Edzőkérdés

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
zoli0415
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Edzőkérdés

#4121 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Patrik17 írta:Pellegrini most a Malaga edzője. És egy City szerű tulaj szerű tulaj megvette a Malagat. De nem csodálkoznék ha Abra hívására elhagyná a Malagát.

Madrinál házon belüli hivatalos értekezlet lesz fél nyolckor. És állítólag Valdano az értekezlet előtt benyújtotta felmondását Pereznek. Így akivel Mou összeveszett lelép. Még kevesebb esélyt látok arra hogy Mourinho elhagyja a Madridot(eddig is a 0felé úszkált a százalék..hát még így..)
Szerinted milyen edző Pellegrini??( mert egy pár Real mecset láttam amint ő volt az edző,de amúgy nem nagyon ismerem.)

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Edzőkérdés

#4122 Hozzászólás Szerző: Bon »

Pellegrini nem olyan rossz mint elsőre hangzik :D

Avatar
Patrik17
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2009. december 31., csütörtök 14:25

Re: Edzőkérdés

#4123 Hozzászólás Szerző: Patrik17 »

Pellegrini most a Malaga edzője. És egy City szerű tulaj szerű tulaj megvette a Malagat. De nem csodálkoznék ha Abra hívására elhagyná a Malagát.

Madrinál házon belüli hivatalos értekezlet lesz fél nyolckor. És állítólag Valdano az értekezlet előtt benyújtotta felmondását Pereznek. Így akivel Mou összeveszett lelép. Még kevesebb esélyt látok arra hogy Mourinho elhagyja a Madridot(eddig is a 0felé úszkált a százalék..hát még így..)

Ramox
Hozzászólások: 839
Csatlakozott: 2011. január 2., vasárnap 15:01

Re: Edzőkérdés

#4124 Hozzászólás Szerző: Ramox »

Cech 1 írta:
Buluska írta:http://www.skysports.com/story/0,,11095_6951730,00.html
Pellegriniről nem beszéltünk még.. :D
Igen,most neztem en is,Pellegrini is a jeloltek kozott. :roll:
Ez igy egyre erdekesebb.A vegen olyan edzo lesz,aki nincs is a fogadoirodak listajan. :lol:
Egyre hangosabbak a hangok. Már Sky is lehozta. :\

Avatar
Cech 1
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2009. június 19., péntek 23:54
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Norwich

Re: Edzőkérdés

#4125 Hozzászólás Szerző: Cech 1 »

Buluska írta:http://www.skysports.com/story/0,,11095_6951730,00.html
Pellegriniről nem beszéltünk még.. :D
Igen,most neztem en is,Pellegrini is a jeloltek kozott. :roll:
Ez igy egyre erdekesebb.A vegen olyan edzo lesz,aki nincs is a fogadoirodak listajan. :lol:

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Edzőkérdés

#4126 Hozzászólás Szerző: Buluska »

http://www.skysports.com/story/0,,11095_6951730,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Pellegriniről nem beszéltünk még.. :D

zoli0415
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Edzőkérdés

#4127 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Chucky írta:Egy hangyányi változás oddsok terén.
http://sports.williamhill.com/bet/hu/be ... nager.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ami érdemleges változás: Hiddink: 2.5 helyett most 3.0 Redknapp: 6.0 helyett 4.5
Kíváncsi vagyok mikorra lesz meg hivatalosan az új menedzser . Szerintem a héten még biztos hogy nem lesz meg.

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#4128 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Egy hangyányi változás oddsok terén.
http://sports.williamhill.com/bet/hu/be ... nager.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ami érdemleges változás: Hiddink: 2.5 helyett most 3.0 Redknapp: 6.0 helyett 4.5

Avatar
Greench
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2008. január 29., kedd 23:02
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Edzőkérdés

#4129 Hozzászólás Szerző: Greench »

Buluska írta:Nemtudom Lippire van e most valami odds...
Akkor is agyfaszt kapok, meg van Bastentől ha ők a padra kerülnek - max utóbbi segédnek :)
Chelsea mindenek felett! GO BLUES!

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#4130 Hozzászólás Szerző: langidave »

Szerintem megvárjuk azt a török meccset, aztán majd utána eldöl a dolog.

06.03.
Belgium 20:45 Turkey

Valaki tujda amúgy hány kör van még a selejtezőkből?

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Edzőkérdés

#4131 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Nemtudom Lippire van e most valami odds de ha nincs akkor biztos lesz, mert azt nyilatkozta hogy a közeljövőben menedzserként szeretne dolgozni Angliában. Skysportson már egyből szóba hozták a chelseavel. :D

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#4132 Hozzászólás Szerző: Chucky »

dankodavid írta: Minden csak a penzen mulik. Ha Abra akarja Boast, akkor ugyis letesz ele valami horror ajanlatot, amit nem tud visszautasitani. Nekem amugy szinten O'neil az egyik titkos favoritom, a masik Coyle, nagyon jol osszerakta azt a Boltont, kivancsi lennek, hogy egy nagy csapatnal mir kepes.

