FA-kupa

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: FA-kupa

#1721 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Николаевич írta:
ChesterB írta:egy malouda is gólt lőtt ennek a sp*rsnek. szerintem ennél nagyobb oltás és kritika nincs. :lol: :lol: pedig még vártam egy bosingwa beadásból szerzett kalou gólt, de ennyire nem aláztuk meg őket..... DE! :D

:D Szinte előttem van:

Bosingwa végigvágtáz a szélen, Balet és Assou-Ekottot maga mögött hagyva mesterien tekeri be a jobb szélről, amit Sturridge szépen lekezel, és lepasszolja Kalounak a labdát, aki bebombázza a Sp*rs kapujába.
Rabonával :D
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: FA-kupa

#1722 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Patrik17 írta:Gondoljatok bele hogyha ma ugyanezek történnek csak mondjuk a Chelsea helyett a MU játszik. Egy ilyen gólt után 6napig az menne minden hozzászólásban hogy a MU megvette a bírókat és tolja őket az egész angol labdarúgó szövetség.
Én nem azt mondom hogy a Chelseat tolja mert egyáltalán nem, csak már megfigyeltem hogyha a MUnak kedveznek a játékvezetők vagy a szerencse akkor napokig az a téma hogy milyen undorító a MU, meg az FA meg hogy fortuna velük van de hogyha a Chelseanek van egy kis szerencséje, vagy a Chelsea javára tévednek a bírók akkor elintézitek annyival hogy benne van.
Nem a kettősmércével van bajom mert nyilván elfogultak vagytok ami normális is, csak ezek a meccsek szerintem azért jussanak majd eszetekbe akkor amikor legközelebb a MU javára tévednek és itt mindenki szitkozódik. Mert amúgy nyilván nem fizetik le a bírókat, meg nem veszik meg az FA-t...


u.i. és légyszíves kíméljetek az olyan privátoktól/ hozzászólásoktól hogy takarodjak innen, meg kussoljak, pusztán gondoljátok át amit írok mert szerintem egyáltalán nem hülyeség.
A Barcát is sokan vádolják hogy tolják a bírók, holott a bajnokságban rendre a Real javára tévednek. (Igaz tegnap a Barca kapott egy kamu 11-est.)

Más: Ez a játék elég lesz ahhoz hogy a Liverpool, Arsenalt, Newcastle-t üssük, viszont a Barca ellen ez is kevés. Ott önkívületi állapotban kell játszaniuk a fiúknak. :roll:
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: FA-kupa

#1723 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

ChesterB írta:Nem várok 3-0-ás parádét, de egy 1-0 simán bennünk van.
Az a lényeg hogy ne legyen idegenben lőtt góljuk, és a Chelsea szerezzen legalább egy gólt a Camp Nouba. Ez döntő lehet szerintem, mert én egyáltalán nem egyoldalú párharccal számolok.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: FA-kupa

#1724 Hozzászólás Szerző: Chester »

van egy olyan érzésem, hogy nem lesz egyszerű meccs ez a döntő :? kíváncsi vagyok, ez a mai csoda hogy hat majd szerdán a srácokra. Nem várok 3-0-ás parádét, de egy 1-0 simán bennünk van. Az ötödik gólunknál már szakadtam :lol: jó kis meccs lesz szerdán :P

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: FA-kupa

#1725 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

tru23 írta:de a Sp*rs találata a fantomgól után született, 2-0s állásnál, tehát nem volt 1-1.
0-1 volt amikor megadták Mata gólját. Ha nem adják meg 0-1, és ha így lő gólt a Sp*rs akkor 1-1.
tru23 írta:Ha meg abban maradunk, hogy egy teljesen más meccs lett volna, akkor az sem biztos, hogy egyáltalán megszületik a Sp*rs gólja bármikor is.
ezt mondtam hogy teljesen más meccs lett volna.akár 1-1-el. de lehet úgy 0-7 lett volna. nem lehet tudni.

u.i. visszaolvasva, azt írtam hogy 1-1-el más lett volna a meccs. nyilván nem biztos hogy 1-1 lett volna csak esélyes hogy másképp alakult volna a meccs. rosszul fogalmaztam az előbb.

