Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9475
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolások

#15661 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ugy csinaltok mintha minden fekete feher lenne, mikozben van szurke is.... Sokszor elofordul, hogy csalodottsagaban, mergeben, duheben, szomoraban nevet az ember, mert nem tudja mashogy feldolgozni a tortenteket. Lehet ez enyhebb vagy durvabb formaban is, nem kell vegletekben gondolkozni.

Az a mosoly az arcan lehetett egy "Haha, ezt nem hiszem el bazmeg...." - is.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#15662 Hozzászólás Szerző: chiedis »

paco83 írta:
White írta:Lukaku-t vissza,Falcao-t leigazolni,januarig meg Sturridge. Torres meg maglyara,tegnapi kacagasa az utolso szog volt a koporsoba nalam.
Milyen kacagás, videó esetleg?
Tényleg így volt, 2 kis b*zi már bocsánat. Torres nálam elásta magát végleg, szarik az egészre, ez a 2. ilyen húzása volt 5 napon belül. Nem fogok ettől függetlenül beállni a táborba
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#15663 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

paco83 írta:
White írta:Lukaku-t vissza,Falcao-t leigazolni,januarig meg Sturridge. Torres meg maglyara,tegnapi kacagasa az utolso szog volt a koporsoba nalam.
Milyen kacagás, videó esetleg?
Sztem videó nincs :D Egy pillanatra mutatták a kispadot és Turnbull meg Torres olyan jól el kacagtak valamin :D akkor én is mondtam hogy van min röhögniük...:D
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Átigazolások

#15664 Hozzászólás Szerző: paco83 »

White írta:Lukaku-t vissza,Falcao-t leigazolni,januarig meg Sturridge. Torres meg maglyara,tegnapi kacagasa az utolso szog volt a koporsoba nalam.
Milyen kacagás, videó esetleg?

Avatar
ChelseaTheBest
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2012. április 16., hétfő 21:09
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#15665 Hozzászólás Szerző: ChelseaTheBest »

Marin meg a tartalékok között focizik... nem is akárhogyan : http://www.youtube.com/watch?v=lwHcwwqQUIM

Várhatok még azt hiszem, hogy első csapatban pályára lépjen...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#15666 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Malouda-t ne hasonlítsuk Torres-hez. A franciánál nagyobb élősködő és féreg nincs a világon. És ne gyertek itt nekem hogy mekkora ász volt, nála lustább ember sosem volt. Ja és szélsőként nem tudott beadni, meg lassú is volt...

Mutassatok még egy játékost, ilyen szintű csapatnál, aki lemegy az ifikhez, felveszi a fizetését és semmi motivációja nincs 1 évig. Del Piero még 40 évesen is elmegy ausztráliába, vagy lehetne sorolni az embereket, ez a majom meg leszar mindent...

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Játékosok

#15667 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

AwayRoller írta:
Blueflag írta: Nálatok Várhídi Petya a mágnestábláján oktatja, mi a faszom az a foci? Azt ne magyarázd már meg nekem, hogy Torres vagy Sheva nem klasszis csatárként jött ide. Lehet, hogy Falcao is csak 6 meccsenként rúg gólt Torres 8 meccsével szemben, aztán majd átértékelődik a múlt.
A stílusra reagálva: Akkor téged Stevie Wonder szoktatott rá a meccsnézésre.

Tartalomra reagálva: Igen, klasszisként jöttek ide. Ellenben amit utána mutattak, az közel állt a semmihez. Torres kb. azt nyújtja, amit anno Sheva, csak most ráfogjátok, hogy nincs játékrendszer, ezért szar Torres. Akkoriban volt rendszer és Sheva mégis ócska volt (akkor meg az volt a duma, hogy Drogba öli a játékát). Az ukrán itteni teljesítményét tökéletesen tükrözi, hogy az utána érkező Anelka megváltás volt hozzá képest (félreértés ne essék, ő sem volt nagy durranás, csak úgy a szint betájolásáért írom)

És utoljára írom le, ha már engem idéztél:
1. Nem vágyok arra, hogy Falcao itt játszodjon. Nyáron sem akartam, most sem akarom, ezután sem fogom.
2. Örültem Torres idejövetelének. Zsocaval beszéltük, ha jól emlékszem, hogy ha a teljesítmény nem is lesz olyan, legalább motiváció a többieknek, hogy egy ilyen klasszissal játszanak együtt.(Ez az Ancsás mélyrepülés idején volt) Vártam, hogy kezdőként bizonyíthasson. Vártam, hogy Drogba távoztával, első számú csatárként erőre kapjon, de a teljesítményével olyan szinten beleköpött ebbe a 'bizalomlevesbe', hogy egy ideje nem tudom elviselni a töketlenkedéseit. Nem a poolos Torrest akarom, de legalább a tavaszi Torrest hozza.