Szerintem ő akkor sem jönne. Legalább egy BL-t szeretne letudni a Portoval. Persze ez csak fikció, de nem elképzelhetetlen. Egyébként csendben megjegyzem, ez nekünk sem lenne rossz. Megtudni, ott mire is képes. Ezért lett volna jó, ha marad CA még egy évet. Volt 1-1 jó és rossz évünk. Érdekes lett volna a 3. Valamint akkor lejár a szerződése is, nincs végkielégítés, ha mindenképpen elakarná küldeni Abra. Aztán akkor már többet tudnánk Boasról is. Hiddinknek már valószínűleg nem lenne szerződése a válogatottal. O'Neill, Moyes, Coyle és mindenki más akkor is leigazolható lenne. De hát nem így lett.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#4133 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Chucky írta:
dankodavid írta:Kicsit felnezem a William Hillre:
2.50 Hiddink
3.75 van Basten
6.00 Boas es Redknapp
Mourihora mar 13.00-as a szorzo...

Jaja. Érdemben nem változott. Max annyit, hogy Mou visszaesett 10.00-ról. Amit kifelejtettem az előző hsz-ből, hogy így jutottam el két névhez. Moyes, O'Neill. De inkább az első. Írhatnám itt Boast is, de valami nekem azt súgja, hogy ő marad még legalább egy évet a Portóban.
Minden csak a penzen mulik. Ha Abra akarja Boast, akkor ugyis letesz ele valami horror ajanlatot, amit nem tud visszautasitani. Nekem amugy szinten O'neil az egyik titkos favoritom, a masik Coyle, nagyon jol osszerakta azt a Boltont, kivancsi lennek, hogy egy nagy csapatnal mir kepes.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 850
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Edzőkérdés

#4134 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

albundy írta:
flatley09 írta:
dankodavid írta:Emlekeim szerint tegnap volt egy hir, hogy lehetseges egy ilyen felallas:
Hiddink DOF
van Basten Manager
Zola assistant
Ezt tegnap-ma izlelgettem, es azt kell hogy mondjam, hogy alapvetoen rengeteg alternativanal jobb (van gaal DOF, benitez manager, emenalo assistant :D), szoval egyre jobban tetszik. van Bastent Hiddink tudna patyolgatni, segiteni, ameddig igazan ra nem erez a dologra, helyrerakhatna, ha nagy faszsagot akarna csinalni, a motivalasban pedig Zola baromi sokat segithetne (JT meg jatszott is vele egyutt :)).

Szoval, amit mondani akarok ezzel, hogy nem fest ez olyan rosszul atgondolva, mint elso hallasra.
De most érted...Ha Guus teszi helyre a MvB faszságait, akkor ennyi erővel én is lehetnék ott, majd Hiddink kisegít engem...Meg ha már másnak kell kisegíteni, akkor minek ő oda? Miért ne legyen Hiddink az edző? Nem hinném, hogy kevesebb utazgatással járna, ha csak a háttérből irányítana...van Basten meccs közben is elkúrhatja a taktikát.
Így van,és te kevesebb pénzzel is beérnéd

Ezt honnan vetted? Olyan gázsit kérnék, hogy még Roman is belepirulna... :D :D

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#4135 Hozzászólás Szerző: Chucky »

dankodavid írta:Kicsit felnezem a William Hillre:
2.50 Hiddink
3.75 van Basten
6.00 Boas es Redknapp
Mourihora mar 13.00-as a szorzo...

Jaja. Érdemben nem változott. Max annyit, hogy Mou visszaesett 10.00-ról. Amit kifelejtettem az előző hsz-ből, hogy így jutottam el két névhez. Moyes, O'Neill. De inkább az első. Írhatnám itt Boast is, de valami nekem azt súgja, hogy ő marad még legalább egy évet a Portóban.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#4136 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Kicsit felnezem a William Hillre:
2.50 Hiddink
3.75 van Basten
6.00 Boas es Redknapp
Mourihora mar 13.00-as a szorzo...
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#4137 Hozzászólás Szerző: Chucky »

dankodavid írta:
Chucky írta:
dankodavid írta: Nem azt mondom, hogy MvB jo, azt mondom, hogy talan meg mukodhet is ez a koncepcio. Engem is kvara idegesit, hogy ide semmi sem eleg, de ha mar kirugtak Carlot, csak bizni tudok abban, hogy egy hasonloan jo, vagy egy meg jobb edzo erkezik, es ha Hiddinktol tanulhatna Basten, amikor megerkezik, akkor abbol valami igazan szep dolog is kisulhet.

