Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#30461 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

A hivatásos labdarúgók nemzetközi érdekvédelmi szervezete (FIFPro) szerint az FC Barcelona válogatott klasszisa, Ronaldinho volt az elmúlt szezon legjobbja. (A brazil 2005-ben is az első helyen végzett)
A voksoláson, amelyen öt kontinens 43 ezer futballistája vett részt, összeállították a 2005/2006-os idény álomcsapatát is, amelyben szerepel a Chelsea válogatott hátvédje, John Terry is!

Az álomcsapat:
Gianluigi Buffon (olasz, Juventus) - John Terry (angol, Chelsea), Fabio Cannavaro (olasz, Juventus, jelenleg Real Madrid), Lilian Thuram (francia, Juventus, jelenleg FC Barcelona), Gianluca Zambrotta (olasz, Juventus, jelenleg FC Barcelona) - Andrea Pirlo (olasz, AC Milan), Kaká (brazil, AC Milan), Zinedine Zidane (francia, Real Madrid, időközben visszavonult) - Thierry Henry (francia, Arsenal), Samuel Eto'o (kameruni, FC Barcelona), Ronaldinho (brazil, FC Barcelona)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
1.Kapus
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006. július 23., vasárnap 20:36
Tartózkodási hely: Gyula
Kapcsolat:

#30462 Hozzászólás Szerző: 1.Kapus »

ZenZo írta:Nyilatkozat Cashleytől:
"...Új klubhoz igazoltam, újra kellett kezdenem, és vissza kellett szereznem az önbizalmamat. Nehéz volt beilleszkedni a játékrendszerbe, de egyre jobban sikerül. Remélem, ismét a legjobbamat nyújtom majd, s hamarosan úgy játszom, mint valaha. Azt hiszem, egy szezon beletelik majd, mire eljutok odáig. ..."
Most nem tudom, hogy ez reális latolgatás akart lenni a részéről, vagy mi, de őszintén: ez aztán a pozitív hozzáállás! Persze nehéz az első év, és legyen igaza, hogy utána megy a szekér, mint Drogba vagy Essien esetében. De ezt így ilyenkor kijelenteni ... hm...
Remélem nem lesz egy szezon. Szerintem is egyre jobb, de én változatlanul Bridge-re szavazok, hogy ő legyen kezdő!
Mindörökké Chelsea

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#30463 Hozzászólás Szerző: kdako »

José nyilatkozata: As for Lennon, I am completely not interested. The boy is good but we have no interest in buying or changing anything.Our interest is to keep Shaun Wright-Phillips, who was supposedly involved in any deal. No way, it's not true.
GO BLUES!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#30464 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Jah...még annyit...Ballack tegnap nagyon jól játszott. Kezd formába lendülni!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#30465 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Ricko írta:A kommentátor jó volt, Carlo meg húzzon vissza a kapuba :!: :)
jah...tényleg jó volt...Végig szídta a Chelsea-t ha nem tünt volna fel....A meccsről: Nem játszott rosszul szerintem a csapat az első bekapott gólig. Utána már nagyon döcögött a gépezet és görcsös lett a játék. A második bekapott gól meg hatalmas pofon volt a csapatnak. Poll nem tudom miért állította ki Terry-t. Remélem megmagyarázza. Én egy picit frissítettem volna a csapatot a barca meccs után. Na mind1....ennyi belefér.:)

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#30466 Hozzászólás Szerző: Ricko »

A kommentátor jó volt, Carlo meg húzzon vissza a kapuba :!: :)
Yes, We BLUE!!!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30467 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Már rég elment volna Carlo, ha ezt így gondolná. Többször is kijelentette, hogy jól érzi magát és marad a szerződése végéig.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30468 Hozzászólás Szerző: undertow »

