Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#25801 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

langidave írta:Amúgy a Stoke kapusa szerintem nagyon jó, ő új igazolás igaz?
Nem, de őt is környékeztük. Az új igazolásunk Curtois, akit az Atletico Madridnak adtunk 1 évre.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Premier League

#25802 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Torres nagyon pörgött ma, szerintem eddigi legjobb teljesítménye Chelsea mezben... Nemhiába a skysports és a goal.com is egyből erről írt, utóbbin 8-as értékelést kapott.
Bíztató ezt látni, ha hasonlóan folytatja, nem hiszem, hogy kevesebb gólt lő a tavalyinál...:)

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1296
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#25803 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

langidave írta:
koni0725 írta:Na gyorsan leírom a véleményemet, mielőtt a sok vészmadár el nem kezd károgni. Szerk: megelőztek :roll: A legtöbb szurkoló tavaly a tüzet és a hozzáállást hiányolta a csapatból. A mai meccsen viszont a fiúk küzdöttek, mindenkin lehetett látni a nyerni akarást. A szélsőink kiválóan teljesítettek, különösen igaz ez Bosingwára aki ismét a tőle elvárható szintet nyújtja. Torres nagyon jól tartja a labdát, csak a szerencsén múlott, hogy nem lőtt gólt.

És meg is érkeztünk ahhoz, ami a legjobban hiányzott ma. Szerencse (meg persze szemüveg a bírónak). Nem kaptunk meg egy teljesen jogos büntetőt, Anelka emelését a kapus nagy bravúrral kapufára tolta, több ellenünk elkövetett szabálytalanságot is tovább engedtek. A 9 éves győzelmi sorozatunk sem tarthatott örökké...

Mindenképp pozitívan tekintek a jövőre, az igazolásokkal kiegészülve (mert én biztos vagyok benne, hogy lesznek) minden téren képesek lehetünk a helytállásra. :)
Azért ezt a bosingwás témát támadnám, mindig félek amikor hozzákerül a labda, mert jön ugyanaz a sablon megtolja aztán sprint és végül beadja a kapusnak, sajnos ő játszott jobbszélsőt mert Kalou barátunk sehol nem volt.


Amúgy a Stoke kapusa szerintem nagyon jó, ő új igazolás igaz?
Csak a tavaji, mert nem kellett a Pompinak :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Drogbert 2011. augusztus 14., vasárnap 16:45-kor.
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#25804 Hozzászólás Szerző: langidave »

koni0725 írta:Na gyorsan leírom a véleményemet, mielőtt a sok vészmadár el nem kezd károgni. Szerk: megelőztek :roll: A legtöbb szurkoló tavaly a tüzet és a hozzáállást hiányolta a csapatból. A mai meccsen viszont a fiúk küzdöttek, mindenkin lehetett látni a nyerni akarást. A szélsőink kiválóan teljesítettek, különösen igaz ez Bosingwára aki ismét a tőle elvárható szintet nyújtja. Torres nagyon jól tartja a labdát, csak a szerencsén múlott, hogy nem lőtt gólt.

És meg is érkeztünk ahhoz, ami a legjobban hiányzott ma. Szerencse (meg persze szemüveg a bírónak). Nem kaptunk meg egy teljesen jogos büntetőt, Anelka emelését a kapus nagy bravúrral kapufára tolta, több ellenünk elkövetett szabálytalanságot is tovább engedtek. A 9 éves győzelmi sorozatunk sem tarthatott örökké...

Mindenképp pozitívan tekintek a jövőre, az igazolásokkal kiegészülve (mert én biztos vagyok benne, hogy lesznek) minden téren képesek lehetünk a helytállásra. :)
Azért ezt a bosingwás témát támadnám, mindig félek amikor hozzákerül a labda, mert jön ugyanaz a sablon megtolja aztán sprint és végül beadja a kapusnak, sajnos ő játszott jobbszélsőt mert Kalou barátunk sehol nem volt.

Amúgy a Stoke kapusa szerintem nagyon jó, ő új igazolás igaz?

