Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#9481 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

A klub tavalyi vesztesége 140 millió font, előző évben 88 millió volt.
A klub strukturális átalakítása van folyamatban, és különleges kiadások is szerepelnek a mínusz oldalon. Abro lenyeli ezt is simán a kamataiból! Szpaszíva!

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#9482 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

zirkonium írta:Pénteken Bruce Buck újabb veszteséggel zárt évet jelent be a Chelsea számára. A játékosvásárlások mellett említendő az UMBRO szerződésbontása és egyéb hosszútávú befektetések is a kiadás oldalon jelennek meg. De a klub továbbra is tartja magát ahhoz az üzleti tervhez, amely néhány éven belül nyereségessé és az orosztól függetlenné teszi a klubot.
Tavaly majdnem szóról-szóra ugyanezt mondta.... :) Meg hogy nem lesz több játékosvásárlás, blabla, majd hirtelen kifizettük azt a valag pénzt Essien-ért
Birth, CHELSEA, Death

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#9483 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Pénteken Bruce Buck újabb veszteséggel zárt évet jelent be a Chelsea számára. A játékosvásárlások mellett említendő az UMBRO szerződésbontása és egyéb hosszútávú befektetések is a kiadás oldalon jelennek meg. De a klub továbbra is tartja magát ahhoz az üzleti tervhez, amely néhány éven belül nyereségessé és az orosztól függetlenné teszi a klubot.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#9484 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Ma este 8 órakor magyar idő szerint Chelsea est lesz a BBC Five Live rádióállomáson, amely az interneten is hallgatható. Interjó Joseval, mostani és régebbi játékosokkal stb.
http://www.bbc.co.uk/fivelive/
Kattints a listen live gombra!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#9485 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

hegyes írta:
szpecnaz írta:Engem az 5-1 érdekelne nagyon..valakinek nincsen meg DVD-n???
5-1? Nem emlékszem. Nem az 5-0ra gondolsz a Stamford Bridge-en a MU ellen?
Most gyorsan megnéztem, de hirtelen nem találtam, pedig megvan még vhol a Nemzeti Sport is... vmi ilyen címmel, hogy "3 éve nem kapott ekkora verést a MU".

Poyet fejelte az első gólt kb a 20. másodpercben Taibi-nek! azon a meccsen ért véget örökre Taibi MU-s pályafutása :)
de az....upsz.... :oops: ....na szóval...akkor az 5-0 érdekelne....

hegyes
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:03
Tartózkodási hely: Miskolc - Diósgyőr

#9486 Hozzászólás Szerző: hegyes »

szpecnaz írta:Engem az 5-1 érdekelne nagyon..valakinek nincsen meg DVD-n???
5-1? Nem emlékszem. Nem az 5-0ra gondolsz a Stamford Bridge-en a MU ellen?
Most gyorsan megnéztem, de hirtelen nem találtam, pedig megvan még vhol a Nemzeti Sport is... vmi ilyen címmel, hogy "3 éve nem kapott ekkora verést a MU".

Poyet fejelte az első gólt kb a 20. másodpercben Taibi-nek! azon a meccsen ért véget örökre Taibi MU-s pályafutása :)
There is only one Chelsea!

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#9487 Hozzászólás Szerző: Festa »

Wisey írta:25 perce megy a SportKlubon a 2000-es MU-Chelsea (3-3).
Holnap 10-kor ismétlik, de valószínűleg ezt is átrakom majd dvd-re, ha érdekel valakit...
Már leadták 2szer.Igazi ínyecség.
Hasselbaink iszonyatosan nagy gólt rúgott. :lol:
Mi az élet értelme??? 42!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#9488 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Engem az 5-1 érdekelne nagyon..valakinek nincsen meg DVD-n???

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#9489 Hozzászólás Szerző: Wisey »

25 perce megy a SportKlubon a 2000-es MU-Chelsea (3-3).
Holnap 10-kor ismétlik, de valószínűleg ezt is átrakom majd dvd-re, ha érdekel valakit...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#9490 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

CFCBoy írta:Bár itt játszana...... Megnéztem volna, hogy hogyan játszott 6-7 éve.....
Jól, elhiheted!;)
Only one Di Matteo!

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#9491 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Bár itt játszana...... Megnéztem volna, hogy hogyan játszott 6-7 éve.....

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#9492 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Robi írta:
CFCBoy írta:
szpecnaz írta: Gyeeszti..most majdnem leestem a székről.....a férjedet nem érdekli?????NEM AKARSZ ÖRÖKBE FOGADNI?????:)
Én még csak 13 éves vagyok,nem eszek sokat,és az anyám is elenged,úgyhogy örökbefogadhatsz :)
na igen,de én jelentkeztem először,úgyhogy engem fogad örökbe :) :lol: :wink:
Mind tévedtek kisfiaim! Csakis győriek jöhetnek szóba, és mi már megittuk a pertut is Londonban!!!

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#9493 Hozzászólás Szerző: Wisey »


zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#9494 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Gudjohnsen szerint Jose Mourinho messze a legjobb edző a világon.

'Könnyű a pénzt elkölteni, de nem olyan könnyű a megfelelő játékosokra költeni. Real Madrid a legjobb csatárokat vette meg az elmúlt években mégsem nyernek semmit. 'Manchester United ugyancsak sokat költött, pl. 30 millió fontot Riora, most mindenki megnézheti őket. Az edzőnek képesnek kell lennie összegyúrni a csapatot, hogy egységként működjön. Ez az amit Mourinho tett. Az egyén-menedzsmentje mindenkié felett áll. Képessége és ismerete által minden egyes játékosnak önbizalmat ad amely a csapatra is ráhat.''

