Carlo Ancelotti

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Carlo Ancelotti

#1 Hozzászólás Szerző: undertow »

Carloról a jövőben ITT, minden másról pedig a megfelelő témában lehet társalogni.

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Carlo Ancelotti

#2 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Robbent nem szerettem itt túlzottan, az oranjéban mindig.
Itt még fiatal volt, rohandt nagybetűs önző.

De azóta nem kicsit kinőtte, és ha nem kapta volna el a Van Persie sérüléskórt, akkor még mekkora klasszis lehetne (már most az, akárkit megetet a betörős góljával).
Ennél CRoni a durvább, az utált sátán. Milyen ember és focista lett José kezei alatt, hát nah.
Ha jön José egyszer, már szívesen elviselném a kis portugése zselés Blaha Lujzát.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Carlo Ancelotti

#3 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Bubi írta:
flatley09 írta:
Inkább az a kemény, hogy felcserélted az idézeteket :D :D :D
Andy szidta Robben-t én meg védtem :D :D :D Nem tudom, hogy csináltad...de pont hiányoltalak, hogy megvédd a favourite playered :D
Lehet ra mondani hogy csirkelabu, azt is hogy onzo ( ebben sokat javult), de azt hogy egysiku es kiszamithato....:)
Jaja...sztem is az egyik legjobb aki valaha itt játszott!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Carlo Ancelotti

#4 Hozzászólás Szerző: Bubi »

flatley09 írta:
Inkább az a kemény, hogy felcserélted az idézeteket :D :D :D
Andy szidta Robben-t én meg védtem :D :D :D Nem tudom, hogy csináltad...de pont hiányoltalak, hogy megvédd a favourite playered :D
Lehet ra mondani hogy csirkelabu, azt is hogy onzo ( ebben sokat javult), de azt hogy egysiku es kiszamithato....:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Carlo Ancelotti

#5 Hozzászólás Szerző: gerawba »

frentzen írta:
gerawba írta:Carletto egyre közelebb ahhoz a Daily Mail szerint (...), hogy az Aston Villa managere legyen: http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... Villa.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Úgy tudom 1 évig nem lehet edző Angliában
Erről régebben volt szó, és ha jól tudom akkor ez nem egy FA által hozott szabály, hogy ha valakit kirúgnak/eljön egy csapattól akkor nem vállalhat munkát 1 évig, hanem mi (Chelsea) kötöttük ki a szerződésében. Viszont most a menesztésénél elvileg úgy egyeztünk meg vele, hogy ez a záradék semmis, vagyis nyugodtan dolgozhat más angol csapatnál.

(máskülönben gondolom Carlo sem nyilatkozna olyanokat, hogy szívesen maradna az országban stb.)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Carlo Ancelotti

#6 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Bubi írta:
andyslacker írta:
flatley09 írta:
Lehet, hogy nem jól emlékszem, de Drogbát már kóstólgattuk Ranieri alatt is, nem? Amúgy meg Ricky volt az egyetlen stabilan jól szereplő a többi felsoroltból, Ferreira csődtömeg volt mindig is, Glen Johnson-t kellett volna megtartani inkább. Robben önző volt nagyon és az élete árán se rúgott volna bele a labdába jobb lábbal, ami azért eléggé szégyenteljes. Kezman meg mintha nem is játszott volna nálunk....szóval azért JM "saját" szerzeményei sem nevezhetőek sikersztorinak...
Azt, hogy Drogbát mikor néztük ki, azt nem tudom, de JM alatt jött...Ferreira azért abban az időben igen jó volt, amit meg Robben-ről írtál nevetséges :D És ezt ne vedd rossz néven :D

Robben helyett mindig is Duff-ot, vagy Joe Cole-t favorizáltam a bal szélen, hozzájuk képest Robben negyedakkora csapatjátékos csak, azt hogy rohadt önző volt, Te sem vitathatod. A másik meg hogy 10-ből 9szer kifelé tolta meg a labdát, ha a saját oldalán próbált meg elmenni az embere mellett... Komolyan mondom, tök kiszámítható és egydimenziós volt a játéka, amit a tagadhatatlan gyorsasága csak ritkán tudott ellensúlyozni... A sérülékenysége csak azután vált terhessé, hogy a blackburn-i mészáros eltörte a bokáját.

