Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#25761 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

langidave írta:
Blueflag írta:
langidave írta:Amúgy a Stoke kapusa szerintem nagyon jó, ő új igazolás igaz?
Nem, de őt is környékeztük. Az új igazolásunk Curtois, akit az Atletico Madridnak adtunk 1 évre.
Úgy értettem, hogy a Stoke új igazolása :)
Jaaa, jó, így már értem. :D Szerintem eddig is náluk volt, de nem akarok hülyeséget mondani. Bár lehet, hogy most megtettem.

Egyébként Boas minden tiszteletet megérdemel. A félidőben mindenkit leordított szerintem, és az egész meccsen eszméletlenül pörgött. Nem láttátok,mikor Kalou-val együtt fejelt a partvonal mellől, vagy hogy őrjöngött Anelka emelésnél Drogba mellett állva? Lehet, hogy most elhullajtottunk két pontot, bár ennél nagyobb veszteséggel is nyertük már meg a bajnoki címet, de én azt gondolom, hogy ez a tűz még sokáig vihet minket.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#25762 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

A mutatott jatekkal a masodik felidoben nem volt nagy gaz, es aki ezt keptelen belatni, az vagy idiota, vagy pilgrim(neki kell egy kulon kategoria, aminek meg nem talaltam frappans nevet). Torres nagyon jol tolta, kuzdott, hajtott, tartotta a labdat, jottek a cselek, es eleg jol turte a rugasokat is, a helyeben a masodik utan szetbasztam volna a tag fejet, respect. Jojjon egy RW meg Modric/Nasri/nem erdekel, csak legyen benne tobb kreativitas, mint egy zsak krumpliban, es nem lesz gond. AVB stilusa meg nagyon tetszik, vegre latom, hogy az edzonk nem csak all es bamul, mint egy hal.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Premier League

#25763 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

bules írta:
béla írta:amúgy ne erre a játékra számítson senki,az nem jó,ha csúcsformában kezdi egy csapat a szezont,mert a végére kipukkad
Azért ez nem mindig van így. Gondolj csak 2005/2006-os szezonra. már a 2. fordulóban az első helyre kerültünk és ott is maradtunk mert végig tartani tudtuk a jó formát.
Akkor is egy hasonló meccset játszottunk az első fordulóban a Wigan ellen csak ott a Crespo a 93. percben lőtt egy bomba gólt.

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#25764 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Az első félidőben súlytalanok voltunk. Aztán jött a szünet és Boas. A második játékrész már tetszett. Nem tudom mit mondott a fiúknak az öltözőben a Mester, de olyanok voltak, mint ha az életükért játszottak volna.

Tény, hogy kell igazolni, viszont azt nem tudhatjuk, hogy eddig miért nem tettük ezt meg. Egy játékos megvétele nem úgy zajlik, hogy NEKEM KELL Ő és akkor már itt is terem.

Amit letudtam szűrni a meccsből az az, hogy Boas baromira feltudja tüzelni a srácokat és, hogy Torres tud még nagyon jól játszani!

Első forduló volt, nem kell beszarni!

U.i.: Nem osztom azokat a véleményeket, hogy CA-val jobbak voltunk. Őszintén? Ma nem volt hányásízű a szám, mint tavaly, a meccsek zöménél.

Franktamas
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2009. május 21., csütörtök 17:18
Kedvenc játékos: Frank James Lampard
Kedvenc exjátékos: Zinedine Jazid Zidane

Re: Premier League

#25765 Hozzászólás Szerző: Franktamas »

En a formationt szidom. Most komolyan. Gondoljnuk bele. 6 szelsonk volt.(Koztuk Lampard es Torres) Most nem kotekedes keppen, de ha valaki tud egy nagy csapatot aki 4-3-3-ban jatszott legyen szives irja meg.
Kulonben lehetne 4-3-3-unk, csak kene: balszelso kozeppalyas(Bale), jobbszelso kozeppalyas(Robben), balszelso tamado(Babelnel hirtelen nem tok jobbat), jobbszelso tamado(Messi). Azt megehetnenk megint, hogy ki legyen a kozepcsatar(Drogba vagy Torres) es a kozepsokozepalyas posztion meg nagyobb a tulsuly(Lampard, Essien, Mikel, Benayoun, McEachran es meg Ramires is tud ott jatszani, nem beszelve a nagy udvoskerol Luke (Skywalker) Modricrol)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Franktamas 2011. augusztus 14., vasárnap 16:51-kor.
A szem. nemtettszest, szidalmazast, OFF-ot, pm-be.

