Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Egykori edzőink

#6201 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Buluska írta:Grant lemondott !!!!

„Hittünk benne, hogy ezen a hétvégén sikert érhetünk el és nagyon csalódott vagyok, amiért nem sikerült. Bocsánatot kérek mindenkitől, aki a klubért dolgozik"– búcsúzott Avram Grant.
Egész pontosan meccs után 2 perccel kirúgták. :D

Buluska
Hozzászólások: 1624
Csatlakozott: 2011. április 9., szombat 18:51
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Egykori edzőink

#6202 Hozzászólás Szerző: Buluska »

Grant lemondott !!!!

„Hittünk benne, hogy ezen a hétvégén sikert érhetünk el és nagyon csalódott vagyok, amiért nem sikerült. Bocsánatot kérek mindenkitől, aki a klubért dolgozik"– búcsúzott Avram Grant.

Sindu
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Egykori edzőink

#6203 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Tudom közhely, és minden chelsea drukker tudja, de már megint:

http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... litas.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Bárcsak CA is így küldené ki a srácokat. Legalább akkor amikor kell...

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 874
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Egykori edzőink

#6204 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

gerawba írta:
flatley09 írta:
gerawba írta:
Hát igen, akinek minden üres kapus helyzetben lepasszolják (sőt, bevárják, hogy ő legyen ziccerben), és csak vele lövetnek gólt (meg az összes szabadot meg tizit), annak nincs olyan nehéz dolga :D
Ezt azért nem mondod komolyan :D Én is tudom, hogy voltak, főleg mostanában olyan meccsek ahol lepasszolták CR-nek a labdát már nyert helyzetben, de azért nem olyan rengeteg!
Én nem azt mondom, hogy egy sz*r játékos CR (sőt, nagyon kedvelem, mert tudom, hogy igazából - nem a pályán - milyen, elég sok történetet olvastam róla meg néztem róla filmeket, szóval egyáltalán nem egy nagyképű érzelmektől mentes gyökér, mint amilyennek beállítják), mert k*rva jó.

Viszont a tegnapelőtti Getafe elleni meccs elég nevetséges volt, főleg a 2. gólja, meg, hogy Adebayor meg Benzema kb. nem lőhetett kapura, állandóan lepasszolták neki... Ezzel nincs is gond, főleg, hogy a Realnál nyíltan vállalták, hogy most az elsődleges cél, hogy CR gólkirály legyen (mondjuk az is vicces, hogy minden Real szurkoló most ennek örül, hogy ő vezeti a góllövőlistát :D )
flatley09 írta:11-eseket az argentín is rúgott!
Ez igaz, de kb. (vagyis pontosan) feleannyit, mint Ronaldo, bwin szerint 8-at rúgott a portugál, 4-et Messi - ugye kb. ennyivel vezet a góllövőlistán (pedig nyilván minden bíró mint tudjuk a Real ellen fúj minden egyes meccsen, ez a kapott 11-esek számából (is) meglátszik)


Az meg megint más tészta, hogy az idényben összesen mégis Messi lőtt többet...
:D:D:D
Én nem mondtam, hogy a Real ellen fújnak...Inkább azt mondanám, hogy a Barca-nak:D
Egy kérdésre válaszolj!
Szerinted, a hátralévő 2 fordulóban, a Messi társai nem tesznek meg mindent azért, hogy a "bolha" legyen a gólkirály? :D
Szerintem ha 6 büntetőt kapnak, azt is ő lőné...

