Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#30601 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

mourinho írta:en is bizom ashley -ben szerintem semmivel sem roszabb mint sheva eddig... :/
Talán. De Cole helyére van egy Bridge-ünk!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#30602 Hozzászólás Szerző: mourinho »

en is bizom ashley -ben szerintem semmivel sem roszabb mint sheva eddig... :/

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#30603 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

Mindig olyan pesszimistak es negativak vagytok.

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#30604 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

ZenZo írta:Cole játéka nem ér semmit, mégis őt játszatja Mourinho. Mondhat akárki akármit, Sheva és Ballack nem azon a poszton játszanak, mint előző csapatukban, ráadásnak más bajnokságban játszottak sokáig. De Cole a Premiershipben játszott, ráadásnak ugyanazon a poszton játszik mint a gúnároknál meg a válogatottban. Neki már illett volna valamit virítani, de semmi. És nem érdekel senki karrierje meg minden egyéb, Bridge szemmel láthatóan jobb, és ott ül a padon. Vissza a kezdőbe! Aki ezzel nem ért egyet, nem néz meccset.
Szemezgessünk Cashley meccsen nyújtott dolgaiból:
"Colenak kellene ott lenni..."
"Cole bead, hosszú, hát átrúgta a pályát keresztben!"
"Cole passzol ... pontatlan."
"Cole adja el a labdát."
"Colet szerelik"
"Cole nagy területet hagy neki"
"Cole mellett megy el"
....
Az egyetlen pozitívum:
"Húúú, de gyors!"

Az ilyen menjen rövidtávfutónak! A társakkal meg lehet tanulni játszani edzésen is, sőt!
Én nagyon bizakodó voltam, amikor átjött hozzánk, de sajnos igazat kell adnom. Ezek az idézetek asszem a 0-0ás macedón meccsen hangzottak el, de igazából nincs jelentősége, mert nálunk is halovány sajnos.
Birth, CHELSEA, Death

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30605 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

ToreAndre írta:Ti tudtatok erről az oldalról????

http://www.carlocudicini.co.uk

Baromi jó, nézzétek végig! A képeket főleg!! Eszméletlen jó, a Zola-s, Melchiot-os paintball-os kép...:D
Én ismertem, de nem nagyon van/volt frissítve....

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#30606 Hozzászólás Szerző: Norbert »

ToreAndre írta:Ti tudtatok erről az oldalról????

http://www.carlocudicini.co.uk

Baromi jó, nézzétek végig! A képeket főleg!! Eszméletlen jó, a Zola-s, Melchiot-os paintball-os kép...:D
Gyönyörű rotija van! Ludvig! :D
Nagyon szeretem ezt a fajtát! :D
Bocsesz az off-ért!
IN CHELSEA WE TRUST!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#30607 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Essien gólt szerzett a dél-korea elleni meccsen....tényleg jó formában van...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#30608 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ti tudtatok erről az oldalról????

http://www.carlocudicini.co.uk

Baromi jó, nézzétek végig! A képeket főleg!! Eszméletlen jó, a Zola-s, Melchiot-os paintball-os kép...:D
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30609 Hozzászólás Szerző: undertow »