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#9495 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Újságcikk a mai OBSERVER című angol lapból. (Nem SUN!!!)

Jose Mourinho kapcsolata az angol sajtóval meglehetősen tüskés. JM szerint a média kérdései bizarrok, a hozzáállásukat pedig olykor nehéz megérteni.

„Ez teljesen eltér más országokhoz képest. Az egyik Bajnokok Ligája sajtóértekezleten az első kérdés Gudjohnsen felé az volt, hogy mennyit fizetett Mick Jagger gitárjáért egy aukción. A legelső kérdés egy BL sajtótájékoztatón!! Bárhol máshol a világban az első kérdés a fociról lett volna.”
Angliában az a meglátás, hogy JM nem bízik a médiában, ugyanakkor ezt nem így látják szülőföldjén Portugáliában. Hosszasan idéznek tőle a sportújságokban és bármit szívesen megbeszél legyen az taktika vagy filozófia, amennyiben bízik a riporterben és a téma a foci.
Mourinho ritkán vállal szemtől szemben interjúkat Angliában, talán mert nem akar megválaszolni kérdéseket az unalmas és működőképes Chelsearől. A portugál újságírók több sikerrel jártak. Egy új interjúban Portugáliában, JM megvédi a Chelsea játékát, azzal érvelve, hogy két góllal nyerni jobb idea, mint az ötöt megcélozni, kihangsúlyozva őszinte elismerését és imádatát az angol futball őszinte minőségeinek. Ha a Chelsea megszerzi 20. PL győzelmét ma a Sunderland ellen, ne várja senki a gólzáporos győzelmet.
„Az angol sport koncepciója imádnivaló, és ez megmutatkozik a szurkolók viselkedésében. A közönségnek egy szöglet olyan mint egy gól, és ez a fajta reakció hajtja a csapatokat, hogy érzelmi úton reagáljanak. Ez tetszik nekem, de tudok mondani egy példát hogyan lehet ennek negatív hatása, és miért akarok elérni egy másfajta mentalitást a csapatomban. Tavaly hazai pályán a Bolton ellen csodálatosan játszottunk. 2: 0-ra vezettünk egy csodálatos góllal és a csapat elkezdett úgy játszani, ahogy a közönség akarta. Elvesztették uralmukat a megérzéseik felett, nem taktikusan gondolkoztak és az eufória hevületében játszottak, amelyet a közönség öntött beléjük. Ekkor azt mondtam Steve Clarke-nak, hogy ez vagy 4:0 lesz vagy 2:2. A végén 2:2 lett.”
Mourinho nem örült az eredménynek, de sokkal elégedettebb volt az Arsenal feletti győzelemmel nemrég. „Megint 2:0-ra vezettünk és rögtön utána Joe Cole eltalálta a kapufát. Kicsit állt a játék és Terry odajött hozzám. Mindketten ugyanazt a dolgot mondtuk majdnem egyszerre: nem akarunk 5:0-ra győzni. A csapat mélyen előretoltan játszott, hirtelen széthúzta a szélekre a játékot és ezzel vége is volt a meccsnek. 20 perccel a meccs lefújása előtt vége volt a meccsnek.
Megértema szurkolókat, hogy eufóriát akarnak, de amit én akarok az átgondolt futball, taktikus futball. Az érzelem lehet egy része a játékunknak, de csakis akkor ha ez általunk irányított. Kellenek az érzelmek a pályán, de a saját ellenőrzésünk alá kell hoznunk és használnunk azokat. Olyan játékosokra van szükségem, akik karakterrel rendelkeznek és a képességgel a koncentráláshoz. Ostoba játékosokban nem bízok. Nagyon nehéz számomra olyan játékosokkal együtt dolgozni akik nem elég intelligensek ahhoz, hogy megértsék mit akarunk.”
"A focink átgondoltabb lett az idén, és minőségileg is előre léptünk. Tavaly jól védekeztünk, és agresszívan próbálkoztunk gólt szerezni. Idén jól védekezünk, továbbra is agresszívak vagyunk, de ugyanakkor szilárdabbak is vagyunk a meccs kézbentartásában és a labdaőrzésben. A támadásainkat átfogóbb és változatosabb módon építjük, és uraljuk a játékot nem is a védelem miatt, hanem mert nálunk van a labda és tudjuk hogyan kell megtartani. Jobb csapat vagyunk, mint a tavalyi szezonban
„Az egyetlen kétség az a motiváció. Tavaly az első naptól az utolsóig magas volt, mert a csapat történelmet akart írni és ezt meg is tették. Ebben a szezonban mi vagyunk a bajnokok, olykor könnyebbnek tűnnek dolgok”

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#9496 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

és ezt az "évfordulót" győzelemmel kell megünnepelni :)

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#9497 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Jose Mourinho 100. meccse lesz a Chelsea élén a Sunderland-i derbi. Ebben minden meccs benn van. Gratula és még sokszázat! Utána beírom a statisztikáját is!!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#9498 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Háát...van benne valami ráció a nyilatkozatban...és kit tudja, lehet hogy jobb Del Horno mint Bridge....bár én Bridge-t játszatnám...hátha belejön...de Muri látja többet az edzésen....

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#9499 Hozzászólás Szerző: Robi »

Gyeszti írta:Robiról meg nem tudok sokmindent!
15 éves vagyok, tele önbizalommal. :wink: (és focizok,tehát járhatnál a meccseimre-ha gondolod bevinnélek ingyen) :lol:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#9500 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Wayne jobb Del Horno-nál és, ha ezt José nem látja, akkor én akarom átvenni a csapat felett az írányítást!!:)
Only one Di Matteo!

Válasz küldése