Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
zoli0415
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#27521 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

http://soccernet.espn.go.com/news/story ... ku?cc=5739" onclick="window.open(this.href);return false;

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolások

#27522 Hozzászólás Szerző: langidave »

Greench írta:

ezt a gyereket túl sztárolják nagyon, nem ér annyit... 50ért tuti a city fogja megvenni, de mi nem.
21et ér a t.markt szerint.
Ez a t.markt jó dolog, csak kb lófaszt se ér, ők is csak tippelnek.

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Átigazolások

#27523 Hozzászólás Szerző: Bon »

chiedis írta:
Bon írta:http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 14,00.html

Más:
A Sky Sport24 arról számolt be, hogy a Chelsea az Internazionale hátvédjét, Lúciót akarja. A forrás szerint a 33 éves brazil játékos képviselője, Alessandro Lucci Londonban van, hogy felmérje a Kékek szándékainak komolyságát.
igen, kell egy 8. védő is, sőt, azért vettük a fiatal Luizt, hogy megvegyük a 60 éves Lúciót.
Nem szoktam senkit baszogatni h mit hány ide, de ennek semmi értelme. Gondolkozzunk már, ennek semmi pletyka alapja sincs. Jajjjjjjhjj
Akkor lehet alapja ha Alex távozik...

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Átigazolások

#27524 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Bon írta:http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 14,00.html

Más:
A Sky Sport24 arról számolt be, hogy a Chelsea az Internazionale hátvédjét, Lúciót akarja. A forrás szerint a 33 éves brazil játékos képviselője, Alessandro Lucci Londonban van, hogy felmérje a Kékek szándékainak komolyságát.
igen, kell egy 8. védő is, sőt, azért vettük a fiatal Luizt, hogy megvegyük a 60 éves Lúciót.
Nem szoktam senkit baszogatni h mit hány ide, de ennek semmi értelme. Gondolkozzunk már, ennek semmi pletyka alapja sincs. Jajjjjjjhjj
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
Greench
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2008. január 29., kedd 23:02
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Átigazolások

#27525 Hozzászólás Szerző: Greench »


ezt a gyereket túl sztárolják nagyon, nem ér annyit... 50ért tuti a city fogja megvenni, de mi nem.
21et ér a t.markt szerint.
Chelsea mindenek felett! GO BLUES!

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Átigazolások

#27526 Hozzászólás Szerző: Bon »

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 14,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Más:
A Sky Sport24 arról számolt be, hogy a Chelsea az Internazionale hátvédjét, Lúciót akarja. A forrás szerint a 33 éves brazil játékos képviselője, Alessandro Lucci Londonban van, hogy felmérje a Kékek szándékainak komolyságát.

asderedsa
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2010. december 4., szombat 19:04
Kedvenc játékos: LAMPARD-Terry-Rami-Mata
Kedvenc exjátékos: Zola-DROGBA-Ballack
Tartózkodási hely: Siófok/Kaposvár/Szeged

Re: Átigazolások

#27527 Hozzászólás Szerző: asderedsa »

focimark írta:A Real és az Inter között elvileg történhet egy Gago-Maicon csere és akk ide jöhetne Ramos! :D
Az joo lenne,legalább versenyhelyzet alakulna ki a jobbszélen,védekezést illetően :)
Stone haxleader!

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Átigazolások

#27528 Hozzászólás Szerző: Ramox »

JohnObi írta:
Greench írta:http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... je-2083938

ezek szerint már a tarcsinkból semmi értelmes ember nem lesz? :D
Pontosan...Ezután végleg megveszi Hamburg és belőle sem lesz semmi..
Ha nálunk maradna és a fél életét a padon töltené biztos több lenne belőle.

Avatar
JohnObi
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2010. augusztus 22., vasárnap 15:58
Kedvenc játékos: Mikel Alex
Kedvenc exjátékos: Stoch

Re: Átigazolások

#27529 Hozzászólás Szerző: JohnObi »

Greench írta:http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... je-2083938

ezek szerint már a tarcsinkból semmi értelmes ember nem lesz? :D
Pontosan...Ezután végleg megveszi Hamburg és belőle sem lesz semmi..