nagyobb osszegben mernek fogadni arra, hogy mar ott 1-2 orvos a chelseatol is ;)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#30610 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Hivatalos sajtótájékoztatón (fifa.com) Oleg Blohin, az ukrán labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya aggodalmát fejezte ki, mivel csapata és a Chelsea sztárját, Andrij Shevchenko-t ágynak döntötte a magas láz. Azt, hogy konkrétan mi a betegség, nem közölték (valamiféle vírusfertőzést kapott el). A szövetségi kapitány biztosította a riportereket, hogy a válogatott orvosai nagyon odafigyelnek a Chelsea csatárára, de a gyógyszerekkel óvatosan kell bánniuk, nehogy olyan anyag jusson Seva szervezetébe, amely rajta van a doppinglistán. Ha két napig nem javul az állapota, biztosan nem lép pályára Olaszország ellen. Remélem mielőbb felépül. Egy magas lázzal járó betegség baromira visszavetheti a fizikai állapotát.
Jobbulást!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#30611 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Cole játéka nem ér semmit, mégis őt játszatja Mourinho. Mondhat akárki akármit, Sheva és Ballack nem azon a poszton játszanak, mint előző csapatukban, ráadásnak más bajnokságban játszottak sokáig. De Cole a Premiershipben játszott, ráadásnak ugyanazon a poszton játszik mint a gúnároknál meg a válogatottban. Neki már illett volna valamit virítani, de semmi. És nem érdekel senki karrierje meg minden egyéb, Bridge szemmel láthatóan jobb, és ott ül a padon. Vissza a kezdőbe! Aki ezzel nem ért egyet, nem néz meccset.
Szemezgessünk Cashley meccsen nyújtott dolgaiból:
"Colenak kellene ott lenni..."
"Cole bead, hosszú, hát átrúgta a pályát keresztben!"
"Cole passzol ... pontatlan."
"Cole adja el a labdát."
"Colet szerelik"
"Cole nagy területet hagy neki"
"Cole mellett megy el"
....
Az egyetlen pozitívum:
"Húúú, de gyors!"

Az ilyen menjen rövidtávfutónak! A társakkal meg lehet tanulni játszani edzésen is, sőt!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#30612 Hozzászólás Szerző: Oziris »

kdako írta:
undertow írta:igen, domenech olyan szepen kerte, hogy maka nem tudott ellenallni... ;)
azt mondta ha ennyire akarjak, akkor jatszik amig szukseg van ra.
Pedig nem rossz a francia utánpótlásnevelés, de szerintem még a 2014-es vb-n is játszani fog Make! :lol:
Mondjuk megértem Domenechet, Make nálam is alap lenne még egy jó darabig!De ez a zsarolása má durva!Na mind1!"A cél szentesiti az eszközt"
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#30613 Hozzászólás Szerző: Oziris »

mourinho írta:
ToreAndre írta:
bilhacica írta:. Eddig A. Cole a legjobb igazolásunk ez egyértelmü! (természetesen csak erre a nyárra vonatkozoan)
Ha ha ha!! Ezt te se gondolod komolyan. 0, amit eddig produkált, pedig már több lehetőséget kapot, mint Bridgey....
Ha van egy kis esze legalább McLaren-nek, őt játszatja....
Mellesleg A.Cole is már 26 éves. Csak 4 évvel fiatalabb Sevánál és Mikey-nál...

A világ minden éppeszű Chelsea rajongója Bridgey-t látja jobbnak és őt játszatná...
igen , egylőre igen. viszont én hosszútávon cole-ban bízom, de ez most mit sem javít a helyzetén főleg, hogy bridgey félelmetes formában van
Énis ezt vallom!Ha a két játékos karrierjét illetve teljesitményét nézzük Cole simán veri Bridget!Ez nem kérdés!De nálunk még tényleg nem játszik jól!Jó az igy az egyik a kupákba játszon a másik a bajnokságban!Cole-nak még idő kell!Essient is tavaly bírálták,idén egyértelműen az egyik legjobb!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#30614 Hozzászólás Szerző: mourinho »

ToreAndre írta:
bilhacica írta:. Eddig A. Cole a legjobb igazolásunk ez egyértelmü! (természetesen csak erre a nyárra vonatkozoan)
Ha ha ha!! Ezt te se gondolod komolyan. 0, amit eddig produkált, pedig már több lehetőséget kapot, mint Bridgey....
Ha van egy kis esze legalább McLaren-nek, őt játszatja....
Mellesleg A.Cole is már 26 éves. Csak 4 évvel fiatalabb Sevánál és Mikey-nál...

