Kvízjáték 2011

Ötletek, panaszok, vélemények a honlappal és a fórummal kapcsolatban.
Üzenet
Szerző
Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Kvízjáték 2011

#1 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Ennek a kvíznek elérhetőek valahol a kérdései/válaszai? Elég sok hasznos info volt benne. :)

Illetve, a jövőben nem várható valami hasonló játék? Jó időtöltés volt, és manapság nem árt egy kis ösztönzés az embereknek a google használatára. :)
Chelsea FC - Making history, not living off it.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kvízjáték 2011

#2 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Wisey írta: Én valami olyan cikket olvastam róla, hogy régen Celtic drukker volt, de aztán átállt Rangers drukkernek később.
Ez persze nem zárja ki azt, hogy járt a Stamford Bridgre-re is, ahogy mondod.
(Egyébként úgy rémlik, ez a kérdés nem módosítana semmit a játék végeredményén, a többség Daltrey-t választotta.)
Még az is elég durva, hogy átállt. Ez most olyan, mintha egy Barca fan menne át Real fanba.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Kvízjáték 2011

#3 Hozzászólás Szerző: Wisey »

gerawba írta:
Sean Connery több forrás szerint is Celtic/Rangers drukker, de ugyanakkor megfordult a Stamford Bridge-en is.
Ezzel kapcsolatban lenne kérdésem: hogy lehet valaki Celtic/Rangers drukker?????
Esetleg itthonról nem Újpest/Fradi fan? Vagy Argentínából Boca/River szurker?

Nekem ez elég hihetetlenül hangzik, hogy egyik forrás Rangerst, másik Celticet ír...
(amúgy vele kapcsolatban találtam egy cikket még múlt héten, amiben egy szemtanú azt írja, hogy mellete ült az egyik barátjával Sean Connery egy CFC meccsen - ha megtalálom majd belinkelem, de az biztos, hogy több köze volt a Chelsehez, mint egy vérbeli Arsenal drukkernek)
Arról nem beszélve, hogy attól, hogy Celtic/Rangers (...) fan, attól még más csapatnak is drukkolhat. Elég erre a fórumra nézni, mindenki Chelsea szurkoló, ettől függetlenül én pl. elég sokszor megyek a Szusza Ferenc Stadionba, vagy mondjuk te/kdako az Üllői útra...
Én valami olyan cikket olvastam róla, hogy régen Celtic drukker volt, de aztán átállt Rangers drukkernek később.
Ez persze nem zárja ki azt, hogy járt a Stamford Bridgre-re is, ahogy mondod.
(Egyébként úgy rémlik, ez a kérdés nem módosítana semmit a játék végeredményén, a többség Daltrey-t választotta.)

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Kvízjáték 2011

#4 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Sean Connery több forrás szerint is Celtic/Rangers drukker, de ugyanakkor megfordult a Stamford Bridge-en is.
Ezzel kapcsolatban lenne kérdésem: hogy lehet valaki Celtic/Rangers drukker?????
Esetleg itthonról nem Újpest/Fradi fan? Vagy Argentínából Boca/River szurker?

Nekem ez elég hihetetlenül hangzik, hogy egyik forrás Rangerst, másik Celticet ír...
(amúgy vele kapcsolatban találtam egy cikket még múlt héten, amiben egy szemtanú azt írja, hogy mellete ült az egyik barátjával Sean Connery egy CFC meccsen - ha megtalálom majd belinkelem, de az biztos, hogy több köze volt a Chelsehez, mint egy vérbeli Arsenal drukkernek)
Arról nem beszélve, hogy attól, hogy Celtic/Rangers (...) fan, attól még más csapatnak is drukkolhat. Elég erre a fórumra nézni, mindenki Chelsea szurkoló, ettől függetlenül én pl. elég sokszor megyek a Szusza Ferenc Stadionba, vagy mondjuk te/kdako az Üllői útra...
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Kvízjáték 2011

