Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

#30601 Hozzászólás Szerző: Anti »

mourinho írta:
ZenZo írta:
mourinho írta:en is bizom ashley -ben szerintem semmivel sem roszabb mint sheva eddig... :/
Talán. De Cole helyére van egy Bridge-ünk!
jah, de ennyi erovel jatszhatnak 4-3-3 ban is es akkor nem kene sheva hanem csak drogba .....
Azt vettem figyelembe, hogy a múlt szezon 2. felében szinte mindenki bírálta ezt a felállást, hogy kiismerték, most meg visszasírjuk? :roll:
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#30602 Hozzászólás Szerző: mourinho »

ZenZo írta:
mourinho írta:en is bizom ashley -ben szerintem semmivel sem roszabb mint sheva eddig... :/
Talán. De Cole helyére van egy Bridge-ünk!
jah, de ennyi erovel jatszhatnak 4-3-3 ban is es akkor nem kene sheva hanem csak drogba .....

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#30603 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

mourinho írta:en is bizom ashley -ben szerintem semmivel sem roszabb mint sheva eddig... :/
Talán. De Cole helyére van egy Bridge-ünk!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#30604 Hozzászólás Szerző: mourinho »

en is bizom ashley -ben szerintem semmivel sem roszabb mint sheva eddig... :/

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#30605 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

Mindig olyan pesszimistak es negativak vagytok.

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#30606 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

ZenZo írta:Cole játéka nem ér semmit, mégis őt játszatja Mourinho. Mondhat akárki akármit, Sheva és Ballack nem azon a poszton játszanak, mint előző csapatukban, ráadásnak más bajnokságban játszottak sokáig. De Cole a Premiershipben játszott, ráadásnak ugyanazon a poszton játszik mint a gúnároknál meg a válogatottban. Neki már illett volna valamit virítani, de semmi. És nem érdekel senki karrierje meg minden egyéb, Bridge szemmel láthatóan jobb, és ott ül a padon. Vissza a kezdőbe! Aki ezzel nem ért egyet, nem néz meccset.
Szemezgessünk Cashley meccsen nyújtott dolgaiból:
"Colenak kellene ott lenni..."
"Cole bead, hosszú, hát átrúgta a pályát keresztben!"
"Cole passzol ... pontatlan."
"Cole adja el a labdát."
"Colet szerelik"
"Cole nagy területet hagy neki"
"Cole mellett megy el"
....
Az egyetlen pozitívum:
"Húúú, de gyors!"

Az ilyen menjen rövidtávfutónak! A társakkal meg lehet tanulni játszani edzésen is, sőt!
Én nagyon bizakodó voltam, amikor átjött hozzánk, de sajnos igazat kell adnom. Ezek az idézetek asszem a 0-0ás macedón meccsen hangzottak el, de igazából nincs jelentősége, mert nálunk is halovány sajnos.
Birth, CHELSEA, Death

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30607 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

ToreAndre írta:Ti tudtatok erről az oldalról????

http://www.carlocudicini.co.uk

Baromi jó, nézzétek végig! A képeket főleg!! Eszméletlen jó, a Zola-s, Melchiot-os paintball-os kép...:D
Én ismertem, de nem nagyon van/volt frissítve....

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#30608 Hozzászólás Szerző: Norbert »

ToreAndre írta:Ti tudtatok erről az oldalról????

http://www.carlocudicini.co.uk

Baromi jó, nézzétek végig! A képeket főleg!! Eszméletlen jó, a Zola-s, Melchiot-os paintball-os kép...:D
Gyönyörű rotija van! Ludvig! :D
Nagyon szeretem ezt a fajtát! :D
Bocsesz az off-ért!
IN CHELSEA WE TRUST!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#30609 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Essien gólt szerzett a dél-korea elleni meccsen....tényleg jó formában van...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#30610 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ti tudtatok erről az oldalról????