A világ minden éppeszű Chelsea rajongója Bridgey-t látja jobbnak és őt játszatná...
igen , egylőre igen. viszont én hosszútávon cole-ban bízom, de ez most mit sem javít a helyzetén főleg, hogy bridgey félelmetes formában van

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#30615 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

bilhacica írta:. Eddig A. Cole a legjobb igazolásunk ez egyértelmü! (természetesen csak erre a nyárra vonatkozoan)
Ha ha ha!! Ezt te se gondolod komolyan. 0, amit eddig produkált, pedig már több lehetőséget kapot, mint Bridgey....
Ha van egy kis esze legalább McLaren-nek, őt játszatja....
Mellesleg A.Cole is már 26 éves. Csak 4 évvel fiatalabb Sevánál és Mikey-nál...

A világ minden éppeszű Chelsea rajongója Bridgey-t látja jobbnak és őt játszatná...
Only one Di Matteo!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#30616 Hozzászólás Szerző: Bubi »

bilhacica írta:TEGNAP MEGINT ÉSZREVETTEM EGY SZÁMOMRA FELHÁBORÍTÓ DOLGOT!!!!!! AMIKOR BEÁLLT KALOU HUHHOGTAK MEG FÜTYÜLTEK!!!!!! egyszerüen nem értem... kb olyan érthetetlen mint a gollövölista szavazás állása... nevetséges hogy seva vezet...
vegyétek már észre ballack és seva öreg! ashleyt mindenki basztatka hogy kiszoritja Bridget, pedig jobb és kész! del horno is megkapta a biztatást pedig ő is egy nag szar volt ráadásul semmi multja nem volt. Eddig A. Cole a legjobb igazolásunk ez egyértelmü! (természetesen csak erre a nyárra vonatkozoan)
En shevat tartom a legjobb igazolasnaak, sokat hozzatesz a jatekhoz.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#30617 Hozzászólás Szerző: Megyó »

TEGNAP MEGINT ÉSZREVETTEM EGY SZÁMOMRA FELHÁBORÍTÓ DOLGOT!!!!!! AMIKOR BEÁLLT KALOU HUHHOGTAK MEG FÜTYÜLTEK!!!!!! egyszerüen nem értem... kb olyan érthetetlen mint a gollövölista szavazás állása... nevetséges hogy seva vezet...
vegyétek már észre ballack és seva öreg! ashleyt mindenki basztatka hogy kiszoritja Bridget, pedig jobb és kész! del horno is megkapta a biztatást pedig ő is egy nag szar volt ráadásul semmi multja nem volt. Eddig A. Cole a legjobb igazolásunk ez egyértelmü! (természetesen csak erre a nyárra vonatkozoan)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#30618 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

A cfcnet.co.uk legutóbbi szavazásán a szófiai meccs legjobbját illetően:

Drogba (80.41%) - 3pts
Cech (8.25%) - 2pts
Bridge (5.15%) - 1pt

Az összesített állás:

1.Drogba 15 pont
2.Essien 13
3. Bridge, Cech 8
4. Lampard 4
....

Hol is van Ashley??? Ja, még pontot sem szerzett???
Only one Di Matteo!

Zozinho
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2006. augusztus 27., vasárnap 18:56
Tartózkodási hely: Bp.

#30619 Hozzászólás Szerző: Zozinho »

LooseR írta:sztem sevaval drogba nyererte a legnagyobbat.... mert igy a vedok inkabb sevara figyelnek es igy drogbanak tobb helye van cselezni es golt loni 8) 8) 8)
Van benne igazság. De Drogba is nagy formában van emellett, az örök igazság, hogy a csatároknak jobban megy ha van mellettük egy másik ék. Tavaly Drogba egyedül sokszor felörlődött. Azért jó lenne ha ma Seva is beköszönne végre. Jót tenne neki és a csapatnak is.

LooseR
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2006. július 31., hétfő 13:33

#30620 Hozzászólás Szerző: LooseR »

sztem sevaval drogba nyererte a legnagyobbat.... mert igy a vedok inkabb sevara figyelnek es igy drogbanak tobb helye van cselezni es golt loni 8) 8) 8)

Válasz küldése