Fórummal kapcsolatos észrevételek

Ötletek, panaszok, vélemények a honlappal és a fórummal kapcsolatban.
Üzenet
Szerző
Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#561 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Bence hihetetlen alkat. Ha nem ismerném személyesen, azt hinném valaki szórakozik...:)
Only one Di Matteo!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#562 Hozzászólás Szerző: Wisey »

ZenZo írta:
bence írta:Én is ma voltam pszihiáternél, ugyhogy nem kell szégyelnni....
Te is egy talány vagy számomra... bacardi szörpi, bagó, örömlányok, postás gyilkolás, bevallás, bliccelés, pszichiáter... jövő héten kiderül, hogy a sittről írsz, lövöd magad, mellesleg terrorista vagy, fogaddal nyitod a sört, és 38 éves vagy, ráadásnak titokban nő :wink:
Hah, te még nem ismered személyesen?!
Összehozunk majd egy találkozót! :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Wisey 2006. november 21., kedd 21:29-kor.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#563 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

bence írta:Én is ma voltam pszihiáternél, ugyhogy nem kell szégyelnni....
Te is egy talány vagy számomra... bacardi szörpi, bagó, örömlányok, postás gyilkolás, bevallás, bliccelés, pszichiáter... jövő héten kiderül, hogy a sittről írsz, lövöd magad, mellesleg terrorista vagy, fogaddal nyitod a sört, és 38 éves vagy, ráadásnak titokban nő :wink:
mourinho írta:amugy krisz 11 eves.
Nem tévedtem sokat. De egy 11 éves srácnak azért fel kéne már fognia bizonyos dolgokat, mások 3-4 évesen eljutnak arra a szintre, hogy ha szólnak nekik, mit lehet tenni és mit nem, akkor próbálnak aszerint élni/cselekedni. :wink:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#564 Hozzászólás Szerző: mourinho »

bence írta:
kdako írta:Jogos, bár a szándékossággal nem értek egyet...ennyire futja tőle, azt hiszi, ezzel lehet kitűnni, hogy milyen okosságokat ír. Lehet, hogy az egy hét kevés lesz.... :lol:
Ezek ilyen... nem akarok senki se megbántani, de ilyen lelkproblémával küzdő emberek. El vannak nyomva az iskolában, otthon, sehol se tudják megmuatani, milyen "nagy fiúk" ők. Kivéve itt, de nem érnek el vele sokat, legfeljebb 1 személyre szóló kitiltást.

Az ilyen tipusu embereknek írnám, hogy menjenek el orvoshoz ha lelkiproblémájuk van. Én is ma voltam pszihiáternél, ugyhogy nem kell szégyelnni...

E mondataimmal senkit se akartam megbánatni szándékosan, én csak gondolataimat írtam le...
es ennyi erovel te mert dohanyzol / tal?? :lol: :lol: kb ugyanezt mondhatnam de mind1:D

amugy krisz 11 eves.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#565 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Nem, egyáltalán nem "nagyfiúságról" van szó. Semmi olyat nem írnak le.

Egyszerűen csak nem tudják mit írjanak. Hetente megismétlik a saját hozzászólásukat, illetve a többi is kimerül a "szerintem is", "tök jó", "az tényleg jó ha a Chelsea nyer" szintű semmitmondásban.
Erre nincs szükség, akkor inkább ne írjon semmit!
Azért jó látni hogy nem csak engem idegesítenek ;)

bence
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 17:59
Tartózkodási hely: Szentendre

#566 Hozzászólás Szerző: bence »

kdako írta:Jogos, bár a szándékossággal nem értek egyet...ennyire futja tőle, azt hiszi, ezzel lehet kitűnni, hogy milyen okosságokat ír. Lehet, hogy az egy hét kevés lesz.... :lol:
Ezek ilyen... nem akarok senki se megbántani, de ilyen lelkproblémával küzdő emberek. El vannak nyomva az iskolában, otthon, sehol se tudják megmuatani, milyen "nagy fiúk" ők. Kivéve itt, de nem érnek el vele sokat, legfeljebb 1 személyre szóló kitiltást.

Az ilyen tipusu embereknek írnám, hogy menjenek el orvoshoz ha lelkiproblémájuk van. Én is ma voltam pszihiáternél, ugyhogy nem kell szégyelnni...

E mondataimmal senkit se akartam megbánatni szándékosan, én csak gondolataimat írtam le...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#567 Hozzászólás Szerző: kdako »

Jogos, bár a szándékossággal nem értek egyet...ennyire futja tőle, azt hiszi, ezzel lehet kitűnni, hogy milyen okosságokat ír. Lehet, hogy az egy hét kevés lesz.... :lol:
GO BLUES!

