Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Premier League

#25781 Hozzászólás Szerző: Mister »

WBA-**** 0-1 "Hambeburger".............

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#25782 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Borítékolható volt, hogy ha az első fordulóban nem nyerünk 6:0-ra egy Torres- és egy Anelka-triplával, akkor az ügyeletes retardáltak károgni fognak. Rossz lesz Boas, meg az egész keret, és a kezdőbe kell igazolnunk 10 világklasszist, hogy ne essünk ki.

Ez van.

Ui: Laci drága, dehogy vagyok megelégedve az 1 ponttal. Csak nem érzem át ezt a letargiát, amit tőletek látok. Uraltuk a meccset, Torres király, Boas állat, és még Bosingwa is értékelhető volt. Talán egyedül Mark Halsey nem.

Avatar
Mendez
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2007. október 23., kedd 9:30
Tartózkodási hely: Csepel

Re: Premier League

#25783 Hozzászólás Szerző: Mendez »

Nem lattam a meccset de jokat irtok erre vartunk,hogy vegre az edzo is forumozzon:D aki meg a manureval peldalodzik emlekezzen az elmult par idenybe hogy rajtolnak tavaly aszem kikaptak majd 7 mecsen keresztul x elnek es a vegen meg bajnokok mi galaztunk az elejen es nem sokon mult az EL.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#25784 Hozzászólás Szerző: laczze »

Chelseafan írta:
Blueflag írta:Én is csalódott vagyok, de egyedül az eredmény miatt. Végig uraltuk a meccset, ezeknek a favágó senkiknek megmozdulásuk se volt, nem kaptunk meg két tizit, lőttünk egy kapufát, Begovic bravúrozott egyet Mikel lövésénél is. Van egy jó Torresünk, akibe ilyen tüzet még a utcalány Liverpoolba se láttam, és van egy edzőnk, aki a haját tépi a pálya mellett ha kell, nem csak áll és rágózik.

Annyi a bajotok, hogy nem nyertünk. Szezon eleji forma, a játék ennél sokkal jobb lesz, de egy Stoke ellen ez is jó volt. Szerencsétlenek voltunk, mármint szerencse nélküliek. Mert a szerencsétlenek ti vagytok, akik csak fikázni tudnak minden meccs után, és semmi pozitívumot nem látni abban a csapatban, amiért állítólag rajongtok. Kurvajó kis rajongó az ilyen, húzhattok a MU fórumára, mert ők majd biztos nyernek. Abba meg bele se menjünk, mekkora szakértelem sugárzik némelyikőtök hozzászólásából, mert úgyse tudnátok feldolgozni amit mondok.

Akinek nem inge... most ezt összesítve csaptam össze. Fogunk még igazolni, pont annyit és pont oda, amennyit és ahova kell.
+1, olvasgatva a külföldi Chelsea fórumokat, nem nagyon volt károgás senki részéről, általánosságban mindenki elégedett volt a mai teljesítménnyel.
nagyrészt senki nem a csapatot szidta hanem az eredményt! tudom akinek nem igne... de azért ne legyél tese megelégedve ezzel az 1 pontal :)
Drogba,Lampard,Terry <3

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Premier League

#25785 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Blueflag írta:Én is csalódott vagyok, de egyedül az eredmény miatt. Végig uraltuk a meccset, ezeknek a favágó senkiknek megmozdulásuk se volt, nem kaptunk meg két tizit, lőttünk egy kapufát, Begovic bravúrozott egyet Mikel lövésénél is. Van egy jó Torresünk, akibe ilyen tüzet még a utcalány Liverpoolba se láttam, és van egy edzőnk, aki a haját tépi a pálya mellett ha kell, nem csak áll és rágózik.

Annyi a bajotok, hogy nem nyertünk. Szezon eleji forma, a játék ennél sokkal jobb lesz, de egy Stoke ellen ez is jó volt. Szerencsétlenek voltunk, mármint szerencse nélküliek. Mert a szerencsétlenek ti vagytok, akik csak fikázni tudnak minden meccs után, és semmi pozitívumot nem látni abban a csapatban, amiért állítólag rajongtok. Kurvajó kis rajongó az ilyen, húzhattok a MU fórumára, mert ők majd biztos nyernek. Abba meg bele se menjünk, mekkora szakértelem sugárzik némelyikőtök hozzászólásából, mert úgyse tudnátok feldolgozni amit mondok.