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Premier League

#25805 Hozzászólás Szerző: Mister »

Pilgrim írta:hát gyerekek ne számítsatok ennél jobbra ezt a stoket 3-4 góllal kellet volna verni
rem avb megnézi a mu meccset h tanuljon
Nem látom,hogy kívánná,viszont 99,9% a MU győzelme.... Amúgy meg ez még csak az 1. meccs,nem ez lesz az egyetlen x... Ismét pár 11-es kérdés,de lefújták,vége,fölös ezen idegeskedni.Begovic igen jól védett ami nagy kár ránk nézve,a szerencse ismét nem segített nekünk.Tuti lesz még igazolás,messze még a bajnokság vége szóval nem kell már most hisztizni ;)

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: Premier League

#25806 Hozzászólás Szerző: bules »

béla írta:amúgy ne erre a játékra számítson senki,az nem jó,ha csúcsformában kezdi egy csapat a szezont,mert a végére kipukkad
Azért ez nem mindig van így. Gondolj csak 2005/2006-os szezonra. már a 2. fordulóban az első helyre kerültünk és ott is maradtunk mert végig tartani tudtuk a jó formát.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#25807 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Ha nem lett volna a Stoke favágó a meccsen, akkor akár 0-2 is lehetett volna a meccs, pedig ugy megakartam nézni h Boas h örül egy Chelsea gólnak ://
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Premier League

#25808 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

:D egyszeruen nem vagyok elvakult mint a forumozok 99%... vicces volt 4-5-6:0kat olvasni a tippversenyben amikor olyan vannak a kezdőkbe mint malouda,kalou..stb

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1296
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#25809 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Na lenyugodtam szerencsere, es ez nektek koszonheto, mert az a jo ebben a klubban, hogy nem csak kritikat olvasol hanem sok meggyozo pozitivumot :)
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#25810 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Szerintem komoly bajok nem voltak a játékkal... látszanak a hiányposztok, de végig uraltuk a meccset. A Stoke-nak veszélyes helyzete se volt, nekünk kapufánk, volt pár jó beadás jobbról, és Lampard meg Torres is meglőtte volna a sajátját enélkül a favágó csicskák nélkül.

Modric jól fog jönni, meg egy szélső is. Aki szerint meg ma Torres volt a gázos, akit még Liverpool mezben se láttam ilyen élénknek, az nem normális. Az ő lába is kicsúszik, ha kirúgják... egyébként meg tele volt cselekkel, lövésekkel, jó passzokkal és labdatartással. Divatból el ne kezdjétek már őt is szidni, mint Anelkát, mert rosszul leszek.

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#25811 Hozzászólás Szerző: langidave »

béla írta:amúgy ne erre a játékra számítson senki,az nem jó,ha csúcsformában kezdi egy csapat a szezont,mert a végére kipukkad
Egyetértek, velünk mindig az a baj, hogy télig vezetjük a bajnokságot, aztán a Mu elkezde focizni, remélem idén fordítva lesz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára langidave 2011. augusztus 14., vasárnap 16:37-kor.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#25812 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Drogbert írta:
Николаевич írta:
Pilgrim írta:hát gyerekek ne számítsatok ennél jobbra ezt a stoket 3-4 góllal kellet volna verni
rem avb megnézi a mu meccset h tanuljon

Azért a Stoke-ot nem sokan verik 3-4 góllal a Britanniában. Szerintem nem voltunk rosszak, Bos, Ramires és Torres főleg odatették magukat, de sajna az Everton után a legkellemetlenebb ellenfél a Stoke, főleg idegenben, bármikor benne van egy X, de persze nem jó, hogy ez rögtön az első fordulóban következett be.

Jövő héten javítunk egy szép győzelemmel.
Aham.Foleg ha ma a MU 4el veri a WBA-t es mi megint X ezunk :roll:

És akkor mi lesz? Két pont lesz a különbség, és lesz még 37 meccs. Kirúgatni valaki nem akarja Andrét?

