Roberto Di Matteo

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Roberto Di Matteo

#121 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

marknagy írta: Szvsz a mai modern fociban vissza kell jönnie védekezni a szélsőknek is, még ha nem is embert fogni, de területet védeni, a passzsávokat zárni igen, ezzel segítve a szélső hátvéd munkáját, hogy adott esetben ne maradjon 1v2-ben.

Másik dolog hogy mostanában a védelemből Bertrand és Luiz az akik lefelé kilógnak a hibáik miatt, talán elgondolkodtatná/feljavítaná őket a pad.

1. Hát nem tudom... Lehetne ezen vitázni, de ez csak gyakorlatban derülne ki, de azt látom, hogy támadáskor a szélső védőink szinte az ellenfél tizenhatosánál vannak. Ez alapból nem baj, több csapat csinálja ezt, de ilyenkor Mikelnek és Ramiresnek ki kell húzódniuk kicsit a szélek felé, hogy labdavesztés esetén ne lehessen könnyen lekontrázni minket. Tudom, hogy Mikel vagy Romeu nem szélvészgyors játékosok, de meg tudják akasztani a támadást ha kell.

Erre ráadásul még rájön az, hogy Luiz nagyon fegyelmezetlenül jön fel a támadásokhoz. Ez sokszor eredményes, de sok erőt vesz ki belőle, ami szerintem a gyenge teljesítményének az oka lehet.

2. Egyetértek veled, de Bertrandot nem lehetett kitenni a csapatból az elmúlt meccseken, mert Cole sérült volt, harmadik ember meg ugye nincs. Luizt is nehéz kiszedni, mivel Terry sérült, ilyen feszített tempónál viszont nem lehet kiállni minden meccsen a Cahill-Iva párossal.

Avatar
Didier90
Hozzászólások: 924
Csatlakozott: 2012. június 5., kedd 13:10
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Roberto Di Matteo

#122 Hozzászólás Szerző: Didier90 »

Spring írta:
pulci03 írta:Elkezdődött az élet-halál harc, az öltözői viták, az üzengetések de lehet, hogy szükség is van rá mert ez nagyon fontos hét lesz remélem öltözőben is tisztázzák a dolgokat!!!
http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... st-up.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Jól is teszi Robbie, nagyon elszállt a csapat a BL győzelemtől, ráadásul azoknak van a legnagyobb pofájuk, akiknek a legkevesebb része volt a győzelemben és azok hibáznak meccsről-meccsre, főleg Luiz, amilyen nagyképű lett, pedig semmi tudás nincs a háta mögött jelen pillanatban.

Én még annyit tennék hozzá, hogy az egy dolog, hogy védekezésben tök káosz az egész, mindenki megy mindenfelé, de az még inkább bosszantóbb, hogy amíg 2-3 éve olyan vezéregyéniségek voltak a kezdőcsapatban, mint Terry, Ballack, Lampard és Drogba, addig az előző meccseken egyetlen olyan emberünk sem volt, aki kiállna egy kicsit is a csapatért, egy MU elleni csalást az biztos nem tűrte volna se Drogba se senki, erre fel a mostani csapatból még reklamálni se reklamált senki. Az meg vicc, hogy Cech csapatkapitány, egy szót nem szól soha a bíróhoz. Nem azt várom el, hogy átszaladjon a pályán, ha tizenegyes gyanús szitu van, de legalább a saját térfelén tegyen rendet, nem beszélve arról, hogy a WBA elleni két gólban nem csak Luiz és Bertrand van benne vastagon, hanem ő is, ezeket a beadásokat régen fél kézzel fogta, most ki se mozdul.

Jól teszi di Matteo, hogy visszaállunk a tavalyi játékra és védekezünk, legalább Hazard és Oscar is tanul egy kis alázatot, mert az, hogy Hazard is 10 támadásból csak 5-re ér vissza az nevetséges. A Real megteheti, hogy Ronaldo ne védekezzen, de azért Hazard még nagyon nincs azon a szinten, hogy ő csak támadjon, ráadásul elől se csinál semmit, bár ezt a fáradtságra is lehet fogni. Ezért is a széleinkről kapjuk a gólt csak, mert szerencsétlen szélső hátvédek egyedül vannak kettő ellen.

