Carlo Ancelotti

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Carlo Ancelotti

#121 Hozzászólás Szerző: kdako »

bádika írta:
kdako írta:Tiszteletlenség így, a meccs után pár órával kirúgni, anélkül, hogy tárgyalnának vele normálisan. A duplázás után ennél sokkal többet érdemelne.

Lehet, hogy már jóval ezelőtt tárgyaltak vele, csak a döntést most hozták nyilvánosságra. :roll:
Pénteken mondta, hogy az utolsó meccs után lesz egy tárgyalás.
GO BLUES!

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Carlo Ancelotti

#122 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

kdako írta:Remek, sikeresen elkúrt a vezetőség megint kb 10 millió fontot a végkielégítésekre...

Tiszteletlenség így, a meccs után pár órával kirúgni, anélkül, hogy tárgyalnának vele normálisan. A duplázás után ennél sokkal többet érdemelne.
ez így van én se értem ezt....nagy tirpákság,meg faszom kivan,hogy évente cserélunk edzot...szégyen...
agggyatok munkát!!!!

Avatar
Blue26
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2010. augusztus 21., szombat 21:58
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Ráckeresztúr

Re: Carlo Ancelotti

#123 Hozzászólás Szerző: Blue26 »

Ciao Carlo!
Én is megköszönném a csapatért tett munkáját az itt töltött 2 szezon után. Az elsőben történelmi duplát hajtottunk végre, a másodikban meg hullámvölgybe került a csapat Ray Wilkins távozása után. Carletto távozása után kíváncsi vagyok kit ültetnek a padra nálunk. Mourinho, Villas-Boas vagy Hiddink jó választás lenne! De van nekem is egy gondolatom ehhez, bár lehet hogy hülyeség... Én Gianfranco Zolát hoznám vissza hozzánk és ha lehetne akkor Ray Wilkinst ő mellé. Mindketten ismerik a csapatot: Zola még játékoskorából ismeri J.T.-t és Lampsot és Wilkins meg dolgozott a csapatnál mint másodedző. Szerintem ez a páros képes lenne gatyába rázni a csapatot!!
Mielőtt még valaki megjegyezné, hogy mit művelt Zola West Ham-nél, arra csak annyit hogy bent tartotta a csapatot mégis kirúgták, mert HÜLYÉK a London másik felében lakók...
http://www.youtube.com/watch?v=HZYfi_Ex_gM" onclick="window.open(this.href);return false;

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Carlo Ancelotti

#124 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

kdako írta:Tiszteletlenség így, a meccs után pár órával kirúgni, anélkül, hogy tárgyalnának vele normálisan.
Szerintem ettől függetlenül tárgyaltak vele, valószínűleg már a meccs előtt tudta, hogy ez lesz az utolsó meccse a csapatnál, a nyilatkozataiból is ezt látszott.

Avatar
bádika
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 21:09
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr

Re: Carlo Ancelotti

#125 Hozzászólás Szerző: bádika »

kdako írta:Tiszteletlenség így, a meccs után pár órával kirúgni, anélkül, hogy tárgyalnának vele normálisan. A duplázás után ennél sokkal többet érdemelne.

Lehet, hogy már jóval ezelőtt tárgyaltak vele, csak a döntést most hozták nyilvánosságra. :roll:
http://www.facebook.com/TheSpinFireCompilations" onclick="window.open(this.href);return false; ;)

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Carlo Ancelotti

#126 Hozzászólás Szerző: kdako »

Remek, sikeresen elkúrt a vezetőség megint kb 10 millió fontot a végkielégítésekre...

Tiszteletlenség így, a meccs után pár órával kirúgni, anélkül, hogy tárgyalnának vele normálisan. A duplázás után ennél sokkal többet érdemelne.
GO BLUES!

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Carlo Ancelotti

#127 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Ettől a kerettől milyen forradalmat akartok? 30+ éves a csapat váza. Fel lehet hozni JM-et, hogy ő óriási változást hozott, ez igaz is, csak akkor ugyanezek a játékosok voltak itt, akik most 80%-ban (most ne a peremembereket nézzük) csak éppen 5-6-7 évvel fiatalabbak voltak.

