Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#24821 Hozzászólás Szerző: marknagy »

josé mourinho írta:
marknagy írta: Az igaz h kiszorítaná Bos-t de minek kéne ha ott van Iva és PF is.
De Iva egy percet sem játszott jobb szélen Boasnál. Szóval Boas valószínűleg belsővédőként számít rá.
Igen, sajna ez így van :?
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
josé mourinho
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2011. július 31., vasárnap 15:55

Re: Átigazolások

#24822 Hozzászólás Szerző: josé mourinho »

marknagy írta: Az igaz h kiszorítaná Bos-t de minek kéne ha ott van Iva és PF is.
De Iva egy percet sem játszott jobb szélen Boasnál. Szóval Boas valószínűleg belsővédőként számít rá.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#24823 Hozzászólás Szerző: marknagy »

josé mourinho írta:
marknagy írta:
Lehet jó lenne JHV-nek, de lehet felesleges igazolás.
Nem! Nagyon jó lenne. Nagyon ügyes srác. És a játékstílusa hasonlít Essienére. Jelenleg lazán kiszorítaná Bos-t.
Az igaz h kiszorítaná Bos-t de minek kéne ha ott van Iva és PF is.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
josé mourinho
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2011. július 31., vasárnap 15:55

Re: Átigazolások

#24824 Hozzászólás Szerző: josé mourinho »

Blueflag írta:
Tehát arról van szó, hogy egy Samuel Inkoom nevű ghánai jobbhátvéd szeretne feljebb lépni, és egy ukrajnai csapatból hozzánk szerződni. Mindennapos, szerintem semmi nem lesz belőle.
ja, de érdeklődünk is iránta a cikk szerint.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#24825 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Tehát arról van szó, hogy egy Samuel Inkoom nevű ghánai jobbhátvéd szeretne feljebb lépni, és egy ukrajnai csapatból hozzánk szerződni. Mindennapos, szerintem semmi nem lesz belőle.

Avatar
josé mourinho
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2011. július 31., vasárnap 15:55

Re: Átigazolások

#24826 Hozzászólás Szerző: josé mourinho »

marknagy írta:
Lehet jó lenne JHV-nek, de lehet felesleges igazolás.
Nem! Nagyon jó lenne. Nagyon ügyes srác. És a játékstílusa hasonlít Essienére. Jelenleg lazán kiszorítaná Bos-t.

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Átigazolások

#24827 Hozzászólás Szerző: marknagy »

Lehet jó lenne JHV-nek, de lehet felesleges igazolás.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
josé mourinho
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2011. július 31., vasárnap 15:55

Re: Átigazolások

#24828 Hozzászólás Szerző: josé mourinho »

http://www.skysports.com/story/0,,11668_7093596,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#24829 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

béla írta:
Николаевич írta:
GereZsolt írta:
On: Miért erőltetjük ennyire Modric leigazolását? Miért nem lenne jó elhozni a fiatal német generációból egy támadó kp-t? vagy mondjuk Eriksent? Nemértem miért nem merülnek fel velünk kapcsolatban még pletyka szinten sem, pedig állítom h kifutna Modric ára 2 ilyen játékost.

Árban lehet, de nem hinném, hogy Eriksen (még) annyit tudna hozzátenni a játékhoz, mint Modric. A fiatal német generációból kire gondoltál ezen a poszton? Kroos? Reus?
Kroos szerintem nem való ide, de Götze,Reus szerintem jó vétel lehetne

Götze jobbszélsőt szokott játszani a Dortmundban, nem?

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#24830 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Николаевич írta:
GereZsolt írta:
On: Miért erőltetjük ennyire Modric leigazolását? Miért nem lenne jó elhozni a fiatal német generációból egy támadó kp-t? vagy mondjuk Eriksent? Nemértem miért nem merülnek fel velünk kapcsolatban még pletyka szinten sem, pedig állítom h kifutna Modric ára 2 ilyen játékost.