Sindu
Hozzászólások: 728
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#25766 Hozzászólás Szerző: Sindu »

És meg is érkeztünk ahhoz, ami a legjobban hiányzott ma. Szerencse (meg persze szemüveg a bírónak).
Csak a helyzet az, hogy nekünk nem szokásunk szerencsésnek lenni, és abban sem bízhatunk, hogy a bírók hozzáállása megváltozik, ugyanis évek óta ellenünk fújnak, és semmi jele nincs a változásnak.
Nekünk nem csak az ellenfelet, hanem a bírót is le kell győzni minden meccsen.
Aki szerint meg ma Torres volt a gázos, akit még Liverpool mezben se láttam ilyen élénknek, az nem normális. Az ő lába is kicsúszik, ha kirúgják... egyébként meg tele volt cselekkel, lövésekkel, jó passzokkal és labdatartással. Divatból el ne kezdjétek már őt is szidni, mint Anelkát, mert rosszul leszek.
Cselezni tud, gólt lőni nem, szélsőnk nincs, csatárból meg dunát lehet rekeszteni. --> Torrest ki kéne tenni jobb szélre, Drogbát középre, Maloudát meg balra, lehet hogy jobban menne az egész.

AVB (egyelőre) annyival jobb Ancelottinál, hogy feltüzelte a srácokat a második félidőre. Meg 20 évvel fiatalabb. Edzőre már nem foghatunk itt semmit.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sindu 2011. augusztus 14., vasárnap 16:50-kor.

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#25767 Hozzászólás Szerző: langidave »

Blueflag írta:
langidave írta:Amúgy a Stoke kapusa szerintem nagyon jó, ő új igazolás igaz?
Nem, de őt is környékeztük. Az új igazolásunk Curtois, akit az Atletico Madridnak adtunk 1 évre.
Úgy értettem, hogy a Stoke új igazolása :)

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#25768 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

langidave írta:Amúgy a Stoke kapusa szerintem nagyon jó, ő új igazolás igaz?
Nem, de őt is környékeztük. Az új igazolásunk Curtois, akit az Atletico Madridnak adtunk 1 évre.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Premier League

#25769 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Torres nagyon pörgött ma, szerintem eddigi legjobb teljesítménye Chelsea mezben... Nemhiába a skysports és a goal.com is egyből erről írt, utóbbin 8-as értékelést kapott.
Bíztató ezt látni, ha hasonlóan folytatja, nem hiszem, hogy kevesebb gólt lő a tavalyinál...:)

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#25770 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

langidave írta:
koni0725 írta:Na gyorsan leírom a véleményemet, mielőtt a sok vészmadár el nem kezd károgni. Szerk: megelőztek :roll: A legtöbb szurkoló tavaly a tüzet és a hozzáállást hiányolta a csapatból. A mai meccsen viszont a fiúk küzdöttek, mindenkin lehetett látni a nyerni akarást. A szélsőink kiválóan teljesítettek, különösen igaz ez Bosingwára aki ismét a tőle elvárható szintet nyújtja. Torres nagyon jól tartja a labdát, csak a szerencsén múlott, hogy nem lőtt gólt.

És meg is érkeztünk ahhoz, ami a legjobban hiányzott ma. Szerencse (meg persze szemüveg a bírónak). Nem kaptunk meg egy teljesen jogos büntetőt, Anelka emelését a kapus nagy bravúrral kapufára tolta, több ellenünk elkövetett szabálytalanságot is tovább engedtek. A 9 éves győzelmi sorozatunk sem tarthatott örökké...

Mindenképp pozitívan tekintek a jövőre, az igazolásokkal kiegészülve (mert én biztos vagyok benne, hogy lesznek) minden téren képesek lehetünk a helytállásra. :)
Azért ezt a bosingwás témát támadnám, mindig félek amikor hozzákerül a labda, mert jön ugyanaz a sablon megtolja aztán sprint és végül beadja a kapusnak, sajnos ő játszott jobbszélsőt mert Kalou barátunk sehol nem volt.


Amúgy a Stoke kapusa szerintem nagyon jó, ő új igazolás igaz?
Csak a tavaji, mert nem kellett a Pompinak :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Drogbert 2011. augusztus 14., vasárnap 16:45-kor.
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#25771 Hozzászólás Szerző: langidave »

koni0725 írta:Na gyorsan leírom a véleményemet, mielőtt a sok vészmadár el nem kezd károgni. Szerk: megelőztek :roll: A legtöbb szurkoló tavaly a tüzet és a hozzáállást hiányolta a csapatból. A mai meccsen viszont a fiúk küzdöttek, mindenkin lehetett látni a nyerni akarást. A szélsőink kiválóan teljesítettek, különösen igaz ez Bosingwára aki ismét a tőle elvárható szintet nyújtja. Torres nagyon jól tartja a labdát, csak a szerencsén múlott, hogy nem lőtt gólt.

És meg is érkeztünk ahhoz, ami a legjobban hiányzott ma. Szerencse (meg persze szemüveg a bírónak). Nem kaptunk meg egy teljesen jogos büntetőt, Anelka emelését a kapus nagy bravúrral kapufára tolta, több ellenünk elkövetett szabálytalanságot is tovább engedtek. A 9 éves győzelmi sorozatunk sem tarthatott örökké...