Őszintén? Fogalmam sincs már, hogy mi működne és mi nem. De szerintem MvB-nél találhatnánk jobbat. És Hiddink ott is lehetne DOF.
Igen, MvB-nel talalhatunk jobbat, de probalom a pozivumokat megtalalni arra az esetre, ha o lesz az uj edzo.

Ez nem is baj Dávid! Nekem az a bajom tulajdonképpen, hogy ez megint nem egy hosszútávú megoldás lenne(szerintem). 1 max 2 év, és ismét váltás lenne. Olyan edző kell nekünk végre, akit hagynak dolgozni. Aki szépen, fokozatosan beilleszti a fiatalokat. Most még egy nagyobb költekezés(de itt is fiatalság előnyben) és összegyúrni egy csapatot. Ha a következő idényben nem is, akkor max 2 év, és újra dübörögnénk. Viszont ehhez olyan edző kell, aki tudja mit akar. Akinek több taktikája van és van edzői múltja! Oké, hogy mindenki tanulta az edzősködést. De ez olyan, mint amikor én kimentem a katonai suliból, és rájöttem, hogy baromira semmi nincs úgy egy alakulatnál. Szóval kell a tapasztalat. És szerintem mi elég nagy klub vagyunk ahhoz, hogy egy MvB féle mocsári törpe itt kísérletezgessen, hogy ő mit tanult és mit nem.

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edzőkérdés

#4138 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Chucky írta:
dankodavid írta: Nem azt mondom, hogy MvB jo, azt mondom, hogy talan meg mukodhet is ez a koncepcio. Engem is kvara idegesit, hogy ide semmi sem eleg, de ha mar kirugtak Carlot, csak bizni tudok abban, hogy egy hasonloan jo, vagy egy meg jobb edzo erkezik, es ha Hiddinktol tanulhatna Basten, amikor megerkezik, akkor abbol valami igazan szep dolog is kisulhet.

Őszintén? Fogalmam sincs már, hogy mi működne és mi nem. De szerintem MvB-nél találhatnánk jobbat. És Hiddink ott is lehetne DOF.
Igen, MvB-nel talalhatunk jobbat, de probalom a pozivumokat megtalalni arra az esetre, ha o lesz az uj edzo.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
albundy
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2009. március 7., szombat 12:19
Kedvenc játékos: drogba essien
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Edzőkérdés

#4139 Hozzászólás Szerző: albundy »

flatley09 írta:
dankodavid írta:Emlekeim szerint tegnap volt egy hir, hogy lehetseges egy ilyen felallas:
Hiddink DOF
van Basten Manager
Zola assistant
Ezt tegnap-ma izlelgettem, es azt kell hogy mondjam, hogy alapvetoen rengeteg alternativanal jobb (van gaal DOF, benitez manager, emenalo assistant :D), szoval egyre jobban tetszik. van Bastent Hiddink tudna patyolgatni, segiteni, ameddig igazan ra nem erez a dologra, helyrerakhatna, ha nagy faszsagot akarna csinalni, a motivalasban pedig Zola baromi sokat segithetne (JT meg jatszott is vele egyutt :)).

Szoval, amit mondani akarok ezzel, hogy nem fest ez olyan rosszul atgondolva, mint elso hallasra.
De most érted...Ha Guus teszi helyre a MvB faszságait, akkor ennyi erővel én is lehetnék ott, majd Hiddink kisegít engem...Meg ha már másnak kell kisegíteni, akkor minek ő oda? Miért ne legyen Hiddink az edző? Nem hinném, hogy kevesebb utazgatással járna, ha csak a háttérből irányítana...van Basten meccs közben is elkúrhatja a taktikát.
Így van,és te kevesebb pénzzel is beérnéd

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Edzőkérdés

#4140 Hozzászólás Szerző: Chucky »

dankodavid írta: Nem azt mondom, hogy MvB jo, azt mondom, hogy talan meg mukodhet is ez a koncepcio. Engem is kvara idegesit, hogy ide semmi sem eleg, de ha mar kirugtak Carlot, csak bizni tudok abban, hogy egy hasonloan jo, vagy egy meg jobb edzo erkezik, es ha Hiddinktol tanulhatna Basten, amikor megerkezik, akkor abbol valami igazan szep dolog is kisulhet.

Őszintén? Fogalmam sincs már, hogy mi működne és mi nem. De szerintem MvB-nél találhatnánk jobbat. És Hiddink ott is lehetne DOF.

Lezárt