Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
artaence
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 21:25
Kedvenc játékos: Romelu Menama Lukaku
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#20441 Hozzászólás Szerző: artaence »

mikel12 írta:am csak szvsz ha Mata kezdő akkor nyernek a Spanyolok ő volt a legjobb a Spanyoloknál szerintem ezt senki sem vitatja :)) Silva az első félidőbe rengeteg helyzetet kihagyott amit Mata beszokott rugni nem értem hogy miért Silva kezdett sokak szerint Silva mérföldekkel jobb mint Mata, szerintem meg nem! :)
Hát Mata most kezdő Costa Rica ellen, nem látom a meccset, csak az eredményt, ami 2-0 és nem Spanyolországnak. Valaki, aki látja a meccset tudna majd írni egy összefoglalót róla?

Más: Courtois nem kapott gólt Maloudáék ellen, 0-0 lett a Franciaország - Belgium meccs.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9461
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#20442 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Angol-Swed meccsrol: A mieink voltak a legszrabbak:)

Ellenben Sturridge minden labdaerintesen latszik, hogy mennyivel "nemzetkozibb" stilusu focista, mint a tarsai. En a helyukben ot tomnem labdakkal.

Capello nagy huzasa: Behozza Sturridge-ot Walcott helyett, ez igy tiszta is, jobbszelsot jobbszelsore, DE ezutan felcsereli Downingot Sturridgeal, magyaran: Jobbszelso a balszelen es forditva. Ezzel ki is vegezte az angolok tamadojatekat:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Shady60
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2010. március 27., szombat 23:38
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Játékosok

#20443 Hozzászólás Szerző: Shady60 »

Meirelest ápolják remélem nincs komolyabb baja
Ki a szarral hadakozik,szaros lészen az maga is.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#20444 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

mikel12 írta:am csak szvsz ha Mata kezdő akkor nyernek a Spanyolok ő volt a legjobb a Spanyoloknál szerintem ezt senki sem vitatja :)) Silva az első félidőbe rengeteg helyzetet kihagyott amit Mata beszokott rugni nem értem hogy miért Silva kezdett sokak szerint Silva mérföldekkel jobb mint Mata, szerintem meg nem! :)
Azért el kell ismerni hogy Silva jelenleg a PL egyik legjobbja, nagyon fontos láncszeme a Citynek. Bánhatjuk, hogy tavaly nem mi szereztük meg.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9461
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#20445 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Tegnap azt olvastam, hogy sturridge kezdeni fog a Swedek ellen, ezzel szemben padozik..
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#20446 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

am csak szvsz ha Mata kezdő akkor nyernek a Spanyolok ő volt a legjobb a Spanyoloknál szerintem ezt senki sem vitatja :)) Silva az első félidőbe rengeteg helyzetet kihagyott amit Mata beszokott rugni nem értem hogy miért Silva kezdett sokak szerint Silva mérföldekkel jobb mint Mata, szerintem meg nem! :)
Ohh Chelsea we love you..

Adaren
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011. november 14., hétfő 15:41

Re: Játékosok

#20447 Hozzászólás Szerző: Adaren »

Köszi a válaszokat, ilyeneket "akartam" hallani!

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#20448 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Bubi írta:
Blueflag írta:
artaence írta:A 64. perctől kezdve egyébként Torres is a pályán volt, de ezzel mindent el is mondtam a teljesítményéről.
Több jó passzt adott, mint bármelyik bohóc katalóniából. A kapura valóban veszélytelen volt, de kezdetni kellett volna.
Szerintem eleg sulytalan volt, donto pillanatokban hibazott, stb.
Eléggé a szélen kellett rohangálnia, de súlyos hibára nem emlékszem. Nem úgy, mint mondjuk Villától vagy Fabregastól. Ellenben jó Torres-passzokra emlékszem, csak őt meg Matát néztem az egész csapatból szinte.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9461
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#20449 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Blueflag írta:
artaence írta:A 64. perctől kezdve egyébként Torres is a pályán volt, de ezzel mindent el is mondtam a teljesítményéről.
Több jó passzt adott, mint bármelyik bohóc katalóniából. A kapura valóban veszélytelen volt, de kezdetni kellett volna.
Szerintem eleg sulytalan volt, donto pillanatokban hibazott, stb.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#20450 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

artaence írta:A 64. perctől kezdve egyébként Torres is a pályán volt, de ezzel mindent el is mondtam a teljesítményéről.
Több jó passzt adott, mint bármelyik bohóc katalóniából. A kapura valóban veszélytelen volt, de kezdetni kellett volna.

Avatar
artaence
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 21:25
Kedvenc játékos: Romelu Menama Lukaku
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#20451 Hozzászólás Szerző: artaence »

Bubi írta:
Adaren írta:Üdv (:

Aki látta az Angol-Spanyol meccset véleményezné hogy játszottak csapatunk tagjai? Köszönet!
Szia!

Cole jol jatszott, hozta a kotelezot. Az egesz vedelem elkepesztoen jol mukodott, regota nem lattam mar ilyen preciz es fegyelmezett vedekezest, nem hogy valogatottol, klubcsapattol se.
Lampard is jol jatszott, hajtott, ove is a gyoztes gol, meg ha lesipuskas is volt.
Mata nagyon jol jatszott, a spanyolok legjobbja volt. Sokkal jobban nyomta mint Silva! Egyertelmuen lenduletet, kreativitast es stabilitast hozott a spanyolok tamadoszekciojaba.