Avatar
pulci03
Hozzászólások: 2063
Csatlakozott: 2009. június 12., péntek 21:38
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Sopron

Re: FA-kupa

#1726 Hozzászólás Szerző: pulci03 »

2012.05.05, szombat 13:45Liverpool, Anfield LiverpoolChelsea
Azért dúrva, hogy pont kupadöntő napján játszottunk volna pool-al PL-ben is nem kis véletlen :shock: :o :D

Avatar
White
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: FA-kupa

#1727 Hozzászólás Szerző: White »

Give me five Tottenham fan
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: FA-kupa

#1728 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Patrik17 írta:Gondoljatok bele hogyha ma ugyanezek történnek csak mondjuk a Chelsea helyett a MU játszik. Egy ilyen gólt után 6napig az menne minden hozzászólásban hogy a MU megvette a bírókat és tolja őket az egész angol labdarúgó szövetség.
Én nem azt mondom hogy a Chelseat tolja mert egyáltalán nem, csak már megfigyeltem hogyha a MUnak kedveznek a játékvezetők vagy a szerencse akkor napokig az a téma hogy milyen undorító a MU, meg az FA meg hogy fortuna velük van de hogyha a Chelseanek van egy kis szerencséje, vagy a Chelsea javára tévednek a bírók akkor elintézitek annyival hogy benne van.
Nem a kettősmércével van bajom mert nyilván elfogultak vagytok ami normális is, csak ezek a meccsek szerintem azért jussanak majd eszetekbe akkor amikor legközelebb a MU javára tévednek és itt mindenki szitkozódik. Mert amúgy nyilván nem fizetik le a bírókat, meg nem veszik meg az FA-t...


u.i. és légyszíves kíméljetek az olyan privátoktól/ hozzászólásoktól hogy takarodjak innen, meg kussoljak, pusztán gondoljátok át amit írok mert szerintem egyáltalán nem hülyeség.
Nem rossz amiket írtál,de akkor lenne igaz,ha ezzel a góllal nyertünk volna,DE NEM !!! Egy kissebbfajta alázás volt a vége ! Nem ugyanaz mikor 3 góllal vezetünk a MU ellen és 10 perc alatt befújnak nekik 2 tizit és két vitatott esetnél mi egyet sem kapunk ! Asszem ez egy másik kávéház !

Avatar
tru23
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2012. április 3., kedd 20:33
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Re: FA-kupa

#1729 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Patrik17 írta: Nyert volna a Chelsea ez a gól nélkül is. Csak teljesen más meccs lett volna. Főleg 1-1 után. Mert ha így nézzük hogy -1 gól a végeredményből, akkor sima 1-4, úgyis sima, így is. Csak azért 1-1nél más lett volna a meccs. Nem mondom hogy EZ volt a döntő, csak merően befolyásolta a végeredményt és a mérkőzés alakulását.
Összességében igazad van, de a Sp*rs találata a fantomgól után született, 2-0s állásnál, tehát nem volt 1-1. Ha meg abban maradunk, hogy egy teljesen más meccs lett volna, akkor az sem biztos, hogy egyáltalán megszületik a Sp*rs gólja bármikor is.
José Mourinho, forever a Chelsea blue!

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: FA-kupa

#1730 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

ChesterB írta:egy malouda is gólt lőtt ennek a sp*rsnek. szerintem ennél nagyobb oltás és kritika nincs. :lol: :lol: pedig még vártam egy bosingwa beadásból szerzett kalou gólt, de ennyire nem aláztuk meg őket..... DE! :D

:D Szinte előttem van:

Bosingwa végigvágtáz a szélen, Balet és Assou-Ekottot maga mögött hagyva mesterien tekeri be a jobb szélről, amit Sturridge szépen lekezel, és lepasszolja Kalounak a labdát, aki bebombázza a Sp*rs kapujába.

Avatar
White
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: FA-kupa

#1731 Hozzászólás Szerző: White »

Ez a Tottenham nem fogja elérni a 4.helyet!!Newcastlet kell megvernunk.
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: FA-kupa