Sok munka lesz még ebbe a csapatba, a csapatnak és di Matteo-nak is vannak hibái, de én nem küldeném el, szereti ezt a csapatot mindennél jobban, és tett ő le annyit az asztalra, hogy megkapja a bizalmat. Ez az év egyébként is arról szól, hogy szokjon össze mindenki, mert most nem egy 7-8 éve együtt játszó csapat van, hanem ez az idő csak fél év, kell ez a szezon ahhoz, hogy a csapattársak ismerjék még majd egymás gondolatait is. Egyébként is, a szezon előtt bárki aláírta volna, hogy 4 pont lemaradással 3-ok legyünk. Így is eléggé megleptek minket, hogy a 'csodatrió' ilyen könnyen megtalálta az összhangot, az más dolog, hogy ha lenne egy értelmes csatárunk, akkor akár az első hely is meglenne és a BL-ben se kéne izgulni a továbbjutáson, télre mindenképpen jönnie kell valakinek, a két csodacsatár meg húzzon innen.
+10 bizony kell egy vezér a csapatnak. Szerintem a szezon előtt a 3. hely tűnt reálisnak a bajnokságban, de nagyon magasra tettük a lécet magunknak és most gödörbe vagyunk. Kéne Falcao nagyon most már én is azt mondom
WE ARE ALL CHELSEA

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Roberto Di Matteo

#123 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Николаевич írta:Spring: Oscar azért megmutatta már, hogy nem büdös neki a védekezès, Hazard is igyekszik.

De én azt gondolom hogy ha a szélső védők nem agyatlanul jönnének fel, illetve ha lenne egy normális, összeszokott belső védőpárosunk Mikellel és Ramival kiegészítve akkor nem kéne Hazardéknak védekeznie. (Pontrúgásokat/szögleteket kivéve)
Szvsz a mai modern fociban vissza kell jönnie védekezni a szélsőknek is, még ha nem is embert fogni, de területet védeni, a passzsávokat zárni igen, ezzel segítve a szélső hátvéd munkáját, hogy adott esetben ne maradjon 1v2-ben.

Másik dolog hogy mostanában a védelemből Bertrand és Luiz az akik lefelé kilógnak a hibáik miatt, talán elgondolkodtatná/feljavítaná őket a pad.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Roberto Di Matteo

#124 Hozzászólás Szerző: chiedis »

paco83 írta:
pulci03 írta:Elkezdődött az élet-halál harc, az öltözői viták, az üzengetések de lehet, hogy szükség is van rá mert ez nagyon fontos hét lesz remélem öltözőben is tisztázzák a dolgokat!!!
http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... st-up.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Esetleg egy fordításra van esély valakitől?
Hat hónappal azután, hogy megnyerte a BL-t a Chelsea-vel, RdM küzd a munkája megtartásáért (ahogyan Cech is küzd az öltözőn belül). RdM csapata csak hármat nyert meg az utolsó 7 meccséből, de küzdeni fog h ne szenvedjünk vereséget a Juve ellen Torinóban Kedden, és megmutassa h igenis komolyan foglalkozik a sorozattal.

A szezonbeli jó kezdés után a csapat menetelése darabokra szakadt, ami Abra türelmének elvesztését okozza (okozta). Evvel nincs egyedül, Cech a középpontjában volt annak a felfűtött öltözői jelenetnek, ami a 2-1es WBA elleni vereséget követte.

A Juve elleni játék után Matteo a PL-t vezető együttessel, a Cityvel kell, hogy szembe nézzen a Bridge-en Szombaton. Ezek létfontosságú meccsek a menedzsernek, mivel tudatában van annak, hogy Guardiola-t akarja megszerezni az orosz a következő nyáron, miután visszatért.

Cech dühös volt a csapat szegényes védekezése miatt, ami miatt 4 pontra kerültek a City-től. Üvöltözések közepette szemétnek illették azt, és mindenki tisztában van evvel. Bl győztesnek hívjátok magatokat ? - szegezte kérdésnek.
Di Matteo nyugodt személynek mutatta magát a média előtt, a meccs után viszont bement az öltözőbe...
A csapattársak legfőképpen Luiz-t okolják a fegyelmezettségének hiányát kiemelve. Azonban ő képes volt elismerni h mi történt: "Idegesek voltunk, ez normális. Csalódottak vagyunk, meg kellett volna nyernünk ezt a meccset."
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Roberto Di Matteo

#125 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Spring: Oscar azért megmutatta már, hogy nem büdös neki a védekezès, Hazard is igyekszik.