Árban lehet, de nem hinném, hogy Eriksen (még) annyit tudna hozzátenni a játékhoz, mint Modric. A fiatal német generációból kire gondoltál ezen a poszton? Kroos? Reus?
Kroos szerintem egy zseni, valamint Götze. Eriksen és Hazard szerintem pedig bárkinél jobb hatást gyakorolnának a csapatra, és hasznuk is lenne mivel középen és szélen is ügyesek ahogy néztem. Ezek közül a nevek közül ha érkezne valaki akkor lehet h magához térnének az alvó véneink is, mert ilyen középpályával nem lesz idén se nagy babéraratás. Mellesleg Torres mögé muszáj venni valakit mert az idei szezonja is kuka lesz, mert én nagyon úgy veszem észre h legfőképp azért nem megy neki mert oldalról kapott labdával nem annyira eredményes mint ha mögüle érkezik a passz, ezt pedig már Lampard nem tudja megoldani, ahogy az utóbbi fél év mutatja. És nem okoskodásból mondom, de kizártnak tartom h ezt nem látja AVB h halott a középpályánk és az a széle a pályának amelyiken nem Studge játszik. Ha pedig nem fogunk igazolni erre a posztra (ezekre), akkor kíváncsian várom a magyarázatot nálamnál okosabb emberektől, mivel mögöttem vízilabda múlt áll így a focit csak szeretem és követem, így mondhatni dilettáns vagyok.

Szerk. : tudom h Eriksen és Hazard nem német de ugyanaz a generáció.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#24831 Hozzászólás Szerző: béla »

Николаевич írta:
GereZsolt írta:
On: Miért erőltetjük ennyire Modric leigazolását? Miért nem lenne jó elhozni a fiatal német generációból egy támadó kp-t? vagy mondjuk Eriksent? Nemértem miért nem merülnek fel velünk kapcsolatban még pletyka szinten sem, pedig állítom h kifutna Modric ára 2 ilyen játékost.

Árban lehet, de nem hinném, hogy Eriksen (még) annyit tudna hozzátenni a játékhoz, mint Modric. A fiatal német generációból kire gondoltál ezen a poszton? Kroos? Reus?
Kroos szerintem nem való ide, de Götze,Reus szerintem jó vétel lehetne

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#24832 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

GereZsolt írta:
On: Miért erőltetjük ennyire Modric leigazolását? Miért nem lenne jó elhozni a fiatal német generációból egy támadó kp-t? vagy mondjuk Eriksent? Nemértem miért nem merülnek fel velünk kapcsolatban még pletyka szinten sem, pedig állítom h kifutna Modric ára 2 ilyen játékost.

Árban lehet, de nem hinném, hogy Eriksen (még) annyit tudna hozzátenni a játékhoz, mint Modric. A fiatal német generációból kire gondoltál ezen a poszton? Kroos? Reus?

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#24833 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Zsoca írta:
GereZsolt írta: De most komolyan akkor szerintetek mire való az átigazolások topic? Évente 4 cfc.com-os link aug.31én és jan. 31.én, azt még megérteném ha azt mondanátok h a frissen igazolt embereket tárgyaljuk ki, de akkor ez a topic is halott lenne? Annyi ember mondja h így meg úgy undorító ez a topic szerintem meg épp ez a lényege h az átigazolásokkal kapcsolatos pletykákat, cikkeket összeszedje az meg majd kiderül h mi igaz mi nem és ezeket lehet véleményezni. Nem értem ezeket a csoportos felháborodásokat a hiteltelen linkek ellen, mivel ha tudod h az akkor úgy is kezeled. És olyan igazolást még soha nem láttam, ami előtte pletyka szinten ne merült volna fel valami hiteltelenebb forrásban, szóval abszolút parttalan ez a vita és felesleges is. Nem kifejezetten Zsoca hozzászólására reagáltam csak így június óta ami itt megy pro és contra.
A vita és az érvelések színvonala a probléma. Megbeszélni bármit meg lehet, milyen lenne pl. Neymar a Chelsea-ben, ez egy érdekes kérdés és erre való a fórum (és ez a topic). De amikor hiteltelen írásokra alapozva látok vitázni emberek tök komolyan, néha már-már dühösen, néha tök értetlenkedve vagy teljesen hülye konklúziókat levonva, akkor az egészet nem lehet komolyan venni.

Példa (tuti megtörtént, de tegyük fel h csak kitaláltam:D): július közepén lejön egy pletyka, hogy "Neymar marad a Santosban". Reakciók: balfasz vezetőség, nem igazolunk senkit, így a BL se lesz meg, szar az egész.
Off: De vágod h ez nem azért van így mert pletykákat és alaptalan dolgokat írnak be:D Nagyon jót szoktak veszekedni itt érdektelen dolgokon úgy h annyira értenek hozzá mint a 10éves öcsém. Hanem azért mert amikor az anyukájából kiesett azonnal a falhoz kellett volna vágni pár degeneráltat itt. Részemről ez a téma lezárva csak h tisztázzuk a dolgokat azért kezdtem bele egyáltalán:D Ha csak cfc.com, uefa.com-os linkek lennének az a pár marha akkor is marha marad.