#1732 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

edeskeves írta:Én értem amit írsz csak az a baj, hogy annyit tévedtek már a Chelsea kárára, vagy épp nem fújtak be dolgokat, hogy olyankor amikor a mi javunkra tévednek a bírók úgy vagyunk vele, hogy "legalább nem csak a kárunkra tévednek, végre elnéztek nekünk is valamit stb"...és még így sem egyenlő vagy pozitív a mérleg, még ígyis több az olyan bírói baki ami nem a mi "javunkat" szolgálja.
Persze az lenne a legjobb, ha senki kárára nem tévednének, csak vannak bizonyos csapatok akiknek feltünően sokat kedveznek a bírók.
egyetértek.
DomiTheNoob írta:De anélkül is nyertünk volna szerintem, második félidőben remekül játszottunk.
Николаевич írta:Mindenesetre örülök, hogy rúgtunk négy szabályos gólt, mert így nem mondhatja senki(és én sem érzem így) hogy ez döntött a meccsen.
Nyert volna a Chelsea ez a gól nélkül is. Csak teljesen más meccs lett volna. Főleg 1-1 után. Mert ha így nézzük hogy -1 gól a végeredményből, akkor sima 1-4, úgyis sima, így is. Csak azért 1-1nél más lett volna a meccs. Nem mondom hogy EZ volt a döntő, csak merően befolyásolta a végeredményt és a mérkőzés alakulását.
De örülök hogy néhányan értik miről beszéltem/mire gondoltam.
Nem provokálni akartam, vagy feszültséget kelteni csak szerintem..ááá nem tépem a szám. leírtam mit gondolok elégszer. aki érti, érti. aki nem,nem.

Avatar
Chester
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 12239
Csatlakozott: 2011. szeptember 18., vasárnap 9:47

Re: FA-kupa

#1733 Hozzászólás Szerző: Chester »

egy malouda is gólt lőtt ennek a sp*rsnek. szerintem ennél nagyobb oltás és kritika nincs. :lol: :lol: pedig még vártam egy bosingwa beadásból szerzett kalou gólt, de ennyire nem aláztuk meg őket..... DE! :D

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: FA-kupa

#1734 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

daw3 írta:
ZsoltiLuiz írta:
White írta:Sporthirado már megint milyen címet rakott ki,bezzeg olyankor mikor Barcelona részéré téved a bíró kussolnak
Mi volt az? :@
A címet már min. 3 alkalommal szerkesztették. :D
„Nem” góllal, gálázva döntős a Chelsea
Szerintem ez hízelgő cím, bár azt nem értem, hogy a "Nem" minek van idézőjelben. :D
Először valami olyasmi volt ,hogy "Szerencsével döntős a Chelsea" De nem csak a sporthiradónál vannak ilyen címek.
Pl. FourFourTwo "Bírói közreműködéssel döntős a Chelsea" Azt meg nem írják,hogy 5-1re nyertünk. :roll:.
MUs cikknél meg sem említik Young delfin ugrását ,vagy ha a Barca kap meg egy jogtalan 11-est.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: FA-kupa

#1735 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

DomiTheNoob írta:Hát nekem mostantól egy szavam nem lesz az MU-ra. De anélkül is nyertünk volna szerintem, második félidőben remekül játszottunk.
erre egy semleges szurkoló azt válaszolná hogy az MU is nyert volna anélkül a büntető nélkül
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: FA-kupa

#1736 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Patrik17 írta:Gondoljatok bele hogyha ma ugyanezek történnek csak mondjuk a Chelsea helyett a MU játszik. Egy ilyen gólt után 6napig az menne minden hozzászólásban hogy a MU megvette a bírókat és tolja őket az egész angol labdarúgó szövetség.
Én nem azt mondom hogy a Chelseat tolja mert egyáltalán nem, csak már megfigyeltem hogyha a MUnak kedveznek a játékvezetők vagy a szerencse akkor napokig az a téma hogy milyen undorító a MU, meg az FA meg hogy fortuna velük van de hogyha a Chelseanek van egy kis szerencséje, vagy a Chelsea javára tévednek a bírók akkor elintézitek annyival hogy benne van.
Nem a kettősmércével van bajom mert nyilván elfogultak vagytok ami normális is, csak ezek a meccsek szerintem azért jussanak majd eszetekbe akkor amikor legközelebb a MU javára tévednek és itt mindenki szitkozódik. Mert amúgy nyilván nem fizetik le a bírókat, meg nem veszik meg az FA-t...


u.i. és légyszíves kíméljetek az olyan privátoktól/ hozzászólásoktól hogy takarodjak innen, meg kussoljak, pusztán gondoljátok át amit írok mert szerintem egyáltalán nem hülyeség.

Mindenesetre örülök, hogy rúgtunk négy szabályos gólt, mert így nem mondhatja senki(és én sem érzem így) hogy ez döntött a meccsen. Ennek ellenére nagyon hibázott a játékvezető.