De én azt gondolom hogy ha a szélső védők nem agyatlanul jönnének fel, illetve ha lenne egy normális, összeszokott belső védőpárosunk Mikellel és Ramival kiegészítve akkor nem kéne Hazardéknak védekeznie. (Pontrúgásokat/szögleteket kivéve)

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Roberto Di Matteo

#126 Hozzászólás Szerző: paco83 »

pulci03 írta:Elkezdődött az élet-halál harc, az öltözői viták, az üzengetések de lehet, hogy szükség is van rá mert ez nagyon fontos hét lesz remélem öltözőben is tisztázzák a dolgokat!!!
http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... st-up.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Esetleg egy fordításra van esély valakitől?

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Roberto Di Matteo

#127 Hozzászólás Szerző: Spring »

pulci03 írta:Elkezdődött az élet-halál harc, az öltözői viták, az üzengetések de lehet, hogy szükség is van rá mert ez nagyon fontos hét lesz remélem öltözőben is tisztázzák a dolgokat!!!
http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... st-up.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Jól is teszi Robbie, nagyon elszállt a csapat a BL győzelemtől, ráadásul azoknak van a legnagyobb pofájuk, akiknek a legkevesebb része volt a győzelemben és azok hibáznak meccsről-meccsre, főleg Luiz, amilyen nagyképű lett, pedig semmi tudás nincs a háta mögött jelen pillanatban.

Én még annyit tennék hozzá, hogy az egy dolog, hogy védekezésben tök káosz az egész, mindenki megy mindenfelé, de az még inkább bosszantóbb, hogy amíg 2-3 éve olyan vezéregyéniségek voltak a kezdőcsapatban, mint Terry, Ballack, Lampard és Drogba, addig az előző meccseken egyetlen olyan emberünk sem volt, aki kiállna egy kicsit is a csapatért, egy MU elleni csalást az biztos nem tűrte volna se Drogba se senki, erre fel a mostani csapatból még reklamálni se reklamált senki. Az meg vicc, hogy Cech csapatkapitány, egy szót nem szól soha a bíróhoz. Nem azt várom el, hogy átszaladjon a pályán, ha tizenegyes gyanús szitu van, de legalább a saját térfelén tegyen rendet, nem beszélve arról, hogy a WBA elleni két gólban nem csak Luiz és Bertrand van benne vastagon, hanem ő is, ezeket a beadásokat régen fél kézzel fogta, most ki se mozdul.

Jól teszi di Matteo, hogy visszaállunk a tavalyi játékra és védekezünk, legalább Hazard és Oscar is tanul egy kis alázatot, mert az, hogy Hazard is 10 támadásból csak 5-re ér vissza az nevetséges. A Real megteheti, hogy Ronaldo ne védekezzen, de azért Hazard még nagyon nincs azon a szinten, hogy ő csak támadjon, ráadásul elől se csinál semmit, bár ezt a fáradtságra is lehet fogni. Ezért is a széleinkről kapjuk a gólt csak, mert szerencsétlen szélső hátvédek egyedül vannak kettő ellen.

Sok munka lesz még ebbe a csapatba, a csapatnak és di Matteo-nak is vannak hibái, de én nem küldeném el, szereti ezt a csapatot mindennél jobban, és tett ő le annyit az asztalra, hogy megkapja a bizalmat. Ez az év egyébként is arról szól, hogy szokjon össze mindenki, mert most nem egy 7-8 éve együtt játszó csapat van, hanem ez az idő csak fél év, kell ez a szezon ahhoz, hogy a csapattársak ismerjék még majd egymás gondolatait is. Egyébként is, a szezon előtt bárki aláírta volna, hogy 4 pont lemaradással 3-ok legyünk. Így is eléggé megleptek minket, hogy a 'csodatrió' ilyen könnyen megtalálta az összhangot, az más dolog, hogy ha lenne egy értelmes csatárunk, akkor akár az első hely is meglenne és a BL-ben se kéne izgulni a továbbjutáson, télre mindenképpen jönnie kell valakinek, a két csodacsatár meg húzzon innen.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Roberto Di Matteo

#128 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

Elkezdődött az élet-halál harc, az öltözői viták, az üzengetések de lehet, hogy szükség is van rá mert ez nagyon fontos hét lesz remélem öltözőben is tisztázzák a dolgokat!!!
http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... st-up.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roberto Di Matteo

#129 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Engem sem különösebben érdekel a felállás... csak nyerjünk. Nyílván ennyi kreatív emberrel a csapatban nem fogunk olyan szinten védekezni, mint tavaly... Oscar vagy Hazard nem is túlzottan alkalmasak rá, de Mata minden erősségét is kiöltük a tavalyi RDM taktikával... ellenben nyertünk egy BL-t, de ahhoz kellett egy isteni Drogba, és egy olyan Lampard, aki ugyan csak párszor villant, de akkor óriásit. Plusz egy kiváló Ramires és Cech, de talán csak az utolsóra tudom azt mondani, hogy még mindig megvan.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Roberto Di Matteo