Mindenképp pozitívan tekintek a jövőre, az igazolásokkal kiegészülve (mert én biztos vagyok benne, hogy lesznek) minden téren képesek lehetünk a helytállásra. :)
Azért ezt a bosingwás témát támadnám, mindig félek amikor hozzákerül a labda, mert jön ugyanaz a sablon megtolja aztán sprint és végül beadja a kapusnak, sajnos ő játszott jobbszélsőt mert Kalou barátunk sehol nem volt.

Amúgy a Stoke kapusa szerintem nagyon jó, ő új igazolás igaz?

Mister
Hozzászólások: 2547
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 17:12
Kedvenc játékos: Terry Lukaku
Kedvenc exjátékos: Makelele Drogba

Re: Premier League

#25772 Hozzászólás Szerző: Mister »

Pilgrim írta:hát gyerekek ne számítsatok ennél jobbra ezt a stoket 3-4 góllal kellet volna verni
rem avb megnézi a mu meccset h tanuljon
Nem látom,hogy kívánná,viszont 99,9% a MU győzelme.... Amúgy meg ez még csak az 1. meccs,nem ez lesz az egyetlen x... Ismét pár 11-es kérdés,de lefújták,vége,fölös ezen idegeskedni.Begovic igen jól védett ami nagy kár ránk nézve,a szerencse ismét nem segített nekünk.Tuti lesz még igazolás,messze még a bajnokság vége szóval nem kell már most hisztizni ;)

bules
Hozzászólások: 326
Csatlakozott: 2007. március 3., szombat 16:40

Re: Premier League

#25773 Hozzászólás Szerző: bules »

béla írta:amúgy ne erre a játékra számítson senki,az nem jó,ha csúcsformában kezdi egy csapat a szezont,mert a végére kipukkad
Azért ez nem mindig van így. Gondolj csak 2005/2006-os szezonra. már a 2. fordulóban az első helyre kerültünk és ott is maradtunk mert végig tartani tudtuk a jó formát.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#25774 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Ha nem lett volna a Stoke favágó a meccsen, akkor akár 0-2 is lehetett volna a meccs, pedig ugy megakartam nézni h Boas h örül egy Chelsea gólnak ://
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Premier League

#25775 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

:D egyszeruen nem vagyok elvakult mint a forumozok 99%... vicces volt 4-5-6:0kat olvasni a tippversenyben amikor olyan vannak a kezdőkbe mint malouda,kalou..stb

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#25776 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Na lenyugodtam szerencsere, es ez nektek koszonheto, mert az a jo ebben a klubban, hogy nem csak kritikat olvasol hanem sok meggyozo pozitivumot :)
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#25777 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Szerintem komoly bajok nem voltak a játékkal... látszanak a hiányposztok, de végig uraltuk a meccset. A Stoke-nak veszélyes helyzete se volt, nekünk kapufánk, volt pár jó beadás jobbról, és Lampard meg Torres is meglőtte volna a sajátját enélkül a favágó csicskák nélkül.

Modric jól fog jönni, meg egy szélső is. Aki szerint meg ma Torres volt a gázos, akit még Liverpool mezben se láttam ilyen élénknek, az nem normális. Az ő lába is kicsúszik, ha kirúgják... egyébként meg tele volt cselekkel, lövésekkel, jó passzokkal és labdatartással. Divatból el ne kezdjétek már őt is szidni, mint Anelkát, mert rosszul leszek.

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#25778 Hozzászólás Szerző: langidave »

béla írta:amúgy ne erre a játékra számítson senki,az nem jó,ha csúcsformában kezdi egy csapat a szezont,mert a végére kipukkad
Egyetértek, velünk mindig az a baj, hogy télig vezetjük a bajnokságot, aztán a Mu elkezde focizni, remélem idén fordítva lesz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára langidave 2011. augusztus 14., vasárnap 16:37-kor.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Premier League

#25779 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Drogbert írta:
Николаевич írta:
Pilgrim írta:hát gyerekek ne számítsatok ennél jobbra ezt a stoket 3-4 góllal kellet volna verni
rem avb megnézi a mu meccset h tanuljon

Azért a Stoke-ot nem sokan verik 3-4 góllal a Britanniában. Szerintem nem voltunk rosszak, Bos, Ramires és Torres főleg odatették magukat, de sajna az Everton után a legkellemetlenebb ellenfél a Stoke, főleg idegenben, bármikor benne van egy X, de persze nem jó, hogy ez rögtön az első fordulóban következett be.

Jövő héten javítunk egy szép győzelemmel.
Aham.Foleg ha ma a MU 4el veri a WBA-t es mi megint X ezunk :roll:

És akkor mi lesz? Két pont lesz a különbség, és lesz még 37 meccs. Kirúgatni valaki nem akarja Andrét?

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#25780 Hozzászólás Szerző: béla »

amúgy ne erre a játékra számítson senki,az nem jó,ha csúcsformában kezdi egy csapat a szezont,mert a végére kipukkad

Válasz küldése