Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#27021 Hozzászólás Szerző: focimark »

KáJé írta:
tomigabi5 írta:Pedig most lett volna esélye hogy a Chelsea-be kerüljön, de hát fenyegetéssel marasztalják, mert hogy őt kiteszik a keretből...ezek után kinek van még kedve a klubját szolgálni...? szégyenek ezek az emberek akik ilyet művelnek. :? :?
Én úgy hallottam Modricról, hogy a Sp*rs nem akarja engedni és Redknapp megbeszélte vele, hogyha jövőre sem érik el a Bl indulás helyét akkor jövőre nyugodtan elmehet és elengedik, meg gondolom nyilván megemelik a fizuját is.
Én meg ojat olvastam, hogy tavaly azért fogadta el a hosszabítási ajánlatot, mert megbeszélték hogyha egy jobb klub érdeklődik Modric ért, akkor eladják.

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Átigazolások

#27022 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

tomigabi5 írta:Pedig most lett volna esélye hogy a Chelsea-be kerüljön, de hát fenyegetéssel marasztalják, mert hogy őt kiteszik a keretből...ezek után kinek van még kedve a klubját szolgálni...? szégyenek ezek az emberek akik ilyet művelnek. :? :?
Én úgy hallottam Modricról, hogy a Sp*rs nem akarja engedni és Redknapp megbeszélte vele, hogyha jövőre sem érik el a Bl indulás helyét akkor jövőre nyugodtan elmehet és elengedik, meg gondolom nyilván megemelik a fizuját is.

Igen tényleg igazad van, most olvasom azt a cikket ! Csak most jöttem haza és azért nem láttam, amit én írtam z még a múltkorába volt az az egyezés 1-2 hete.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára KenderJ 2011. július 10., vasárnap 19:52-kor.
»» KTBFFH! CHELSEA ««

tomigabi5
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011. július 9., szombat 21:29
Kedvenc játékos: Jhon Terry
Kedvenc exjátékos: Roberto Di Matteo
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Átigazolások

#27023 Hozzászólás Szerző: tomigabi5 »

Pedig most lett volna esélye hogy a Chelsea-be kerüljön, de hát fenyegetéssel marasztalják, mert hogy őt kiteszik a keretből...ezek után kinek van még kedve a klubját szolgálni...? szégyenek ezek az emberek akik ilyet művelnek. :? :?

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#27024 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Spring írta:
Николаевич írta:
Spring írta:Modric is egy akkora szarházi, hogy az valami hihetetlen, amikor lett volna lehetősége, hogy idejöjjön akkor nem tette, most meg itt pofázik, hogy a Chelsea egy álom. Nevetséges, ha ide is jön akkor remélem odateszi magát rendesen. A tátott szájú Nasri-t meg ide ne hozzák, 5 meccsenként 1 jó az Arsenal-ba elég, ide nem.

Mikor volt lehetősége hozzánk igazolni?
Mikor Horvátországban a Dinamo Zagreb-ben játszott, végig úgy volt hogy hozzánk jön de ő a Tottenham-et választotta

De nem tudhatod, hogy kifizettük volna-e a 20 millió Eurót a Dinamo-nak, és hogy tettünk-e neki szerződésajánlatot, és ezek mellett választotta-e a Sp*rs-t. Pletykák voltak, hogy idejön, de nem tudni, hogy mennyire volt szabad keze a döntés meghozásában.

Avatar
JohnObi
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2010. augusztus 22., vasárnap 15:58
Kedvenc játékos: Mikel Alex
Kedvenc exjátékos: Stoch

Re: Átigazolások

#27025 Hozzászólás Szerző: JohnObi »

Spring írta:
Николаевич írta:
Spring írta:Modric is egy akkora szarházi, hogy az valami hihetetlen, amikor lett volna lehetősége, hogy idejöjjön akkor nem tette, most meg itt pofázik, hogy a Chelsea egy álom. Nevetséges, ha ide is jön akkor remélem odateszi magát rendesen. A tátott szájú Nasri-t meg ide ne hozzák, 5 meccsenként 1 jó az Arsenal-ba elég, ide nem.