Amúgy nekem kicsit az jön le, mitha védenéd a Barca-t :D

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Egykori edzőink

#6205 Hozzászólás Szerző: laczze »

Engem nem érdekelne ha Drogba így lőne 50 gólt ..... neked az a bajod nem szimpi CR :roll:
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Egykori edzőink

#6206 Hozzászólás Szerző: gerawba »

flatley09 írta:
gerawba írta:
Hát igen, akinek minden üres kapus helyzetben lepasszolják (sőt, bevárják, hogy ő legyen ziccerben), és csak vele lövetnek gólt (meg az összes szabadot meg tizit), annak nincs olyan nehéz dolga :D
Ezt azért nem mondod komolyan :D Én is tudom, hogy voltak, főleg mostanában olyan meccsek ahol lepasszolták CR-nek a labdát már nyert helyzetben, de azért nem olyan rengeteg!
Én nem azt mondom, hogy egy sz*r játékos CR (sőt, nagyon kedvelem, mert tudom, hogy igazából - nem a pályán - milyen, elég sok történetet olvastam róla meg néztem róla filmeket, szóval egyáltalán nem egy nagyképű érzelmektől mentes gyökér, mint amilyennek beállítják), mert k*rva jó.

Viszont a tegnapelőtti Getafe elleni meccs elég nevetséges volt, főleg a 2. gólja, meg, hogy Adebayor meg Benzema kb. nem lőhetett kapura, állandóan lepasszolták neki... Ezzel nincs is gond, főleg, hogy a Realnál nyíltan vállalták, hogy most az elsődleges cél, hogy CR gólkirály legyen (mondjuk az is vicces, hogy minden Real szurkoló most ennek örül, hogy ő vezeti a góllövőlistát :D )
flatley09 írta:11-eseket az argentín is rúgott!
Ez igaz, de kb. (vagyis pontosan) feleannyit, mint Ronaldo, bwin szerint 8-at rúgott a portugál, 4-et Messi - ugye kb. ennyivel vezet a góllövőlistán (pedig nyilván minden bíró mint tudjuk a Real ellen fúj minden egyes meccsen, ez a kapott 11-esek számából (is) meglátszik)


Az meg megint más tészta, hogy az idényben összesen mégis Messi lőtt többet...
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 874
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Egykori edzőink

#6207 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

gerawba írta:
Hát igen, akinek minden üres kapus helyzetben lepasszolják (sőt, bevárják, hogy ő legyen ziccerben), és csak vele lövetnek gólt (meg az összes szabadot meg tizit), annak nincs olyan nehéz dolga :D
Ezt azért nem mondod komolyan :D Én is tudom, hogy voltak, főleg mostanában olyan meccsek ahol lepasszolták CR-nek a labdát már nyert helyzetben, de azért nem olyan rengeteg!
Azt meg ne hozza fel senki, hogy ő rúghatja az összes szabadot, mert azt be is kell rúgni :D ugyanolyan lehetőség, mint egy ziccer. Ennyi erővel Messi azért van előnyben, mert több lehetősége volt kapura rúgni...
11-eseket az argentín is rúgott!

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Egykori edzőink

#6208 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Hegee írta:
chiedis írta: pénzügyi háttér ?
1) 530 millió eurós adósság
2) szép és jó a neveldéjük, de 10-20 évig nem fognak kinevelni egy Xavit, Messit :)
3-4 év és mennek a levesbe mint 2000-es évek elején a UTD de még inkább a Ronaldo/Zidane/Carlos nélküli Real.

Alig várom.
Szép is lenne, de kevés rá az esély hogy 3-4 év múlva a levesbe kerülnének. Sajnos a kulcsjátékosaik többsége még mindig 25 alatt van. Messi, Pique, Busquets, Pedro.. És a többiek sem idősek.: Iniesta 27, Alves 28, Villa, Valdes, Maxwell 29, Bojan is csak 20 éves, Jeffren 23, Affelay 25, Adriano 26..

Még egy 8-10 év benne van a legtöbbjükben.
Arról nem beszélve, hogy tuti, hogy kinevelnek pár, ha nem is Messi szintű, de k*rva jó játékost (most nem ilyen Krikicekre gondolok), mostanában mióta eldőlt a bajnoki cím is elég sok fiatalnak adnak lehetőséget, majd meglátjuk kiből mi lesz.

