Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egykori játékosaink

#6281 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Mégis mit láttál te agysebész? Azon a pár meccsen, amit a nagycsapatban játszott, összesen talán 100-120 percet? Persze, hogy nem fért be, mert klasszisok játszottak a posztján.... McEachran se nagyon fog beférni egyelőre, vagy Aanholt, mégis bomba tehetségek.

Mint mondtam, én láttam kölcsönben is játszani... csak miatta néztem pár Plymouth meccset. És ráhibáztál, mert nekem évek óta a kedvenc ifim volt, és nem a Swansea beli teljesítménye miatt könyörgöm vissza. Ha nem hiszed, visszalapozhatsz nyugodtan, mikor itt anyáztam a fórumon a vezetőket az eladásánál.

Persze, nem most lett volna jó Sinclair, hanem 1-2-3 év múlva, ezzel én is tisztában vagyok... de mi esély van arra, hogy majd visszajön ahhoz a csapathoz, aki elküldte? Az általad felsorolt álom 11-ből meg talán Stoch és Sahar az, akit nem akart mindenki elküldeni anno a halál hímvesszejére, szóval ez gyenge volt.

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Egykori játékosaink

#6282 Hozzászólás Szerző: Gábor »

gerawba írta:Jó, hozzuk vissza őt is, meg még pár ilyen ,,kár volt elengedni'' embert, és kedden kezdjünk a MU ellen egy Pidgeley - Del Horno Huth Ben Haim Alcides - Sidwell Bridcutt - Stoch Sinclair - Di Santo Ben Sahar kezdővel
:lol: :lol:
Farewell Didier!

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Egykori játékosaink

#6283 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Blueflag írta:Jók vagytok, számokból megítélni valakit... egyikőtök se látta egy kölcsönmeccsén sem játszani, erre fogadni merek. Mindegy, tényleg hagyjuk ezt a témát.
Mégis mit akarsz? Láttuk már mennyit tud itt, még akkor is ha fiatal. Most éppen ebben a szezonban, először pályafutása alatt jól megy neki, és rögtön jön a ,,hiba volt eladni'' szöveg?

Jó, hozzuk vissza őt is, meg még pár ilyen ,,kár volt elengedni'' embert, és kedden kezdjünk a MU ellen egy Pidgeley - Del Horno Huth Ben Haim Alcides - Sidwell Bridcutt - Stoch Sinclair - Di Santo Ben Sahar kezdővel, hogy újra élvezhessük a fantasztikus játékukat. Nem véletlen nem kellettek, majd ha a PL-ben sokáig jó teljesítményt nyújt Sinclair, akkor lehet elgondolkozni rajta, hogy kár volt (bár az is biztos, hogy ha nem adjuk el, akkor nem itt tartana, hanem folytatta volna a szenvedést)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egykori játékosaink

#6284 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Jók vagytok, számokból megítélni valakit... egyikőtök se látta egy kölcsönmeccsén sem játszani, erre fogadni merek. Mindegy, tényleg hagyjuk ezt a témát.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Egykori játékosaink

#6285 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

béla írta:
tibi71 írta:Hagyjuk már ezt a Sinclair témát :roll: ott vitézkedik ahol lennie kell ! Wigan statisztikája ezt világosan memutatta ! Max PL középcsapatig viheti,de én abba se hiszek ! Ferenci is volt idő hogy fosta a gólokat a Championship-ben remélem őt nem akarjátok :wink:

azért az h Ferenczi csatárként 53 meccsen lőtt 12 gólt 30 évesen meg h Sinclair 33 meccsen lő 17-et SZÉLSŐKÉNT nem ugyan az...