http://www.carlocudicini.co.uk

Baromi jó, nézzétek végig! A képeket főleg!! Eszméletlen jó, a Zola-s, Melchiot-os paintball-os kép...:D
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30611 Hozzászólás Szerző: undertow »

nagyobb osszegben mernek fogadni arra, hogy mar ott 1-2 orvos a chelseatol is ;)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#30612 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Hivatalos sajtótájékoztatón (fifa.com) Oleg Blohin, az ukrán labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya aggodalmát fejezte ki, mivel csapata és a Chelsea sztárját, Andrij Shevchenko-t ágynak döntötte a magas láz. Azt, hogy konkrétan mi a betegség, nem közölték (valamiféle vírusfertőzést kapott el). A szövetségi kapitány biztosította a riportereket, hogy a válogatott orvosai nagyon odafigyelnek a Chelsea csatárára, de a gyógyszerekkel óvatosan kell bánniuk, nehogy olyan anyag jusson Seva szervezetébe, amely rajta van a doppinglistán. Ha két napig nem javul az állapota, biztosan nem lép pályára Olaszország ellen. Remélem mielőbb felépül. Egy magas lázzal járó betegség baromira visszavetheti a fizikai állapotát.
Jobbulást!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#30613 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Cole játéka nem ér semmit, mégis őt játszatja Mourinho. Mondhat akárki akármit, Sheva és Ballack nem azon a poszton játszanak, mint előző csapatukban, ráadásnak más bajnokságban játszottak sokáig. De Cole a Premiershipben játszott, ráadásnak ugyanazon a poszton játszik mint a gúnároknál meg a válogatottban. Neki már illett volna valamit virítani, de semmi. És nem érdekel senki karrierje meg minden egyéb, Bridge szemmel láthatóan jobb, és ott ül a padon. Vissza a kezdőbe! Aki ezzel nem ért egyet, nem néz meccset.
Szemezgessünk Cashley meccsen nyújtott dolgaiból:
"Colenak kellene ott lenni..."
"Cole bead, hosszú, hát átrúgta a pályát keresztben!"
"Cole passzol ... pontatlan."
"Cole adja el a labdát."
"Colet szerelik"
"Cole nagy területet hagy neki"
"Cole mellett megy el"
....
Az egyetlen pozitívum:
"Húúú, de gyors!"

Az ilyen menjen rövidtávfutónak! A társakkal meg lehet tanulni játszani edzésen is, sőt!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#30614 Hozzászólás Szerző: Oziris »

kdako írta:
undertow írta:igen, domenech olyan szepen kerte, hogy maka nem tudott ellenallni... ;)
azt mondta ha ennyire akarjak, akkor jatszik amig szukseg van ra.
Pedig nem rossz a francia utánpótlásnevelés, de szerintem még a 2014-es vb-n is játszani fog Make! :lol:
Mondjuk megértem Domenechet, Make nálam is alap lenne még egy jó darabig!De ez a zsarolása má durva!Na mind1!"A cél szentesiti az eszközt"
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#30615 Hozzászólás Szerző: Oziris »

mourinho írta:
ToreAndre írta:
bilhacica írta:. Eddig A. Cole a legjobb igazolásunk ez egyértelmü! (természetesen csak erre a nyárra vonatkozoan)
Ha ha ha!! Ezt te se gondolod komolyan. 0, amit eddig produkált, pedig már több lehetőséget kapot, mint Bridgey....
Ha van egy kis esze legalább McLaren-nek, őt játszatja....
Mellesleg A.Cole is már 26 éves. Csak 4 évvel fiatalabb Sevánál és Mikey-nál...

