Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékosok

#18221 Hozzászólás Szerző: laczze »

Ilyen szempontból, piszok nehéz lesz ez a pár év, legalábbis a következő pár, most előbb Didier, de utóbb Super Frank Lampard és Kapitányunk John Terry, nah őket elengedni legalább ennyire nehéz lesz :/ Ezt a sok fájdalmat csak is a jövő Chelsea-je kupákkal tudja velünk elfelejtettni!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Játékosok

#18222 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Keppi írta:
Blueflag írta:Augusztusban leülök meccset nézni, és Drogba nem lesz a keretben... nyáron nézem a képeket az edzésekről, túrákról, felkészülési meccsekről, és Drogba nem viccelődik a társakkal... ez az, amitől összeszorul a torkom, ha végigpörgetem a fejemben... :|
Srácok, én is sajnálom, de azért nem kell ezt egy halálhírrel azonosítani. Szerettem Drogbát és nagyon drukkolni fogok neki a jövőben is. De ő is csak egy játékos - még ha az elmúlt 10 év legjobb csatára is - és ami a fontos az a klub. Játékosok jönnek, és mennek, de a klub az örök.
Erre mondják hogy egyik játékos sem nagyobb a klubnál. Elmegy, mert mennie kell, de nekünk folytatnunk kell a szezont méghozzá sikeresen és ezért kellet váltania.

De persze Dankó Dávidnak igaza volt, több volt mint egy jó csatár, egy fantasztikus és sokszínű ember ő.
We are the famous, the famous Chelsea!

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#18223 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Nem nézhetsz túl régóta CFC meccseket, ha szerinted Didier Drogba csak egy játékos. Sokkal több ő annál. Vezér, bohóc, barát és szurkoló, kinek melyikre van szüksége. Azt az embert testesítette meg, akire mindig lehet számítani, és ezt sosem fogom neki elfelejteni. Jöhet egy ember, aki több gólt fog rúgni nála, de számomra az idők végezetéig Didier Drogba marad a Chelsea csatára.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Keppi
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2009. január 13., kedd 18:55
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Játékosok

#18224 Hozzászólás Szerző: Keppi »

Blueflag írta:Augusztusban leülök meccset nézni, és Drogba nem lesz a keretben... nyáron nézem a képeket az edzésekről, túrákról, felkészülési meccsekről, és Drogba nem viccelődik a társakkal... ez az, amitől összeszorul a torkom, ha végigpörgetem a fejemben... :|
Srácok, én is sajnálom, de azért nem kell ezt egy halálhírrel azonosítani. Szerettem Drogbát és nagyon drukkolni fogok neki a jövőben is. De ő is csak egy játékos - még ha az elmúlt 10 év legjobb csatára is - és ami a fontos az a klub. Játékosok jönnek, és mennek, de a klub az örök.
:)

zoli0415
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Játékosok

#18225 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/18169371" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#18226 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Augusztusban leülök meccset nézni, és Drogba nem lesz a keretben... nyáron nézem a képeket az edzésekről, túrákról, felkészülési meccsekről, és Drogba nem viccelődik a társakkal... ez az, amitől összeszorul a torkom, ha végigpörgetem a fejemben... :|

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékosok

#18227 Hozzászólás Szerző: laczze »

White írta:
grimrieper írta:ok akkor igy irom o is most mar egy Chelsea legenda de csak az egyik a sok kozul.
Azért Zola,Osgood,Dixon nevek se hoztak annyi címet.
Drogba korszak alatt volt a legsikeresebb a csapat.
Azért ezt köszönhetjük legalább annyira vagy jobban Abrának!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
White
Hozzászólások: 3458
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Játékosok

#18228 Hozzászólás Szerző: White »

grimrieper írta:ok akkor igy irom o is most mar egy Chelsea legenda de csak az egyik a sok kozul.
Azért Zola,Osgood,Dixon nevek se hoztak annyi címet.
Drogba korszak alatt volt a legsikeresebb a csapat.
#OnceABlueAlwaysABlue

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#18229 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

ok akkor igy irom o is most mar egy Chelsea legenda de csak az egyik a sok kozul.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékosok

