Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

#29981 Hozzászólás Szerző: Anti »

Egyetértek Tore-val. Én is kipróbálnám Guddy-t először aztán Crespo.
GLENNY-T A CSAPATBA!!!!!
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#29982 Hozzászólás Szerző: Robi »

na jó,én is leírom a holnapi kezdőmet. (hátha megnézi José :lol: )

----------------Cech---------------

Johnson---Gallas---Terry---Asier

Lampard-----Makelele---J.Cole

Robben----------------------Duff

--------------Crespo---------------


(bocs Tore,de én nem nagyon kedvelem Eidurt.de elismerem a tudását,meg a klubhűségét)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29983 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

CFCBoy írta: de lehet, h ez elég tré felállás :?
Annyira nem. Guddy-t hiányolom, Ferreirát meg nem raknám be ennyi.
Only one Di Matteo!

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#29984 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Én így állnék föl:
-------------------Cech
Ferreira---Terry---Gallas----Del Horno
-----------------Makelelé
Duff------------Lampard--------Robben
------------------Cole
----------------Crespo
de lehet, h ez elég tré felállás :?

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29985 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nna. Holnap Aston Villa. C.Cole sajna megsérült a hétvégén, Ő most nem lesz ott. Eidur felépült kisebb sérüléséből és Carvalho is visszatérhet.
Tök jól játszottunk, amikor Joey, Duffski és Robben is a pályán volt!
Én így állnék fel:

---------------Carlo----------------
Glenny---Terry---Gallas----ADH
Lampard----Makalele----JoeCole
Robben----------------------Duff
------------Gudjohnsen----------

Cserék: Crespo, Carvalho, Maniche, SINCLAIR:D
Only one Di Matteo!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#29986 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

szpecnaz írta:Nem inkább ETO?:)
Végülis tök mindegy, nem... egyik mindegy, mint a másik!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29987 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Nem inkább ETO?:)

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#29988 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Wisey írta:
zirkonium írta:Egyszer engem is felkérhetnének már...
Szerintem neked kell jelezni a szándékot, maguktól biztos nem keresnek meg. Biztos valakinek az ismerőse...

Tudom, ez nem az Origo, de a honlapon nagyon szívesen olvasnánk az élménybeszámolóidat, amennyiben van rá időd.
Több mint 100 meccsen voltam már a Bridge-en, és nem hat rám az újdonság erejével semmi, nem úgy, mint a cikk írójára. Látásból ismerem a biztonságiakat, a körülöttem ülőkkel összehaverkodtunk, stb. Így aztán nem is tudnék olyan beszámolót írni, amely minden olvasót elvarázsol. de biztos bennem van a hiányosság. Sorry.
Majd ha MTK szurkoló leszek, akkor aztán....

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#29989 Hozzászólás Szerző: Wisey »

zirkonium írta:Egyszer engem is felkérhetnének már...
Szerintem neked kell jelezni a szándékot, maguktól biztos nem keresnek meg. Biztos valakinek az ismerőse...

Tudom, ez nem az Origo, de a honlapon nagyon szívesen olvasnánk az élménybeszámolóidat, amennyiben van rá időd.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#29990 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Forrás origo:

Három ingyenjegy a Chelsea-Charltonra? Jöhet. Alább egy magyar szurkolói mesél arról, milyen is egy igazi londoni futballderbi.

Több mint 41 ezres tömeg gyűlt össze Chelsea Stamford Bridge-i stadionjában vasárnap délután, hogy tanúja lehessen a hazaiak újabb bajnoki mérkőzésének. Az ellenfél a délkelet-londoni Charlton Athletic csapata volt - nem sokan gondolták, hogy éppen most szakad meg a bajnok nagy sorozata.

Márpedig a címvédő és listavezető Chelsea zsinórban tíz győztes mérkőzés után a szezonban először veszített pontot hazai pályán: a meccs 94 perces küzdelem után 1-1-es döntetlennel végződött. A Kékek azért nem panaszkodhatnak, hiszen még így is 14 ponttal vezetik a Premier League-et.