Ha meg nem (amire kicsi az esély), akkor csak simán vesznek egy-két sztárjátékost, ahogyan eddig is (adósság ide vagy oda)

Szóval aki azt hiszi, hogy nem kell velük számolni, az k*rva nagyot téved... Amikor Ronaldinho volt csúcsformában, akkor azt mondta minden Barca gyűlölő, hogy ha elmegy/visszavonul akkor sehol nem lesznek, ehhez képest jobbak, mint akkor.

Messi meg 24 éves, nem is értem ezt a hülyeséget amit itt valaki összehordott.
rafanadal írta: Na meg nagy valószínűséggel gólkirály lesz a nagy Messi előtt.
Hát igen, akinek minden üres kapus helyzetben lepasszolják (sőt, bevárják, hogy ő legyen ziccerben), és csak vele lövetnek gólt (meg az összes szabadot meg tizit), annak nincs olyan nehéz dolga :D
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Egykori edzőink

#6209 Hozzászólás Szerző: laczze »

rafanadal írta:
laczze írta:Ronaldo jöhetne vele!
Keddi, Getafe elleni mesterhármasával átadta a múltnak Puskás Ferenc 47 gólos idényrekordját Cristiano Ronaldo, a Real Madrid portugál futballcsillaga, aki összesen ötven, csak utóbbi két meccsén hét (!) találatot jegyez.

http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-p ... _cr7-49518" onclick="window.open(this.href);return false;

nemgyenge!
Na meg nagy valószínűséggel gólkirály lesz a nagy Messi előtt.
Mindig is előbbre tartottam mint Messi-t !
és tényleg nem nagyképű már illetve volt az a sztorija hogy most az uccsó meccsén valaki orrba talált egy lövése, meccs végén pedig a mezét ajándékozta neki meg ott megsimogatta a buksiját a faszinak :D
Drogba,Lampard,Terry <3

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Egykori edzőink

#6210 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

laczze írta:Ronaldo jöhetne vele!
Keddi, Getafe elleni mesterhármasával átadta a múltnak Puskás Ferenc 47 gólos idényrekordját Cristiano Ronaldo, a Real Madrid portugál futballcsillaga, aki összesen ötven, csak utóbbi két meccsén hét (!) találatot jegyez.

http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-p ... _cr7-49518" onclick="window.open(this.href);return false;

nemgyenge!
Na meg nagy valószínűséggel gólkirály lesz a nagy Messi előtt.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Egykori edzőink

#6211 Hozzászólás Szerző: laczze »

Ronaldo jöhetne vele!
Keddi, Getafe elleni mesterhármasával átadta a múltnak Puskás Ferenc 47 gólos idényrekordját Cristiano Ronaldo, a Real Madrid portugál futballcsillaga, aki összesen ötven, csak utóbbi két meccsén hét (!) találatot jegyez.

http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-p ... _cr7-49518" onclick="window.open(this.href);return false;

nemgyenge!
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Egykori edzőink

#6212 Hozzászólás Szerző: chiedis »

blackjack04 írta:
misakd írta: Sose lesz már a real a régi mostmár csak egy kirakat. SZVSZ!

Hát sajnos, amíg van egy ilyen vetély társa, mint a Barcelona hazai és nemzetközi porondon is, nem sok esélyük lesz. Majd csurran cseppen nekik valami. (lásd: Spanyol-kupa győzelem) A Barcelona pedig, addig lesz ilyen eredményes, amíg megmarad nekik a sok tehetséges (fiatal!) játékosaik, pénzügyi hátterük és nem mellesleg a nemzetközi mérkőzéseken kapott bírói segítségük.
pénzügyi háttér ?
1) 530 millió eurós adósság
2) szép és jó a neveldéjük, de 10-20 évig nem fognak kinevelni egy Xavit, Messit :)
3-4 év és mennek a levesbe mint 2000-es évek elején a UTD de még inkább a Ronaldo/Zidane/Carlos nélküli Real.

Alig várom.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Egykori edzőink

#6213 Hozzászólás Szerző: chiedis »

"Hát" ha hozná magával Özilt, meg akár az új Ronaldót (hihetetlen sokat változott José keze alatt, nem színészkedik annyit, és a csapat érdekét előrébb tartja a saját sikereinél és sorolhatnám) biztos szétcsapná a világot.
De emberek nélkül is fogadnám :)
Nyugodj bekeben Mister !

