Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#43481 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ToreAndre írta:Hülyék vagytok! A finn bajnokság nem jó, aláírom. De a norvég?? Folyamatosan néztem a meccsösszefoglalókat. Hatalmas gólók, teli stadionok, óriási hangulat. Norvégiában imádják a focit! Oda is sok külföldi érkezett, akik feldobják a színvonalt.
hát akkor 100x-or az orosz vagy az ukrán ! ott tudnak focizni és a válogatottjukat is jegyzik ! mát ne haragudj de tavaly' talán' a svéd-en kivül mingyik 0 volt !

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#43482 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hülyék vagytok! A finn bajnokság nem jó, aláírom. De a norvég?? Folyamatosan néztem a meccsösszefoglalókat. Hatalmas gólók, teli stadionok, óriási hangulat. Norvégiában imádják a focit! Oda is sok külföldi érkezett, akik feldobják a színvonalt.
Only one Di Matteo!

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#43483 Hozzászólás Szerző: Ricko »

tibi71 írta:a celtic és a rangersen kivül senki nem kap szerepet a nemzetközi futbaléletbe ! a válogatott régóta nem volt világ versenyen ! svéd bajnokság komolytalan !
Teljesen egyetértek, egyik kis kiegészítés a norvég,finn :lol: és a dán is "komolytalan" :!:
Yes, We BLUE!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43484 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Mai eredmény: Everton-West Ham United 2-0 (0-0)
Gólszerzők: Osman 52., Vaughan 90.)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#43485 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Te jó ég, micsoda off.. Skót bajnokság, MU kezdője, játékosok.. :roll:
Látta valaki a Liverpool meccsét? 4:0-ra verték a Wigan-t a JJB-ben! Azért ez nem semmi. A Múlt héten is nyertek. Hát igen, most már nincs kecmec, fel kell támadni, mert elúszik a BL.. Az Arsenal kezdi összekapni magát. MU megint nyert! :shock: Nem ér.. Newcastle-t kétszeresen el kell páholni: PL+CC! 8)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43486 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Mondjuk jó kis ösztönzést kapott, mármint a svéd, mivel tán ő lesz ebben a három hónapban a MU legjobban fizetett játékosa. :)
Egyéb: a United is kezdi érezni, hogy azért így nem lesz sétagalopp megnyerni a bajnokságot, Larsson mellett visszahívta a Newcastle-nek kölcsönadott Giuseppe Rossit.
És még egy PL-es hír: Henry saját bevallása szerint akár az ellenünk játszandó rangadót is kihagyhatja (a mostani Tottenham elleni győztes meccsen sem szerepelt). Mondhat bármit (sérülés nincs, csak saját bevallása szerint pszichésen nem bírja a nyomást), szerintem ki fog futni a gyepre ellenünk.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#43487 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:A skót bajnokság évek óta nem két csapatos, látszik nem figyeled.
A Celtic vezet most nagy előnnyel, de a Rangers mellé felzárkozott most még 1-2 csapat. A válogatott is egyre jobb, úgyhogy én nem becsülném le őket.
A svéd bajnokság meg nem félamatör:p:p
HEJA BAJEN!!!:)
nem egeszen. nem a 'gers melle zarkoztak fel, hanem a 'gers zuhant vissza... sajnos :cry:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#43488 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hát, én voltam már egy svéd bajnokin és nagyon jó kis meccs volt. Pedig nem is rangadó volt. (Sundsvall - Assyriska - később ők estek ki) Sokkal jobb a svéd bajnokság, mint mondjuk a magyar.
Sajnos az összes jó játékos külföldre megy.
Mindegy.

Majd meglátjuk mi lesz Henkével...maradjunk ennyiben.
Only one Di Matteo!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#43489 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

a celtic és a rangersen kivül senki nem kap szerepet a nemzetközi futbaléletbe ! a válogatott régóta nem volt világ versenyen ! svéd bajnokság komolytalan !