A jelenlegi játékképtelensége összevetve a tavaszi formájával, azt mutatja, hogy egyedül padról beállva, frissen tud az akaraterejével hozzátenni a játékhoz a fáradt védőkkel szemben. És véleményem szerint 50millás, 185k-s fizuval rendelkező csatárt padra tartani hülyeség. Így kezdőként sem felel meg a teljesítménye miatt, padra pedig az ára miatt, úgyhogy mennie kell. Én így látom, sorry.

Szerk. A BL-es cikk kapcsán Blueflagnak van igaza. Azt nyilatkozta, a jövőben jobban kiakarja venni a részét a sikerekből.
Ha Falcao egyáltalán idejön de mégsem menne itt neki ahogy mindenki elképzeli attól még a múltban utcalány jó spíler volt csak abból nem lehet megélni.(nyilván feltételezés minden hisz reméljük köv. sztárigazolás már ontani fogja a gólokat :D )

Ha most Shevát meg Torrest nézzük előbbinek fontosabb volt, hogy gyerekei angliában járjanak iskolába mint saját pályafutása és beilleszkedése valamint 30 évesen már nem biztos sikerül az ilyen váltás, míg Torresnek egyértelműen keresztbe tett a 2010 tavaszi sérülése és bár megpróbálta visszaszerezni formáját de azóta sem sikerült...

Egyre inkább úgy tűnik kezdi ezt mindenki belátni most már RDM, talán Abra is de úgy tűnik maga el nino is, hogy legjobb lenne neki a spanyol hon!
http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... Spain.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4876
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#15668 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Blueflag írta: Nálatok Várhídi Petya a mágnestábláján oktatja, mi a faszom az a foci? Azt ne magyarázd már meg nekem, hogy Torres vagy Sheva nem klasszis csatárként jött ide. Lehet, hogy Falcao is csak 6 meccsenként rúg gólt Torres 8 meccsével szemben, aztán majd átértékelődik a múlt.
A stílusra reagálva: Akkor téged Stevie Wonder szoktatott rá a meccsnézésre.

Tartalomra reagálva: Igen, klasszisként jöttek ide. Ellenben amit utána mutattak, az közel állt a semmihez. Torres kb. azt nyújtja, amit anno Sheva, csak most ráfogjátok, hogy nincs játékrendszer, ezért szar Torres. Akkoriban volt rendszer és Sheva mégis ócska volt (akkor meg az volt a duma, hogy Drogba öli a játékát). Az ukrán itteni teljesítményét tökéletesen tükrözi, hogy az utána érkező Anelka megváltás volt hozzá képest (félreértés ne essék, ő sem volt nagy durranás, csak úgy a szint betájolásáért írom)

És utoljára írom le, ha már engem idéztél:
1. Nem vágyok arra, hogy Falcao itt játszodjon. Nyáron sem akartam, most sem akarom, ezután sem fogom.
2. Örültem Torres idejövetelének. Zsocaval beszéltük, ha jól emlékszem, hogy ha a teljesítmény nem is lesz olyan, legalább motiváció a többieknek, hogy egy ilyen klasszissal játszanak együtt.(Ez az Ancsás mélyrepülés idején volt) Vártam, hogy kezdőként bizonyíthasson. Vártam, hogy Drogba távoztával, első számú csatárként erőre kapjon, de a teljesítményével olyan szinten beleköpött ebbe a 'bizalomlevesbe', hogy egy ideje nem tudom elviselni a töketlenkedéseit. Nem a poolos Torrest akarom, de legalább a tavaszi Torrest hozza.

A jelenlegi játékképtelensége összevetve a tavaszi formájával, azt mutatja, hogy egyedül padról beállva, frissen tud az akaraterejével hozzátenni a játékhoz a fáradt védőkkel szemben. És véleményem szerint 50millás, 185k-s fizuval rendelkező csatárt padra tartani hülyeség. Így kezdőként sem felel meg a teljesítménye miatt, padra pedig az ára miatt, úgyhogy mennie kell. Én így látom, sorry.