és nemtom h mondhatsz valakire olyat h fosta a gólokat,amikor 0.22-es gólátlaga volt meccsenként :lol:
Zsinórban 6 meccsen rugott gólt és utána lesérült :wink: de ez persze csak vicc :shock: legalább akkora hogy még mindig sajnálkoztok Sinclair-en aki megmutatta tavaly is,hogy miért nem PL szintű nemhogy Chelsea

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Egykori játékosaink

#6286 Hozzászólás Szerző: béla »

tibi71 írta:Hagyjuk már ezt a Sinclair témát :roll: ott vitézkedik ahol lennie kell ! Wigan statisztikája ezt világosan memutatta ! Max PL középcsapatig viheti,de én abba se hiszek ! Ferenci is volt idő hogy fosta a gólokat a Championship-ben remélem őt nem akarjátok :wink:

azért az h Ferenczi csatárként 53 meccsen lőtt 12 gólt 30 évesen meg h Sinclair 33 meccsen lő 17-et SZÉLSŐKÉNT nem ugyan az...

és nemtom h mondhatsz valakire olyat h fosta a gólokat,amikor 0.22-es gólátlaga volt meccsenként :lol:

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Egykori játékosaink

#6287 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Blue26 írta:Egyik régi nagy-nagy kedvencem meccseit szoktam nézni, mikor a TV adja...
Claude Makélélé nagyon jól játszott mikor nálunk volt és úgy érzem "vaskos" szerepe volt abban, hogy 2 éven keresztül egymásután bajnokságot nyertünk!! Nem értettem, hogy annak idején miért engedtük el a PSG-nek francia honba... Én személy szerint hiányolom, hiszen látva ahogy játszik az "öreg", azt bátran állíthatom hogy kár volt elengedni őt... :(
Ott akart levezetni, nevelőklubjában. Gáláns volt a Chelsea, ingyen elengedte. Meg is érdemelte, amit teljesített... Lehet itt Mikelezni de azt a szintet sosem üti meg. De azért próbálja meg.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Egykori játékosaink

#6288 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Hagyjuk már ezt a Sinclair témát :roll: ott vitézkedik ahol lennie kell ! Wigan statisztikája ezt világosan memutatta ! Max PL középcsapatig viheti,de én abba se hiszek ! Ferenci is volt idő hogy fosta a gólokat a Championship-ben remélem őt nem akarjátok :wink:

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Egykori játékosaink

#6289 Hozzászólás Szerző: gerawba »

béla írta:és még annyit,h nem 20 évesen kell beválni a pl-ben, ez nem a LA Liga ... sőt,Pedro is 21-22 évesen kezdett rendszeresen játszani a Barcában,és most hol tart... Drogbáról se tudta szinte senki h kicsoda,amikor még csak 21 volt..sőt,akkor se nagyon amikor 23 volt... majd egy élelmesebb klub le fog csapni scott-ra, és majd nagy játékos is lehet belőle akár... (Malouda szintjét simán fogja tudni hozni,szerintem :D)
Helyes, akkor majd ha olyan f*sza lesz akkor hozzuk vissza. Ez a PL és egy élcsapat, itt nincs idő dédelgetni a kis drágám lelkét, és 1-2-3 évig várni mire belelendül... Szinte mindenki itt basztatta Ramires, akinek kellett mondjuk 3-4 hónap, hogy belejöjjön, de már a 3. meccse után a fél fórum anyázta, meg, hogy takarodjon el. Valószínű Sinclairrel k*rva nagy lenne a türelem :D

Gondolom az sem véletlen, hogy 21 éves létére 8 (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) csapatban játszott már, és ez az első csapata, ahol alapembernek mondható. (sőt, hogy mást ne mondjak, ez az első csapata ahol 20 meccset játszott egyáltalán)

Minek tartottuk volna meg? A felnőttcsapatban játszana? Nem. A tarcsiban lehet komolyan fejlődni, és normális tapasztalatot gyűjteni? Nem.
Az állandó kölcsönadogatásoknak meg láttuk az eredményét. 6 csapatnak adtuk kölcsön, sehol nem vált be, sehol nem számoltak vele komolyan. Eladtuk, azaz egy csapat úgy ,,kapta'' meg végre, hogy nem úgy kellett dolgozniuk vele és beépíteniük, hogy akkor majd szezon végén megy vissza Londonba, hanem úgy, hogy az övéké véglegesen. Látszik is az eredmény. Innentől felesleges beszélni bármiről is.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Egykori játékosaink

#6290 Hozzászólás Szerző: béla »

