Bemutatkozás

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#1 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Sziasztok! :)
Köszönöm a befogadást :) 2004 óta imádom a mi kis csapatunkat. Idáig is követtem a fórumot,de csak külső szemlélőként :) Sajnos sok időm nincs fórumozni, de úgy döntöttem néha hozzászólnék az aktuális témához. Hajrá Chelsea :twisted:

Avatar
Tamás87
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2016. június 14., kedd 9:26
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Bemutatkozás

#2 Hozzászólás Szerző: Tamás87 »

Akkor még egyszer üdv mindenkinek. Mégiscsak létezik ilyen topic csak én voltam első nekifutásból bamba. :D

Szóval akkor kis bemutatkozás:
Tamásnak hívnak mint az a nicknevemből is egyértelművé válhat. :) 29 múltam, Nádudvarom élek.
1998 óta követem a Premier League-et, az első három évben istentelen nagy United szurkolóként, majd 2001 környékén kezdtem felfigyelni a kék alakulatra. Első nekifutásra ez gondolom még a Chelsea szurkolók körében is hihetetlen lehet (az nso kommentszekciójában ezt elvből el sem hiszik hogy valaki szurkolthatott a kékeknek Abramovics érkezése előtt is :D ), de ez valahogy a sportszemléletem része hogy olyan csapatoknak/sportolóknak szurkolok akik nem az aktuális legjobbak.
Napi szinten követem a PL világát, hírek, mérkőzések, átigazolások stb. A PL mellett a LaLigát is, lévén hogy párom igen nagy Atletico fan (igen 2 éve volt kis durci :D :)
És ennek okán szimpatizálok is kicsit az Atletico-val, és a Juventusal.
Igazából elsőre ennyi jutott eszembe, de minden kérdésre nagyon szívesen válaszolok. Ja még annyi hogy 7-8 éve vagyok aktív tag egy F1-es fórumon is szóval a fórumozás mint olyan nem újdonság az életemben. Ez idő alatt egyszer sem voltam bannolva de még csak figyelmeztetve se szóval a kulturált viselkedést részesítem előnyben.
Keep The Blue Flag Flying High

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Bemutatkozás

#3 Hozzászólás Szerző: béla »

ZBarca írta:Üdv!
Én csak azért jöttem eme fórumra, hogy képviseltessem a csapatomat (a Barcát). Szeretek fórumozni, de azért túl nagy aktivitást ne nagyon várjatok tőlem! :D
Én már óvoda óta a Barcának drukkolok, egyik barátom mesélt róluk és én elhatároztam, hogy culé leszek! :D Nagy álmom egyszer eljutni a Camp Nouba.
Familiámban unokatestvérem a Chelsea-nek, testvérem pedig a Liverpoolnak szurkol, de szerencsére nincs közöttük rivalizálás. :)
Van itt egy Patrik nevű tag,ő Realos. Csak ne veszekedjetek itt a két spanyol pöcscsapatról,és akkor jóban leszünk :D

Avatar
ZBarca
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2014. augusztus 20., szerda 8:34

Re: Bemutatkozás

#4 Hozzászólás Szerző: ZBarca »

Üdv!
Én csak azért jöttem eme fórumra, hogy képviseltessem a csapatomat (a Barcát). Szeretek fórumozni, de azért túl nagy aktivitást ne nagyon várjatok tőlem! :D
Én már óvoda óta a Barcának drukkolok, egyik barátom mesélt róluk és én elhatároztam, hogy culé leszek! :D Nagy álmom egyszer eljutni a Camp Nouba.
Familiámban unokatestvérem a Chelsea-nek, testvérem pedig a Liverpoolnak szurkol, de szerencsére nincs közöttük rivalizálás. :)

SenseiBitumen
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 14:37
Kedvenc játékos: Marin
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Bemutatkozás

#5 Hozzászólás Szerző: SenseiBitumen »

Sziasztok én Ádám vagyok, 14 éves, már elég régóta szurkolok a Chelsea-nek (kb. 6-7 éve). Az első meccs amit láttam a TV-n az egy Chelsea meccs volt és a Kékek győztek. Már egyszer regisztráltam de azon nem nagyon ténykedtem.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Bemutatkozás

#6 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Blueflag írta:Én mindig követtem valaki miatt a Realt, de sosem szurkoltam nekik. Vagy Ronaldo, vagy Zidane, vagy Beckham, vagy Figo...
Hogy mi ? :D

Kép
Nyugodj bekeben Mister !