Szerk. A BL-es cikk kapcsán Blueflagnak van igaza. Azt nyilatkozta, a jövőben jobban kiakarja venni a részét a sikerekből.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#15669 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

tru23 írta:http://www.mirror.co.uk/sport/football/ ... nts-841821

Értelmezd úgy, ahogy akarod. "Nem vagyok boldog, nem ezért jöttem ide." Anyád. :D Ha Mosest meg Romeut elküldjük gyapotot szedni a nyilatkozataik miatt, ezért is minimum jár a faszkorbács, de hát megszokhattuk, hogy neki szabad ugye.

Nem mintha ez nem ugyanaz a kettős mérce lenne, amiről te beszélsz folyton.
Mondjuk ezt ne egy olyannak mondd, aki egyiküket se küldte el sehova. Mindkettőnél megjegyeztem, hogy kezdésnek picit kúrva erős ilyet nyilatkozni, de itt meg is állt a sztori. Szerintem nem lőttem mellé.

Egy Mirror cikktől nem esek hasra, hajlamosak plusz mondatokat hozzátenni, az egyik legtöbbször perelt angol lapról beszélünk... de Torres ebben a cikkben is dícséri a csapatot, hálálkodik a szurkolóknak és a fél világnak, és természetes a csalódottsága, amiért Kalou kezd helyette egy BL-döntőn basszus. Egy ilyen nyilatkozat sokkal elfogadhatóbb, mint az, hogy "remélem itt fejlődhetek, és egy nap talán a arcában is játszhatok", de mint mondtam, én Mosest és Romeut sem akartam elzavarni a picsába.

Malouda meg nem akar jövőre munkanélküli lenni... gondolom a klub megmondta neki, hogy nem számol vele, így vagy a Santosba megy, vagy kibaszásból elküldi az ifikhez. Malouda inkább felmarkolt még némi pénzt a semmittevésért, aztán jövőre belemegy a kisebb fizuba a Santosnál. Üzletileg jól nyomja, de kapja be.

Avatar
tru23
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2012. április 3., kedd 20:33
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Játékosok

#15670 Hozzászólás Szerző: tru23 »

http://www.mirror.co.uk/sport/football/ ... nts-841821" onclick="window.open(this.href);return false;

Értelmezd úgy, ahogy akarod. "Nem vagyok boldog, nem ezért jöttem ide." Anyád. :D Ha Mosest meg Romeut elküldjük gyapotot szedni a nyilatkozataik miatt, ezért is minimum jár a faszkorbács, de hát megszokhattuk, hogy neki szabad ugye.

Nem mintha ez nem ugyanaz a kettős mérce lenne, amiről te beszélsz folyton.

EDIT: Ennyi erővel Malouda meg annyira szereti a klubot, hogy még az ifikkel való edzést is vállalja, és tapasztalatával segíti őket, mint hogy máshova igazoljon. :lol: Megindító.
José Mourinho, forever a Chelsea blue!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#15671 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

AwayRoller írta:
edeskeves írta:Ennyi közöd van akkor a focihoz, ha ezeket a játékosokat középszerű szaroknak nevezed...kár volt vitáznom veled Torresről, mostmár belátom.
Azt látsz be amit akarsz, de az ide érkező Sheva és Pizzaro, árakat, fizut és teljesítményt nézve, csak avval a bizonyos zsákkal volt több a sz*rnál... És ha erre avval jön valamelyikőtök, hogy Mou idején nem volt játékrendszerünk, a képébe röhögök.

Az, hogy a múltba ki mit csinált, kb annyit ér, mint a pool drukkerek siránkozása. Ők a múltba jók voltak... ki nem szarja le? Most hol állnak a tabellán? Nah, ez van.
Nálatok Várhídi Petya a mágnestábláján oktatja, mi a faszom az a foci? Azt ne magyarázd már meg nekem, hogy Torres vagy Sheva nem klasszis csatárként jött ide. Lehet, hogy Falcao is csak 6 meccsenként rúg gólt Torres 8 meccsével szemben, aztán majd átértékelődik a múlt.

Itt mindig kúrva jók vagytok abban, hogy egy egész csapat teljesítményét visszavezessétek 1 emberre, de még 10 van ott a pályán ugyanolyan mezben, ugyanarra a kapura támadva, és ugyanazt a kaput védve.
tru23 írta:A nagy alázatos drágaságos tündibundi Torresről nekem valahogy az jut eszembe a hozzáállása kapcsán, hogy a végigünnepelt BL siker után másnap halál sértődötten lenyilatkozta, hogy nem boldog, nem elégedett, nem tisztelik eléggé a klubnál, és azonnal tárgyalni akar a klubvezetőkkel a jövőjéről.