Avatar
DomiTheNoob
Hozzászólások: 1607
Csatlakozott: 2012. március 8., csütörtök 19:54
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Iklad
Kapcsolat:

Re: FA-kupa

#1737 Hozzászólás Szerző: DomiTheNoob »

Hát nekem mostantól egy szavam nem lesz az MU-ra. De anélkül is nyertünk volna szerintem, második félidőben remekül játszottunk.
One Life. One Love. One Club. ~ Chelsea FC

edeskeves
Hozzászólások: 3145
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: FA-kupa

#1738 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Patrik17 írta:Gondoljatok bele hogyha ma ugyanezek történnek csak mondjuk a Chelsea helyett a MU játszik. Egy ilyen gólt után 6napig az menne minden hozzászólásban hogy a MU megvette a bírókat és tolja őket az egész angol labdarúgó szövetség.
Én nem azt mondom hogy a Chelseat tolja mert egyáltalán nem, csak már megfigyeltem hogyha a MUnak kedveznek a játékvezetők vagy a szerencse akkor napokig az a téma hogy milyen undorító a MU, meg az FA meg hogy fortuna velük van de hogyha a Chelseanek van egy kis szerencséje, vagy a Chelsea javára tévednek a bírók akkor elintézitek annyival hogy benne van.
Nem a kettősmércével van bajom mert nyilván elfogultak vagytok ami normális is, csak ezek a meccsek szerintem azért jussanak majd eszetekbe akkor amikor legközelebb a MU javára tévednek és itt mindenki szitkozódik. Mert amúgy nyilván nem fizetik le a bírókat, meg nem veszik meg az FA-t...


u.i. és légyszíves kíméljetek az olyan privátoktól/ hozzászólásoktól hogy takarodjak innen, meg kussoljak, pusztán gondoljátok át amit írok mert szerintem egyáltalán nem hülyeség.
Én értem amit írsz csak az a baj, hogy annyit tévedtek már a Chelsea kárára, vagy épp nem fújtak be dolgokat, hogy olyankor amikor a mi javunkra tévednek a bírók úgy vagyunk vele, hogy "legalább nem csak a kárunkra tévednek, végre elnéztek nekünk is valamit stb"...és még így sem egyenlő vagy pozitív a mérleg, még ígyis több az olyan bírói baki ami nem a mi "javunkat" szolgálja.
Persze az lenne a legjobb, ha senki kárára nem tévednének, csak vannak bizonyos csapatok akiknek feltünően sokat kedveznek a bírók.

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: FA-kupa

#1739 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

mikel12 írta:maradjunk annyiban, hogy van mit visszaadniuk a bíróknak!
ezzel egyetértek.
de figyeld meg a következő eseménynél amikor nem a Chelsea javára tévednek akkor ezek a meccsek mind elvannak felejtve és sokan úgy csinálják meg a képzeletbeli mérleget a(nem tudom jobban megfogalmazni) amin az egyik oldalon a Chelsea javára tévedések, a másik oldalon meg nem a Chelsea javára tévedések mintha csak a Chelsea ellen fújtak volna minden meccsen. Én is tudom hogy több volt mostanában ellen, de akkor sem kéne szerintem úgy beállítani mintha CSAK az történne folyamatosan.
én úgy gondolom hogy ezeket a meccseket is úgy kéne megjegyezni mint mondjuk a Young büntetőt ma vagy a múlthéten.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: FA-kupa

#1740 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Patrik17 írta:Gondoljatok bele hogyha ma ugyanezek történnek csak mondjuk a Chelsea helyett a MU játszik. Egy ilyen gólt után 6napig az menne minden hozzászólásban hogy a MU megvette a bírókat és tolja őket az egész angol labdarúgó szövetség.
Én nem azt mondom hogy a Chelseat tolja mert egyáltalán nem, csak már megfigyeltem hogyha a MUnak kedveznek a játékvezetők vagy a szerencse akkor napokig az a téma hogy milyen undorító a MU, meg az FA meg hogy fortuna velük van de hogyha a Chelseanek van egy kis szerencséje, vagy a Chelsea javára tévednek a bírók akkor elintézitek annyival hogy benne van.
Nem a kettősmércével van bajom mert nyilván elfogultak vagytok ami normális is, csak ezek a meccsek szerintem azért jussanak majd eszetekbe akkor amikor legközelebb a MU javára tévednek és itt mindenki szitkozódik. Mert amúgy nyilván nem fizetik le a bírókat, meg nem veszik meg az FA-t...


u.i. és légyszíves kíméljetek az olyan privátoktól/ hozzászólásoktól hogy takarodjak innen, meg kussoljak, pusztán gondoljátok át amit írok mert szerintem egyáltalán nem hülyeség.

maradjunk annyiban, hogy van mit visszaadniuk a bíróknak!
Ohh Chelsea we love you..

Válasz küldése