Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#29261 Hozzászólás Szerző: Ricko »

mourinho írta:huhh majdnem ongol naluk. ferreirat is apoljak bazz :S
Félidőben sztem csere lesz (PF) :evil:
Yes, We BLUE!!!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#29262 Hozzászólás Szerző: mourinho »

huhh majdnem ongol naluk. ferreirat is apoljak bazz :S

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#29263 Hozzászólás Szerző: mourinho »

ezt em hiszem el. cech pont a barca elott serul meg :S

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#29264 Hozzászólás Szerző: Ricko »

GYERÜNK CARLO!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Yes, We BLUE!!!

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#29265 Hozzászólás Szerző: Ricko »

NA B+ ILYEN NINCS :evil: :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ricko 2006. október 14., szombat 19:52-kor.
Yes, We BLUE!!!

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#29266 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

Ebben a szezonban viszont olyat fog alakitani, hogy csak na... Remelem az egeszsege nem gatolja meg benne, mert mas nem tudja...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29267 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nem kétlem. De amennyire emlékszem a tényleges gólpassz listán csak a 3. volt! Persze ez is elismerésre méltó...
Only one Di Matteo!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29268 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ToreAndre írta:
tibi71 írta:tavaly drogba ugyanilyen hasznos volt csak nem rugott annyi gólt hanem adott 14 aszisztot,csak a fetrengései elhomájositották az egészéves teljesitményét !
Angliában a 11-es kiharcolása is gólpassznak számít. Drogba nem adott olyan sok passzt, csak jól színészkedett! :wink:
ez baromság ! tavaly nem is rugtunk olyan sok tizit és drogba fejjel adta a legtöbbet ! ezt a villa elleni müsorfüzetbe lehetett olvasni !

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29269 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

tibi71 írta:tavaly drogba ugyanilyen hasznos volt csak nem rugott annyi gólt hanem adott 14 aszisztot,csak a fetrengései elhomájositották az egészéves teljesitményét !
Angliában a 11-es kiharcolása is gólpassznak számít. Drogba nem adott olyan sok passzt, csak jól színészkedett! :wink:
Only one Di Matteo!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29270 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

tavaly drogba ugyanilyen hasznos volt csak nem rugott annyi gólt hanem adott 14 aszisztot,csak a fetrengései elhomájositották az egészéves teljesitményét !

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29271 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

mourinho írta:Hat nem hiszem hogy egy evig kene hogy varjunk a sheva golokra.... nekem az edzom mindig azt mondja a csatart mi ertekeli?? : A gol es a golpassz. (nem az hogy elvonja a vedok figyelmet, masreszt szerintem semmivel sem fogtak szorosabban mint drogbat)
Nem szeretném becsmérelni edződ hozzáértését, szakmai tudását, de ezzel nem értek egyet. Egy csatár tud gólhelyzetet összehozni, "gólt rúgatni" akár gólpassz nélkül is: elég ha mondjuk a labdával kapura törő kp. elől/mellől elviszi az embert. Harcolhat ki szabadrúgást és/vagy szögletet, büntetőt. Végezhet mezőnymunkát középpályán (lásd Drogba, Sheva). Elég nagy baj, ha egy mester ennyit mond. A csatár is játékos. Ugyanúgy tudnia kell futni, lőni, cselezni, helyezkedni, mint másnak. Az sem baj, ha labdabiztos, nem színészkedik, és a többi. Ez olyan, mintha egy kapusnál csak azt értékelnénk, hogy hány lövést - gólba tartó labdát - tud védeni. Pedighát ...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
edmonton
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2006. augusztus 11., péntek 9:26

#29272 Hozzászólás Szerző: edmonton »

Hat nem hiszem hogy egy evig kene hogy varjunk a sheva golokra.... nekem az edzom mindig azt mondja a csatart mi ertekeli?? : A gol es a golpassz. (nem az hogy elvonja a vedok figyelmet, masreszt szerintem semmivel sem fogtak szorosabban mint drogbat)[/quote]



azt hogy az eddződ mit mond az egy dolog de ha a másik csatár jóval ereményesebb és ez látszik hogy miért mert az egyik csatár ugy mozog helyezkedik akkor a viszonylag kevesebb gól is érthető belefér de azért már várom hogy seva is megnissa a csapot.
Edmonton Oilers fan

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29273 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

mourinho írta:
edmonton írta:Nem kéne ilyen korán leirni Sevát majd egy teljes szezon után mondhatunk véleményt addig bizzunk benne hogy megtalálja a gólővő cipőjét.
Illetve nem gond ha nem lő gólt ha drogesz helyette is betalál ha elvonja a védök figyelmét azzal ugyan olyan hasznos tud lenni nem de.
Szóval még várjunk a vészharang kongatásával a 7 szám miszériához meg annyit, hogy ilyenkor a szurkoló mindenbe belekapaszkodik pl ebbe én nem hiszek ezekben.
Hat nem hiszem hogy egy evig kene hogy varjunk a sheva golokra.... nekem az edzom mindig azt mondja a csatart mi ertekeli?? : A gol es a golpassz. (nem az hogy elvonja a vedok figyelmet, masreszt szerintem semmivel sem fogtak szorosabban mint drogbat)
most hogy volt szerencsém élőben nézni a villa elleni meccset és ezt figyeltem. míg drogbán 1védő addig seván kb 3-an !