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#568 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Wisey írta:Folyamatosan és szándékosan rombolta a fórumot a felesleges, tartalom nélküli hozzászólásaival.
Aki nem tudja miről beszélek, nem látogatja elég gyakran a fórumot ;)
Csak a te szádból (tolladból, billentyűzetedből) szerettem volna hallani. 8)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#569 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Teljesen jogos az eltiltás. Ma is minden egyes fórumtémához írt egy hsz-t, amit már a legtöbbször ő maga is megfogalmazott korábban. Hány éves lehet ez a srác? 10? Szerintem nem igazán fogta föl, mi is az(ez) a fórum... meg a futball világa is idegen neki kissé :wink:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#570 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Ricko írta:
Wisey írta:Fórumunk első "eltiltottja" krisz. Egy hétre felfüggesztettük a tagságát.
Gratulálunk! :roll:
Meik hsz-énél telt be a pohár :?: :lol:
A mai összesnél :) Ez egy figyelmeztetés 1.Kapus felé is, ő is esélyes a kitiltásra...

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#571 Hozzászólás Szerző: Dani »

Wisey írta:
Dandeer írta:Wisey, pontosan miért is?
Folyamatosan és szándékosan rombolta a fórumot a felesleges, tartalom nélküli hozzászólásaival.
Aki nem tudja miről beszélek, nem látogatja elég gyakran a fórumot ;)
nah akkor nem vagyok egyedül,én az avatarok topicban dobtam el az agyam,gondolom te is :)

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#572 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Wisey írta:Fórumunk első "eltiltottja" krisz. Egy hétre felfüggesztettük a tagságát.
Gratulálunk! :roll:
Meik hsz-énél telt be a pohár :?: :lol:
Yes, We BLUE!!!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#573 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Dandeer írta:Wisey, pontosan miért is?
Folyamatosan és szándékosan rombolta a fórumot a felesleges, tartalom nélküli hozzászólásaival.
Aki nem tudja miről beszélek, nem látogatja elég gyakran a fórumot ;)

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#574 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Chelsea88 írta:Igazából sok értelmét nem látom,ott az "aktuális meccsek" topic,ahol lehet beszélni a meccsről+körülményekről,és ahogy említetted applive-nak van külön topic... :wink:
Ahogy gondolod, csak egy ötlet volt. :)
Wisey, pontosan miért is?

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#575 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Fórumunk első "eltiltottja" krisz. Egy hétre felfüggesztettük a tagságát.
Gratulálunk! :roll:

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#576 Hozzászólás Szerző: Dani »

Dandeer írta:
Chelsea88 írta:lehet,hogy én töröltem,de valószínüleg nem véletlen...(de annak már több mint 1 hete-gyors a reakció időd :) )
Létre lehetne hozni még 200hasznos topicot,elismerem,de próbáljunk meg koncentrálni a Chelsea-re,mint téma :)
Igen, hát ilyen vagyok. :P
Akkor a minden más topicba rakhatnám.. Szerintem ez nem csak hasznos, fontos topic, itt lehetne ócsárolni a kommentárorokat, beszélni a közvetítésekről, a pplive-ról (igaz erre van külön topic). Akkor nem?
Igazából sok értelmét nem látom,ott az "aktuális meccsek" topic,ahol lehet beszélni a meccsről+körülményekről,és ahogy említetted applive-nak van külön topic... :wink:

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#577 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Chelsea88 írta:lehet,hogy én töröltem,de valószínüleg nem véletlen...(de annak már több mint 1 hete-gyors a reakció időd :) )
Létre lehetne hozni még 200hasznos topicot,elismerem,de próbáljunk meg koncentrálni a Chelsea-re,mint téma :)
Igen, hát ilyen vagyok. :P
Akkor a minden más topicba rakhatnám.. Szerintem ez nem csak hasznos, fontos topic, itt lehetne ócsárolni a kommentárorokat, beszélni a közvetítésekről, a pplive-ról (igaz erre van külön topic). Akkor nem?

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#578 Hozzászólás Szerző: Dani »

Dandeer írta:
Chelsea88 írta:nem tudom miylen topicról beszélsz :?
Kb. egy hete hoztam létre. Valaki kitörölte. Pedig mindenki azt mondta, hogy jó ötlet.
lehet,hogy én töröltem,de valószínüleg nem véletlen...(de annak már több mint 1 hete-gyors a reakció időd :) )
Létre lehetne hozni még 200hasznos topicot,elismerem,de próbáljunk meg koncentrálni a Chelsea-re,mint téma :)

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#579 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Chelsea88 írta:nem tudom miylen topicról beszélsz :?
Kb. egy hete hoztam létre. Valaki kitörölte. Pedig mindenki azt mondta, hogy jó ötlet.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#580 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Dandeer írta:Légyszi frissítsétek a Chelsea TV-t!
OK, meglesz, de ez nem a Fórummal kapcsolatos...

Válasz küldése