Shady60
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2010. március 27., szombat 23:38
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Egykori edzőink

#6214 Hozzászólás Szerző: Shady60 »

Olvastam,hogy Ranieri lehet a QPR új menedzsere a köv szezonba :D
Ki a szarral hadakozik,szaros lészen az maga is.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Egykori edzőink

#6215 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hawaii írta:
Krisztina írta:
Bon írta:Undorító ahogy Mourinhoval bánnak. Mondhatjuk, hogy Valdano megfenyegette José-t. Felmerül a kérdés bennem, hogy meddig tűri még, és mikor mond fel?
http://www.marca.com/2011/05/11/futbol/ ... 92232.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Még a végén visszatér hozzánk
Jó volna. Nálam ő a number one. A stílusát is bírom meg amúgyis a legjobb edző szvsz :)
Nagy álmom lenne nekem is, legjobb edző a világon. Kis erősítéssel, ezzel a kerettel csodákra lenne képes 8)

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3917
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Egykori edzőink

#6216 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Krisztina írta:
Bon írta:Undorító ahogy Mourinhoval bánnak. Mondhatjuk, hogy Valdano megfenyegette José-t. Felmerül a kérdés bennem, hogy meddig tűri még, és mikor mond fel?
http://www.marca.com/2011/05/11/futbol/ ... 92232.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Még a végén visszatér hozzánk
Jó volna. Nálam ő a number one. A stílusát is bírom meg amúgyis a legjobb edző szvsz :)

Shady60
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2010. március 27., szombat 23:38
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Egykori edzőink

#6217 Hozzászólás Szerző: Shady60 »

Kinézem Mourinho-ból,hogy ott hagyja őket a gecibe csak ne az interhez menjen vissza bár nem sok esély van rá,de én még mindig hiszem h egyszer visszatér hozzánk és megnyeri a bl-t nekünk
Ki a szarral hadakozik,szaros lészen az maga is.

Avatar
Krisztina
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2010. szeptember 13., hétfő 18:45
Kedvenc játékos: Ivanovics
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Egykori edzőink

#6218 Hozzászólás Szerző: Krisztina »

Bon írta:Undorító ahogy Mourinhoval bánnak. Mondhatjuk, hogy Valdano megfenyegette José-t. Felmerül a kérdés bennem, hogy meddig tűri még, és mikor mond fel?
http://www.marca.com/2011/05/11/futbol/ ... 92232.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Még a végén visszatér hozzánk

Avatar
Bon
Hozzászólások: 1177
Csatlakozott: 2011. március 15., kedd 12:37
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Damien Duff
Tartózkodási hely: Szováta

Re: Egykori edzőink

#6219 Hozzászólás Szerző: Bon »

Undorító ahogy Mourinhoval bánnak. Mondhatjuk, hogy Valdano megfenyegette José-t. Felmerül a kérdés bennem, hogy meddig tűri még, és mikor mond fel?
http://www.marca.com/2011/05/11/futbol/ ... 92232.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
blackjack04
Hozzászólások: 1779
Csatlakozott: 2011. január 1., szombat 15:09
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Deco
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egykori edzőink

#6220 Hozzászólás Szerző: blackjack04 »

misakd írta: Sose lesz már a real a régi mostmár csak egy kirakat. SZVSZ!

Hát sajnos, amíg van egy ilyen vetély társa, mint a Barcelona hazai és nemzetközi porondon is, nem sok esélyük lesz. Majd csurran cseppen nekik valami. (lásd: Spanyol-kupa győzelem) A Barcelona pedig, addig lesz ilyen eredményes, amíg megmarad nekik a sok tehetséges (fiatal!) játékosaik, pénzügyi hátterük és nem mellesleg a nemzetközi mérkőzéseken kapott bírói segítségük.
One ball to rule them all!

Válasz küldése