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#29274 Hozzászólás Szerző: mourinho »

edmonton írta:Nem kéne ilyen korán leirni Sevát majd egy teljes szezon után mondhatunk véleményt addig bizzunk benne hogy megtalálja a gólővő cipőjét.
Illetve nem gond ha nem lő gólt ha drogesz helyette is betalál ha elvonja a védök figyelmét azzal ugyan olyan hasznos tud lenni nem de.
Szóval még várjunk a vészharang kongatásával a 7 szám miszériához meg annyit, hogy ilyenkor a szurkoló mindenbe belekapaszkodik pl ebbe én nem hiszek ezekben.
Hat nem hiszem hogy egy evig kene hogy varjunk a sheva golokra.... nekem az edzom mindig azt mondja a csatart mi ertekeli?? : A gol es a golpassz. (nem az hogy elvonja a vedok figyelmet, masreszt szerintem semmivel sem fogtak szorosabban mint drogbat)

Avatar
edmonton
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2006. augusztus 11., péntek 9:26

#29275 Hozzászólás Szerző: edmonton »

Nem kéne ilyen korán leirni Sevát majd egy teljes szezon után mondhatunk véleményt addig bizzunk benne hogy megtalálja a gólővő cipőjét.
Illetve nem gond ha nem lő gólt ha drogesz helyette is betalál ha elvonja a védök figyelmét azzal ugyan olyan hasznos tud lenni nem de.
Szóval még várjunk a vészharang kongatásával a 7 szám miszériához meg annyit, hogy ilyenkor a szurkoló mindenbe belekapaszkodik pl ebbe én nem hiszek ezekben.
Edmonton Oilers fan

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#29276 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Norbert írta:
ToreAndre írta:Ne feledjétek! A 7-es mez nálunk elátkozott....:) John Spencer óta, tehát az elmúlt 12 évben, nem volt olyan játékos, aki maradandót vagy értékelhetőt produkált volna hetes mezben...

Deschamps 1 év után elment
Bogarde: :D :D :D
Mutu: Drogos állat
Maniche: 0 produkció

Nem hinném, hogy Sheva maradandót alkotna nálunk. És bár a Chelsea előtt fantasztikus labdarúgó volt, itt nem biztos, hogy megmarad annak...
Mintahogy nem alkotott maradandó se Crespo, se Laudrup, se Verón, de még csak Weah sem. (igaz, ő csak fél évet volt)
És ha Sheva lesz aki ezt az átkot megtöri? :wink:
Meglatjatok a Sheva nemhogy megtori de bezuzza az atkot.Mit gondoltok hogy miert megy a Drogbanak ?Mert minden meccsen a Shevan van 2-3 vedo ,igy Didinek van egy csomo helye.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29277 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ToreAndre írta:
antimedve írta:Tom hogy nem ide tartozik:
de nem a Chelsea-Barca lesz következő meccs???
Nem. Előtte még játszunk egyet a Reading-gel....
Bizony. Reading okt. 14., Barcelona okt. 18.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29278 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

antimedve írta:Tom hogy nem ide tartozik:
de nem a Chelsea-Barca lesz következő meccs???
Nem. Előtte még játszunk egyet a Reading-gel....
Only one Di Matteo!

antimedve
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2006. szeptember 23., szombat 12:47
Tartózkodási hely: Kiskunhalas

#29279 Hozzászólás Szerző: antimedve »

Tom hogy nem ide tartozik:
de nem a Chelsea-Barca lesz következő meccs???
Robben, Sheva, Drogba, Joe Cole, England 4ever!!!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29280 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

undertow írta:
ToreAndre írta:Ne feledjétek! A 7-es mez nálunk elátkozott....:) John Spencer óta, tehát az elmúlt 12 évben, nem volt olyan játékos, aki maradandót vagy értékelhetőt produkált volna hetes mezben...

Deschamps 1 év után elment
1 ev, de mennyire fontos tagja volt a csapatbak. wisey az o jateka miatt lehetett olyan jo abban a szezonban.
Igaz. Nem mondtam rá rosszat, csakhogy hamar elment...
Only one Di Matteo!

Válasz küldése