Ez de kemeny:D Kiszamithato es egydimenzios... Pont leirtad azt a ket jelzot, amit az egesz karrierje mereven cafol. Kiszamothato? Biztos hogy ezt nem irtad komolyan... Pont hogy o az, akinek 10bol 8 csele bejon. Abszolut nem tudjak olvasni, egyszeru, gyors cselei vannak, amivel egesz vedelmekbol csinal cirkuszi bohocot. Kiszamithato... Hat ez oszinten szivenutott.

Jelenleg 1 csapat van akinek manapsag jol megy egy onzo, huzoember nelkul, az pedig a manu. Realnak, Barcanak, mindkettonek van egy onzo huzoembere, es nyerik is a meccseket tomegszamra, akarcsak mi Robben idejen. Imadtam Duffot, de 3 Duff es 4 Joe Cole se tesz ki 1 Robbent.
Inkább az a kemény, hogy felcserélted az idézeteket :D :D :D
Andy szidta Robben-t én meg védtem :D :D :D Nem tudom, hogy csináltad...de pont hiányoltalak, hogy megvédd a favourite playered :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Carlo Ancelotti

#7 Hozzászólás Szerző: Bubi »

andyslacker írta:
flatley09 írta:
Lehet, hogy nem jól emlékszem, de Drogbát már kóstólgattuk Ranieri alatt is, nem? Amúgy meg Ricky volt az egyetlen stabilan jól szereplő a többi felsoroltból, Ferreira csődtömeg volt mindig is, Glen Johnson-t kellett volna megtartani inkább. Robben önző volt nagyon és az élete árán se rúgott volna bele a labdába jobb lábbal, ami azért eléggé szégyenteljes. Kezman meg mintha nem is játszott volna nálunk....szóval azért JM "saját" szerzeményei sem nevezhetőek sikersztorinak...
Azt, hogy Drogbát mikor néztük ki, azt nem tudom, de JM alatt jött...Ferreira azért abban az időben igen jó volt, amit meg Robben-ről írtál nevetséges :D És ezt ne vedd rossz néven :D

Robben helyett mindig is Duff-ot, vagy Joe Cole-t favorizáltam a bal szélen, hozzájuk képest Robben negyedakkora csapatjátékos csak, azt hogy rohadt önző volt, Te sem vitathatod. A másik meg hogy 10-ből 9szer kifelé tolta meg a labdát, ha a saját oldalán próbált meg elmenni az embere mellett... Komolyan mondom, tök kiszámítható és egydimenziós volt a játéka, amit a tagadhatatlan gyorsasága csak ritkán tudott ellensúlyozni... A sérülékenysége csak azután vált terhessé, hogy a blackburn-i mészáros eltörte a bokáját.[/quote]

Ez de kemeny:D Kiszamithato es egydimenzios... Pont leirtad azt a ket jelzot, amit az egesz karrierje mereven cafol. Kiszamothato? Biztos hogy ezt nem irtad komolyan... Pont hogy o az, akinek 10bol 8 csele bejon. Abszolut nem tudjak olvasni, egyszeru, gyors cselei vannak, amivel egesz vedelmekbol csinal cirkuszi bohocot. Kiszamithato... Hat ez oszinten szivenutott.



Jelenleg 1 csapat van akinek manapsag jol megy egy onzo, huzoember nelkul, az pedig a manu. Realnak, Barcanak, mindkettonek van egy onzo huzoembere, es nyerik is a meccseket tomegszamra, akarcsak mi Robben idejen. Imadtam Duffot, de 3 Duff es 4 Joe Cole se tesz ki 1 Robbent.

http://www.youtube.com/watch?v=CugvRHDqzWg" onclick="window.open(this.href);return false;
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bubi 2011. június 5., vasárnap 23:02-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Carlo Ancelotti

#8 Hozzászólás Szerző: frentzen »

gerawba írta:Carletto egyre közelebb ahhoz a Daily Mail szerint (...), hogy az Aston Villa managere legyen: http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... Villa.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Úgy tudom 1 évig nem lehet edző Angliában
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Carlo Ancelotti

#9 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Carletto egyre közelebb ahhoz a Daily Mail szerint (...), hogy az Aston Villa managere legyen: http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... Villa.html" onclick="window.open(this.href);return false;
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Carlo Ancelotti