#5 Hozzászólás Szerző: Wisey »

bb888 írta:
rafanadal írta:Gratulálok a győzteseknek, élveztem a játékot, bár ez az utolsó forduló kicsit elrontotta az összképet. A verekedőshöz azért örülnék egy magyarázatnak, mert én úgy tudom, hogy Terry, Morris és Guddy együtt voltak bennek abban a bizonyos bunyóban. Wise pedig nem ütötte meg azt, aki megdobta a kocsiját, hanem csak elkapta és azért volt a rendőrségen.
abból a társaságból csak Terryt állították elő...
Morrisnak egy hónapra rá volt egy verekedése.
Jody Morris azt hiszem több verekedésbe is belekeveredett, de talán Terry is. Wise-nak még 95 környékén volt egy komolyabb afférja egy taxisöfőrrel.
Jön majd a kiértékelés, de ma nem volt rá időm, elnézést :(

Avatar
bb888
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2009. március 13., péntek 10:32
Kedvenc játékos: Terry
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kvízjáték 2011

#6 Hozzászólás Szerző: bb888 »

rafanadal írta:Gratulálok a győzteseknek, élveztem a játékot, bár ez az utolsó forduló kicsit elrontotta az összképet. A verekedőshöz azért örülnék egy magyarázatnak, mert én úgy tudom, hogy Terry, Morris és Guddy együtt voltak bennek abban a bizonyos bunyóban. Wise pedig nem ütötte meg azt, aki megdobta a kocsiját, hanem csak elkapta és azért volt a rendőrségen.
abból a társaságból csak Terryt állították elő...
Morrisnak egy hónapra rá volt egy verekedése.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kvízjáték 2011

#7 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

gerawba írta:
rafanadal írta:Gratulálok a nyerteseknek, élveztem a játékot, bár ez az utolsó forduló kicsit elrontotta az összképet. A verekedőshöz azért örülnék egy magyarázatnak, mert én úgy tudom, hogy Terry, Morris és Guddy együtt voltak bennek abban a bizonyos bunyóban. Wise pedig nem ütötte meg azt, aki megdobta a kocsiját, hanem csak elkapta és azért volt a rendőrségen.
Az izlandit csak piás vezetés miatt vitték be, Wise pedig ,,külön'' verekedett - asszem egy taxisofőrre támadt.
Érdekes, na mindegy, a lényegen már úgysem változtat.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Kvízjáték 2011

#8 Hozzászólás Szerző: gerawba »

rafanadal írta:Gratulálok a nyerteseknek, élveztem a játékot, bár ez az utolsó forduló kicsit elrontotta az összképet. A verekedőshöz azért örülnék egy magyarázatnak, mert én úgy tudom, hogy Terry, Morris és Guddy együtt voltak bennek abban a bizonyos bunyóban. Wise pedig nem ütötte meg azt, aki megdobta a kocsiját, hanem csak elkapta és azért volt a rendőrségen.
Az izlandit csak piás vezetés miatt vitték be, Wise pedig ,,külön'' verekedett - asszem egy taxisofőrre támadt.
HAZARD = Messi+Ronaldo

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kvízjáték 2011

#9 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Gratulálok a győzteseknek, élveztem a játékot, bár ez az utolsó forduló kicsit elrontotta az összképet. A verekedőshöz azért örülnék egy magyarázatnak, mert én úgy tudom, hogy Terry, Morris és Guddy együtt voltak bennek abban a bizonyos bunyóban. Wise pedig nem ütötte meg azt, aki megdobta a kocsiját, hanem csak elkapta és azért volt a rendőrségen.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Kvízjáték 2011

#10 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Csak gyorsan, bár már mindenki leírta a buktatókat:
- Forrest nálunk játszott tavasszal, és játszott a kanadai csapatban
- Leboeuf valóban válasz volt a kérdésre
- Babayaro egyetlen percet sem játszott a 96-97-es szezonban, ugyanis 97 nyarán került a csapathoz. 97 tavaszán előszerződésről lehetett csak szó (illetve, ahogy valaki más is írta, akkor írták alá a papírokat).
- Phelan (Írország) 97 tavaszán játszott válogatott meccset, de ő a télen eligazolt tőlünk