Az eredmény ellenére a mérkőzés hangulata leírhatatlan volt, főleg olyasvalaki számára, aki már évek óta Londonban él, s mindhiába próbálkozik jegyet szerezni egy Chelsea-meccsre. Ez irdatlan sok nehézséggel jár, hiszen a nyugat-londoni csapat rendkívül népszerű az angol fővárosban.

Klubtagság nélkül majdhogynem lehetetlen jegyet szerezni bármilyen hazai pályán rendezendő Chelsea-küzdelemre. A szurkolói tagság éves díja 42 font, erre még átlagosan 40-60 fontot kell számítani a jegyekért. Ajánlott viszont minden érdeklődőnek külön tagságit kiváltania, hiszen rangadók esetén mindössze egy jegyet lehet váltani.

Pontosan ezen tényezők miatt éreztem úgy, hogy a szerencse csillaga kacsintott rám, amikor egy átmulatott éjszaka során kiderült, hogy az egyik munkatársam tagja a Chelsea szurkolói klubjának. Szó szót követett, és nagy meglepetésemre ausztrál származású kollégám hajlandó volt átpasszolni három jegyet - mondanom sem kell, nagyobb újévi meglepetés nem is érhetett volna, amikor ráébredtem, hogy a sokéves füstös kocsmai vetítések után végre élőben nézhetem végig kedvenc csapatom igyekezetét.

Közel a tűzhöz

Mikor végre elérkezett a várva várt nap és elindultam a lakásomtól amúgy 15 percnyire eső Stamford Bridge-re, csodálatos volt végignézni, ahogy az utcát beterítette a kék-fehérbe öltözött drukkerek tömege. A másfél éves gyerekektől a 70 éves nagypapákig, családok együtt vonultak a stadion felé. Üvöltözésnek, verekedésnek, káosznak nyoma sem volt, mint ahogy az általam otthon megszokott, az ellenséget ócsároló danolászásnak sem. Valódi, szurkolni vágyó tömeg indult a szentély felé, nem pedig tesztoszteronnal teli, gyűlölettel fűtött "horda".

Az is igaz, hogy néhány családanya inkább a főutcai korzózás mellett döntött, és útközben elvált párjától, gyermekétől, de azért a tömeg végül mégis vegyes maradt. A stadion előtt végigvezető főutat a londoni rendőrség lezárta, gyalogos és lovas rendőrök vigyázták a rendet. Bár nem úgy tűnt, hogy bármi szükség lett volna erre.

Jegyünk a kapu mögé, rögtön az első sorba szólt, bár arra, hogy ez pontosan mit is takart, csak megérkezésünkkor jöttem rá. Soha nem gondoltam volna, hogy 19 perces szurkolás után csupán néhány méteres távolságból lehetek majd tanúja Gudjohnsen csodálatos góljának.

Sajnos, ami az első 45 percben öröm volt, a másodikban ború: a szünet után is igen közelről láthattam a közelmúltban az Evertontól leigazolt Marcus Bent egyenlítő gólját. Ez már kevésbé nyerte el a hazai drukkerek tetszését. Felélénkültek a táborok, bár vulgáris megnyilvánulásokra vagy káromkodásra még mindig nem igazan akadt példa. S ami még fantasztikusabbá tette az egész miliőt: az nem számított, hogy a szurkoló angol, indiai, ausztrál vagy magyar származású. A cél egy volt: szurkoljunk egy szinte teljes mértékben idegenlégiósokból álló, orosz oligarcha tulajdonában lévő rendkívüli csapatnak. A játék volt a lényeg, a többi nem számított. Hiába, ez már labdarúgás.

Az 1-1-es eredmény után felemás érzelmekkel hagytuk el Stamford Bridge-et, hiszen a sárga laptól a kiállításig, a lustulástól a kapkodásig sok mindennek tanúi lehettünk. Csodálatos volt végignézni, ahogy a különböző nációkból és generációkból összeverődött, elhivatott szurkolók együtt élvezték a játékot, és annak szellemében is viselkedtek az elejétől egészen a metrómegállóba, libasorban történő menetelésig.