Egy csapat pedig együtt bukik, szóval ha megbukott Ancelotti a vezetőknél, akkor a csapatból is mennie kell jópár embernek (egyébként is szánalmas volt 1-2 játékos hozzáállása, hogy a teljesítményéről már ne is beszéljek), szóval ahogy leírta Joci, ha kirúgták CA-t, akkor takarítsák el innen a f*szba Anelkát meg Maloudát is, és hozzanak friss viszonylag fiatalokat (24-27), hogy az új edző (aki nem tudjuk ki lesz...) elkezdhessen egy ,,új'' csapaton dolgozni. Annak semmi értelme nem nincs, hogy elküldik Ancelottit, és ugyanezt a keretet kapja meg egy edző, hogy akkor váltsa meg a világot (egyébként is tavaly Carlo már megváltott).

Na mindegy, ez faszság volt a javából, mindenesetre CA sok mindenben felülszárnyalta Mourinhot. (akivel egyébként a BL-ben ugyanúgy semmit nem értünk el, ő vele mégsincs gondja senkinek)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Pippo
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011. május 22., vasárnap 19:06
Kedvenc játékos: Drogba Terry D. Luiz
Kedvenc exjátékos: Joey Zola Wise Flo
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Carlo Ancelotti

#128 Hozzászólás Szerző: Pippo »

bolnud írta:
F_Adam888 írta:ha a felkészülési meccsekig nem lesz utód (bár sztem 100%, hogy lesz), akkor azokon a meccseken Emenalo irányít?
nem, személyesen Abramovic
+1

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Carlo Ancelotti

#129 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

Nem tököltek sokat a kirúgásával, az egyszer biztos!
Nagyszerű volt az előző szezon, hihetetlenül játszott a csapat és Ancelotti akkor nálam bebizonyította, hogy nagyon jó edző. Ez az év is hasonlóan kezdődött, de aztán mind a játékosok mind Carlo ellustult vagy valami ilyesmi történt, gyenge koncentráció, sok sérülés, hullámvölgybe kerültünk és el kell ismerni az, hogy 4 hónapig csak rövid fellángolások voltak Ancelotti hibája! Tavasszal is nem ő , hanem a játékosok hozták vissza a második helyet, és az aranyra az esélyt, de a legfontosabb három meccsen a Manchester United ellen egyszer sem sikerült nyernünk, ami úgyszint Ancelotti hibája, hogy nem tudta letaktikázni Fergusont! És ami az utolsó két meccsen volt az hűen tükrözte az egész szezont.
Én őszintén nem mertem volna elküldeni, mert most szerintem egy olyan edző sincs aki nála jobban tudná végezni a munkáját, és idejönne (Mourinho, Boas, Hiddink úgyse jön).
Dehát nem én hozom a döntéseket.
KÖSZÖNJÜK ANCELOTTI A TAVALYI DUPLÁZÁST és most takarodj a fenébe :D !
One ball to rule them all!

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Carlo Ancelotti

#130 Hozzászólás Szerző: bolnud »

F_Adam888 írta:ha a felkészülési meccsekig nem lesz utód (bár sztem 100%, hogy lesz), akkor azokon a meccseken Emenalo irányít?
nem, személyesen Abramovic

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Carlo Ancelotti

#131 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Hawaii írta:
frentzen írta:VAN ISTEN!!! 8)
+1
-1
HAZARD = Messi+Ronaldo

F_Adam888
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 16:03
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Carlo Ancelotti

#132 Hozzászólás Szerző: F_Adam888 »

ha a felkészülési meccsekig nem lesz utód (bár sztem 100%, hogy lesz), akkor azokon a meccseken Emenalo irányít?
PC
BI DL JT AC
ME FL JOM
SK DD FM

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Carlo Ancelotti

#133 Hozzászólás Szerző: bolnud »

frentzen írta:Én is meg szeretném köszönni Carlónak az előző szezont, hihetetlen amit művelt, és azt hiszem minden szurkolónak örömteli pillanatokat szerzett. Engem idén se a 2. hely zavar, hanem a mutatott játék. Ilyen játékkal nem sokra jutottunk volna a következő idényben, szóval ezt meg kellet lépni. CA nem tudott váltani időben, ezzel pedig megbélyegezte a játékot, hiszen világos, hogy a 4-4-2 nem fekszik nekünk, de ő ezt sokáig erőltette. Sok sikert kívánok Ancelottinak új csapatánál
+1

