Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Vendég

#54761 Hozzászólás Szerző: Vendég »

ToreAndre írta:Sokkal inkább Essien volt pénzkidobás én tartom magam ehhez. Szeritetek ér annyit Essien, mint Lampard, Joe Cole és Robben összesen? Szerintem nem. Jól szűr a középpályás, de elég alattomos, valljuk be. Gólt még nem szerzett, a feladatait pedig eltudja látni Makalele!
Nem tudom miért istenítitek ennyire!
Evvel nem értek eggyet ! Amikor Robbent,Lampit,J Cole vettük még zöldfülüek voltak és a piaci áruktól messzire voltak mostaninál ! Maka,Essien,Lampard a világ legerősebb k.pályája,ezérti is kaptunk olyan kevés gólt ! Essiennek oroszlán része van ebbe,számold eggyszer össze hány labdát szerez és mennyi támadást kapcsol le a k.pályán ! Ehez jól jön egy füzet !

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#54762 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Sokkal inkább Essien volt pénzkidobás én tartom magam ehhez. Szeritetek ér annyit Essien, mint Lampard, Joe Cole és Robben összesen? Szerintem nem. Jól szűr a középpályás, de elég alattomos, valljuk be. Gólt még nem szerzett, a feladatait pedig eltudja látni Makalele!
Nem tudom miért istenítitek ennyire!
Only one Di Matteo!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#54763 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Fog ő itt még alkotni...fiatal még...

Zoli
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 20:17
Tartózkodási hely: a földön:D

#54764 Hozzászólás Szerző: Zoli »

nem kell ide senki,, SWP télleg felesleges volt bár tehetséges de most nem fér be a kezdőbe! kölcsön kéne adni :roll: :lol:

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#54765 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

SWp sérült....azért nem játszott az arse ellen...

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#54766 Hozzászólás Szerző: Robi »

szerintem is....csak SWP leigazolását sajnálom.Sztem felesleges "pénzkidobás" volt (bár ez mit számít :lol: ).SWP nem játszik,és asszem 24 millióba került.Az Arse ellen még csere se volt,el kéne őt adni.....

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#54767 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

sztem már így is elég jó a keret,nem kell ide senki!!!!!!!!!!!!

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#54768 Hozzászólás Szerző: Robi »

A Real Betis nyilvánosságra hozta, hogy a Chelsea gárdája érdeklődik játékosuk, Alberto Rivera iránt. Az angolokra állítólag mély benyomás tett az egykori Real Madrid futballista.
Rivera a nyáron 2,2 millió font fejében az első osztálytól elbúcsúzó Levantétól érkezett a sevillaiakhoz, és azóta bejátszotta magát Lorenzo Serra Ferrer kezdőcsapatába.
- Abramovics a két klub sevillai összecsapásán figyelt fel rá, és Mourinho figyelmébe ajánlotta - mondta Manuel Luiz de Lopera, a zöld-fehérek elnöke -, de mi egyelőre nem akarjuk elengedni őt.
Az ibériaiak által közölteket a Kékeknél még senki nem erősítette meg

(nb1.hu)

Válasz küldése