Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékosok

#20461 Hozzászólás Szerző: laczze »

vkp poszton különösen jól állunk nincs náluk jobb csapat azon a poszton elvileg ahogy támadósorban sem, azért Drogba,Torres!!! Sturridge,Lukaku, és simán Anelka papiron nemtudom melyik csapat jobb ennél!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Játékosok

#20462 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Николаевич írta:
Pilgrim írta: Nézd meg a 19 éves Mikelt és nézd meg Romeu-t. Sőt, tovább megyek, Romeu 3 éven belül a legjobb vkp lesz.

Oké, de van aki 18-20 éves koráig fejlődik, és azon a szinten marad, és van, aki 26-28 éves koráig folyamatosan kis lépésekben fejlődik. Nem kizárt, hogy Romeu a posztján a világ legjobbja lesz, de még Mikel is bőven fejlődhet. Csak 24 éves, Makelele 31 volt, és mégis lehúzott pár szezont.

Szerintem évek óta vkp poszton mi állunk a legjobban Európában.
Nem hiszem, hogy megállna a fejlődésben Romeu. Én jelenleg Mikel-t tartom a legjobb vkp-nak, mert fantasztikusan oldja meg a kp szűrését, de a támadásokba semmit nem segít. Oriolon eddig azt vettem észre, hogy remekül szűr, és a támadásokban is tud segíteni a Chelsea-nek.
Abban egyet értek, hogy a vkp poszton a Chelseanek nincs párja.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#20463 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Pilgrim írta: Nézd meg a 19 éves Mikelt és nézd meg Romeu-t. Sőt, tovább megyek, Romeu 3 éven belül a legjobb vkp lesz.

Oké, de van aki 18-20 éves koráig fejlődik, és azon a szinten marad, és van, aki 26-28 éves koráig folyamatosan kis lépésekben fejlődik. Nem kizárt, hogy Romeu a posztján a világ legjobbja lesz, de még Mikel is bőven fejlődhet. Csak 24 éves, Makelele 31 volt, és mégis lehúzott pár szezont.

Szerintem évek óta vkp poszton mi állunk a legjobban Európában.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Játékosok

#20464 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

BlueBlood1993 írta:Az egy dolog, hogy nem akar visszamenni, de lehet, hogy kibaszik vele a Barca és visszaveszi, hogy aztán drágábban eladhassa. Véleményem szerint most már láttuk, hogy mit tud, adjunk több lehetőséget Josnak, mielőtt felfedezi a Barca is, hogy ez a srác egyre ügyesebb (mert nyilván fog fejlődni). Ez a mennyiség, amennyit játszik, ez jó is (egyébként szerintem ebben van taktika is, hogy ne az legyen, hogy visszavegyék a katalányok, mert ha látnák, hogy stabil kezdő egy ekkora csapatban, akkor röhögve perkálnák ki a 10 millát, annyi lófasz manapság egy ilyen fiatal és tehetségesnek tűnő vkp-ért).
Ha nem akar visszamenni, akkor fejre is állhat a barsza, mert nem fogja elfogadni a szerződés ajánlatukat.
A megállapodás csak annyit tartalmaz, hogy nekünk el kell fogadni a kiszabott nagyságú ajánlatot. A játékos ettől függetlenül vissza is utasíthatja, ha nem akar odamenni.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3640
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#20465 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Az egy dolog, hogy nem akar visszamenni, de lehet, hogy kibaszik vele a Barca és visszaveszi, hogy aztán drágábban eladhassa. Véleményem szerint most már láttuk, hogy mit tud, adjunk több lehetőséget Josnak, mielőtt felfedezi a Barca is, hogy ez a srác egyre ügyesebb (mert nyilván fog fejlődni). Ez a mennyiség, amennyit játszik, ez jó is (egyébként szerintem ebben van taktika is, hogy ne az legyen, hogy visszavegyék a katalányok, mert ha látnák, hogy stabil kezdő egy ekkora csapatban, akkor röhögve perkálnák ki a 10 millát, annyi lófasz manapság egy ilyen fiatal és tehetségesnek tűnő vkp-ért).

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Játékosok

#20466 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Air Sanyi írta:
Pilgrim írta:
mikel12 írta:Romeu nem akar visszamenni a Barcába

forrás: Facebook: Chelsea CZ
Remélem igaz, mert nagyon tehetséges a srác. 2 éven belül kiszorítja Mikel-t a kezdőből.
Kizárt!
Nézd meg a 19 éves Mikelt és nézd meg Romeu-t. Sőt, tovább megyek, Romeu 3 éven belül a legjobb vkp lesz.

Avatar
Air Sanyi
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2011. augusztus 8., hétfő 14:32

Re: Játékosok

#20467 Hozzászólás Szerző: Air Sanyi »

Pilgrim írta:
mikel12 írta:Romeu nem akar visszamenni a Barcába

forrás: Facebook: Chelsea CZ
Remélem igaz, mert nagyon tehetséges a srác. 2 éven belül kiszorítja Mikel-t a kezdőből.
Kizárt!

