Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Játékosok

#15981 Hozzászólás Szerző: Mister »

edeskeves írta:
Mister írta:
marknagy írta: Ja, azért lett gólkirály az EB-n...
Ezt ugye te se gondolod úgy,hogy ettől most überbrutáldurva kemény? Igen az lett,de ott se csinált semmit se...
Nem csinált semmit, csak annyi gólt rúgott, amennyivel megnyerte a címet. Ennyi elég volt szerintem.
Ők lőttek 3 gólt, utcalány nagy eredmény,főleg azzal a 2 Írországnak betaláltal... woww....flap-flap Torres flap-flap.....

Torres,Balotelli,Gomez,Mandzukic,Ronaldo,Dzagojev
One Life,One Love,One Club

edeskeves
Hozzászólások: 3145
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Roberto Di Matteo

#15982 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

dankodavid írta:Ott is akkor, amikor már eldőlt minden. Te nyugodtan verd ki rá, engem nem hoz lázba. De megkérdezném, hogy ettől ő jobb lett a Chelseaben? Hm? Profitálunk belőle? Mert ha nem, akkor eddig érdekelt a dolog.
Arról nem ő tehet, hogy 2-0-nál állt be. Nem profitálunk, csak van amit el lehet ismerni, még, ha utálod is. 10 év mulva visszanézik a statisztikát, nem azt fogják nézni, hogy kik ellen lőtte, meg mikor, hanem 2012 EB gólkirály: Fernando Torres.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roberto Di Matteo

#15983 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Ott is akkor, amikor már eldőlt minden. Te nyugodtan verd ki rá, engem nem hoz lázba. De megkérdezném, hogy ettől ő jobb lett a Chelseaben? Hm? Profitálunk belőle? Mert ha nem, akkor eddig érdekelt a dolog.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

edeskeves
Hozzászólások: 3145
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Roberto Di Matteo

#15984 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

dankodavid írta:
marknagy írta:
Amazing24 írta:Torres akkor is impotens lenne, ha a komplett barca játszana a háta mögött. Télen el kell zavarni, mert több kárt okoz, mint hasznot.
Ja, azért lett gólkirály az EB-n...
3 góllal, amiből kettőt Írországnak lőtt :D Most kell hasra esni, vagy ráér később is?
Igen, egyet meg a döntőben, meg egy gólpassz Mata-nak :wink: nem kell hasraesni.

edeskeves
Hozzászólások: 3145
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#15985 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Mister írta:
marknagy írta:
Amazing24 írta:Torres akkor is impotens lenne, ha a komplett barca játszana a háta mögött. Télen el kell zavarni, mert több kárt okoz, mint hasznot.
Ja, azért lett gólkirály az EB-n...
Ezt ugye te se gondolod úgy,hogy ettől most überbrutáldurva kemény? Igen az lett,de ott se csinált semmit se...
Nem csinált semmit, csak annyi gólt rúgott, amennyivel megnyerte a címet. Ennyi elég volt szerintem.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roberto Di Matteo

#15986 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

marknagy írta:
Amazing24 írta:Torres akkor is impotens lenne, ha a komplett barca játszana a háta mögött. Télen el kell zavarni, mert több kárt okoz, mint hasznot.
Ja, azért lett gólkirály az EB-n...
3 góllal, amiből kettőt Írországnak lőtt :D Most kell hasra esni, vagy ráér később is?
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Játékosok

#15987 Hozzászólás Szerző: Mister »

marknagy írta:
Amazing24 írta:Torres akkor is impotens lenne, ha a komplett barca játszana a háta mögött. Télen el kell zavarni, mert több kárt okoz, mint hasznot.
Ja, azért lett gólkirály az EB-n...
Ezt ugye te se gondolod úgy,hogy ettől most überbrutáldurva kemény? Igen az lett,de ott se csinált semmit se...
One Life,One Love,One Club

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Roberto Di Matteo

#15988 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Amazing24 írta:Torres akkor is impotens lenne, ha a komplett barca játszana a háta mögött. Télen el kell zavarni, mert több kárt okoz, mint hasznot.
Ja, azért lett gólkirály az EB-n...
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Roberto Di Matteo

#15989 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Sajnos nem fog beindulni úgy néz ki. Eddig védtem, tényleg maroknyian maradtunk a végére. De az tuti 100% h Abra sem fog 2-3 évet elfecsérelni arra, hogy esetleg feljavul.
Robinak mérföldkő lesz a Shaktar elleni meccs, kezdjünk innen a csatát.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roberto Di Matteo

#15990 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

emsanya írta:Nagyon nehéz kérdés ez, és igazatok van mindenben, impotens az ember (jelenleg nincs középcsatárunk). De egyszerűen még várni kell, legalább 2-3 évet. Lehet ha érzi a bizalmat, beindul. És rengeteg pénzt öltünk most is átigazolásokba, Falcao mondjuk meg sztem ismét csak premier league rekord pénzért vehető meg. Aztán jön az átok, hogy nálunk a sztárcsatárok meghalnak. Én ezért bíznék még benne, nincs más választás...
Pont ez a lényeg, hogy van választás. Ha ennyiből nem érzi a bizalmat, mint amennyit kapott amióta itt van, akkor ott nagyon nagy bajok vannak.