On: Miért erőltetjük ennyire Modric leigazolását? Miért nem lenne jó elhozni a fiatal német generációból egy támadó kp-t? vagy mondjuk Eriksent? Nemértem miért nem merülnek fel velünk kapcsolatban még pletyka szinten sem, pedig állítom h kifutna Modric ára 2 ilyen játékost.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3641
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#24834 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Nos és még egy hír, ami közvetve hozzánk is kapcsolódik
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... 50?nocache" onclick="window.open(this.href);return false;

Azért heti 340 ezret keresni...embertelen összeg, senki a világon nem keres ennyit. Még a cityben sem. No mind1, ezt zárójelbe, na de hogy mért érint minket, alább, egy fórumozó írta

"Állítólag Tévez érkezik kölcsönbe a helyére, Paolillo csak ködösít. Nem akarják, hogy a City kihasználja, hogy Eto'o-ért nagy pénz folyik be az Inter kasszába, mert csak kölcsönbe akarják az argentint. Ja és vagy Sneijder vagy Eto'o távozik, így a holland marad."

A szavaiból azt veszem ki, hogy a sportigazgató nyilatkozta ezt. Persze nem ezen fog múlni, hogy marad-e Snejider, de tényleg picit elcsöndesedtek a pletykák vele kapcsolatban.

Franktamas
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2009. május 21., csütörtök 17:18
Kedvenc játékos: Frank James Lampard
Kedvenc exjátékos: Zinedine Jazid Zidane

Re: Átigazolások

#24835 Hozzászólás Szerző: Franktamas »

BlueBlood1993 írta: Jogos...egyébként meg hogy ne legyen off: a tegnapi német-brazilt nézve felmerült bennem, hogy mér nem igazolunk németet? Ballack bevált anno azért, és tele vannak fiatalabbnál fiatalabb tehetségekkel. Egyszerűen kimeríthetetlen a forrás, én nem is szívesen lennék a szövetségi kapitány helyében, mert borzasztó nehéz lehet eldönteni, hogy kit hagyj ki. Én erről a Schürrle gyerekről még nem is hallottam (persze ez így utóbb olvasva róla az én hibám) és olyan jól játszott, hogy a brazil védelem (ami tudjuk, hogy mennyire jó nevekből áll) nem nagyon tudott vele mit kezdeni, de az egész német csapat ilyen.

1.
Bocs, hogy beszolok. A nemet gyerekek leigazolasaval egyet ertek. Kicsit gyp-s feje van az osszesnek, (mar a nemetek is tudnak focizi, es azoknak hulye fejuk van, (Hitler hatasa) regen csak a nem nemetek tudtak focizni(a nemeteknel)) de jatszani azt tudnak. Ott volt az a gutze, meg az a koos, meg akit irtal (surrle).
2.
De amugy szerintem Ballack nem volt jo a Chelseaben, (ha Lamps jatszott, a cserejenek jo volt) elvette az iranyitotol(Lamps) a helyet, aki igy nem tudott, olyan szabadan jatszani.
3.
Jah jo a Brasil vedelem, de nem ezen a matchen. Mi volt Brasil felallas: Dani, Lucio, Szilva, meg valami Santos. Jo Brasil vedok: Juan, Alex, Luiz. Es Ramires is Tkp-t jatszott.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Franktamas 2011. augusztus 11., csütörtök 15:30-kor.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Átigazolások

#24836 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

emsanya írta:
SixY írta:Szerintem semmi szukseg egy Balotelli-s zuros kolyokre a Stamfordra,maradjon csak a Santosba:))
Mindenkép szükség van egy gyors, kreatív szélsőre, remélem érkezik hozzánk:)).
jól mondott kolléga de nem csak egyre hanem 2re