#10 Hozzászólás Szerző: gerawba »

andyslacker írta:és abból a 10 gólból mennyit is rúgott büntetőből?
4-et.
Szóval a maradék 6 pont egyenlő azzal, amit JC a 2008-as szezon óta (beleértve az idei 'Poolban töltött szezonját is) vert.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Carlo Ancelotti

#11 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Joey-nak amúgy mi is posztja? :D . Hova lehetne berakni nálunk? Szélre hál istennek már elfelejtettük a végén, mert lassú mint a tetű. Középről osztogathatna, de távoli lövése egyáltalán nincs és ott se tudott érvényesülni. A liverpool-ba se találták meg a helyét, máshol se fogják, ő már a múlt...

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

Re: Carlo Ancelotti

#12 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

gerawba írta:
De ember, Lampard ennek ellenére lőtt idén is 10 gólt vert, ezenkívül játszott annyit játszott, mint Cole az utolsó két évében... Ja igen, és ő nem is ment kuncsorogni magasabb fizuért, megtetézve azzal, hogy ha nem kapja meg akkor lelép...

Igen, a közelmúltbeli számít, de az, hogy Cole jó volt a 2005/06-os szezonban, az barmira nem közelmúlt (főleg ha után 3 szezonban egy nulla)
és abból a 10 gólból mennyit is rúgott büntetőből?
Joey és Mourinho között lehetett valami nézeteltérés, Lampard önéletrajzi könyvében utal erre, de nem megy bele különösebben a részletezésbe. És ha manager és játékos között konfliktus van, akkor a pre-season térdsérülés, ami tönkretette azt a szezont, több, mint elég mentség volt ahhoz hogy Mourinho szarjon a fejére.
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Carlo Ancelotti

#13 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

Zsoca írta:Joe Cole a kedvencem volt, de be kell látni, jó döntés volt elengedni. Szegénynek csak múltja van... :(
Jah, tehetséges játékos volt de már jövője nincs ! :( :?
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Carlo Ancelotti

#14 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Joe Cole a kedvencem volt, de be kell látni, jó döntés volt elengedni. Szegénynek csak múltja van... :(

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Carlo Ancelotti

#15 Hozzászólás Szerző: gerawba »

andyslacker írta:
gerawba írta:
andyslacker írta:a 100 indokolt lett volna a múltban mutatott odaadó játéka alapján, főleg ha hozzávesszük , hogy még rendesen volt/lett volna még benne jópár erős szezon. SzVSz.
:D :D :D
Jézus úristen.

Ilyen jogcímen se hallottam még fizuemelést, hogy ,,múltban mutatott odaadó játék''. Ki a frászt érdekel fizetés kapcsán, hogy mit csinált négy-öt éve?

Az előző 4 szezonban volt 1, amikor jó volt, egyébként iszonyat halovány (meccset alig játszott végig, fél évekig sérült volt), és errefel még fizetésemelést is kér? Tökéletes döntés született vele kapcsolatban.
Akkor most a te logikád szerint Lampard fizetését is csökkentsük, mert a "múltban mutatott odaadó játék" ellenére gyengébbre sikerül az elmúlt szezonja??????? Igen, a közelmúltbéli teljesítmény nem kis szerepet játszik egy munkavállaló bérének újragondolásakor, legyen az futballklub, vagy más bármelyik másik szektor. Ezt majd te is megtapasztalod, ha az iskolai tanulmányaid elvégzése után elkezdesz dolgozni. :P
De ember, Lampard ennek ellenére lőtt idén is 10 gólt vert, ezenkívül játszott annyit játszott, mint Cole az utolsó két évében... Ja igen, és ő nem is ment kuncsorogni magasabb fizuért, megtetézve azzal, hogy ha nem kapja meg akkor lelép...

Igen, a közelmúltbeli számít, de az, hogy Cole jó volt a 2005/06-os szezonban, az barmira nem közelmúlt (főleg ha után 3 szezonban egy nulla)
HAZARD = Messi+Ronaldo

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

Re: Carlo Ancelotti

#16 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

gerawba írta:
andyslacker írta:a 100 indokolt lett volna a múltban mutatott odaadó játéka alapján, főleg ha hozzávesszük , hogy még rendesen volt/lett volna még benne jópár erős szezon. SzVSz.
:D :D :D
Jézus úristen.