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#43490 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

A skót bajnokság évek óta nem két csapatos, látszik nem figyeled.
A Celtic vezet most nagy előnnyel, de a Rangers mellé felzárkozott most még 1-2 csapat. A válogatott is egyre jobb, úgyhogy én nem becsülném le őket.
A svéd bajnokság meg nem félamatör:p:p
HEJA BAJEN!!!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#43491 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

én mondjuk a skót bajnokságtól nem dobom hanyat mgam ! van a rangers és a celtic aztán hosszú szünet ! tipikus kétcsapatos bajnokság ! a félamatör svéd bajnokságot eléggé komolytalannak tartom ! ettől függetlenül larson még alkothat ha szerez magának 1 keresztszallagot csak ne szulsártól probáljon kérni !

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#43492 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

ZenZo írta:Visszatérve: tisztában vagyok Larsson tudásával és képességeivel, de semmivel nem tartom többre, mint Shevát. Két hónap alatt nem fogja megváltani a világot, én meg ebben vagyok biztos. A Celticben edződött, ezt is tudom, meg mindent tudok, de már évek óta a Barca-ban játszott, elpuhult, megöregedett, a visszatérés pedig sosem könnyű. Otthon ő még nagy sztár lehet, de a manure-ban nem lesz belőle csoda. Szerintem.
Mellesleg Tore Van der Saar igaz, hogy idős, de kapusoknál ez nem kor. Mellesleg őt sosem vontam kétségbe. Évekig a kedvenc kapusom volt. Csak aztán vörös lett... :twisted:
2 évet játszott a Barcelonában, majd 4. és kupagyőztes lett a Helsingborggal. Csoda nem lesz belőle, de többet fog mutatni, mint mondjuk nálunk Brian Laudrup vagy George Weah....
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#43493 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

twopac írta:tore néha az azérzésem nem is vagy igazi chelseafan!de a newcastle ellen most akkor mikor lesza bajnoki mecs?a hétközbe nem lehet mert bl
Csendbe maradtál volna, bölcsebb maradtál volna....
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#43494 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Visszatérve: tisztában vagyok Larsson tudásával és képességeivel, de semmivel nem tartom többre, mint Shevát. Két hónap alatt nem fogja megváltani a világot, én meg ebben vagyok biztos. A Celticben edződött, ezt is tudom, meg mindent tudok, de már évek óta a Barca-ban játszott, elpuhult, megöregedett, a visszatérés pedig sosem könnyű. Otthon ő még nagy sztár lehet, de a manure-ban nem lesz belőle csoda. Szerintem.
Mellesleg Tore Van der Saar igaz, hogy idős, de kapusoknál ez nem kor. Mellesleg őt sosem vontam kétségbe. Évekig a kedvenc kapusom volt. Csak aztán vörös lett... :twisted:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#43495 Hozzászólás Szerző: twopac »

UTÁLOM RONALDO-TTTTTTTTTTTTTTT
a foci világ szégyene hogy lehet minden mecsen enyit szinészkedni a barca mess és deco együttvéve is semmi ronaldohoz képest!!de utálommmmmmmmmmmmmmmmmmmm
mindörökké chelsea!!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#43496 Hozzászólás Szerző: twopac »

ezt nem hiszem el egy kamu büntetővel vezet a mu és mit hagytak ki most áh mármint midels
mindörökké chelsea!!

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#43497 Hozzászólás Szerző: Ricko »

ToreAndre írta: Nem vagyok MU szurkoló...Ez egy remek csapat!
:lol: összekevered a CHELSEAvel, pedig az egyik ronda piros a CHELSEA meg királykék!!!!!
Yes, We BLUE!!!

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#43498 Hozzászólás Szerző: Ricko »

twopac írta:tore néha az azérzésem nem is vagy igazi chelseafan!de a newcastle ellen most akkor mikor lesza bajnoki mecs?a hétközbe nem lehet mert bl
:evil: :evil: :evil: MÁR LEÍRTAM HOGY DECEMEMBER 13. :?
Yes, We BLUE!!!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#43499 Hozzászólás Szerző: twopac »

tore néha az azérzésem nem is vagy igazi chelseafan!de a newcastle ellen most akkor mikor lesza bajnoki mecs?a hétközbe nem lehet mert bl
mindörökké chelsea!!

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#43500 Hozzászólás Szerző: Dani »

ToreAndre írta:Mégis előttünk vannak 3 ponttal ezek a "veteránok"...
Ezt mível magyarázod??
Tudod a végső fellángolás a bukás előtt...egy kis iróniával :wink:

Válasz küldése