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Bemutatkozás

#7 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

Ha már így elkezdődött a bemutatkozás én is írok pár sort. :D

Márciusban lettem 17,uszkve 8 és 9 év között szurkolok a csapatnak(inkább még 8)harmadikos korom óta.Akkor leültem egy meccset nézni a TV-be.Előtte a focit is utáltam,nemhogy nézni de csinálni is,mindenki mondta az osztályba,h" Real így Juventus úgy",meg egy kis MU-s vonó is volt az osztályba :D.
Az a lényeg,h Drogba ezen a 2004-es mérkőzésem,amit volt szerencsém látni,kiharcolt egy tizit és nem nagyon volt boldog,berúgta a Chelsea mindenki örült de ő mintha nem örült volna....és ez érdeklődésre adott okot kis pöcs fejjel :D
Egyre több mérkőzést néztem,az első NAGYON emlékezetes öröm mondjuk a 2006-os Barcelona elleni párharc,amikor Bridge-n az ő goljával nyertünk,a Nou Camp-ban pedig az elképesztő LAMPS góllal és DD 93.percben szerzett találatával lett 2:2,annak nagyon örültem.

Úgy vagyok vele,h a kedvenc játékosom Drogba(tudom,h elment :D),a sportolói példaképem pedig Lampard.
Természetesen mindenkit szeretek a csapatban most sorolhatnám JT-t(Captain,Leader,Legend) Mata-t,Ramires-t,AC-t,Ivat-t.

Nagyon remélem,h kitartok az egész életemben(2004-től) egy csapat,a CHELSEA mellet! Lesz még gödörben a csapat de most a világ csúcsán vagyunk!!
Stone haxleader!

Avatar
Jaki
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2012. február 3., péntek 20:03
Kedvenc játékos: Torres
Kedvenc exjátékos: Zidane

Re: Bemutatkozás

#8 Hozzászólás Szerző: Jaki »

Nem tudom hány éves lehettem, most 15 vagyok, kb 10-11, amikor láttam egy Liverpool - Arsenal Bajnokok Ligája meccset. Ott kezdődött nekem az igazi szurkolói élet, amikor Torres fordulatból vágott vinklusba egy bombagólt. Azóta minden meccsen követtem Torres-t és örök hűséget fogadtam mellette. Először kicsit szomorú voltam, amikor láttom hogy "Megegyeztek Torresről-hivatalos", de aztán belenyugodtam és minden meccsen mégjobban szurkoltam neki, és mostmár az egész Chelsea-nek. Mindig kék maradok annyira beléjük szerettem.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bemutatkozás

#9 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Pat326 írta:
mikel12 írta:
Pat326 írta:hát én nem vagyok túl büszke a szurklolói múltammal xD xD első kedvenc csapatom a MU volt... de csak Beckham miatt, aki mindmáig kedvenc játékosom és az is marad :) aztán persze mikor átigazolt a Realhoz, hát real szurkoló lettem :D 2004/2005ös szezon végéig, mikor is hallottam egy angol klubról akik rekordokat döntöttek és nyerték meg a premier leaguet... akkoriban volt egy rendőr ismerősöm aki nagy arsenalos volt igy leszólta a Chelsea-t, én meg persze onnantól kék szívű lettem :P azóta csak a Chelsea, + közbe a Realnak is szorítok :)
tehát nem vagy divat :P
divat vagy sem, most már 7 éve Chelsea-s vagyok, és nem is tagadom, Abra elött azt se tudtam h van Chelsea... :D
csak vicceltem am :D
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bemutatkozás