Ilyen jogcímen se hallottam még fizuemelést, hogy ,,múltban mutatott odaadó játék''. Ki a frászt érdekel fizetés kapcsán, hogy mit csinált négy-öt éve?

Az előző 4 szezonban volt 1, amikor jó volt, egyébként iszonyat halovány (meccset alig játszott végig, fél évekig sérült volt), és errefel még fizetésemelést is kér? Tökéletes döntés született vele kapcsolatban.
Akkor most a te logikád szerint Lampard fizetését is csökkentsük, mert a "múltban mutatott odaadó játék" ellenére gyengébbre sikerül az elmúlt szezonja??????? Igen, a közelmúltbéli teljesítmény nem kis szerepet játszik egy munkavállaló bérének újragondolásakor, legyen az futballklub, vagy más bármelyik másik szektor. Ezt majd te is megtapasztalod, ha az iskolai tanulmányaid elvégzése után elkezdesz dolgozni. :P
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Carlo Ancelotti

#17 Hozzászólás Szerző: chiedis »

emsanya írta:
Chris22 írta:
emsanya írta:Joey elengedése talán az egyik legjobb üzletünk volt, a sok rossz között. Az a liverpool-ban sem mutat semmit, állandóan sérült volt és nincs semmi lövőereje...
Ja, kaptunk helyette egy Benayoun-t 10 milláért aki csak fél évig volt sérült, és nem sok mindent csinált.
De az tény, hogy Joe Cole-t el kellett küldeni már a fenébe.
Benayoun-ban még mindig töp potenciál van sztem, mint Joey-ban volt. Meg sztem nem volt ő 10 milla, csak olyan 5 körül...
Benayoun nagy vétel volt, amikor játszott, leradírozta Lampard fényét.
Arról már hadd ne ő és mi tehessünk, hogy lesérült.
JCole-nak szerintem alkoholproblémái vannak, nézzetek rá - falfehér az arca. Ha nem lenne elég vörös/fehérvérsejtje már megoldották volna. Egy kiégett ember. Az elmúlt évek egyik mélypontja a világ él-futballból, talán csak Seva előzi be őt.
Nyugodj bekeben Mister !

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Carlo Ancelotti

#18 Hozzászólás Szerző: Ramox »

Ancelotti has been linked with the coaching position of newly promoted Queens Park Rangers while he has also been a reported target of Serie A club Roma. When asked about Roma, the former AC Milan boss told Italy's Sky Sports 24: "I have not had contact with the club, I still have to resolve my contract with Chelsea.

"My intention is to remain in England. I have spent two beautiful years here, I have felt really well and I want to remain here. I am in no hurry to find an immediate solution.

"Since 1995 up to now, I've only had a minor break, because I've always coached, and hence, this would be an opportunity to update myself, see new things, and face new challenges with a different experience. For example, I will soon go to St Petersburg to see (compatriot and Zenit coach Luciano) Spalletti."

Remélem végül nem marad Angliában.... Menjen csak a Romahoz, bár kétlem mert nagyon megszerette Angliát és ezt baromi sokszor hangoztatta. :\ Borzasztó kikapni egy edzőtől, akit előző évben kirúgtunk, úgyhogy ezt megkockáztatni sem kéne -.-

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Carlo Ancelotti

#19 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chris22 írta:
emsanya írta:Joey elengedése talán az egyik legjobb üzletünk volt, a sok rossz között. Az a liverpool-ban sem mutat semmit, állandóan sérült volt és nincs semmi lövőereje...
Ja, kaptunk helyette egy Benayoun-t 10 milláért aki csak fél évig volt sérült, és nem sok mindent csinált.
De az tény, hogy Joe Cole-t el kellett küldeni már a fenébe.
Benayoun-ban még mindig töp potenciál van sztem, mint Joey-ban volt. Meg sztem nem volt ő 10 milla, csak olyan 5 körül...

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Carlo Ancelotti

#20 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

emsanya írta:Joey elengedése talán az egyik legjobb üzletünk volt, a sok rossz között. Az a liverpool-ban sem mutat semmit, állandóan sérült volt és nincs semmi lövőereje...
Ja, kaptunk helyette egy Benayoun-t 10 milláért aki csak fél évig volt sérült, és nem sok mindent csinált.
De az tény, hogy Joe Cole-t el kellett küldeni már a fenébe.

Lezárt