Akinek nem inge... most ezt összesítve csaptam össze. Fogunk még igazolni, pont annyit és pont oda, amennyit és ahova kell.
+1, olvasgatva a külföldi Chelsea fórumokat, nem nagyon volt károgás senki részéről, általánosságban mindenki elégedett volt a mai teljesítménnyel.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#25786 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Én is csalódott vagyok, de egyedül az eredmény miatt. Végig uraltuk a meccset, ezeknek a favágó senkiknek megmozdulásuk se volt, nem kaptunk meg két tizit, lőttünk egy kapufát, Begovic bravúrozott egyet Mikel lövésénél is. Van egy jó Torresünk, akibe ilyen tüzet még a utcalány Liverpoolba se láttam, és van egy edzőnk, aki a haját tépi a pálya mellett ha kell, nem csak áll és rágózik.

Annyi a bajotok, hogy nem nyertünk. Szezon eleji forma, a játék ennél sokkal jobb lesz, de egy Stoke ellen ez is jó volt. Szerencsétlenek voltunk, mármint szerencse nélküliek. Mert a szerencsétlenek ti vagytok, akik csak fikázni tudnak minden meccs után, és semmi pozitívumot nem látni abban a csapatban, amiért állítólag rajongtok. Kurvajó kis rajongó az ilyen, húzhattok a MU fórumára, mert ők majd biztos nyernek. Abba meg bele se menjünk, mekkora szakértelem sugárzik némelyikőtök hozzászólásából, mert úgyse tudnátok feldolgozni amit mondok.

Akinek nem inge... most ezt összesítve csaptam össze. Fogunk még igazolni, pont annyit és pont oda, amennyit és ahova kell.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#25787 Hozzászólás Szerző: laczze »

bobbymate írta:Nálam a legfontosabb tényező az (eredménytől függetlenül) hogy : Ez egy jó meccs volt!
Együtt éltem a játékkal kiabáltam, dobálóztam nem pedig csak a fejemet ráztam vagy untam magam halálra mint ancsa idején a legtöbb meccsen ... az mu elleni 2:1-es győzelem óta gyakorlatilag egy meccsünk sem tetszett ezt viszont élveztem! A hiányposztok evidensek AVB is látja (aki megjegyezném nagyon szimpi meccs alatt) az mu meg "vágjon 4et a westbromnak" nekünk elég ha egyet vágunk ellenük ami győztes és pont!
heh ez vicces :D nehogy már még a vereség jó legyen , úristen.. pfff
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
ThisIsChelsea
Hozzászólások: 357
Csatlakozott: 2011. július 11., hétfő 22:45
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Premier League

#25788 Hozzászólás Szerző: ThisIsChelsea »

Jónagyot kivánok.
Védelem rendben van 5ös
Középpálya hiányos Modric kell. 2/3-mad
Támadósor 3/4ed mert nem volt gól:D

Torres nagyon szimpatikusan játszott hihetetlenül sajnáltam hogy nem rúgott gólt...
Ezen kivül a játék képe alapján tetszett a dolog, a hiányosságokat ha pótolni tudjuk fel fogjuk venni a versenyt a MANU-val és a többi riválissal!
Nem szabad messzemenő következtetéseket még le vonni, most imádkozzunk egy MANU X-ért vagy vereségért, hogy ne szkadjunk le az elején.
Lampard szerintem nem volt vészes, Kalou elején tetszett ahogy játszott utána pfff:D Oda kell egy Modric.
Keep the blue flag flying high

MrLazy
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2011. március 25., péntek 0:23
Tartózkodási hely: Bristol

Re: Premier League

#25789 Hozzászólás Szerző: MrLazy »

dankodavid írta:A mutatott jatekkal a masodik felidoben nem volt nagy gaz, es aki ezt keptelen belatni, az vagy idiota, vagy pilgrim(neki kell egy kulon kategoria, aminek meg nem talaltam frappans nevet). Torres nagyon jol tolta, kuzdott, hajtott, tartotta a labdat, jottek a cselek, es eleg jol turte a rugasokat is, a helyeben a masodik utan szetbasztam volna a tag fejet, respect. Jojjon egy RW meg Modric/Nasri/nem erdekel, csak legyen benne tobb kreativitas, mint egy zsak krumpliban, es nem lesz gond. AVB stilusa meg nagyon tetszik, vegre latom, hogy az edzonk nem csak all es bamul, mint egy hal.

