Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
JoeCole
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 17:15
Tartózkodási hely: Miskolc/Szeged

#28381 Hozzászólás Szerző: JoeCole »

CFCGirl írta:
JoeCole írta:Nézzétek el nekem, de engem totál nem érdekel az hogy ki fog játszani kedden, csak az hogy rendbe jöjjenek a fiaink...
A Barcelona elleni meccs szerdán lesz... :P :D
sorry... akkor szerda ;)

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#28382 Hozzászólás Szerző: kdako »

Murdock írta:Petr Cech will be spending Saturday night in hospital under observation. Carlo Cudicini, who was initially taken to hospital, has been discharged. The two keepers were carried off on stretchers after collisions with Reading players during Saturday evening’s Premiership game.

Ezt a hivatalos honlapon olvastam.
Megerőltethetnék magukat, és több infót tehetnének fel Carlóék állapotáról. De talán ez már bizakodásra adhat okot.
GO BLUES!

Avatar
CFCGirl
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2006. május 19., péntek 19:03
Kedvenc játékos: Terry

#28383 Hozzászólás Szerző: CFCGirl »

JoeCole írta:Nézzétek el nekem, de engem totál nem érdekel az hogy ki fog játszani kedden, csak az hogy rendbe jöjjenek a fiaink...
A Barcelona elleni meccs szerdán lesz... :P :D

Avatar
1.Kapus
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006. július 23., vasárnap 20:36
Tartózkodási hely: Gyula
Kapcsolat:

#28384 Hozzászólás Szerző: 1.Kapus »

Gyakoroljanak harcművészeteket a Reading-esek, de ne Focit!!!
Mindörökké Chelsea

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#28385 Hozzászólás Szerző: undertow »

ilyen egy hulye meccset...

get well soon petr&carlo

Avatar
Murdock
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2006. február 28., kedd 18:41
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Kapcsolat:

#28386 Hozzászólás Szerző: Murdock »

Petr Cech will be spending Saturday night in hospital under observation. Carlo Cudicini, who was initially taken to hospital, has been discharged. The two keepers were carried off on stretchers after collisions with Reading players during Saturday evening’s Premiership game.



Everyone at Chelsea Football Club wishes both Petr and Carlo the speediest of recoveries from their injuries.

Ezt a hivatalos honlapon olvastam.

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#28387 Hozzászólás Szerző: Dani »

JoeCole írta:Nézzétek el nekem, de engem totál nem érdekel az hogy ki fog játszani kedden, csak az hogy rendbe jöjjenek a fiaink...
valahogy a számból vetted ki a szót,tökéletesen ugyan így vagyok vele!!! :cry:

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#28388 Hozzászólás Szerző: kdako »

Gyógyulj meg Carlo és Petr, minél előbb! nagyon megijedtem, de remélem semmi komolyabb nem lesz. Ma figyelem még a híreket, hogy nyugodtan alhassak.

Nálam Boula és Terry a MOTM-ek, rajtuk múlott leginkább. Mikelt JM-nek nagyon gyorsan meg kell nevelnie, mert sok gond lesz még vele.
GO BLUES!

joker99
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2006. június 12., hétfő 19:58
Tartózkodási hely: Hegyeshalom

#28389 Hozzászólás Szerző: joker99 »

Engem sem nagyon tőle aztán Jose is beállhat kapuba csak jöjjenek rendbe mind2en minnél előbb!!!

Avatar
JoeCole
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 17:15
Tartózkodási hely: Miskolc/Szeged

#28390 Hozzászólás Szerző: JoeCole »

Nézzétek el nekem, de engem totál nem érdekel az hogy ki fog játszani kedden, csak az hogy rendbe jöjjenek a fiaink...

joker99
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2006. június 12., hétfő 19:58
Tartózkodási hely: Hegyeshalom

#28391 Hozzászólás Szerző: joker99 »

a lényegét el tudja valaki mondani miről szól mert nem nagyon tudok angolul... és tudja már valaki mivan Petrel és Carloval??? :?

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#28392 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Mourinho admits Cech concern

Chelsea boss Jose Mourinho feared for Petr Cech's life after the goalkeeper was carried off on a stretcher following a challenge by Reading's Stephen Hunt during the victory at the Madejski Stadium.
Mourinho believes Hunt's challenge was comparable to Ben Thatcher's elbow on Pedro Mendes earlier this season, which resulted in a lengthy ban for the Manchester City defender.

Chelsea reserve goalkeeper Carlo Cudicini was then carried off late in the game and captain John Terry had to play in goal as the visitors closed out on a 1-0 win after Frank Lampard's free-kick was deflected in just before the break.

Mourinho told Prem Plus: "I am not surprised by what Petr has - to be alive he was lucky."