Egyem meg. :D
Hogyne. Azt nyilatkozta, hogy sajnálja, hogy nem segíthette még jobban a csapatot a BL-győzelemhez, és nem érzi 100%-osan magáénak a sikert. Ennek melyik része nem korrekt? Legalább nem más faszával veri a csalánt Bosingwa módra. A klubvezetőkkel meg azért akart tárgyalni, mert akkoriban ingott a helye a válogatottban is... nyílván évekig mindenhol alapember volt, szokatlan volt neki a kispad, és tisztában akart lenni a helyzetével. Például azzal, hogy Drogbát pótolják-e valami hiperszuper világsztárral, aki miatt ő jövőre is padozni kényszerül, mert az edző esetleg nem számol vele, vagy esetleg mostantól lehet-e ő a Nr1. Megint nem értem, hol itt a baj, meg amúgy sem láttam videót róla, de nézd meg, hogy ünnepelt Drogbával, Ivával és a többiekkel... egyáltalán nem bomlasztotta a közösséget.

Avatar
tru23
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2012. április 3., kedd 20:33
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: Játékosok

#15672 Hozzászólás Szerző: tru23 »

A nagy alázatos drágaságos tündibündi Torresről nekem valahogy az jut eszembe a hozzáállása kapcsán, hogy a végigünnepelt BL siker után másnap halál sértődötten lenyilatkozta, hogy nem boldog, nem elégedett, nem tisztelik eléggé a klubnál, és azonnal tárgyalni akar a klubvezetőkkel a jövőjéről.

Egyem meg. :D
José Mourinho, forever a Chelsea blue!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4876
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#15673 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

edeskeves írta:Ennyi közöd van akkor a focihoz, ha ezeket a játékosokat középszerű szaroknak nevezed...kár volt vitáznom veled Torresről, mostmár belátom.
Azt látsz be amit akarsz, de az ide érkező Sheva és Pizzaro, árakat, fizut és teljesítményt nézve, csak avval a bizonyos zsákkal volt több a sz*rnál... És ha erre avval jön valamelyikőtök, hogy Mou idején nem volt játékrendszerünk, a képébe röhögök.

Az, hogy a múltba ki mit csinált, kb annyit ér, mint a pool drukkerek siránkozása. Ők a múltba jók voltak... ki nem szarja le? Most hol állnak a tabellán? Nah, ez van.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3216
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#15674 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

telegdy írta: Te ne haragudj, de erre én már nem nagyon emlékszem... Év elején volt pár meccs, azóta inkább csak "vergődik", alibizik, elszórja a labdákat, elesik a semmiért... De lehet én emlékszem rosszul... Az előbbi kettő legalább egy-egy jó szezont futott nálunk. Nem arról van szó, borzasztóan hálás vagyok neki a tavaly év végén nyújtott "teljesítményéért" akkor még volt benne alázat.
Nyilván én sem a mostani Torresrről beszélek. A WBA ellen már tényleg nem látszott rajta, hogy akarna, de előtte az egész csapatból rajta lehetett a legjobban látni, hogy akar és küzd.
Николаевич írta:
Malouda és Bosingwa azért nem keveset tettek le az asztalra. Malouda sok gólt rúgott és sok gólpasszt adott a csapat színeiben, ha kellett akkor balhátvédként állt helyt fontos BL meccsen.

Bosingwának a súlyos sérülése keresztbehúzta az ígéretes karrierjét, de így os hős volt középhátvédként a Nou Campban, valamint a BL döntőben Iva helyén.


Nem tudom mi az a nagy csúszás-mászás amit Torres csinált, de közel sem tett le annyit az asztalra itt mint a két "szerencsétlen".
A franciát régebben kifejezetten kedveltem, nem is szoktam róla mocskolódni, egyszerűen csak nincs már helye a csapatnál. Bosingwa pedig egy fogalmatlan ember, nem is nagyon tudom futballistának nevezni.
211! NEW RECORD!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#15675 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

koni0725 írta:
telegdy írta:Nem értem, ha Maloudát, Bosingwát lehetett egybehangzóan utálni, akkor Torrest miért nem lehet? :D

//amúgy én nem utálom, egyszerűen csak sajnálom ezért nem siratnám meg, ha lelépne. Profitálna rajta mindenki. A Klub is, Ő is és mi a szurkolók is.//
Én pl egyikőjüket sem láttam térden csúszni meg vért izzadni a csapatért. Ha másért nem is, akkor ezért megérdemelne Torres egy minimális tiszteletet.