és még annyit,h nem 20 évesen kell beválni a pl-ben, ez nem a LA Liga ... sőt,Pedro is 21-22 évesen kezdett rendszeresen játszani a Barcában,és most hol tart... Drogbáról se tudta szinte senki h kicsoda,amikor még csak 21 volt..sőt,akkor se nagyon amikor 23 volt... majd egy élelmesebb klub le fog csapni scott-ra, és majd nagy játékos is lehet belőle akár... (Malouda szintjét simán fogja tudni hozni,szerintem :D)

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Egykori játékosaink

#6291 Hozzászólás Szerző: béla »

gerawba írta:
Blueflag írta:
ParanoidAndroid írta:GOAL!! Top class stuff from Scott Sinclair to open the scoring for Swansea! Sinclair twists and turns on the edge of the box before finding Moore, who backheels into Sinclair's path and he fires past Kaspar Schmeichel with a clinical finish!
Nem láttam ezt a gólt, de én anno rohadt sokat láttam ebben a srácban... mikor Plymouth-ban játszott kölcsön, akkor is néztem 1-2 meccsét, amit adott a TV! Hiba volt eladni.
Igen, ott van sok benne ahol most játszik, azon a szinten.

32 meccsen 17 gól, egy szélsőtől... nem rossz arány... mindenki mondja h ezen a szinten jó... de ha nem játszott volna nálunk akkor most sokan azt mondanák h igazoljuk le,mert nagy tehetség... :D
és lehet h azért megy most neki,mert érzi,hogy bíznak benne... nálunk nem érezhette amikor állandóan kölcsönadtuk... :D én már egy jó ideje azt hangoztatom,h hiba volt eladni... először nem sajnáltam,de láttam h mit produkált a Swansea-ban... :D

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Egykori játékosaink

#6292 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Blueflag írta:
ParanoidAndroid írta:GOAL!! Top class stuff from Scott Sinclair to open the scoring for Swansea! Sinclair twists and turns on the edge of the box before finding Moore, who backheels into Sinclair's path and he fires past Kaspar Schmeichel with a clinical finish!
Nem láttam ezt a gólt, de én anno rohadt sokat láttam ebben a srácban... mikor Plymouth-ban játszott kölcsön, akkor is néztem 1-2 meccsét, amit adott a TV! Hiba volt eladni.
Igen, ott van sok benne ahol most játszik, azon a szinten.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Egykori játékosaink

#6293 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Blueflag írta:
ParanoidAndroid írta:GOAL!! Top class stuff from Scott Sinclair to open the scoring for Swansea! Sinclair twists and turns on the edge of the box before finding Moore, who backheels into Sinclair's path and he fires past Kaspar Schmeichel with a clinical finish!
Nem láttam ezt a gólt, de én anno rohadt sokat láttam ebben a srácban... mikor Plymouth-ban játszott kölcsön, akkor is néztem 1-2 meccsét, amit adott a TV! Hiba volt eladni.
Mar a masodikat lotte. 2-0
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egykori játékosaink

#6294 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

ParanoidAndroid írta:GOAL!! Top class stuff from Scott Sinclair to open the scoring for Swansea! Sinclair twists and turns on the edge of the box before finding Moore, who backheels into Sinclair's path and he fires past Kaspar Schmeichel with a clinical finish!
Nem láttam ezt a gólt, de én anno rohadt sokat láttam ebben a srácban... mikor Plymouth-ban játszott kölcsön, akkor is néztem 1-2 meccsét, amit adott a TV! Hiba volt eladni.

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Egykori játékosaink

#6295 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

GOAL!! Top class stuff from Scott Sinclair to open the scoring for Swansea! Sinclair twists and turns on the edge of the box before finding Moore, who backheels into Sinclair's path and he fires past Kaspar Schmeichel with a clinical finish!
agggyatok munkát!!!!