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Roberto Di Matteo

#15991 Hozzászólás Szerző: Mister »

Nem értem mire várjunk még.Mi fontosabb? A klub vagy Torres? Nekem előbbi.Mint említették,most már nem lehet kifogás a középpálya minőségére.Így is van olyan meccs,hogy észre se veszem,hogy nincs fent,csak mikor megy a szidás. Remélem Abra és Matteo duó is lassan kezdi észrevenni,hogy erőltetett menet ez,váltani kell,ha el akarunk valamit érni.

Ha a középpályásoknak nem megy,gólt se szerzünk,mert egy villanásra se képes a semmiből,5/4x 1v1-ben elbassza stb....

Stu se győzött meg ezen a pár meccsén,de rajta látni azt,hogy akar!Eddig is önző volt,később is az lesz,de ő tud még fejlődni.

Remélem nem hülyeségből mondta Robi,hogy Lukaku télen visszahívható.Ha meg igen akkor egy értelmes csatár(ok) remélem érkezik a télen,akár Torres távozását előidézve.
One Life,One Love,One Club

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Roberto Di Matteo

#15992 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nagyon nehéz kérdés ez, és igazatok van mindenben, impotens az ember (jelenleg nincs középcsatárunk). De egyszerűen még várni kell, legalább 2-3 évet. Lehet ha érzi a bizalmat, beindul. És rengeteg pénzt öltünk most is átigazolásokba, Falcao mondjuk meg sztem ismét csak premier league rekord pénzért vehető meg. Aztán jön az átok, hogy nálunk a sztárcsatárok meghalnak. Én ezért bíznék még benne, nincs más választás...

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Roberto Di Matteo

#15993 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Torres akkor is impotens lenne, ha a komplett barca játszana a háta mögött. Télen el kell zavarni, mert több kárt okoz, mint hasznot.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Roberto Di Matteo

#15994 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

emsanya írta:Igen, mert a premier league legdrágább játékosáról van szó. Itt most nem egy 8-10 millás játékosról van szó, akit 1 év után kukába lehet dobni. Kapjon még 2-3 évet, ha nem teljesít, elmondhatjuk hogy mindent megpróbáltunk...
Már lassan két éve itt van, vettünk mögé egy teljes csapatot, de ő még mindig impotens. Meddig várjunk még, és mit tegyünk vele? Ráadásul ő sem lesz már fiatalabb.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roberto Di Matteo

#15995 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

emsanya írta:
jkopfner írta:
emsanya írta:Még adnék Torres-nek 2-3 évet, azért csak 50 millás csatár. Aztán ha nem megy, utána el lehet kezdeni gondolkodni, valaki máson...
2-3 évet? Mire számítasz még? Mit vársz még? Fecséreljünk el 2-3 évet Torres miatt? Ekkora faszságot.
Igen, mert a premier league legdrágább játékosáról van szó. Itt most nem egy 8-10 millás játékosról van szó, akit 1 év után kukába lehet dobni. Kapjon még 2-3 évet, ha nem teljesít, elmondhatjuk hogy mindent megpróbáltunk...
Értem én mit akarsz csak nem értek vele egyet. Ne áldozzuk már be a csapat eredményességét 2-3 évre Torres miatt. Abrát meg nem fogja földhöz vágni, ha el kellene adni bukóval. Marketing tevékenységből már amúgy is behozta szerintem az árát.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Roberto Di Matteo

#15996 Hozzászólás Szerző: emsanya »

jkopfner írta:
emsanya írta:Még adnék Torres-nek 2-3 évet, azért csak 50 millás csatár. Aztán ha nem megy, utána el lehet kezdeni gondolkodni, valaki máson...
2-3 évet? Mire számítasz még? Mit vársz még? Fecséreljünk el 2-3 évet Torres miatt? Ekkora faszságot.
Igen, mert a premier league legdrágább játékosáról van szó. Itt most nem egy 8-10 millás játékosról van szó, akit 1 év után kukába lehet dobni. Kapjon még 2-3 évet, ha nem teljesít, elmondhatjuk hogy mindent megpróbáltunk...

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Roberto Di Matteo

#15997 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

emsanya írta:Még adnék Torres-nek 2-3 évet, azért csak 50 millás csatár. Aztán ha nem megy, utána el lehet kezdeni gondolkodni, valaki máson...
2-3 évet? Mire számítasz még? Mit vársz még? Fecséreljünk el 2-3 évet Torres miatt? Ekkora faszságot.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Roberto Di Matteo

#15998 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Még adnék Torres-nek 2-3 évet, azért csak 50 millás csatár. Aztán ha nem megy, utána el lehet kezdeni gondolkodni, valaki máson...

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#15999 Hozzászólás Szerző: langidave »

marknagy írta:Elképesztő hogy függünk Mata-tól, mi lesz ha kidől egy hónapra? :( (remélem nem)
Szerintem sem Mata függő volt a tegnap, egyszerűen szarok voltunk.... shit happens... nem értem miért cifrázzátok túl. Remélem senki sem gondolta komolyan, hogy egyszer nem fogunk kikapni vagy xelni a szezonban.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Roberto Di Matteo

#16000 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Pilgrim írta:Értsétek már meg, hogy Torres-t nem lehet lecserélni. Szegénynek összetörik a pici kis lelke, és elveszti ezt a kis önbizalmát is.
Nem mindegy? Így se, úgy se lő gólt...
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Válasz küldése