#18230 Hozzászólás Szerző: laczze »

grimrieper írta:
laczze írta:
grimrieper írta: aki meg azt irta hogy se elotte es se utana nem lesz vagy volt olyan mint o az egy idiota mert azert Osggod akinek a hamvai a shed elotti 11 pontnal vannak elasva, Zola, Dixon van es volt akkkora mint o
Bocs de ere azért annyit, hogy van aki, többek között én már Drogba korban lettünk Chelsea szurkolók illetve akkor kezdtem egyáltalán szurkolni valakinek is sőőt egyáltalán focit nézni! Ugyhogy persze hogy ilyent írok Drogbára, mert nekem nem lesz nála nagyobb lehet volt, de én akkor nem néztem focit még és így azt tartom nagyobbnak amiben benne élek aminek a sikereiben benne éltem !
de akkor ezzel most te le ertekeled a egi nagyokat akik maig elnek halnak es dolgoznak a Chelsea-nel vagy a Chelsea -nek?
Nem nem értékelem le, sőt tisztelem őket, csupán azt akartam kifejezni, hogy nekem akkor is Drogba marad a legjobb mert én az ő sikereit éltem meg, nem isteníthetek olyant akit nem is láttam játszani mert amikor ők játszottak nem néztem focit, tehát azzal csak felvágni tudnék holott semmi közöm a sikereihez olyan szurkolási szempontból , viszont Drogba millió egy érzelmet váltott már ki belőlem ezektől lehet ez!
Drogba,Lampard,Terry <3

becus
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2011. október 19., szerda 19:23
Kedvenc játékos: drogba
Kedvenc exjátékos: deco

Re: Játékosok

#18231 Hozzászólás Szerző: becus »

laczze írta:
grimrieper írta: aki meg azt irta hogy se elotte es se utana nem lesz vagy volt olyan mint o az egy idiota mert azert Osggod akinek a hamvai a shed elotti 11 pontnal vannak elasva, Zola, Dixon van es volt akkkora mint o
Bocs de ere azért annyit, hogy van aki, többek között én már Drogba korban lettünk Chelsea szurkolók illetve akkor kezdtem egyáltalán szurkolni valakinek is sőőt egyáltalán focit nézni! Ugyhogy persze hogy ilyent írok Drogbára, mert nekem nem lesz nála nagyobb lehet volt, de én akkor nem néztem focit még és így azt tartom nagyobbnak amiben benne élek aminek a sikereiben benne éltem !
ja mind három gólt rúgott a BEK döntőben.

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#18232 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

laczze írta:
grimrieper írta: aki meg azt irta hogy se elotte es se utana nem lesz vagy volt olyan mint o az egy idiota mert azert Osggod akinek a hamvai a shed elotti 11 pontnal vannak elasva, Zola, Dixon van es volt akkkora mint o
Bocs de ere azért annyit, hogy van aki, többek között én már Drogba korban lettünk Chelsea szurkolók illetve akkor kezdtem egyáltalán szurkolni valakinek is sőőt egyáltalán focit nézni! Ugyhogy persze hogy ilyent írok Drogbára, mert nekem nem lesz nála nagyobb lehet volt, de én akkor nem néztem focit még és így azt tartom nagyobbnak amiben benne élek aminek a sikereiben benne éltem !
de akkor ezzel most te le ertekeled a egi nagyokat akik maig elnek halnak es dolgoznak a Chelsea-nel vagy a Chelsea -nek?

Avatar
White
Hozzászólások: 3458
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Játékosok

#18233 Hozzászólás Szerző: White »

Kedvenc ex játékos: Drogba
Kedvenc játékos: nincs.
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3215
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#18234 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Szeretném én is hozzászólni a témához. Bár sok újat nem tudok írni, könnyebb számomra, ha kiírom magamból.

Megkérdőjelezhetetlen, hogy egy legendával lett kevesebb a klub. Nagyon furcsa lesz leülni az elkövetkező meccsek során a tv elé, (vagy ha a jóisten is úgy akarja a Bridge-be) hogy nem lesz ott a pályán.

Hiányozni fog az egész ember. A góljai, a vezéregyénisége, a viccei, komolyan, még a fetrengései is. Sok jó focista van a világon, sok kiemelkedő személyiség, de ő egy igazi vezér volt a pályán, aki az elkövetkező nemzedékek száméra méltó példakép lehet.

Az egyik kedvenc játékosomtól kell elbúcsúznom, akivel pár évvel ezelőtt még a fél szobám tele volt, és aki számomra mindig is az ideális csatár marad. Kicsit önző indok, de nagyon nehéz lesz elviselnem, hogy életem során nem adatott meg nekem az a megtiszteltetés, hogy élőben láthassam játszani nálunk.