Kezdem azt hinni, hogy erdemes volt idot hagyni capellonak, jol jatszott a csapat. Sajnos az olasz edzokre jellemzoen a vedekezes volt a legfobb erossegunk, a tamadasaink sulytalanok voltak. Sturridge-al es Walcottal kezdenek a ket szelen. Milnert a valogatott kozelebe nem engednem, hatalmas nagy nulla az az ember. A Wilshere - Studge-Rooney-Walcott - Welbeck tamadoszekcioban van a jovo szerintem.
A 64. perctől kezdve egyébként Torres is a pályán volt, de ezzel mindent el is mondtam a teljesítményéről.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9461
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#20452 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Adaren írta:Üdv (:

Aki látta az Angol-Spanyol meccset véleményezné hogy játszottak csapatunk tagjai? Köszönet!
Szia!

Cole jol jatszott, hozta a kotelezot. Az egesz vedelem elkepesztoen jol mukodott, regota nem lattam mar ilyen preciz es fegyelmezett vedekezest, nem hogy valogatottol, klubcsapattol se.
Lampard is jol jatszott, hajtott, ove is a gyoztes gol, meg ha lesipuskas is volt.
Mata nagyon jol jatszott, a spanyolok legjobbja volt. Sokkal jobban nyomta mint Silva! Egyertelmuen lenduletet, kreativitast es stabilitast hozott a spanyolok tamadoszekciojaba.

Kezdem azt hinni, hogy erdemes volt idot hagyni capellonak, jol jatszott a csapat. Sajnos az olasz edzokre jellemzoen a vedekezes volt a legfobb erossegunk, a tamadasaink sulytalanok voltak. Sturridge-al es Walcottal kezdenek a ket szelen. Milnert a valogatott kozelebe nem engednem, hatalmas nagy nulla az az ember. A Wilshere - Studge-Rooney-Walcott - Welbeck tamadoszekcioban van a jovo szerintem.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Adaren
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2011. november 14., hétfő 15:41

Re: Játékosok

#20453 Hozzászólás Szerző: Adaren »

Üdv (:

Aki látta az Angol-Spanyol meccset véleményezné hogy játszottak csapatunk tagjai? Köszönet!

Avatar
adee93
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 16:03
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Játékosok

#20454 Hozzászólás Szerző: adee93 »

http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/l ... al-2103663" onclick="window.open(this.href);return false;
ezt se halottam még...
Blue is the Colour

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#20455 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Capello megígérte, Sturridge kezdeni fog a svédek ellen.
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/an ... en-2103539" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Játékosok

#20456 Hozzászólás Szerző: béla »

mikel12 írta:Romeu nem akar visszamenni a Barcába

forrás: Facebook: Chelsea CZ
Én is láttam,de szerintem ez kamu,mert sehol nem hozták le.
Amúgy azt nyilatkozta(elvileg),hogy nem gondolkozik azon,hogy most,vagy a jövőben visszatérne a Barcába,mert most csak arra törekszik,hogy minél jobb legyen Londonban.(és azért ebben benne van az,hogy egyre jobb szeretne lenni,hogy a Barca vissza akarja venni szerintem...de ne legyen igazam!)

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Játékosok

#20457 Hozzászólás Szerző: béla »

BlueBlood1993 írta:
kiskacsa08 írta: Ha nem akar visszamenni, akkor fejre is állhat a barsza, mert nem fogja elfogadni a szerződés ajánlatukat.
A megállapodás csak annyit tartalmaz, hogy nekünk el kell fogadni a kiszabott nagyságú ajánlatot. A játékos ettől függetlenül vissza is utasíthatja, ha nem akar odamenni.
Ez így működik? Nem hiszem, hogy olyat nem lehetne, hogy visszaveszik, aztán megígérik, hogy itt nem kell maradni és eladják drágábban valahova máshova. Mondjuk remélem, hogy igazad van és ez tényleg múlik a játékoson is.
Ez biztos így van,ha nem akar visszamenni,akkor nem megy vissza.(Kivéve ha a játékossal is aláírattak vmit ilyesmit...de nem hiszem...)

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3640
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#20458 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

kiskacsa08 írta: Ha nem akar visszamenni, akkor fejre is állhat a barsza, mert nem fogja elfogadni a szerződés ajánlatukat.
A megállapodás csak annyit tartalmaz, hogy nekünk el kell fogadni a kiszabott nagyságú ajánlatot. A játékos ettől függetlenül vissza is utasíthatja, ha nem akar odamenni.
Ez így működik? Nem hiszem, hogy olyat nem lehetne, hogy visszaveszik, aztán megígérik, hogy itt nem kell maradni és eladják drágábban valahova máshova. Mondjuk remélem, hogy igazad van és ez tényleg múlik a játékoson is.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékosok

#20459 Hozzászólás Szerző: laczze »

edeskeves írta:
laczze írta:vkp poszton különösen jól állunk nincs náluk jobb csapat azon a poszton elvileg ahogy támadósorban sem, azért Drogba,Torres!!! Sturridge,Lukaku, és simán Anelka papiron nemtudom melyik csapat jobb ennél!
Az a baj, hogy csak NEVEK alapján vagyunk a legjobbak..a teljesítmény messze elmarad az elvárttól ezektől az emberektől.
Tudom ezzel tisztában vagyok :) de olyan sosem lesz, hogy minden poszton legalább 2 játékosunk élete éveit élje egyszerre pedig milyen lett volna egy 2009-2010 es Drogba meg egy évvel elötti Torres együtt ? szép belegondolni!
Drogba,Lampard,Terry <3

edeskeves
Hozzászólások: 3147
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#20460 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

laczze írta:vkp poszton különösen jól állunk nincs náluk jobb csapat azon a poszton elvileg ahogy támadósorban sem, azért Drogba,Torres!!! Sturridge,Lukaku, és simán Anelka papiron nemtudom melyik csapat jobb ennél!
Az a baj, hogy csak NEVEK alapján vagyunk a legjobbak..a teljesítmény messze elmarad az elvárttól ezektől az emberektől.

Válasz küldése