Sindu
Hozzászólások: 807
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Egykori edzőink

#6296 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Ibrahimovic Mourinhoról:

"Ha nincs valaki, aki motiváljon, akkor az ember nem mindig küzd, az edzők feladata éppen az, hogy erre odafigyeljenek. Mourinho olyan szinten képes volt motiválni, hogy ölni is képes lettem volna érte."

http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... serte.html" onclick="window.open(this.href);return false;

telegdy
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008. november 1., szombat 17:43
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Egykori edzőink

#6297 Hozzászólás Szerző: telegdy »

Ramox írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ho-2065299

Hát akkor ennyit erről : )
Nemzetisport - online. Olvastam én itt már "érdekes dolgokat"... :? Sorry, én csak bízni szeretnék még...! :oops:

zoli0415
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Egykori edzőink

#6298 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

ParanoidAndroid írta:http://eurosport.yahoo.com/22022011/58/ ... elsea.html

JM :"i still (L) CFC"
Nagyon szimpatikus nyilatkozat!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Egykori edzőink

#6299 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Kölyök írta:
Én azt gondolom hogy volt rá kőkemény több mint 100-évünk mióta szeretett klubunk megalakult arra hogy ott tartson az akadémiánk ahol a Barcelonáé! A Barcelonának is ha azt nézzük hosszú évtized munkája kellett ahhoz hogy egészen mostanáig világméretűvé, s tán világ legjobb akadémiájává nőtte ki magát! Akkoriban náluk se voltak akkora nagy utánpótlás mozgatások az A-keretükbe tömegesével mint ahogy azt most teszik Guardiola s Johan Cruyff segítségével! S ne feledjük el hogy ezt mind Cruyffnak köszönhetik a Barcások hogy ilyen tömegesével tudnak világklasszis saját nevelésűeket beépíteni a csapatba! Mert amit Cruyff eltanult az Ajaxból azt erőltette rá az egész vezetőségre s értette meg az egész egyesülettel hogy ami velük volt anno az Ajaxba, amit az Ajax csinált a 70-es 80-as években, annak van eredménye s értelme! Ő az egyik olyan élő legenda mai napig aki ellenzi a külföldi légiósok beépítését a csapatba! Milyen fura ugyan is az hogy ami régen a Holland válogatottra volt jellemző anno hogy 70-90%-uk Ajax nevelés meg játékos volt a csapatnál, az most a Spanyoloknál válogatottnál hiúsult meg! Hát a 80-90% ott is Barca játékos, Barca nevelés a keret alappillérjei! Én nem tudom hogy ti hogy vagytok vele de én nekem boldogsággal telítene el engem az hogy ha azt látnám hogy az Angol válogatott nyerne vb-t s az Angol válogatott 80-90%-a mondjuk Chelsea nevelésekből, meg Chelsea játékosok alkotnák! Ennél jobb dolog nincs is a földön!
Igazad van, teljesen egyetértek. A Barca utánpótlása rengeteg jó játékost kitermelt az elmúlt 10 évben. ÉS ebben rengeteg szerepe volt Laporta pénzének izé Cruyff-nek.
Manapság: Ibrahimovic, Keita, Dani Alves, David Villa, Pinto, Gabi Milito, Cigrinskij, Maxwell, Mascherano, Abidal, Adriano, Keirisson, Hleb, Cáseres.
Régebben csak a húzó mbereket termelte ki: Deco, Ronaldihno, Belletti, Figo, Ronaldo, Rivaldo, De Boer testvérek, Zambrotta, Van Brockhorst, Eto'o, GUDJOHNSEN, Thuram, Giuly...
Ezt mind fejből írtam, szóval a kinevelt játékosok csak többen lehetnek.

Na felejtsd el ezt a marhaságot, pláne amikor kiöregszik Karcsi, Csávi. Alig lesz benne hazai játékos. Pláne Krkic sem fog ott játszani 1 idénynél többet.
Ez a hazai nevelés is csak a világméretű hype hadjárat része... Meg az űrfoci. Megy az 1-2 méteres tili-toli szakadatlan a bohócligában. Ja és persze csak Messi nyeri a meccseket. Ld - Athletic Bilbao nemrég. Csak azért szenteltem 10 percet erre a szarra, h fejezd be és ne hangoztasd a valótlant a továbbiakban itt.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Egykori edzőink

#6300 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

http://eurosport.yahoo.com/22022011/58/ ... elsea.html" onclick="window.open(this.href);return false;

JM :"i still (L) CFC"
agggyatok munkát!!!!

Válasz küldése