#130 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Nekem most már mindegy hogy visszaállunk vagy új formáció, de legalább változ(tat)ás lesz! Legalább az előző taktikánkat ismertük, tudtuk hogy milyen stílusban játszunk, de a mostanit nem tudnám megnevezni hogy milyen.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Roberto Di Matteo

#131 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Átállunk 4-6-0ra vagy 4-5-1re és Ramires lesz a támadó :D
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Mendez
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2007. október 23., kedd 9:30
Tartózkodási hely: Csepel

Re: Roberto Di Matteo

#132 Hozzászólás Szerző: Mendez »

telegdy írta:http://chelseafanatics.hu/news.php?suba ... m=&ucat=10&

RDM változtatni szeretne, ami szerintem jó. CSak az irány nem biztos... Újra tkp poszton Ramires és Bertrand...? A jó öreg Lampssal mi
van?


RDM most már biztos hogy itt fórumozik :DDDD

szinte szórul szóra ezt írtam lentebb :))


és nem feltétlen lesz Rami és Bertrand szélső tavaly nem lehetett oda rakni másokat most egy csöppet nagyobb a választék

Ády8
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009. augusztus 2., vasárnap 22:05
Kedvenc játékos: FRANK LAMPARD
Kedvenc exjátékos: GIANFRANCO ZOLA
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Roberto Di Matteo

#133 Hozzászólás Szerző: Ády8 »

Robi helyébe lennék Oscar vagy Mata már csatár lenne a kövi átigazolási időig :) Neymar mindt kövi brazil meg már jöhetne is :)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Roberto Di Matteo

#134 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

gerawba írta:
emsanya írta:A felkészülés óta összesen ha játszott 2 ligakupa meccset. A cserepadon meg olyanok ültek, akik játékban vannak, jó hogy Osziékat előbb küldi be az ember. Én is kíváncsi lennék már a német játékára, de nem hibáztatom RDM-et hogy tegnap egy hónapok óta nem játszó játékost nem küldött be 10 percre...
Értem, tehát akkor szerinted mégis mikor jön az el az idő hogy játsszon? Mert nála továbbra is állni fog, hogy hónapok óta nem játszik, és Oscaréknál is, hogy játékban vannak, akiket szerinted még jó, hogy előbb küld be... Az erőnlétéről meg már kifejtettem a véleményem, nem ülnhetne le a padra 6 meccse, ha használhatatlan lenne.
Én sem 10 percre raktam volna be, hanem a 2. félidőre (és rosszabbul nem jöhettünk volna ki (tegnap sem), mert 4-6 hete szinte folyamatosan szopóágon vagyunk a ,,játékban lévőkkel'').

Mindenesetre remélem igaz az a twitteres hír amit tegnap kiraktak Robiról, vszeg hogy már ő is látja a gondokat, hogy ez így nem mehet tovább.


A legjobb az lenne ha be lehetne dobni viszonylag lazább meccseken, először talán vezető pozícióban. Csak sajnos ilyesmi nem nagyon volt mostanában.

Jövő hetet éljük túl(két győzelemmel :) ), utána remélhetőleg jön pár sima meccs, ahol ki lehet próbálni Marint.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Roberto Di Matteo

#135 Hozzászólás Szerző: gerawba »

emsanya írta:A felkészülés óta összesen ha játszott 2 ligakupa meccset. A cserepadon meg olyanok ültek, akik játékban vannak, jó hogy Osziékat előbb küldi be az ember. Én is kíváncsi lennék már a német játékára, de nem hibáztatom RDM-et hogy tegnap egy hónapok óta nem játszó játékost nem küldött be 10 percre...
Értem, tehát akkor szerinted mégis mikor jön az el az idő hogy játsszon? Mert nála továbbra is állni fog, hogy hónapok óta nem játszik, és Oscaréknál is, hogy játékban vannak, akiket szerinted még jó, hogy előbb küld be... Az erőnlétéről meg már kifejtettem a véleményem, nem ülnhetne le a padra 6 meccse, ha használhatatlan lenne.
Én sem 10 percre raktam volna be, hanem a 2. félidőre (és rosszabbul nem jöhettünk volna ki (tegnap sem), mert 4-6 hete szinte folyamatosan szopóágon vagyunk a ,,játékban lévőkkel'').