notw/sun szintu pletyka, amit a magyar kommentatorok mindig valos hirkent dobnak be...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#30469 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Egyébiránt a mérkőzés közben a kommentátor elejtett egy olyat, hogy Cudicini azt nyilatkozta, hogy ha decemberig nem tudja magát visszaverekedni a kezdőbe, új csapat után néz. Hivatalosan még egy oldalon sem találkoztam a hírrel, de bízom benne, hogy nem igaz!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#30470 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Nyilatkozat Cashleytől:
"...Új klubhoz igazoltam, újra kellett kezdenem, és vissza kellett szereznem az önbizalmamat. Nehéz volt beilleszkedni a játékrendszerbe, de egyre jobban sikerül. Remélem, ismét a legjobbamat nyújtom majd, s hamarosan úgy játszom, mint valaha. Azt hiszem, egy szezon beletelik majd, mire eljutok odáig. ..."
Most nem tudom, hogy ez reális latolgatás akart lenni a részéről, vagy mi, de őszintén: ez aztán a pozitív hozzáállás! Persze nehéz az első év, és legyen igaza, hogy utána megy a szekér, mint Drogba vagy Essien esetében. De ezt így ilyenkor kijelenteni ... hm...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#30471 Hozzászólás Szerző: mourinho »

nem tudtam hova irni. tore mindig irta eddig az eredmenyt most asszem ezt nem tette meg ezert majd en :D

ugye a cfcnet.co.uk meccs embere szavazasarol van szo, megpedig igy all:

Essien 19

Drogba 17

Lampard 13

Bridge 7

Shebchenko 6

Boulahrouz 6

Cech 6

Robben 6

Ballack 5

Terry 2

Kalou 1

Hilario 1

A.Cole 1



Eddig nem volt szavazata a.cole- nak . Bridgenek pedig 7 is. (mondta tore :D) De a Barca meccs ota elkezdte a felzarkozast cole :lol: :lol: (nem en szavaztam ra :lol: )

Avatar
Gaboor88
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 19:43
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Budapest XV. kerület

#30472 Hozzászólás Szerző: Gaboor88 »

Drogba lesz idén a blgólkirály és a pl-ban is!!!!!
Shevchenko meg remélem végre magára talál!!!!Nah,ezzel már meg is van a 10.edik hozzászólásom,jól haladok :roll: :D

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#30473 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Bocs minden Drogba fantól, de én csak abban reménykedem, hogy így több pénzt kapunk érte a Lyontól, vagy bárkitől! :twisted:

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#30474 Hozzászólás Szerző: Steffi »

szpecnaz írta:Mourinho dumája Droga szerződés hosszabításáról:

"Most már nyugodtan mehet vásárolni Milánóba, senki sem mondhatja hogy azért megy mert szerződést szeretne aláírni!:)"
:lol: :lol: :lol:
Hajrá Kékek!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#30475 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Mourinho dumája Droga szerződés hosszabításáról:

"Most már nyugodtan mehet vásárolni Milánóba, senki sem mondhatja hogy azért megy mert szerződést szeretne aláírni!:)"

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30476 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Jó, hogy aláírt, de ez nem jelenti azt, hogy ki is tölti a szerződést. Reméljük erre nem kerül sor és minden jól alakul Didi körül.

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#30477 Hozzászólás Szerző: mourinho »

nah vegre. ezzel nemet is mondott a lyonnak. ezt mar szeretem :) :D

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#30478 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Steffi írta:
nandorfipeti írta:
Steffi írta:Az pletyi járja,hogy Drogba hosszabbított. Az origon fórumon olvastam. Ha igaz a hír, akkor ebben a hónapban valami jó is történet velem.
Ez nem pletyi, ez IGAZ!!! :D
Már a chelseafc.com-on is rajta van!
Köszi! Szuper a hír számomra!!! :D
Hát az az igazság, hogy szerintem szinte mindenki nagyon örül neki, főleg, hogy a Lyon ennyire megkörnyékezte.
De szerencsére helyén van az esze. :D :D :P

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#30479 Hozzászólás Szerző: Steffi »

nandorfipeti írta:
Steffi írta:Az pletyi járja,hogy Drogba hosszabbított. Az origon fórumon olvastam. Ha igaz a hír, akkor ebben a hónapban valami jó is történet velem.
Ez nem pletyi, ez IGAZ!!! :D
Már a chelseafc.com-on is rajta van!
Köszi! Szuper a hír számomra!!! :D
Hajrá Kékek!

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#30480 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Steffi írta:Az pletyi járja,hogy Drogba hosszabbított. Az origon fórumon olvastam. Ha igaz a hír, akkor ebben a hónapban valami jó is történet velem.
Ez nem pletyi, ez IGAZ!!! :D
Már a chelseafc.com-on is rajta van!

Válasz küldése