???

Malouda és Bosingwa azért nem keveset tettek le az asztalra. Malouda sok gólt rúgott és sok gólpasszt adott a csapat színeiben, ha kellett akkor balhátvédként állt helyt fontos BL meccsen.

Bosingwának a súlyos sérülése keresztbehúzta az ígéretes karrierjét, de így os hős volt középhátvédként a Nou Campban, valamint a BL döntőben Iva helyén.


Nem tudom mi az a nagy csúszás-mászás amit Torres csinált, de közel sem tett le annyit az asztalra itt mint a két "szerencsétlen".

telegdy
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008. november 1., szombat 17:43
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Játékosok

#15676 Hozzászólás Szerző: telegdy »

koni0725 írta:
telegdy írta:Nem értem, ha Maloudát, Bosingwát lehetett egybehangzóan utálni, akkor Torrest miért nem lehet? :D

//amúgy én nem utálom, egyszerűen csak sajnálom ezért nem siratnám meg, ha lelépne. Profitálna rajta mindenki. A Klub is, Ő is és mi a szurkolók is.//
Én pl egyikőjüket sem láttam térden csúszni meg vért izzadni a csapatért. Ha másért nem is, akkor ezért megérdemelne Torres egy minimális tiszteletet.
Te ne haragudj, de erre én már nem nagyon emlékszem... Év elején volt pár meccs, azóta inkább csak "vergődik", alibizik, elszórja a labdákat, elesik a semmiért... De lehet én emlékszem rosszul... Az előbbi kettő legalább egy-egy jó szezont futott nálunk. Nem arról van szó, borzasztóan hálás vagyok neki a tavaly év végén nyújtott "teljesítményéért" akkor még volt benne alázat.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3216
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#15677 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

telegdy írta:Nem értem, ha Maloudát, Bosingwát lehetett egybehangzóan utálni, akkor Torrest miért nem lehet? :D

//amúgy én nem utálom, egyszerűen csak sajnálom ezért nem siratnám meg, ha lelépne. Profitálna rajta mindenki. A Klub is, Ő is és mi a szurkolók is.//
Én pl egyikőjüket sem láttam térden csúszni meg vért izzadni a csapatért. Ha másért nem is, akkor ezért megérdemelne Torres egy minimális tiszteletet.
211! NEW RECORD!

telegdy
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008. november 1., szombat 17:43
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Játékosok

#15678 Hozzászólás Szerző: telegdy »

Nem értem, ha Maloudát, Bosingwát lehetett egybehangzóan utálni, akkor Torrest miért nem lehet? :D

//amúgy én nem utálom, egyszerűen csak sajnálom ezért nem siratnám meg, ha lelépne. Profitálna rajta mindenki. A Klub is, Ő is és mi a szurkolók is.//

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#15679 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

edeskeves: hát jó. Sok sikert a továbbiakhoz, nem akarom még egy kommentedet elolvasni, légyszíves te se reagálj az enyéimre.

edeskeves
Hozzászólások: 3152
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#15680 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Николаевич írta:
edeskeves írta:
Николаевич írta:edeskeves tényleg nem hülye, csak az elfogultságot annyira mesterfokon űzi hogy azt már el sem hiszem. Arról nem is beszélve hogy a legtöbb ilyen vitát ő gerjeszti. (Ma is az ő kommentjeivel indult, pedig nem anyázott senki)
Ezt akkor nagyon benézted öreg, olvass csak vissza. Jött egy dailymail-es hír, amire ugrottak vagy 5en vagy alázó stílusban, vagy ujjongó jelekkel stb, erre írtam, hogy undorítóak ezek.
Csaknem beszélnék hülyeségeket a helyedbe..

Visszaolvastam, de sehol nem talàltam öt anyázó kommentek. Biztosan kitörölték a moderátorok :)

Mostanában inkább te vagy az aki szemét stílusban ír.
nagyon benézted öreg

Csaknem beszélnék hülyeségeket
Nem mondtam, hogy anyázó, hanem alázót írtam.
Megvédem magam, ha olyat húzol rám, amihez nem túl sok közöm van.

Válasz küldése