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#25813 Hozzászólás Szerző: béla »

amúgy ne erre a játékra számítson senki,az nem jó,ha csúcsformában kezdi egy csapat a szezont,mert a végére kipukkad

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3190
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#25814 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Na gyorsan leírom a véleményemet, mielőtt a sok vészmadár el nem kezd károgni. Szerk: megelőztek :roll: A legtöbb szurkoló tavaly a tüzet és a hozzáállást hiányolta a csapatból. A mai meccsen viszont a fiúk küzdöttek, mindenkin lehetett látni a nyerni akarást. A szélsőink kiválóan teljesítettek, különösen igaz ez Bosingwára aki ismét a tőle elvárható szintet nyújtja. Torres nagyon jól tartja a labdát, csak a szerencsén múlott, hogy nem lőtt gólt.

És meg is érkeztünk ahhoz, ami a legjobban hiányzott ma. Szerencse (meg persze szemüveg a bírónak). Nem kaptunk meg egy teljesen jogos büntetőt, Anelka emelését a kapus nagy bravúrral kapufára tolta, több ellenünk elkövetett szabálytalanságot is tovább engedtek. A 9 éves győzelmi sorozatunk sem tarthatott örökké...

Mindenképp pozitívan tekintek a jövőre, az igazolásokkal kiegészülve (mert én biztos vagyok benne, hogy lesznek) minden téren képesek lehetünk a helytállásra. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára koni0725 2011. augusztus 14., vasárnap 16:37-kor.
211! NEW RECORD!

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1296
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#25815 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Николаевич írta:
Pilgrim írta:hát gyerekek ne számítsatok ennél jobbra ezt a stoket 3-4 góllal kellet volna verni
rem avb megnézi a mu meccset h tanuljon

Azért a Stoke-ot nem sokan verik 3-4 góllal a Britanniában. Szerintem nem voltunk rosszak, Bos, Ramires és Torres főleg odatették magukat, de sajna az Everton után a legkellemetlenebb ellenfél a Stoke, főleg idegenben, bármikor benne van egy X, de persze nem jó, hogy ez rögtön az első fordulóban következett be.

Jövő héten javítunk egy szép győzelemmel.
Aham.Foleg ha ma a MU 4el veri a WBA-t es mi megint X ezunk :roll:
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

PrideOfLondon
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009. november 11., szerda 22:20
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Jimmy Floyd Hasselbaink

Re: Premier League

#25816 Hozzászólás Szerző: PrideOfLondon »

Én erre a meccsre csak annyit tudok mondani, hogy a Stoke egy hihetetlenül kellemetlen, masszívságból tisztelni való ellenfél ...

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: Premier League

#25817 Hozzászólás Szerző: bules »

Csak az 1. forduló volt. A riválisok is ikszeltek. És még a MU se játszott, WBA idegenben azért kemény dió. Nincs itt semmi gond. (egyelőre)

Avatar
josé mourinho
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2011. július 31., vasárnap 15:55

Re: Premier League

#25818 Hozzászólás Szerző: josé mourinho »

Még a végén tényleg igaza lesz ennek a Pilgrimnek :? :roll:

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#25819 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Pilgrim írta:hát gyerekek ne számítsatok ennél jobbra ezt a stoket 3-4 góllal kellet volna verni
rem avb megnézi a mu meccset h tanuljon

Azért a Stoke-ot nem sokan verik 3-4 góllal a Britanniában. Szerintem nem voltunk rosszak, Bos, Ramires és Torres főleg odatették magukat, de sajna az Everton után a legkellemetlenebb ellenfél a Stoke, főleg idegenben, bármikor benne van egy X, de persze nem jó, hogy ez rögtön az első fordulóban következett be.

Jövő héten javítunk egy szép győzelemmel.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Premier League

#25820 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

hát gyerekek ne számítsatok ennél jobbra ezt a stoket 3-4 góllal kellet volna verni
rem avb megnézi a mu meccset h tanuljon

Válasz küldése