Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
becus
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. október 19., szerda 19:23
Kedvenc játékos: drogba
Kedvenc exjátékos: deco

Re: Átigazolások

#17701 Hozzászólás Szerző: becus »

frentzen írta:
cfclegend2 írta:Ha azt vesszük, hogy Balotelli még csak 21 éves, de már egy életveszélyes támadó, akkor jó igazolás. De megbontaná a rendet a csapaton belül. Hiányzik nekünk, hogy minden edzésen összeverekszik, meg minden meccsen kiállítattja magát?
Ha a kiállítás előtt lő 2 gólt akkor nem baj :D
minden 2-3-ik meccsén lő gólt.

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#17702 Hozzászólás Szerző: frentzen »

cfclegend2 írta:Ha azt vesszük, hogy Balotelli még csak 21 éves, de már egy életveszélyes támadó, akkor jó igazolás. De megbontaná a rendet a csapaton belül. Hiányzik nekünk, hogy minden edzésen összeverekszik, meg minden meccsen kiállítattja magát?
Ha a kiállítás előtt lő 2 gólt akkor nem baj :D
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
cfclegend2
Hozzászólások: 1330
Csatlakozott: 2011. december 29., csütörtök 15:39
Kedvenc játékos: Hazard_Terry
Kedvenc exjátékos: Sturridge_Robben_Makelele

Re: Átigazolások

#17703 Hozzászólás Szerző: cfclegend2 »

Ha azt vesszük, hogy Balotelli még csak 21 éves, de már egy életveszélyes támadó, akkor jó igazolás. De megbontaná a rendet a csapaton belül. Hiányzik nekünk, hogy minden edzésen összeverekszik, meg minden meccsen kiállítattja magát?
Why always me?

becus
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. október 19., szerda 19:23
Kedvenc játékos: drogba
Kedvenc exjátékos: deco

Re: Átigazolások

#17704 Hozzászólás Szerző: becus »

ZsoltiLuiz írta:
focimark írta:az egy álom lenne(na meg persze Balotelli :lol: )
Hidd el, ha itt lenne nem örülne neki 10ből 8 szurkoló, mert hiába kiváló focista kinek hiányzik az hogy minden második-harmadik meccsen ki álítassa magát... nem kell nekünk az ő hülyesége (szerintem) addig a jó még más csapatnál csinálja...addig élvezet nézni.
egy ilyen játékos sok gondot okoz az ellenfélnek és a csapatnak is. én most sem esek tőle hasra. az interben és a city-ben sem. én sem örülnék neki, bár nagyon fiatal. akár mi lehet belőle. talán tényleg feltalálják az agyátültetést.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára becus 2012. június 30., szombat 11:04-kor.

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Átigazolások

#17705 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

focimark írta:az egy álom lenne(na meg persze Balotelli :lol: )
Hidd el, ha itt lenne nem örülne neki 10ből 8 szurkoló, mert hiába kiváló focista kinek hiányzik az hogy minden második-harmadik meccsen ki álítassa magát... nem kell nekünk az ő hülyesége (szerintem) addig a jó még más csapatnál csinálja...addig élvezet nézni.
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#17706 Hozzászólás Szerző: focimark »

chiedis írta:Előző hsz-ek: Na igen, de Del Piero még most is bárhonnan odalövi a labdát ahova akarja. Ilyen játékost én még nem láttam mint ő, hogy tényleg oda lövi mindig ahova akarja. Szerencsétlent meg kirakták.

Modric már tényleg sagasagasaga szaga van a dolognak, nagyon unalmas. Hulkról meg lassan mondhatok le, pedig ő kéne inkább. De jó lesz nézni Sturridge-ot, juhhéjj

Szerintem Ramires marad ott, vagy Marin is tud akár jobbszélsőt játszani, Studge meg lesz a második számú csatár.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#17707 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Előző hsz-ek: Na igen, de Del Piero még most is bárhonnan odalövi a labdát ahova akarja. Ilyen játékost én még nem láttam mint ő, hogy tényleg oda lövi mindig ahova akarja. Szerencsétlent meg kirakták.