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Játékosok

#20468 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

mikel12 írta:Romeu nem akar visszamenni a Barcába

forrás: Facebook: Chelsea CZ
Remélem igaz, mert nagyon tehetséges a srác. 2 éven belül kiszorítja Mikel-t a kezdőből.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#20469 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Romeu nem akar visszamenni a Barcába

forrás: Facebook: Chelsea CZ
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3640
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#20470 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

gerawba írta:Nem tudom mi van Lampssal, nagyon ráállt ezekre a fejesgólokra mostanában :D
Utolsó 3 gólja mind fejes...
Igen, azért ez csodálatos benne, hogy még 33 évesen is tud meglepetést okozni :)

Szerk: most nézem a gólt, hát azért egy biztos: az előző kettőnél sokkal nehezebb dolga volt :)

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Játékosok

#20471 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Nem tudom mi van Lampssal, nagyon ráállt ezekre a fejesgólokra mostanában :D
Utolsó 3 gólja mind fejes...
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#20472 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

artaence írta:Lampard gólt szerzett Spanyolország ellen a felkészülési meccsen. :)
Bent kapufára fejelte, úgy. :)
De amúgy, ezt az Angol válogatott részhez kellett volna írni.
Remélem nyernek az angolok :D
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Avatar
artaence
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 21:25
Kedvenc játékos: Romelu Menama Lukaku
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#20473 Hozzászólás Szerző: artaence »

Lampard gólt szerzett csapatkapitányként Spanyolország ellen a felkészülési meccsen. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára artaence 2011. november 12., szombat 20:32-kor.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#20474 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Pilgrim írta:
Bubi írta:
Milan20 írta:Sturridge új szerződést kaphat és a mostani 60 ezres fizuját felemelnék 90-re.
Az szép :DDDDD :cry:
Nem tudom, hogy mi ezen a durva. A 90 rugo korrekt fizu neki, laikus szemmel sok, de Studge kezdoember nalunk, es ha megnezuk a kezdo11unk atlag fizujat...
Ramires 30 ezer, Luiz 40 ezer, Mata 55 ezer...stb.

Ezeknek a játékosoknak a jelenleg érvényben lévő az első szerződésük, majd ha új szerződést kapnak, azon is valószínűleg emelnek, főleg, ha húzóemberek maradnak/lesznek.

frankieboy08
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2010. május 13., csütörtök 14:23
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#20475 Hozzászólás Szerző: frankieboy08 »

Pilgrim írta:
Bubi írta:
Milan20 írta:Sturridge új szerződést kaphat és a mostani 60 ezres fizuját felemelnék 90-re.
Az szép :DDDDD :cry:
Nem tudom, hogy mi ezen a durva. A 90 rugo korrekt fizu neki, laikus szemmel sok, de Studge kezdoember nalunk, es ha megnezuk a kezdo11unk atlag fizujat...
Ramires 30 ezer, Luiz 40 ezer, Mata 55 ezer...stb.
Terry,Lamps,Drogba,Anelka,Torres...stb.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Játékosok

#20476 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Bubi írta:
Milan20 írta:Sturridge új szerződést kaphat és a mostani 60 ezres fizuját felemelnék 90-re.
Az szép :DDDDD :cry:
Nem tudom, hogy mi ezen a durva. A 90 rugo korrekt fizu neki, laikus szemmel sok, de Studge kezdoember nalunk, es ha megnezuk a kezdo11unk atlag fizujat...
Ramires 30 ezer, Luiz 40 ezer, Mata 55 ezer...stb.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9461
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#20477 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Milan20 írta:Sturridge új szerződést kaphat és a mostani 60 ezres fizuját felemelnék 90-re.
Az szép :DDDDD :cry:
Nem tudom, hogy mi ezen a durva. A 90 rugo korrekt fizu neki, laikus szemmel sok, de Studge kezdoember nalunk, es ha megnezuk a kezdo11unk atlag fizujat...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Milan20
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011. november 12., szombat 16:59
Kedvenc játékos: Fernando Torres
Kedvenc exjátékos: Benayoun

Re: Játékosok

#20478 Hozzászólás Szerző: Milan20 »

Sturridge új szerződést kaphat és a mostani 60 ezres fizuját felemelnék 90-re.
Az szép :DDDDD :cry:
BMilán

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#20479 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Pilgrim írta:
dankodavid írta:
Pilgrim írta:Sturridge új szerződést kaphat és a mostani 60 ezres fizuját felemelnék 90-re.
Olvastam az új szerződésről, ilyen konkrét összeget nem hallottam. A 90K egy kicsit ledöbbentett...
http://www.mirrorfootball.co.uk/transfe ... 29105.html" onclick="window.open(this.href);return false;
A 90k tényleg sok, a 60 bőven elég neki.

És ezt mi alapján ítéled meg? Gondolom azért kap nagyobb fizetést, hogy érzékeltessék, hogy fontos tagja lett a csapatnak, és hogy bíznak benne.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Játékosok

#20480 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

dankodavid írta:
Pilgrim írta:Sturridge új szerződést kaphat és a mostani 60 ezres fizuját felemelnék 90-re.
Olvastam az új szerződésről, ilyen konkrét összeget nem hallottam. A 90K egy kicsit ledöbbentett...
http://www.mirrorfootball.co.uk/transfe ... 29105.html" onclick="window.open(this.href);return false;
A 90k tényleg sok, a 60 bőven elég neki.

Válasz küldése