A világ minden éppeszű Chelsea rajongója Bridgey-t látja jobbnak és őt játszatná...
igen , egylőre igen. viszont én hosszútávon cole-ban bízom, de ez most mit sem javít a helyzetén főleg, hogy bridgey félelmetes formában van
Énis ezt vallom!Ha a két játékos karrierjét illetve teljesitményét nézzük Cole simán veri Bridget!Ez nem kérdés!De nálunk még tényleg nem játszik jól!Jó az igy az egyik a kupákba játszon a másik a bajnokságban!Cole-nak még idő kell!Essient is tavaly bírálták,idén egyértelműen az egyik legjobb!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#30616 Hozzászólás Szerző: mourinho »

ToreAndre írta:
bilhacica írta:. Eddig A. Cole a legjobb igazolásunk ez egyértelmü! (természetesen csak erre a nyárra vonatkozoan)
Ha ha ha!! Ezt te se gondolod komolyan. 0, amit eddig produkált, pedig már több lehetőséget kapot, mint Bridgey....
Ha van egy kis esze legalább McLaren-nek, őt játszatja....
Mellesleg A.Cole is már 26 éves. Csak 4 évvel fiatalabb Sevánál és Mikey-nál...

A világ minden éppeszű Chelsea rajongója Bridgey-t látja jobbnak és őt játszatná...
igen , egylőre igen. viszont én hosszútávon cole-ban bízom, de ez most mit sem javít a helyzetén főleg, hogy bridgey félelmetes formában van

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#30617 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

bilhacica írta:. Eddig A. Cole a legjobb igazolásunk ez egyértelmü! (természetesen csak erre a nyárra vonatkozoan)
Ha ha ha!! Ezt te se gondolod komolyan. 0, amit eddig produkált, pedig már több lehetőséget kapot, mint Bridgey....
Ha van egy kis esze legalább McLaren-nek, őt játszatja....
Mellesleg A.Cole is már 26 éves. Csak 4 évvel fiatalabb Sevánál és Mikey-nál...

A világ minden éppeszű Chelsea rajongója Bridgey-t látja jobbnak és őt játszatná...
Only one Di Matteo!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#30618 Hozzászólás Szerző: Bubi »

bilhacica írta:TEGNAP MEGINT ÉSZREVETTEM EGY SZÁMOMRA FELHÁBORÍTÓ DOLGOT!!!!!! AMIKOR BEÁLLT KALOU HUHHOGTAK MEG FÜTYÜLTEK!!!!!! egyszerüen nem értem... kb olyan érthetetlen mint a gollövölista szavazás állása... nevetséges hogy seva vezet...
vegyétek már észre ballack és seva öreg! ashleyt mindenki basztatka hogy kiszoritja Bridget, pedig jobb és kész! del horno is megkapta a biztatást pedig ő is egy nag szar volt ráadásul semmi multja nem volt. Eddig A. Cole a legjobb igazolásunk ez egyértelmü! (természetesen csak erre a nyárra vonatkozoan)
En shevat tartom a legjobb igazolasnaak, sokat hozzatesz a jatekhoz.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#30619 Hozzászólás Szerző: Megyó »

TEGNAP MEGINT ÉSZREVETTEM EGY SZÁMOMRA FELHÁBORÍTÓ DOLGOT!!!!!! AMIKOR BEÁLLT KALOU HUHHOGTAK MEG FÜTYÜLTEK!!!!!! egyszerüen nem értem... kb olyan érthetetlen mint a gollövölista szavazás állása... nevetséges hogy seva vezet...
vegyétek már észre ballack és seva öreg! ashleyt mindenki basztatka hogy kiszoritja Bridget, pedig jobb és kész! del horno is megkapta a biztatást pedig ő is egy nag szar volt ráadásul semmi multja nem volt. Eddig A. Cole a legjobb igazolásunk ez egyértelmü! (természetesen csak erre a nyárra vonatkozoan)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#30620 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

A cfcnet.co.uk legutóbbi szavazásán a szófiai meccs legjobbját illetően:

Drogba (80.41%) - 3pts
Cech (8.25%) - 2pts
Bridge (5.15%) - 1pt

Az összesített állás:

1.Drogba 15 pont
2.Essien 13
3. Bridge, Cech 8
4. Lampard 4
....

Hol is van Ashley??? Ja, még pontot sem szerzett???
Only one Di Matteo!

Válasz küldése