Modric már tényleg sagasagasaga szaga van a dolognak, nagyon unalmas. Hulkról meg lassan mondhatok le, pedig ő kéne inkább. De jó lesz nézni Sturridge-ot, juhhéjj
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#17708 Hozzászólás Szerző: focimark »

:D Ha Modric jönne, az egy álom lenne(na meg persze Balotelli :lol: ) középcsatár se kell mert éjjel az álmodtam , hogy Torres jövőre beindul. :D :D

becus
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. október 19., szerda 19:23
Kedvenc játékos: drogba
Kedvenc exjátékos: deco

Re: Átigazolások

#17709 Hozzászólás Szerző: becus »

egyetértek. halkan megjegyzem, nagy sansza van, hogy mind kettő benne volt az edzőbuktatásban.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#17710 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

becus írta:
ZsoltiLuiz írta:
becus írta:múlt évben sem látott be semmit. látszott a kispadon a fején, hogy szétrobban.
ameddig AVB volt az edző, és pár idős a padon ült akkor az időseknek persze hogy látszott a fején...egyébként meg mi az hogy nem látott be semmit? rosszul játszott majdnem mindenki AVB alatt, így ő is ki is került... ezt nem neki kellett belátnia... RdM alatt meg a régi Lampardot láthattuk, akkor sem kellett semmit se belátnia.../lehet hogy félreértettük egymást, de én erre gondolok/
jaj. nem neked írtam. csak bekapcsolódtak a beszélgetésünkbe, és csak a felét olvasták el. nem akarlak csesztetni, de te is. azt írta valaki, hogy lampnak is be kell látnia, hogy rendszerváltás van, és megöregedett. erre írtam azt amit. eszem ágába sincs megsérteni téged, vagy valaki mást.
Én erre a belátós dologra annyit tudok mondani, hogy vagy belátja vagy elmegy. Lehet klublegenda, egy isten, de ez nem Lampard Fc...annyin múlik csak a dolog, hogy RDM, hogy adja be neki, SAF jól beadagolja az öregeknek ezt a helyzetet. Ha ez megvalósul, akkor minden rendben. De kizárt, hogy bárki ki fogja fúrni Robbie-t...erre a fejemet merem tenni, az AVB eset jövőre nem ismétlődhet meg.

becus
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. október 19., szerda 19:23
Kedvenc játékos: drogba
Kedvenc exjátékos: deco

Re: Átigazolások

#17711 Hozzászólás Szerző: becus »

ZsoltiLuiz írta:
becus írta:jaj. nem neked írtam. csak bekapcsolódtak a beszélgetésünkbe, és csak a felét olvasták el. nem akarlak csesztetni, de te is. azt írta valaki, hogy lampnak is be kell látnia, hogy rendszerváltás van, és megöregedett. erre írtam azt amit. eszem ágába sincs megsérteni téged, vagy valaki mást.
Engem nem sértettél meg, remélem hogy én sem téged... Azért fórum, hogy vitázzunk-egyetértsünk egymással, illetve hogy megosszuk egymással a szeretett csapatunk dolgait.
így kéne lenni.

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Átigazolások

#17712 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

becus írta:jaj. nem neked írtam. csak bekapcsolódtak a beszélgetésünkbe, és csak a felét olvasták el. nem akarlak csesztetni, de te is. azt írta valaki, hogy lampnak is be kell látnia, hogy rendszerváltás van, és megöregedett. erre írtam azt amit. eszem ágába sincs megsérteni téged, vagy valaki mást.
Engem nem sértettél meg, remélem hogy én sem téged... Azért fórum, hogy vitázzunk-egyetértsünk egymással, illetve hogy megosszuk egymással a szeretett csapatunk dolgait.
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Átigazolások

#17713 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

GereZsolt írta:
Николаевич írta:
becus írta: melyik az a nagy formátumú játékos aki a csapat királya, és belenyugszik, hogy a meccsek 25-35%-án játszik?

Del Piero, Giggs vagy Totti például. Egy idő után(Lampard már 34) be kell látni, hogy nem lehet évente ötven meccset játszani, mert csak akkor tudsz a legmagasabb szinten teljesíteni, ha kipihent vagy, és egy héten maximum egy mérkőzést játszol, nem hármat. Így tudja a legjobban segíteni a csapatot.
Tökéletes példák, tökéletes meglátás...nem volt elég a like!:)
Azért egy juvéban, romában közel sem játszasz annyi meccset egy évben és nem olyan iramban mint angliában.
34 évesen Giggs is szinte minden meccset játszott tehát azért nem teljesen hasonlítható össze.
Az viszont biztos, hogy ennyi érkezőnél nincs is szükség rá, hogy végigjátsszon annyi meccset mert lesz elég jó játékos bőven lehet majd rotálni!

becus
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. október 19., szerda 19:23
Kedvenc játékos: drogba
Kedvenc exjátékos: deco

Re: Átigazolások

#17714 Hozzászólás Szerző: becus »

ZsoltiLuiz írta:
becus írta:múlt évben sem látott be semmit. látszott a kispadon a fején, hogy szétrobban.
ameddig AVB volt az edző, és pár idős a padon ült akkor az időseknek persze hogy látszott a fején...egyébként meg mi az hogy nem látott be semmit? rosszul játszott majdnem mindenki AVB alatt, így ő is ki is került... ezt nem neki kellett belátnia... RdM alatt meg a régi Lampardot láthattuk, akkor sem kellett semmit se belátnia.../lehet hogy félreértettük egymást, de én erre gondolok/
jaj. nem neked írtam. csak bekapcsolódtak a beszélgetésünkbe, és csak a felét olvasták el. nem akarlak csesztetni, de te is. azt írta valaki, hogy lampnak is be kell látnia, hogy rendszerváltás van, és megöregedett. erre írtam azt amit. eszem ágába sincs megsérteni téged, vagy valaki mást.