Egyetértek!!!!
One life. One team. CHELSEA

Avatar
albundy
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2009. március 7., szombat 12:19
Kedvenc játékos: drogba essien
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Premier League

#25790 Hozzászólás Szerző: albundy »

Szerintem a többség csalódott 1 kicsit velem eggyütt,mert győzelmet vártunk

Avatar
bobbymate
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2010. augusztus 26., csütörtök 20:07
Kedvenc játékos: David Luiz
Kedvenc exjátékos: Ballack
Tartózkodási hely: Cork, Írország

Re: Premier League

#25791 Hozzászólás Szerző: bobbymate »

Nálam a legfontosabb tényező az (eredménytől függetlenül) hogy : Ez egy jó meccs volt!
Együtt éltem a játékkal kiabáltam, dobálóztam nem pedig csak a fejemet ráztam vagy untam magam halálra mint ancsa idején a legtöbb meccsen ... az mu elleni 2:1-es győzelem óta gyakorlatilag egy meccsünk sem tetszett ezt viszont élveztem! A hiányposztok evidensek AVB is látja (aki megjegyezném nagyon szimpi meccs alatt) az mu meg "vágjon 4et a westbromnak" nekünk elég ha egyet vágunk ellenük ami győztes és pont!

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Premier League

#25792 Hozzászólás Szerző: Mister »

langidave írta:
Blueflag írta:
langidave írta:Amúgy a Stoke kapusa szerintem nagyon jó, ő új igazolás igaz?
Nem, de őt is környékeztük. Az új igazolásunk Curtois, akit az Atletico Madridnak adtunk 1 évre.
Úgy értettem, hogy a Stoke új igazolása :)
2.vagy 3. szezonja az idei a Stoke-nál,ha jól emlékszem :)

MrLazy
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2011. március 25., péntek 0:23
Tartózkodási hely: Bristol

Re: Premier League

#25793 Hozzászólás Szerző: MrLazy »

Szerintem nem játszottunk annyira rosszul én max 1 golos gyozelmet vártam a stoke ellen!!nagyon nehéz ellenuk focizni szerintem nem mi leszunk az egyetlenek akik itt pontokat veszitettek!!!nálam a legjobbak:Torres,Bos,Ramires,Alex!Malouda, Kalou nagyon béna volt Lampard meg szurke!!
a Stoke egy nagyon jo csapat jo védelemmel és egy nagyon jo kapussal!!!
Ancelotti-val tavaly ettol sokkal bénábban játszottunk aki nézte azt a meccset tudja hogy akkor annak az egy pontnak is orulhettunk simán benne volt hogy kikapunk!!!Most a Stoke-nak esélye sem volt golt rugni!!!De ugy látom ezt nem sokan veszik észre hanem mindenki egybol elzavarná az egész csapatot az elso meccs után!!!!Szánalmas!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MrLazy 2011. augusztus 14., vasárnap 16:54-kor.
One life. One team. CHELSEA

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#25794 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

langidave írta:
Blueflag írta:
langidave írta:Amúgy a Stoke kapusa szerintem nagyon jó, ő új igazolás igaz?
Nem, de őt is környékeztük. Az új igazolásunk Curtois, akit az Atletico Madridnak adtunk 1 évre.
Úgy értettem, hogy a Stoke új igazolása :)
Jaaa, jó, így már értem. :D Szerintem eddig is náluk volt, de nem akarok hülyeséget mondani. Bár lehet, hogy most megtettem.

Egyébként Boas minden tiszteletet megérdemel. A félidőben mindenkit leordított szerintem, és az egész meccsen eszméletlenül pörgött. Nem láttátok,mikor Kalou-val együtt fejelt a partvonal mellől, vagy hogy őrjöngött Anelka emelésnél Drogba mellett állva? Lehet, hogy most elhullajtottunk két pontot, bár ennél nagyobb veszteséggel is nyertük már meg a bajnoki címet, de én azt gondolom, hogy ez a tűz még sokáig vihet minket.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#25795 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

A mutatott jatekkal a masodik felidoben nem volt nagy gaz, es aki ezt keptelen belatni, az vagy idiota, vagy pilgrim(neki kell egy kulon kategoria, aminek meg nem talaltam frappans nevet). Torres nagyon jol tolta, kuzdott, hajtott, tartotta a labdat, jottek a cselek, es eleg jol turte a rugasokat is, a helyeben a masodik utan szetbasztam volna a tag fejet, respect. Jojjon egy RW meg Modric/Nasri/nem erdekel, csak legyen benne tobb kreativitas, mint egy zsak krumpliban, es nem lesz gond. AVB stilusa meg nagyon tetszik, vegre latom, hogy az edzonk nem csak all es bamul, mint egy hal.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Premier League

#25796 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

bules írta:
béla írta:amúgy ne erre a játékra számítson senki,az nem jó,ha csúcsformában kezdi egy csapat a szezont,mert a végére kipukkad
Azért ez nem mindig van így. Gondolj csak 2005/2006-os szezonra. már a 2. fordulóban az első helyre kerültünk és ott is maradtunk mert végig tartani tudtuk a jó formát.
Akkor is egy hasonló meccset játszottunk az első fordulóban a Wigan ellen csak ott a Crespo a 93. percben lőtt egy bomba gólt.