#10 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

mikel12 írta:
Pat326 írta:hát én nem vagyok túl büszke a szurklolói múltammal xD xD első kedvenc csapatom a MU volt... de csak Beckham miatt, aki mindmáig kedvenc játékosom és az is marad :) aztán persze mikor átigazolt a Realhoz, hát real szurkoló lettem :D 2004/2005ös szezon végéig, mikor is hallottam egy angol klubról akik rekordokat döntöttek és nyerték meg a premier leaguet... akkoriban volt egy rendőr ismerősöm aki nagy arsenalos volt igy leszólta a Chelsea-t, én meg persze onnantól kék szívű lettem :P azóta csak a Chelsea, + közbe a Realnak is szorítok :)
tehát nem vagy divat :P
divat vagy sem, most már 7 éve Chelsea-s vagyok, és nem is tagadom, Abra elött azt se tudtam h van Chelsea... :D

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bemutatkozás

#11 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Pat326 írta:hát én nem vagyok túl büszke a szurklolói múltammal xD xD első kedvenc csapatom a MU volt... de csak Beckham miatt, aki mindmáig kedvenc játékosom és az is marad :) aztán persze mikor átigazolt a Realhoz, hát real szurkoló lettem :D 2004/2005ös szezon végéig, mikor is hallottam egy angol klubról akik rekordokat döntöttek és nyerték meg a premier leaguet... akkoriban volt egy rendőr ismerősöm aki nagy arsenalos volt igy leszólta a Chelsea-t, én meg persze onnantól kék szívű lettem :P azóta csak a Chelsea, + közbe a Realnak is szorítok :)
tehát nem vagy divat :P
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bemutatkozás

#12 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

hát én nem vagyok túl büszke a szurklolói múltammal xD xD első kedvenc csapatom a MU volt... de csak Beckham miatt, aki mindmáig kedvenc játékosom és az is marad :) aztán persze mikor átigazolt a Realhoz, hát real szurkoló lettem :D 2004/2005ös szezon végéig, mikor is hallottam egy angol klubról akik rekordokat döntöttek és nyerték meg a premier leaguet... akkoriban volt egy rendőr ismerősöm aki nagy arsenalos volt igy leszólta a Chelsea-t, én meg persze onnantól kék szívű lettem :P azóta csak a Chelsea, + közbe a Realnak is szorítok :)

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Bemutatkozás

#13 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

Én furcsa de az imádott klubunkat Chelsea mindig is szerettem, de az Arsenalt is kedveltem Henry miatt... (de azóta már ki nem állhatom őket)
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: Bemutatkozás

#14 Hozzászólás Szerző: Chester »

Én a Real által ismertem meg a focit, de akkoriban drukkoltam [mert szerintem a drukkolni és szurkolni szó között hatalmas a különbség] nekik, a barcának [édesfaszom], az arsenalnak meg a Chelseanek, de a Chelsea tetszett a legjobban, mert különlegesnek éreztem, és egy Birmingham elleni meccs után már csak nekik szurkoltam.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bemutatkozás