Avatar
Zsolti_6
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 19:35
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Zola-Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szolnok

Re: Átigazolások

#17715 Hozzászólás Szerző: Zsolti_6 »

becus írta:múlt évben sem látott be semmit. látszott a kispadon a fején, hogy szétrobban.
ameddig AVB volt az edző, és pár idős a padon ült akkor az időseknek persze hogy látszott a fején...egyébként meg mi az hogy nem látott be semmit? rosszul játszott majdnem mindenki AVB alatt, így ő is ki is került... ezt nem neki kellett belátnia... RdM alatt meg a régi Lampardot láthattuk, akkor sem kellett semmit se belátnia.../lehet hogy félreértettük egymást, de én erre gondolok/
WE ARE THE CHAMPIONS! 2012.05.19. München

becus
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. október 19., szerda 19:23
Kedvenc játékos: drogba
Kedvenc exjátékos: deco

Re: Átigazolások

#17716 Hozzászólás Szerző: becus »

GereZsolt írta:
Николаевич írta:
becus írta: melyik az a nagy formátumú játékos aki a csapat királya, és belenyugszik, hogy a meccsek 25-35%-án játszik?

Del Piero, Giggs vagy Totti például. Egy idő után(Lampard már 34) be kell látni, hogy nem lehet évente ötven meccset játszani, mert csak akkor tudsz a legmagasabb szinten teljesíteni, ha kipihent vagy, és egy héten maximum egy mérkőzést játszol, nem hármat. Így tudja a legjobban segíteni a csapatot.
Tökéletes példák, tökéletes meglátás...nem volt elég a like!:)
max. del pierro. 37 évesen. 60% (többnyire csere) a többi jóval többet játszott. totti 70% (volt sérült) giggs kb. 60% 38 évesen.a kérdés továbbra is csak költői. lampról nehezen tudom elképzelni továbbra sem, hogy csak 20 meccset játsszon. MERT ERRŐL VOLT szó.
én is azt kérdeztem, hogy stafétabot átadás van-e?
múlt évben sem látott be semmit. látszott a kispadon a fején, hogy szétrobban.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#17717 Hozzászólás Szerző: emsanya »

"Abramovic, a Chelsea tulajdonosa kész a Real Madrid ajánlatát túllicitálni annak érdekében, hogy Modric hozzájuk igazoljon. Mint arról korábban beszámoltunk a spanyol klub nem hajlandó az angolok által kért összeget kifizetni, viszont a londoni együttes akár 45 millió eurót is fizetne a horvát középpályásért. "

madridista.hu

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#17718 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Николаевич írta:
becus írta: melyik az a nagy formátumú játékos aki a csapat királya, és belenyugszik, hogy a meccsek 25-35%-án játszik?

Del Piero, Giggs vagy Totti például. Egy idő után(Lampard már 34) be kell látni, hogy nem lehet évente ötven meccset játszani, mert csak akkor tudsz a legmagasabb szinten teljesíteni, ha kipihent vagy, és egy héten maximum egy mérkőzést játszol, nem hármat. Így tudja a legjobban segíteni a csapatot.
Tökéletes példák, tökéletes meglátás...nem volt elég a like!:)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#17719 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

becus írta: melyik az a nagy formátumú játékos aki a csapat királya, és belenyugszik, hogy a meccsek 25-35%-án játszik?

Del Piero, Giggs vagy Totti például. Egy idő után(Lampard már 34) be kell látni, hogy nem lehet évente ötven meccset játszani, mert csak akkor tudsz a legmagasabb szinten teljesíteni, ha kipihent vagy, és egy héten maximum egy mérkőzést játszol, nem hármat. Így tudja a legjobban segíteni a csapatot.

becus
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. október 19., szerda 19:23
Kedvenc játékos: drogba
Kedvenc exjátékos: deco

Re: Átigazolások

#17720 Hozzászólás Szerző: becus »

ZsoltiLuiz írta:
becus írta:lampot ki akarják nyírni? vagy staféta átadás jövőre.
Szerintem évi 20-30 meccs még benne van a lábában, 20 at mindenképp kapnia is kell!
melyik az a nagy formátumú játékos aki a csapat királya, és belenyugszik, hogy a meccsek 25-35%-án játszik?

Válasz küldése