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Átigazolások

#27530 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

BlueBlood1993 írta:Off: mit nyilatkozott Gago?
off:
"A Barcelona a történelem legjobb csapata, sokkal jobbak a Real Madridnál, de a szurkolók ezt nem hajlandóak elismerni".
azért mint Madrid játékos ez úgy ütött..Ja meg ő már állt csípőre tett kézzel El Clásicon úgyhogy tőle nem is várnék mást..
BlueBlood1993 írta:On: Úgy gondolom, hogy Lukaku már rég meg van, csak meg akarja várni a vezetőség, hogy Boas megnézze a a játékosokat, mert úgy, ha meg se nézné és jönne egy játékos, akkor az megint azt mutatná a külvilág felé, hogy Abra szava az igazolásokban első, hoz akit akar, utána ha akar valamit az edző, akkor megkaphatja.
elvileg a pénzügyi szezon holnap zárul,spanyolországban a madridnál biztos,gondolom mindenhol máshol,mert akkor kezdődik az átigazolási szezon...tehát a komolyabb igazolások mostantól várhatóak,hogy ne a tavalyi bevételt, húzza lejjebb.hanem már az idei elszámolásba tartozzon.

Avatar
Greench
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2008. január 29., kedd 23:02
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Átigazolások

#27531 Hozzászólás Szerző: Greench »

http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... je-2083938" onclick="window.open(this.href);return false;

ezek szerint már a tarcsinkból semmi értelmes ember nem lesz? :D
Chelsea mindenek felett! GO BLUES!

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3645
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolások

#27532 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Off: mit nyilatkozott Gago? Amúgy sztem egy gyenge képességű játékos, akármennyire 5 év van köztük (Maicon), de egyértelműen a Real nyerne.

On: Úgy gondolom, hogy Lukaku már rég meg van, csak meg akarja várni a vezetőség, hogy Boas megnézze a a játékosokat, mert úgy, ha meg se nézné és jönne egy játékos, akkor az megint azt mutatná a külvilág felé, hogy Abra szava az igazolásokban első, hoz akit akar, utána ha akar valamit az edző, akkor megkaphatja.

Ez a kameruni gyerek meg ha ingyen jött, akkor elfér, de nem értem, hogy ha egy játékos nem kellett a Barcanak, az nekünk minek kell? Ha nem elég tehetséges oda, akkor ide se, mehet kisebb csapathoz.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#27533 Hozzászólás Szerző: focimark »

Állítólag megvettünk egy 17 éves kameruni csatárt, Gael Etockot, aki a Barcelonánál nevelkedett, de nem kapott új szerződést. A Chelsea elvileg kölcsönadja a Sportingnak.(magyarul:D)

zoli0415
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolások

#27534 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

http://thechels.net/2011/06/blues-sign- ... ter-etock/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Átigazolások

#27535 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

Akivel problémája van Josénak,az amúgy Pedro Leon,mert őt látványosan hagyta ki sokszor az utazó keretből is..
Tehát ha Ramosszal lenne baja,akkor szerintem ő sem lett volna betonbiztos kezdőjátékos.Meg gondolom Gagoval a nyilatkozata után.aki jobban is teszi ha átigazol mert amit ezért kapna a bernabeuban..
béla írta:én úgy tudom h Ramos és Ronaldo a 80 milliós igazolás óta nincsenek túl jóban,mert Ronaldo akkor épp azt a csajt dugta,akit két hete még Ramos ha véletlen távozik,sztem az is közrejátszhat benne,hogy nem bírja Ronaldo pofáját
Ronaldo már két éve Madridban játszik, kétlem hogy még mindig az a csaj miatt lenne rá berágva..de aztán kitudja...