Mourinho wants the Football Association to look at Hunt's challenge, describing the Reading player as "out of his head" when he challenged the Czech Republic goalkeeper.

"The ball is far from the player," Mourinho said. "The goalkeeper dives for the ball and grabs it with his hands and then comes a boy out of his head, out of his shape.
"I am also waiting to listen to pundits and experts in the press - I prefer to wait because what happened last season with (Michael) Essien on (Dietmar) Hamann, it is not even close to be compared with what happened today.
"The story with Thatcher and Mendes is comparable."

Mourinho is now waiting to see if Cech or Cudicini will be fit to face Barcelona on Wednesday in the Champions League.

"To be angry doesn't help I'm just waiting for the report of their injuries and what the FA will do about it," Mourinho said.
He added: "The first one is unbelievable - professional footballers should respect each other."

Chelsea skipper Terry finished up in goal and admitted the victory was "a battle and a fight".
"We're very concerned, they were knocked out and concussed," said Terry. "We just hope they are okay for Wednesday.
"The main thing is that we got three points. It was a battle and a fight and sometimes you have to do that."

Lampard added: "It was a battle, the way they set out meant it wasn't vintage football from us but we got through."
Of Chelsea's winner, Lampard said: "I claim most things but it deflected away and then back, so I don't think it was mine."

Avatar
1.Kapus
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006. július 23., vasárnap 20:36
Tartózkodási hely: Gyula
Kapcsolat:

#28393 Hozzászólás Szerző: 1.Kapus »

szpecnaz írta:
1.Kapus írta:
szpecnaz írta: min?
A portugál bajnokságban.
vélemény?
Ott jó volt. Nem a legjobb. Csak jó átlagos. Nem lesz szerintem a Bl-ben se rossz.
Mindörökké Chelsea

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#28394 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

1.Kapus írta:
szpecnaz írta:
1.Kapus írta: ÉN
min?
A portugál bajnokságban.
vélemény?

Avatar
1.Kapus
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006. július 23., vasárnap 20:36
Tartózkodási hely: Gyula
Kapcsolat:

#28395 Hozzászólás Szerző: 1.Kapus »

szpecnaz írta:
1.Kapus írta:
szpecnaz írta: ki látta védeni Hilariot közületek????....okostojások....
ÉN
min?
A portugál bajnokságban.
Mindörökké Chelsea

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#28396 Hozzászólás Szerző: Ricko »

1.Kapus írta:
Ricko írta:
szpecnaz írta: az biztos....remélem semmi baj nincsen...a barca ellen meg legfeljebb hilario véd, ez van ezt kell szeretni, akkor így kell behúzni.....a meccsről nem írnék mert értékelhetetlen volt....
Akkor inkább Terry!!!!!!!! De leginkább Cech vagy Carlo vagy mind2-en
Hilario nem olyan rossz
Majd elválik
Yes, We BLUE!!!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#28397 Hozzászólás Szerző: mourinho »

nah cech-ről van ír. agyrázkódást szenvedett, így szinte biztos, hogy nem védhet szerdán vagy kedden nem tom

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#28398 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

1.Kapus írta:
szpecnaz írta:
Ricko írta: Akkor inkább Terry!!!!!!!! De leginkább Cech vagy Carlo vagy mind2-en
ki látta védeni Hilariot közületek????....okostojások....
ÉN
min?

Avatar
1.Kapus
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006. július 23., vasárnap 20:36
Tartózkodási hely: Gyula
Kapcsolat:

#28399 Hozzászólás Szerző: 1.Kapus »

szpecnaz írta:
Ricko írta:
szpecnaz írta: az biztos....remélem semmi baj nincsen...a barca ellen meg legfeljebb hilario véd, ez van ezt kell szeretni, akkor így kell behúzni.....a meccsről nem írnék mert értékelhetetlen volt....
Akkor inkább Terry!!!!!!!! De leginkább Cech vagy Carlo vagy mind2-en
ki látta védeni Hilariot közületek????....okostojások....
ÉN
Mindörökké Chelsea

Avatar
1.Kapus
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006. július 23., vasárnap 20:36
Tartózkodási hely: Gyula
Kapcsolat:

#28400 Hozzászólás Szerző: 1.Kapus »

Ricko írta:
szpecnaz írta:
zirkonium írta:Pontos hír nem is lesz még pár óráig... Cech-é talán könnyebb ütközés volt, Carlo nagyobbat kapott és esett. Hihetetlen.
az biztos....remélem semmi baj nincsen...a barca ellen meg legfeljebb hilario véd, ez van ezt kell szeretni, akkor így kell behúzni.....a meccsről nem írnék mert értékelhetetlen volt....
Akkor inkább Terry!!!!!!!! De leginkább Cech vagy Carlo vagy mind2-en
Hilario nem olyan rossz
Mindörökké Chelsea

Válasz küldése