Avatar
Mendez
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2007. október 23., kedd 9:30
Tartózkodási hely: Csepel

Re: Carlo Ancelotti

#134 Hozzászólás Szerző: Mendez »

kiki írta:egyébként mi lesz ezzel a topikkal? Csinálunk egy "edzőkérdés", vagy ilyesmit, esetleg ezt folytatjuk?
ember a szintedet mutatja az avatarod hahülye vagy legaláb ne reklámozd

viewtopic.php?f=1&t=473" onclick="window.open(this.href);return false;

Pooch
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 21:13
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Carlo Ancelotti

#135 Hozzászólás Szerző: Pooch »

Remelem nem volt bakloves .... Mind1 egyik szemme sir masik nevet :) es jonn egy jo edzo akivel BLt nyrunk GOOOO BLUES

Avatar
frentzen
Hozzászólások: 2118
Csatlakozott: 2010. augusztus 9., hétfő 22:05
Kedvenc játékos: Nemanja Matic
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Re: Carlo Ancelotti

#136 Hozzászólás Szerző: frentzen »

Én is meg szeretném köszönni Carlónak az előző szezont, hihetetlen amit művelt, és azt hiszem minden szurkolónak örömteli pillanatokat szerzett. Engem idén se a 2. hely zavar, hanem a mutatott játék. Ilyen játékkal nem sokra jutottunk volna a következő idényben, szóval ezt meg kellet lépni. CA nem tudott váltani időben, ezzel pedig megbélyegezte a játékot, hiszen világos, hogy a 4-4-2 nem fekszik nekünk, de ő ezt sokáig erőltette. Sok sikert kívánok Ancelottinak új csapatánál
Bayern-Chelsea-CSKA
El Capitano Ferreira - 10 MOTM

Avatar
kiki
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010. március 11., csütörtök 17:38
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Kapcsolat:

Re: Carlo Ancelotti

#137 Hozzászólás Szerző: kiki »

egyébként mi lesz ezzel a topikkal? Csinálunk egy "edzőkérdés", vagy ilyesmit, esetleg ezt folytatjuk?
http://www.karpatiazenekar.hu" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Carlo Ancelotti

#138 Hozzászólás Szerző: redrum »

Nem azért kellett elküldeni, mert nem nyertünk semmit. És nem is azért küldtük el. Hanem azért mert mióta Wilkins elment minden pillanatban látszik rajta a tanácstalanság. Nem tudja mi történik a pályán, a taktikái nem jönnek be, és nem érti miért. A játékosok annyira motiválatlanok, hogy rossz Chelsea meccset nézni. Lehet hogy a nyelvi akadályok miatt, de lehet hogy a személyisége miatt van, de ő az a típusú ember akiért a játékosok nem tudnak küzdeni. Mourinhóért meghalnának a játékosok a pályán, Ancelottiért még meg sem izzadnak ha nem muszáj.
El kellett küldeni, ez a csapat sokkal többre képes mint amit ő ki tud hozni belőle vagy a jövőben ki tudna hozni.
És megismétlem, nem azért gondolom ezt, mert nem nyertünk semmit idén.
I'm goin' down down down down

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Carlo Ancelotti

#139 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

Hát ez hiba volt .. Elhiszem, hogy szürke volt a csapat de ha minden évbe edzőt cserélgetünk az sem jobb ..
HA már ezt kellett tenni akkor legalább jöjjön Mourinho, Villas-Boas, vagy Hiddink..
Más jobb edzőt nem tudok elképzelni.
Ilyen Benitez meg Guardiola ne hogy betegye a lábát a Bridge-re.. :(

Visztlát Carlo !
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Avatar
kiki
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2010. március 11., csütörtök 17:38
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Kapcsolat:

Re: Carlo Ancelotti

#140 Hozzászólás Szerző: kiki »

Én is örülök a hírnek, már vártam. Nagyon köszönöm a tavalyi szezont, felejthetetlen pillanatokat szerzett. De valami elromlott, és ő már nem tudta megjavítani. Szerintem Ancelottival jövőre is csak ugyanezt tudta volna acsapat produkálni, és "Az ostobaság nem más, mint valamit ugyanúgy csinálni, de más eredményt várni" (Albert Einstein)
http://www.karpatiazenekar.hu" onclick="window.open(this.href);return false;

Lezárt