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#25797 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Az első félidőben súlytalanok voltunk. Aztán jött a szünet és Boas. A második játékrész már tetszett. Nem tudom mit mondott a fiúknak az öltözőben a Mester, de olyanok voltak, mint ha az életükért játszottak volna.

Tény, hogy kell igazolni, viszont azt nem tudhatjuk, hogy eddig miért nem tettük ezt meg. Egy játékos megvétele nem úgy zajlik, hogy NEKEM KELL Ő és akkor már itt is terem.

Amit letudtam szűrni a meccsből az az, hogy Boas baromira feltudja tüzelni a srácokat és, hogy Torres tud még nagyon jól játszani!

Első forduló volt, nem kell beszarni!

U.i.: Nem osztom azokat a véleményeket, hogy CA-val jobbak voltunk. Őszintén? Ma nem volt hányásízű a szám, mint tavaly, a meccsek zöménél.

Franktamas
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2009. május 21., csütörtök 17:18
Kedvenc játékos: Frank James Lampard
Kedvenc exjátékos: Zinedine Jazid Zidane

Re: Premier League

#25798 Hozzászólás Szerző: Franktamas »

En a formationt szidom. Most komolyan. Gondoljnuk bele. 6 szelsonk volt.(Koztuk Lampard es Torres) Most nem kotekedes keppen, de ha valaki tud egy nagy csapatot aki 4-3-3-ban jatszott legyen szives irja meg.
Kulonben lehetne 4-3-3-unk, csak kene: balszelso kozeppalyas(Bale), jobbszelso kozeppalyas(Robben), balszelso tamado(Babelnel hirtelen nem tok jobbat), jobbszelso tamado(Messi). Azt megehetnenk megint, hogy ki legyen a kozepcsatar(Drogba vagy Torres) es a kozepsokozepalyas posztion meg nagyobb a tulsuly(Lampard, Essien, Mikel, Benayoun, McEachran es meg Ramires is tud ott jatszani, nem beszelve a nagy udvoskerol Luke (Skywalker) Modricrol)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Franktamas 2011. augusztus 14., vasárnap 16:51-kor.
A szem. nemtettszest, szidalmazast, OFF-ot, pm-be.

Sindu
Hozzászólások: 754
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#25799 Hozzászólás Szerző: Sindu »

És meg is érkeztünk ahhoz, ami a legjobban hiányzott ma. Szerencse (meg persze szemüveg a bírónak).
Csak a helyzet az, hogy nekünk nem szokásunk szerencsésnek lenni, és abban sem bízhatunk, hogy a bírók hozzáállása megváltozik, ugyanis évek óta ellenünk fújnak, és semmi jele nincs a változásnak.
Nekünk nem csak az ellenfelet, hanem a bírót is le kell győzni minden meccsen.
Aki szerint meg ma Torres volt a gázos, akit még Liverpool mezben se láttam ilyen élénknek, az nem normális. Az ő lába is kicsúszik, ha kirúgják... egyébként meg tele volt cselekkel, lövésekkel, jó passzokkal és labdatartással. Divatból el ne kezdjétek már őt is szidni, mint Anelkát, mert rosszul leszek.
Cselezni tud, gólt lőni nem, szélsőnk nincs, csatárból meg dunát lehet rekeszteni. --> Torrest ki kéne tenni jobb szélre, Drogbát középre, Maloudát meg balra, lehet hogy jobban menne az egész.

AVB (egyelőre) annyival jobb Ancelottinál, hogy feltüzelte a srácokat a második félidőre. Meg 20 évvel fiatalabb. Edzőre már nem foghatunk itt semmit.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sindu 2011. augusztus 14., vasárnap 16:50-kor.

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#25800 Hozzászólás Szerző: langidave »

Blueflag írta:
langidave írta:Amúgy a Stoke kapusa szerintem nagyon jó, ő új igazolás igaz?
Nem, de őt is környékeztük. Az új igazolásunk Curtois, akit az Atletico Madridnak adtunk 1 évre.
Úgy értettem, hogy a Stoke új igazolása :)

Válasz küldése