Viszlát Didier, kívánok neked minden jót életed során! :cry:
211! NEW RECORD!

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékosok

#18235 Hozzászólás Szerző: laczze »

grimrieper írta: aki meg azt irta hogy se elotte es se utana nem lesz vagy volt olyan mint o az egy idiota mert azert Osggod akinek a hamvai a shed elotti 11 pontnal vannak elasva, Zola, Dixon van es volt akkkora mint o
Bocs de ere azért annyit, hogy van aki, többek között én már Drogba korban lettünk Chelsea szurkolók illetve akkor kezdtem egyáltalán szurkolni valakinek is sőőt egyáltalán focit nézni! Ugyhogy persze hogy ilyent írok Drogbára, mert nekem nem lesz nála nagyobb lehet volt, de én akkor nem néztem focit még és így azt tartom nagyobbnak amiben benne élek aminek a sikereiben benne éltem !
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
White
Hozzászólások: 3458
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Játékosok

#18236 Hozzászólás Szerző: White »

grimrieper írta:na akkor en is irok

izivel amit bertugott.
te még mindig nem lehetsz józan,szombat óta :lol:
#OnceABlueAlwaysABlue

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#18237 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

na akkor en is irok

eloszor is talan en voltam az egyik legnagyobb kritikusa 2008,moszkva,2010 marseille,stb. de szombat utan megkovetem ot minden el van neki felejtve azzal a fejessel es a izivel amit bertugott vissza fizette az osszes adosagat/ ezt csak az tudhatja aki ott van minden merkozesen a helyszinen es latja es reszt vesz azon a hullam vasuton vagy inkabb ciklonon amire ez az ember raultette. nem azt irom hogy ti kisevbb drukkerek vagytok mint en de higgyetek el nem semmi kalvarian mentem en vele keresztul .

meg egyszer a szombat utan lett o egy Chelsea legenda elotte csak egy nagyon jo csatar .

aki meg azt irta hogy se elotte es se utana nem lesz vagy volt olyan mint o az egy idiota mert azert Osggod akinek a hamvai a shed elotti 11 pontnal vannak elasva, Zola, Dixon van es volt akkkora mint o . a fociban senki ne mondja zt hogy never mert a foci az egy fura valami a leg varatlanabul trefal meg teged/
megegyszer le a kalappal elotte es azert is mert tudta azt hogy mikor kell elmenni a csucson. neki nincs semi bizonyitani valoja itt a Chelsea FC -nel. igy kell abba hagyni .

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Játékosok

#18238 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Hát akkor most azt hiszem:
Felhasználói vezérlőpult :arrow: Profil :arrow: Kedvenc exjátékos: Drogba :cry: :cry: :cry:

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Játékosok

#18239 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Képes elköszönés egy lófaszt(már bocsánat)!
Ennek az embernek szerveznie kéne a klubnak egy hivatalos búcsúztatót a Stamfordon. Ingyen belépéssel.
43000 ember skandálhatná a nevét, mert Ő az aki megérdemli ezt. Ez a 'búcsúztatás' a klub részéről méltatlan Drogbára és az Ő itt letett névjegyére nézve.

Áááá te jó ég, már most hiányzik! :(
Farewell Didier!

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékosok

#18240 Hozzászólás Szerző: laczze »

asderedsa írta:
laczze írta:Ha már ezek a képes elköszönések!
Tényleg amit most Bluefag leírt, hogy "az utolsó rúgásod a klub 107 éves történelmének fénypontja volt. Ennél nem is lehet jobban leírni azt, mit tettél az elmúlt 8 évben..." Ez pontosan így van fölösleges is lenne tovább ecsetelni, ezt a meccset is ugyanúgy Drogba mezben néztem végig ahogy az elmúlt 3 szezon meccseit is és ahogy fogom a következő akárhány szezont mindig mindig Drogba feliratú mezben fogok feszíteni, lehet majd lesz amikor megkérdezik 5-10 vagy 15 év múlva, hogy ki is volt ez a fickó, de széles mosollyal fogok róla mesélni akárkinek!
A Legnagyobb örökre!
Kép
Nem lesz ilyen.... mert MINDENKI tudni fogja ki is az a DIDIER DROGBA!! MINDENKI!
Csakis a jövő nemzedékére gondoltam, akik vagy óvodások vagy most születnek :) hátha véletlen megesik ! bár valóban nem valószínű! De szívesen mesélnék róla :)
Drogba,Lampard,Terry <3

Válasz küldése