Mindenesetre remélem igaz az a twitteres hír amit tegnap kiraktak Robiról, vszeg hogy már ő is látja a gondokat, hogy ez így nem mehet tovább.
(közben nso-n is lehozták magyarul: http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... et-2192329" onclick="window.open(this.href);return false;)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Roberto Di Matteo

#136 Hozzászólás Szerző: emsanya »

gerawba írta:
emsanya írta:Egyszer azt mondjátok, hogy miért nem pihentet, Mata-nak is pihennie kell, nem lehet ugyanazzal a kezdővel végig nyomni a szezont, bla-bla. Válogatott meccs és utazás után leültette a padra, ezt nem lehet a szemére vetni. És még be is állította, amikor szarban voltunk, nem értem ebben hol a hiba???

Marin-t nyílván tudja, milyen állapotban van, még egy meccsen sem lépett pályára a PL-ben, tényleg tőle kell a csodát várni???
Jó lenne ha értenéd a lényeget is... Ki beszél arról, hogy az volt-e a hiba, hogy leültette a padra JM-et? Hol látsz te ilyet? Ezzel egyáltalán nem volt probléma.
Azzal van, hogy ha van Mata akkor van játék (helyzet), ha nincs Mata akkor nincs, szerinted ez normális???? Mert szerintem nem túlzottan, és az a gond, hogy ebben szinte tényleg semmi túlzás nincsen.

Senki nem vár Marintól csodát, azt várja tőle mindenki, hogy végre beállhasson és megmutassa, hogy simán tud lendületet vinni a játékba. Főleg amikor pihentet RDM, mint pl. tegnap, a WBA meg egy nem egy MU, ahol lehetne mondani, hogy talán nem most kéne debütálni. Mondok egy furcsa dolgot: ha soha nem küldi be, akkor tényleg mindig 0 meccses lesz a PL-ben, igen, ezt jól látod. 6 azaz hat meccse ül minden egyes találkozót végig a padon, ha sz*r állapotban lenne, nem valószínű, hogy ott lehetne.
Sztem normális, mivel Mata a játékmesterünk, a 10-esünk, jó hogy vele színesebb a játék. Romeu-tól vagy Mikeltől ne várjatok olyan forintos ladákat...

Tegnap nélküle is helyeztbe kerültünk és kihagytuk. Nem fociztak le minket, a helyzetkihasználásunk az lószar...

Én is mondok egy furcsa dolgot. Ha valaki már 5 hónapja sérült, nem tudja visszahozni 2 hét alatt az erőállapotát. A felkészülés óta összesen ha játszott 2 ligakupa meccset. A cserepadon meg olyanok ültek, akik játékban vannak, jó hogy Osziékat előbb küldi be az ember. Én is kíváncsi lennék már a német játékára, de nem hibáztatom RDM-et hogy tegnap egy hónapok óta nem játszó játékost nem küldött be 10 percre...

telegdy
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008. november 1., szombat 17:43
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Roberto Di Matteo

#137 Hozzászólás Szerző: telegdy »

Николаевич írta:
telegdy írta:http://chelseafanatics.hu/news.php?suba ... m=&ucat=10&

RDM változtatni szeretne, ami szerintem jó. CSak az irány nem biztos... Újra tkp poszton Ramires és Bertrand...? A jó öreg Lampssal mi van?

Hát ez jó nagy hülyeség lenne. És akkor a Mata-Oscar-Hazard trióból kettő midig padozna? Moses, Sturridge, Piazon meg Marin meg le is húzhatná magát.

Szerintem jó irányba megyünk. Gyenge sorozatban vagyunk, de az utóbbi hetekben rengeteg meccset játszottunk, ráadásul kivétel nélkül nagyon nehéz ellenfelek elle. Kéne egy klasszis befejezőcsatár, illetve egy kemény, összeszokott védőpáros.
Én inkább egy 4:3:3-at preferálnék, középen egy Mikel-Oscar-Ramires trióval. Persze nem állandóan, de pl most a Juve ellen. Mondjuk akkor Hazard mindenképp szélre szorulna, ami nem annyira jó, de legalább a védekezésünk valamennyit javulna. Talán. Oscart amúgy én el tudnám képzelni egy sorral hátrébb, de tudom, hogy ezért sokan le akarják majd harapni a fejem...:) Persze nem nekem kell ezt kitalálni, én is csak egy "kanapéedző" vagyok, mint itt sokan mások... :D

Amúgy kicsit off itt, de ti nem láttok sok hasonlóságot a néhai Lamps és Oscar játékában? Jó védekezés, irányítás, nagy zsugák, távoli lövések?