Mikor volt lehetősége hozzánk igazolni?
Mikor Horvátországban a Dinamo Zagreb-ben játszott, végig úgy volt hogy hozzánk jön de ő a Tottenham-et választotta
Itt padozott volna,esélye nem lett volna kibotnakozni

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#27026 Hozzászólás Szerző: Spring »

Николаевич írta:
Spring írta:Modric is egy akkora szarházi, hogy az valami hihetetlen, amikor lett volna lehetősége, hogy idejöjjön akkor nem tette, most meg itt pofázik, hogy a Chelsea egy álom. Nevetséges, ha ide is jön akkor remélem odateszi magát rendesen. A tátott szájú Nasri-t meg ide ne hozzák, 5 meccsenként 1 jó az Arsenal-ba elég, ide nem.

Mikor volt lehetősége hozzánk igazolni?
Mikor Horvátországban a Dinamo Zagreb-ben játszott, végig úgy volt hogy hozzánk jön de ő a Tottenham-et választotta
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#27027 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Spring írta:Modric is egy akkora szarházi, hogy az valami hihetetlen, amikor lett volna lehetősége, hogy idejöjjön akkor nem tette, most meg itt pofázik, hogy a Chelsea egy álom. Nevetséges, ha ide is jön akkor remélem odateszi magát rendesen. A tátott szájú Nasri-t meg ide ne hozzák, 5 meccsenként 1 jó az Arsenal-ba elég, ide nem.

Mikor volt lehetősége hozzánk igazolni?

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolások

#27028 Hozzászólás Szerző: Spring »

Modric is egy akkora szarházi, hogy az valami hihetetlen, amikor lett volna lehetősége, hogy idejöjjön akkor nem tette, most meg itt pofázik, hogy a Chelsea egy álom. Nevetséges, ha ide is jön akkor remélem odateszi magát rendesen. A tátott szájú Nasri-t meg ide ne hozzák, 5 meccsenként 1 jó az Arsenal-ba elég, ide nem.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

tomigabi5
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011. július 9., szombat 21:29
Kedvenc játékos: Jhon Terry
Kedvenc exjátékos: Roberto Di Matteo
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Átigazolások

#27029 Hozzászólás Szerző: tomigabi5 »

Drogbert írta:
tomigabi5 írta:
Drogbert írta:Szerintem a Modric nagyon jo igazolas lenne ,rutinos,gyors es megfelelo a PL-ben. A Tevezt es Falcaot is nagyon szivesen latnam a Chelseaban :D
Hát de nekünk már van olyan képességű középpályásunk mint a Modric, ha nem jobb... Falcaót én is szívesen tudnám a Chelsea-ben.. :) :)

Mit szolsz Pjanichoz a Lyontol ? :D
Maradjunk akkor inkább Modric-nál :D :D

tomigabi5
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011. július 9., szombat 21:29
Kedvenc játékos: Jhon Terry
Kedvenc exjátékos: Roberto Di Matteo
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Átigazolások

#27030 Hozzászólás Szerző: tomigabi5 »

csabii írta:nagyon durván nyilatkozott Modric. Ezek után 100% h elengedik
http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 73,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
jöv7-en sztem már miénk lesz
Ha elengedik akkor is kiszabnak egy olyan magas összeget ami megfelel nekik. De akkor már vegye meg a Chelsea :) :)

csabii
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2011. június 19., vasárnap 21:59

Re: Átigazolások

#27031 Hozzászólás Szerző: csabii »

nagyon durván nyilatkozott Modric. Ezek után 100% h elengedik
http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 73,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
jöv7-en sztem már miénk lesz

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1307
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#27032 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

tomigabi5 írta:
Drogbert írta:Szerintem a Modric nagyon jo igazolas lenne ,rutinos,gyors es megfelelo a PL-ben. A Tevezt es Falcaot is nagyon szivesen latnam a Chelseaban :D
Hát de nekünk már van olyan képességű középpályásunk mint a Modric, ha nem jobb... Falcaót én is szívesen tudnám a Chelsea-ben.. :) :)

Mit szolsz Pjanichoz a Lyontol ? :D
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

tomigabi5
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011. július 9., szombat 21:29
Kedvenc játékos: Jhon Terry
Kedvenc exjátékos: Roberto Di Matteo
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Átigazolások

#27033 Hozzászólás Szerző: tomigabi5 »

asderedsa írta:http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-p ... ient-52141
SH úgyhogy tudjuk,h ők is combosak.A másik,h nem is tudtam,Ess meg Moutinho egy poszt,sztem kp-ra csak egy irányító kellene plModrics,Nasri :)
Ha a kettő között dönthetnék, én inkább Nasri-ra voksolnék... :) :) remek esze és képessége van a focihoz.
Mondjuk Modric se egy ügyetlen gyerek :)
Az meg a másik hogy Modricot úgy akarja megtartani a Tottenham, hogy megfenyegetik őt. Ha nem fogadja el az álláspontjukat akkor kiteszik a keretből.. ez egy kicsit szánalmas :? :?

