szavazatai alapján.

A Tuttosport torinói sportlap kedden bejelentette azt a három nevet, akik közül kikerül a végső győztes:

THIBAUT COURTOIS (Atlético Madrid)
• Stephan el Shaarawy (AC Milan)
• Isco (Málaga)

http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-i ... ese_-68873" onclick="window.open(this.href);return false;
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Kölcsönjátékosok

#4220 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Lukakut inzultálták az idióta Sunderland szurkolók:

Kép

Gratulálok nekik... Ha már másért nem, legalább azért fogták volna vissza magukat hogy ne tiltsák ki őket örökre mint azt a barmot a Bridge-ről.

Válasz küldése