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Roberto Di Matteo

#138 Hozzászólás Szerző: gerawba »

emsanya írta:Egyszer azt mondjátok, hogy miért nem pihentet, Mata-nak is pihennie kell, nem lehet ugyanazzal a kezdővel végig nyomni a szezont, bla-bla. Válogatott meccs és utazás után leültette a padra, ezt nem lehet a szemére vetni. És még be is állította, amikor szarban voltunk, nem értem ebben hol a hiba???

Marin-t nyílván tudja, milyen állapotban van, még egy meccsen sem lépett pályára a PL-ben, tényleg tőle kell a csodát várni???
Jó lenne ha értenéd a lényeget is... Ki beszél arról, hogy az volt-e a hiba, hogy leültette a padra JM-et? Hol látsz te ilyet? Ezzel egyáltalán nem volt probléma.
Azzal van, hogy ha van Mata akkor van játék (helyzet), ha nincs Mata akkor nincs, szerinted ez normális???? Mert szerintem nem túlzottan, és az a gond, hogy ebben szinte tényleg semmi túlzás nincsen.

Senki nem vár Marintól csodát, azt várja tőle mindenki, hogy végre beállhasson és megmutassa, hogy simán tud lendületet vinni a játékba. Főleg amikor pihentet RDM, mint pl. tegnap, a WBA meg egy nem egy MU, ahol lehetne mondani, hogy talán nem most kéne debütálni. Mondok egy furcsa dolgot: ha soha nem küldi be, akkor tényleg mindig 0 meccses lesz a PL-ben, igen, ezt jól látod. 6 azaz hat meccse ül minden egyes találkozót végig a padon, ha sz*r állapotban lenne, nem valószínű, hogy ott lehetne.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Roberto Di Matteo

#139 Hozzászólás Szerző: marknagy »

emsanya írta: Igen, a 12-13-as szezonról, és erről a meccsről is beszélek, ahol mi irányítottuk a játékot (nem érdekel hogy Mata, vagy nem Mata), de helyzeteket alakítottunk ki.
Egy Shakhtar Donyeck lefocizott minket oda-vissza, azért az elég szégyen volt hogy otthon se tudtunk náluk jobban játszani. Sajnos, jelenleg ott tartunk - mivel nincs taktika, játékrendszer szvsz - hogy egy ukrán bajnok csapat is jobb, erősebb nálunk, pedig játékosállományban erősebbek vagyunk, csak nekik van egy rendszerük amiben játszanak, nem igazodnak senkihez, játsszák a saját játékukat (persze ehhez nekik is megvannak a minőségi braziljaik) és a Bridge-n is lejátszottak a pályáról, és ez szégyen... És hogy az Atlético-t ne is említsem...

Ha Robi hozzányúlna valami taktikához, és nem a csodatriótól várnánk a megváltást, akkor egyből jobbak lennénk, függetlenül a csatáraink formájától, mert pl. pont a Shakhtar csatára Luiz Adriano is hasonló formában van, mégis, ezzel is eredményesek tudnak lenni...
We are the famous, the famous Chelsea!

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Roberto Di Matteo

#140 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Николаевич írta:
telegdy írta:http://chelseafanatics.hu/news.php?suba ... m=&ucat=10&

RDM változtatni szeretne, ami szerintem jó. CSak az irány nem biztos... Újra tkp poszton Ramires és Bertrand...? A jó öreg Lampssal mi van?

Hát ez jó nagy hülyeség lenne. És akkor a Mata-Oscar-Hazard trióból kettő midig padozna? Moses, Sturridge, Piazon meg Marin meg le is húzhatná magát.

Szerintem jó irányba megyünk. Gyenge sorozatban vagyunk, de az utóbbi hetekben rengeteg meccset játszottunk, ráadásul kivétel nélkül nagyon nehéz ellenfelek elle. Kéne egy klasszis befejezőcsatár, illetve egy kemény, összeszokott védőpáros.
Így van,és még most jön a Juve a BL-ben aztán otthon a citeh valamint a Fulham,és a West Ham idegenben :arrow: acélos egy menetrend,kiváncsi vagyok,hogyan abszolváljuk ezt az időszakotjó lenne győzelmekkel
RDM sorsáról dönthetnek ezek a mérkőzések!
Stone haxleader!

Lezárt