Ilyen egy igazi futballdélután.

Kósa Katalin (London)

Egyszer engem is felkérhetnének már...

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#29991 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

CFCBoy írta:De Carvalho nem tud bal/jobbszélsőt játszatni?????? Sztem Carvalho kiskedvenc Murinál, azért nem adjuk el, és nem játszatjuk másik poszton....a Meccs 1. félidejét láttam, és akkor meg voltam elégedve, voltak helyzeteink, és aránylag mi uraltuk a játékot, erre szólnak, h 1-1......h mi történt, azt nem tom, de bosszút álhattunk volna a ligakupáért......és (bár a meccsett nem láttam) ezt a meccset a srácok csezték el, ha jól értelmezem a hszeket...
Sztem annyi a különbség, hogy a Carling Cup-ban Huth egymaga ejtett ki minket, a mostani x-hez viszont kellett egy teljes védelem+1 kapus hibája, egy rossz játékfelfogás+egy dilettáns partjelző.....ha úgy vesszük, előreléptünk őszhöz képest :)
Birth, CHELSEA, Death

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29992 Hozzászólás Szerző: undertow »

CFCBoy írta:De Carvalho nem tud bal/jobbszélsőt játszatni??????
nem tud.
azert ez nem olyan meglepo, viszonylag keves vedo tud a vedelem tobb posztjan is jol jatszani.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29993 Hozzászólás Szerző: undertow »

zirkonium írta:Viszont Carvalho menjen el mert iszonyat gyenge mostanában.
nem a szivem kozepe carv, de ezt a meccset leszamitva mostanaban jol jatszott.
amugy elobb-utobb mar varhato volt, hogy kiallittatja magat, benne van ennek a veszelye a jatekstilusaban.

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#29994 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

De Carvalho nem tud bal/jobbszélsőt játszatni?????? Sztem Carvalho kiskedvenc Murinál, azért nem adjuk el, és nem játszatjuk másik poszton....a Meccs 1. félidejét láttam, és akkor meg voltam elégedve, voltak helyzeteink, és aránylag mi uraltuk a játékot, erre szólnak, h 1-1......h mi történt, azt nem tom, de bosszút álhattunk volna a ligakupáért......és (bár a meccsett nem láttam) ezt a meccset a srácok csezték el, ha jól értelmezem a hszeket...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29995 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

A mai meccset nem értettem...1-0 után meg kellett volna nyomni, ehelyett mi csak lötyögtünk a pályán. Igaz a partjelzők 4 vagy 5 olyan szitációban lengettek hibássan mikor a csatárunk egyedül lépett volna ki, de ez most lényegtelen. Ennek a Charltonnak ma kellett volna vagy 2-3-t rúgni. Ez van...ez az elhullajtott 2 pont szerencsére nem életbevágó. SWP tényleg elég gyengyén muzsikál...Carvalho meg kitölthetne egy IQ tesztet..és ameddig az érékelés meg nem jön játszhatna Gallas középen

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29996 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Carvalhonak rossz napja volt. SWP 1 kalap sz... és ezt már nem egyszer megmutatta ! Maniche viszont jó ! C.Cole egész ügyes volt,de még rafkosabbnak kell lennie. Nekem az fáj a legjobban,hogy nagyképü volt a csapat !

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#29997 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Maniche jól nyomta lehet még belőle valami.
Viszont Carvalho menjen el mert iszonyat gyenge mostanában.
SWP most sem élt a lehetőséggel, ne csodálkozzon ha nem játszik.
Kár a 2 pontért, de reméljük ennyi belefér a végén.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#29998 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Akkor Maniche csere lesz. Gallas egyszer a bal oldalon, egyszer a jobb oldalon játszik...

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#29999 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Udv a Bridge-rol! Mai kezdo 11 a Charlton ellen:
Cech, Gallas, Carvalho, Terry, Del Horno, Makelele, J Cole, Lampard, Guddy, Duff, Crespo

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#30000 Hozzászólás Szerző: Dani »

Rendben mondom vnap leviszem,azt majd megoldjátok egymásközt... :wink:

Válasz küldése