#15 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

En regebben oriasi Beckham drukker voltam, tehat kezdetben azoknak a csapatoknak drukkoltam ahol o jatszott, szegyen nem szegyen MU drukker is voltam:D
Aztan 2004-2005 korul lattam az elso Chelsea meccset, azelott azt se tudtam szerintem, hogy van ilyen csapat(12 eves voltam)internet hianyaban.
A forumra eloszor 2006-ban regisztraltam, JoeCole vagy ehez hasonlo neven( nem tudom mar hol volt nagybetu stb) amikor mar lett internetem es probalkoztam a p2p-s meccsnezesekkel amikrol itt hallottam. De tul gyenge volt hozza a netem szoval felidegesitett es hagytam a picsaba az egeszet, olyannyira, hogy meg a jelszavam meg a felhasznalonevem is elfelejtettem:D
Aztan beregisztraltam ujra es azota itt vagyok.
Elso legnagyobb elmenyem a csapattal kapcsolatban a Bayern elleni Bl meccsek voltak ezen belul is az emlekezetes Lampard felfordulatos golja.
Elotte kovettem az ujsagban az eredmenyeket, volt egy Chelsea-MU 0-1 Fletcher goljaval, onnantol kezdve folyamatosan kezdtem megutalni a MU-t.
Mivel kesobb rajottem, hogy van mamamnal sport 1-2 ahol tudom kovetni a csapatot, mindig ugy inteztem, hogy meccsidobe menjunk latogatni. :D
Amugy a Chelsea mellett meg drukkolok a Sevillanak és a Benficanak, itthon meg FTC, a sorrend nálam így van.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára edeskeves 2012. július 13., péntek 15:33-kor.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Bemutatkozás

#16 Hozzászólás Szerző: focimark »

Zsolti írta:Csak én vagyok az egyetlen aki csakis a Chelsea-nek szurkol(t)? :D
Nem. :D

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Bemutatkozás

#17 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

Csak én vagyok az egyetlen aki csakis a Chelsea-nek szurkol(t)? :D

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Bemutatkozás

#18 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Akkor szerintem én egyedül vagyok a Chelsea előtti Portos korszakommal! :D Igazából inkább csak szimpatizáltam velük, mert kábeltévé és internet híján nem tudtam követni a meccseiket. A 2004-es EB után nagyon megszerettem a portugál válogatottat és akkoriban még csak egy portugál csapatot ismertem, a Portot.
211! NEW RECORD!

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Bemutatkozás

#19 Hozzászólás Szerző: Mister »

Ha már itt tartunk nekem is volt egy kis Reálos korszakom.(már ha lehet annak mondani)
Ugyanis: Egy két rokonom igen focibolond,és ők akkoriban (2002) igencsak a brazil válogatott,és a Margit mellett voltak..No mondom akkor én is belefogok a "szurkolásba". Egy apró játékost szúrtam ki elsőre,rákérdezve,hogy kicsoda és jó-e azt a választ kaptam,hogy: Makelele a francia motor,és az egyik legjobb...

Innentől nem volt visszaút,csak rá figyeltem,és mikor Angliába távozott,elhatároztam,hogy nem csak neki,hanem a csapatának is hű követője leszek...Azóta élek kék szívvel...Abban az időben igencsak meg is kaptam,hogy csakis azért szurkolok a londoni kékeknek mert egy orosz összeigazolt mindenkit.De hát hiába mondta az ember az okot,nem hittek........
One Life,One Love,One Club

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bemutatkozás

#20 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Én mindig követtem valaki miatt a Realt, de sosem szurkoltam nekik. Vagy Ronaldo, vagy Zidane, vagy Beckham, vagy Figo, vagy most CR és Mourinho miatt... mindig leültem megnézni a meccseiket, de nem vallom magam a szurkolójuknak, és nem is érzem úgy. Annak szurkolok, hogy a Barcát elverjék, de igazából ugyanúgy alszom, ha ez nem történik meg. :wink:

A Chelsea-nek 2002 óta szurkolok, Zola és az ifjú Lampard játéka miatt tetszett az egész, plusz az akkori haverok nagyrésze MU-s és Arsenalos volt, én meg nem akartam beállni a sorba. Akkor még nem voltam ekkora fanatikus, mint mondjuk most, inkább csak egy szerelem kibontakozása volt... aztán jött Mourinho, jött Drogba, aztán jöttek a sikerek, és olyan büszkén lehettem Chelsea-szurkoló, ami miatt egy életre azzá is váltam.

A fórumra 2006 körül jöttem, akkoriban lett korlátlan internethozzáférés itthon. :D 2007-ben eljutottam a regisztrálásig is, nagyon bemutatkozni nem szeretnék, szerintem elég sokan ismernek... ilyen-olyan okokból. :roll:

Válasz küldése