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Átigazolások

#27034 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-p ... ient-52141" onclick="window.open(this.href);return false;
SH úgyhogy tudjuk,h ők is combosak.A másik,h nem is tudtam,Ess meg Moutinho egy poszt,sztem kp-ra csak egy irányító kellene plModrics,Nasri :)
Stone haxleader!

tomigabi5
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2011. július 9., szombat 21:29
Kedvenc játékos: Jhon Terry
Kedvenc exjátékos: Roberto Di Matteo
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Átigazolások

#27035 Hozzászólás Szerző: tomigabi5 »

Drogbert írta:Szerintem a Modric nagyon jo igazolas lenne ,rutinos,gyors es megfelelo a PL-ben. A Tevezt es Falcaot is nagyon szivesen latnam a Chelseaban :D
Hát de nekünk már van olyan képességű középpályásunk mint a Modric, ha nem jobb... Falcaót én is szívesen tudnám a Chelsea-ben.. :) :)

zoli0415
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#27036 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

http://sportske.jutarnji.hr/modric-za-sn/958328/" onclick="window.open(this.href);return false;
Itt az eredeti cikk, ha tudtok horvátul.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1307
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#27037 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Szerintem a Modric nagyon jo igazolas lenne ,rutinos,gyors es megfelelo a PL-ben. A Tevezt es Falcaot is nagyon szivesen latnam a Chelseaban :D
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
bb888
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2009. március 13., péntek 10:32
Kedvenc játékos: Terry
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolások

#27038 Hozzászólás Szerző: bb888 »

Николаевич írta:
Ramox írta:
zoli0415 írta:hát ha ez igaz....
http://www.espn.co.uk/football/sport/story/100342.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Csak játssza a nagyfiút ez a hülyebarom... De annyira talán ő sem hülye... Annak nincs értelme, hogy megtart egy játékost, aki nem akar ott maradni, szarul játszik, nem lesz a csapat hasznára, és jövőre túl ad rajta a csapat fél pénzért.... Mert kb ez a forgatókönyv, ha nem engedi el, az akarata ellenére.

Szerintem nem ilyen bonyolult ez az ügy, csak az újságíróknak nyáron muszáj kreálni valamit, amivel eladhatják a lapokat.
Nekem ez elég komolynak tűnik főleg hogy az espn hozta le...

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Átigazolások

#27039 Hozzászólás Szerző: Ramox »

Николаевич írta:
Ramox írta:
zoli0415 írta:hát ha ez igaz....
http://www.espn.co.uk/football/sport/story/100342.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Csak játssza a nagyfiút ez a hülyebarom... De annyira talán ő sem hülye... Annak nincs értelme, hogy megtart egy játékost, aki nem akar ott maradni, szarul játszik, nem lesz a csapat hasznára, és jövőre túl ad rajta a csapat fél pénzért.... Mert kb ez a forgatókönyv, ha nem engedi el, az akarata ellenére.

Szerintem nem ilyen bonyolult ez az ügy, csak az újságíróknak nyáron muszáj kreálni valamit, amivel eladhatják a lapokat.
És nyilatkozatokat kreálnak a lapok, amit még az ESPN is lehoz? Én baromira az ellen vagyok, hogy megalapozatlan hülyeségeket, pletykákat linkelgessünk, de ez annál kicsit több.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolások

#27040 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Ramox írta:
zoli0415 írta:hát ha ez igaz....
http://www.espn.co.uk/football/sport/story/100342.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Csak játssza a nagyfiút ez a hülyebarom... De annyira talán ő sem hülye... Annak nincs értelme, hogy megtart egy játékost, aki nem akar ott maradni, szarul játszik, nem lesz a csapat hasznára, és jövőre túl ad rajta a csapat fél pénzért.... Mert kb ez a forgatókönyv, ha nem engedi el, az akarata ellenére.

Szerintem nem ilyen bonyolult ez az ügy, csak az újságíróknak nyáron muszáj kreálni valamit, amivel eladhatják a lapokat.

Válasz küldése