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3641
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#24837 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

koni0725 írta:
rafanadal írta: Erről van szó. Épp ezért nem olvasom ezt a topicot.
Akkor ezt hogy írtad most le? :D
Jogos...egyébként meg hogy ne legyen off: a tegnapi német-brazilt nézve felmerült bennem, hogy mér nem igazolunk németet? Ballack bevált anno azért, és tele vannak fiatalabbnál fiatalabb tehetségekkel. Egyszerűen kimeríthetetlen a forrás, én nem is szívesen lennék a szövetségi kapitány helyében, mert borzasztó nehéz lehet eldönteni, hogy kit hagyj ki. Én erről a Schürrle gyerekről még nem is hallottam (persze ez így utóbb olvasva róla az én hibám) és olyan jól játszott, hogy a brazil védelem (ami tudjuk, hogy mennyire jó nevekből áll) nem nagyon tudott vele mit kezdeni, de az egész német csapat ilyen.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3215
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Átigazolások

#24838 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

rafanadal írta: Erről van szó. Épp ezért nem olvasom ezt a topicot.
Akkor ezt hogy írtad most le? :D
211! NEW RECORD!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Átigazolások

#24839 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Zsoca írta:
GereZsolt írta: De most komolyan akkor szerintetek mire való az átigazolások topic? Évente 4 cfc.com-os link aug.31én és jan. 31.én, azt még megérteném ha azt mondanátok h a frissen igazolt embereket tárgyaljuk ki, de akkor ez a topic is halott lenne? Annyi ember mondja h így meg úgy undorító ez a topic szerintem meg épp ez a lényege h az átigazolásokkal kapcsolatos pletykákat, cikkeket összeszedje az meg majd kiderül h mi igaz mi nem és ezeket lehet véleményezni. Nem értem ezeket a csoportos felháborodásokat a hiteltelen linkek ellen, mivel ha tudod h az akkor úgy is kezeled. És olyan igazolást még soha nem láttam, ami előtte pletyka szinten ne merült volna fel valami hiteltelenebb forrásban, szóval abszolút parttalan ez a vita és felesleges is. Nem kifejezetten Zsoca hozzászólására reagáltam csak így június óta ami itt megy pro és contra.
A vita és az érvelések színvonala a probléma. Megbeszélni bármit meg lehet, milyen lenne pl. Neymar a Chelsea-ben, ez egy érdekes kérdés és erre való a fórum (és ez a topic). De amikor hiteltelen írásokra alapozva látok vitázni emberek tök komolyan, néha már-már dühösen, néha tök értetlenkedve vagy teljesen hülye konklúziókat levonva, akkor az egészet nem lehet komolyan venni.

Példa (tuti megtörtént, de tegyük fel h csak kitaláltam:D): július közepén lejön egy pletyka, hogy "Neymar marad a Santosban". Reakciók: balfasz vezetőség, nem igazolunk senkit, így a BL se lesz meg, szar az egész.
Erről van szó. Épp ezért nem olvasom ezt a topicot.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#24840 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

GereZsolt írta: De most komolyan akkor szerintetek mire való az átigazolások topic? Évente 4 cfc.com-os link aug.31én és jan. 31.én, azt még megérteném ha azt mondanátok h a frissen igazolt embereket tárgyaljuk ki, de akkor ez a topic is halott lenne? Annyi ember mondja h így meg úgy undorító ez a topic szerintem meg épp ez a lényege h az átigazolásokkal kapcsolatos pletykákat, cikkeket összeszedje az meg majd kiderül h mi igaz mi nem és ezeket lehet véleményezni. Nem értem ezeket a csoportos felháborodásokat a hiteltelen linkek ellen, mivel ha tudod h az akkor úgy is kezeled. És olyan igazolást még soha nem láttam, ami előtte pletyka szinten ne merült volna fel valami hiteltelenebb forrásban, szóval abszolút parttalan ez a vita és felesleges is. Nem kifejezetten Zsoca hozzászólására reagáltam csak így június óta ami itt megy pro és contra.
A vita és az érvelések színvonala a probléma. Megbeszélni bármit meg lehet, milyen lenne pl. Neymar a Chelsea-ben, ez egy érdekes kérdés és erre való a fórum (és ez a topic). De amikor hiteltelen írásokra alapozva látok vitázni emberek tök komolyan, néha már-már dühösen, néha tök értetlenkedve vagy teljesen hülye konklúziókat levonva, akkor az egészet nem lehet komolyan venni.

Példa (tuti megtörtént, de tegyük fel h csak kitaláltam:D): július közepén lejön egy pletyka, hogy "Neymar marad a Santosban". Reakciók: balfasz vezetőség, nem igazolunk senkit, így a BL se lesz meg, szar az egész.

Válasz küldése