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Átigazolások

#27536 Hozzászólás Szerző: béla »

Patrik17 írta:
focimark írta:De Mou nincs jóba Ramossal, nem?
hát azt nem tudom.csak azt hogy idén már elfelejtette az őszi 5-0 kivételével a durvaságokat(rálép a földön fekvő játéksora meg stb.)gondolom ez Mourinhonak is köszönhető,és hogy Capello után Mourinho volt az egyetlen aki többször játszatta középen( a kupadöntőn is az eltiltások miatt ott játszott) szerintem különösebb bajuk nincs egymással de nem tudom,azért Ramos már csapatkapitány,ha nincs Casillas a pályán,meg talán még Xabi(azért nem tudom pontosan mert Iker szinte mindig védett idén) kétlem hogy eligazolna..ahhoz szerintem atom jó ajánlat kell,a szerződésétől függ, hogy meddig van még neki. majd meglátjuk,holnap kezdődik az átigazolási szezon.
lehet holnap az lesz hogy felkelek,eszek egy nesquicket tejjel,felmegyek a netre,és látom hogy megvettétek Ramost meg Neymart és lecumizhatom itt magamat. :) (nyilván lehetetlen mert Boas még nem igazol)
én úgy tudom h Ramos és Ronaldo a 80 milliós igazolás óta nincsenek túl jóban,mert Ronaldo akkor épp azt a csajt dugta,akit két hete még Ramos :D ha véletlen távozik,sztem az is közrejátszhat benne,hogy nem bírja Ronaldo pofáját :D

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Átigazolások

#27537 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

focimark írta:De Mou nincs jóba Ramossal, nem?
hát azt nem tudom.csak azt hogy idén már elfelejtette az őszi 5-0 kivételével a durvaságokat(rálép a földön fekvő játéksora meg stb.)gondolom ez Mourinhonak is köszönhető,és hogy Capello után Mourinho volt az egyetlen aki többször játszatta középen( a kupadöntőn is az eltiltások miatt ott játszott) szerintem különösebb bajuk nincs egymással de nem tudom,azért Ramos már csapatkapitány,ha nincs Casillas a pályán,meg talán még Xabi(azért nem tudom pontosan mert Iker szinte mindig védett idén) kétlem hogy eligazolna..ahhoz szerintem atom jó ajánlat kell,a szerződésétől függ, hogy meddig van még neki. majd meglátjuk,holnap kezdődik az átigazolási szezon.
lehet holnap az lesz hogy felkelek,eszek egy nesquicket tejjel,felmegyek a netre,és látom hogy megvettétek Ramost meg Neymart és lecumizhatom itt magamat. :) (nyilván lehetetlen mert Boas még nem igazol)

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#27538 Hozzászólás Szerző: focimark »

amúgy Ramos eredeti posztja középső,ott a legjobb,szélen is jó,de középen az igazi...talán Capello tette ki először a szélre,szóval ha Maicont megszerzik,akkor Ramos megy középre....szerintem.
De Mou nincs jóba Ramossal, nem?

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Átigazolások

#27539 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

focimark írta:A Real és az Inter között elvileg történhet egy Gago-Maicon csere
nahát ha azt bejátsszák akkor az az évszázad üzlete lenne...egy áruló Gagot Maiconért...
focimark írta: és akk ide jöhetne Ramos!
amúgy Ramos eredeti posztja középső,ott a legjobb,szélen is jó,de középen az igazi...talán Capello tette ki először a szélre,szóval ha Maicont megszerzik,akkor Ramos megy középre....szerintem.
csabii írta:OFF: Anelka,Bosingwa,Zsirkov,Malouda,Kalou
ON: Agüero,Hulk,Modric,Ramos,Bale,Lukaku
az laza..olcsó lenne. :)

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#27540 Hozzászólás Szerző: focimark »

A Real és az Inter között elvileg történhet egy Gago-Maicon csere és akk ide jöhetne Ramos! :D

Válasz küldése