A "celebes" kérdés tudom hogy szivatós, remélem nem emiatt maradt le valaki a dobogóról.
Lehet hogy Sean Connery inkább skót csapat szurkolója, de Daltrey volt az, aki Arsene Wenger mellett pózolt, és bevallottan Arsenal drukker. Ha valaki tud egyértelmű bizonyítékot arra, hogy pl. Cleese vagy Connery más csapat szurkolója, akkor hajlandó vagyok törölni ezt a kérdést. Bár igazából a kérdés arra vonatkozott, hogy kik jártak ki, és ebbe olyan "divatdrukkerek" is beletartoztak, akik esetleg később más csapatnál kötöttek ki...

Avatar
Victorio
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2009. január 4., vasárnap 16:57
Kedvenc játékos: Branislav Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Arjen Robben
Tartózkodási hely: Vác

Re: Kvízjáték 2011

#11 Hozzászólás Szerző: Victorio »

Köszi mindenkinek a játékot! :) A dühítő az, hogy Roger Dalteryt jelöltem elsőnek, de mivel Sean Conneryről meg mindenhol azt írták, hogy Celtic és Rangers fan, végül őt jelöltem :/ A kockás mezről nem is beszélve, amit sejteni lehetett, hogy volt egy ilyen eset, mégse azt jelöltem :P

Mindenesetre jól megizzasztott mindenkit az utolsó forduló úgy érzem :D :D

Avatar
Frankie
Tippverseny győztese 2008/09
Tippverseny győztese 2008/09
Hozzászólások: 516
Csatlakozott: 2008. május 8., csütörtök 23:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: nincs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kvízjáték 2011

#12 Hozzászólás Szerző: Frankie »

bb888 írta:
Frankie írta:Pont a 2 pontosokat hibáztam el :evil: , amugy kitől kaptuk kölcsön a mezt és mikor?
http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 13,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

a második kép felett
THX
Super Frankie * Chelsea FC * Hungary * England

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Kvízjáték 2011

#13 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

gerawba írta:LeBoeuf játszott válogatott meccset.
http://www.fff.fr/servfff/historique/hi ... UF%20Frank" onclick="window.open(this.href);return false;

Azt, hogy Babayaro áprilisban jött, azt nem tudom (az, hogy a wiki-n az van - ráadásul oda van írva, hogy nincs hozzá forrás - attól még nem biztos, meg az max. annyi, hogy akkor ütötték nyélbe az üzletet, lehet, hogy később jött hivatalosan)
Jó, Leboeuf játszott.
Babayaro:
ESPN is áprilist ír: http://soccernet.espn.go.com/player/_/i ... ro?cc=5739" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
bb888
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2009. március 13., péntek 10:32
Kedvenc játékos: Terry
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kvízjáték 2011

#14 Hozzászólás Szerző: bb888 »

Frankie írta:Pont a 2 pontosokat hibáztam el :evil: , amugy kitől kaptuk kölcsön a mezt és mikor?
http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 13,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

a második kép felett

Avatar
bb888
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2009. március 13., péntek 10:32
Kedvenc játékos: Terry
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kvízjáték 2011

#15 Hozzászólás Szerző: bb888 »

Babayaro hivatalosan 20/06/1997 -kor csatlakozott a csapathoz...

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Kvízjáték 2011

#16 Hozzászólás Szerző: gerawba »

kiskacsa08 írta:
gerawba írta:Babayaro még itt sem volt áprilisig.
Babayaro áprilisban jött, és még akkor áprilisban volt 2 válogatott meccse (asszem 3-án, meg 24-én, de nem biztos). És valaki itt írta lejjebb (vagy kdako, vagy Wisey), hogy májusig tartó időszakot nézzünk. Leboeuf meg a '96-os EB-n, meg a selejtezőkön nem is játszott.
LeBoeuf játszott válogatott meccset.
http://www.fff.fr/servfff/historique/hi ... UF%20Frank" onclick="window.open(this.href);return false;

31 août 1996 - FRANCE 2-0 MEXIQUE
Amical 46'

Augusztus 31., vagyis az már réges régen 1996/97-es szezon közben van.


Azt, hogy Babayaro áprilisban jött, azt nem tudom (az, hogy a wiki-n az van - ráadásul oda van írva, hogy nincs hozzá forrás - attól még nem biztos, meg az max. annyi, hogy akkor ütötték nyélbe az üzletet, lehet, hogy később jött hivatalosan)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Kvízjáték 2011

#17 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

gerawba írta:Babayaro még itt sem volt áprilisig.
Babayaro áprilisban jött, és még akkor áprilisban volt 2 válogatott meccse (asszem 3-án, meg 24-én, de nem biztos). És valaki itt írta lejjebb (vagy kdako, vagy Wisey), hogy májusig tartó időszakot nézzünk. Leboeuf meg a '96-os EB-n, meg a selejtezőkön nem is játszott.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Frankie
Tippverseny győztese 2008/09
Tippverseny győztese 2008/09
Hozzászólások: 516
Csatlakozott: 2008. május 8., csütörtök 23:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: nincs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kvízjáték 2011

#18 Hozzászólás Szerző: Frankie »

Pont a 2 pontosokat hibáztam el :evil: , amugy kitől kaptuk kölcsön a mezt és mikor?
Super Frankie * Chelsea FC * Hungary * England

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Kvízjáték 2011

#19 Hozzászólás Szerző: Ramox »

gerawba írta:
kiskacsa08 írta:
bb888 írta:Köszönöm mindenkinek a játékot, nagyon hiányozni fog a keresgélés...:)
Egyébként mindenkinek aki nyolcat talált egy tipp ne bízzatok a wiki-ben, és mondok egy nevet is: Craig Forrest aki nem szerepelt a wiki listáján, pedig 1997.03.26-án kölcsönbe érkezett hozzánk és 1997.04.06-án játszott a Kanadai válogtottban.
Én is nem rég találtam meg a választ...
Akkor Forrest hibádzott. Pedig megtaláltam őt is, de megnéztem a FIFA honlapján (http://www.fifa.com/worldfootball/stati ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;), és akkor nem volt tétmeccse, és gondoltam, nem nyomorítanak be még egy meccset a két selejtező közé. Tévedtem.
Amúgy Forresten kívül másnak is ez a nyolc jött ki?:
Petrescu, Spencer, Hughes, Burley, Di Matteo, Zola, Grodas, Babayaro
Forrest, Grodas, Leboeuf, Petrescu, Burley, Di Matteo, Zola, Spencer, Mark Hughes

Babayaro nem játszott abban a szezonban. (nem volt nálunk még)
De április 27-én játszott Burkina Faso ellen csereként beállva.

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Kvízjáték 2011

#20 Hozzászólás Szerző: gerawba »

kiskacsa08 írta:
bb888 írta:Köszönöm mindenkinek a játékot, nagyon hiányozni fog a keresgélés...:)
Egyébként mindenkinek aki nyolcat talált egy tipp ne bízzatok a wiki-ben, és mondok egy nevet is: Craig Forrest aki nem szerepelt a wiki listáján, pedig 1997.03.26-án kölcsönbe érkezett hozzánk és 1997.04.06-án játszott a Kanadai válogtottban.
Én is nem rég találtam meg a választ...
Akkor Forrest hibádzott. Pedig megtaláltam őt is, de megnéztem a FIFA honlapján (http://www.fifa.com/worldfootball/stati ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;), és akkor nem volt tétmeccse, és gondoltam, nem nyomorítanak be még egy meccset a két selejtező közé. Tévedtem.
Amúgy Forresten kívül másnak is ez a nyolc jött ki?:
Petrescu, Spencer, Hughes, Burley, Di Matteo, Zola, Grodas, Babayaro
Forrest, Grodas, Leboeuf, Petrescu, Burley, Di Matteo, Zola, Spencer, Mark Hughes

Babayaro nem játszott abban a szezonban. (nem volt nálunk még)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Válasz küldése