Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
alpar08
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2008. augusztus 3., vasárnap 15:49
Kedvenc játékos: Luiz
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#27921 Hozzászólás Szerző: alpar08 »

Csibe írta:A 3.ik helytől 1 pontra vagyunk elmaradva és mindenki még maga CA is a 4.ik helyről beszél.
WHY????
3. Man.City 27 +19 49
4. Tottenham 27 +7 47
5. Chelsea 26 +24 45

49pont - 45 pont = 4 pont :)
-=Kék vér=-

Avatar
Csibe
Hozzászólások: 347
Csatlakozott: 2010. július 1., csütörtök 14:14
Kedvenc játékos: Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Ballack

Re: Premier League

#27922 Hozzászólás Szerző: Csibe »

A 3.ik helytől 1 pontra vagyunk elmaradva és mindenki még maga CA is a 4.ik helyről beszél.
WHY????

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4011
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Premier League

#27923 Hozzászólás Szerző: focimark »

Zsoca írta:
bolnud írta:
focimark írta:hétvégén mi mért nem játszunk?
birmingham ellen játszottunk volna, de a ligakupa döntő miatt elmaradt, ha jól tudom
Igen, ez az ok, hiszen a Birmingham játszik az Arsenal ellen az említett kupában.
oké,kösz

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Premier League

#27924 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

bolnud írta:
focimark írta:hétvégén mi mért nem játszunk?
birmingham ellen játszottunk volna, de a ligakupa döntő miatt elmaradt, ha jól tudom
Igen, ez az ok, hiszen a Birmingham játszik az Arsenal ellen az említett kupában.

Avatar
bolnud
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Premier League

#27925 Hozzászólás Szerző: bolnud »

focimark írta:hétvégén mi mért nem játszunk?
birmingham ellen játszottunk volna, de a ligakupa döntő miatt elmaradt, ha jól tudom

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4011
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Premier League

#27926 Hozzászólás Szerző: focimark »

hétvégén mi mért nem játszunk?

Avatar
marknagy
Hozzászólások: 8022
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 11:05
Kedvenc játékos: Terry_Torres_Cole
Kedvenc exjátékos: Makelele_Drogba
Tartózkodási hely: Hajdúsámson - Debrecen

Re: Premier League

#27927 Hozzászólás Szerző: marknagy »

rafanadal írta:Nem pesszimista vagyok, de szerintem döntetlennél jobban ne reménykedjünk. Egy annyi szerencsénk lehet, hogy fáradtak lesznek a Marseille-Wigan-Chelsea kombó legvégén.
Ha úgy játszanak ahogy a Marseille ellen akkor simán győzhetünk.
We are the famous, the famous Chelsea!

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#27928 Hozzászólás Szerző: chiedis »

Előző kommentek mind jók, de elfogultság nélkül a keret és a nevek ismeretében a Chelsea rendelkezik a legjobb kerettel a világon, a cserepadot leszámítva mert avval együtt a Barcelonának van. Nálunk sajnos a legjobb jelzőt lehúzza az impotencia, a vénesedésből akadó (?) problémák - Drogba, a sérülés okozta (?) problémák - Lamps, a mentális (?) problémák - Análka, a nincs kedvem játszani (?) problémák - Malouda, és a csapatfék problémák - PFfff, Kalou.
Jó lenne ha Lampard és Drogba összerázódna, feltéve ha még sok pénzt akarnak keresni egy nagy csapatnál. Fenyegessük meg őket a poszterleszedés gondolatával.
Na egyszóval ha mindenki akarna játszani és belelendülne, nem tudom elképzelni, h ne ez a csapat legyen a legjobb, h ne ez a csapat nyerje az idei BL-t. Lehet még Övrebro próbálkozás attól még, de ha egy tizenegyest sem kap a csapat, akkor is be kell vágni 3 gólt. ÉS azokat ha tisztán be megy, nem lehet elvenni. 1%-ban ebben hibás volt 2009-ben a csapat. Ha egyet sikerült volna még berámolni, akkor Platini sem tudott volna sehogy sem kicseszni a csapattal.
Nyugodj bekeben Mister !

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#27929 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Mi támadó poszton, csak nevekben vagyunk jobbak a MU-nál.

Nani sztem nagyon jó szezont fut, ilyen jobb szélsőnk nekünk évek óta nem volt. Berbatov, akárhogy is nézem, vezeti a góllövő listát, tehát no comment. Rooney van kisebb gödörben, de neki a mentalitásában mindig benne van a javulás. Chicarito-ról már nem is szólnék, ilyen cserecsatár, azért sok edző álma.

Meg valahogy vmi győztes szellemet érzek bennük, játszhat akárki náluk (nem a legnagyobb pengék, pl.: Fletcher, Park, Oshea), mindig "nyernek".

Továbbra is tartom, hogy jelenleg a MU meg tudná szorítani a barcát, sőt old trafford-os visszavágóval le is nyomnák őket :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9650
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#27930 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Hegee írta:Azért örülnénk azthiszem, ha Studge, csak megközelítőleg is úgy lőni a gólokat mint Chicarito. :) Sztem óriási tehetség..
Ami azt illeti, van nemi hasonlosag.:) Hernandez osszessegeben Manu mezben iden 13 golt lott, 12 meccsen. Studge iden 6 meccsen 7 golt lott, ebbol 3at a PLben, mindharmon kezdovolt, es kozvetlenul egymas utani meccseken. Ev vegen majd eldol, hogy ki a Jani:)
Amugy en is tehetsegesnek tartom, szvsz be fog erni, de nem iden, es talan meg jovore sem. Kb mint Anderson..
Hegee írta:Nah nálam a Bayern az első 5-be se fér bele, olyan játékos állománnyal mint ami nekik van egyszerüen vicc, nem is értem hogy tudták lenyomni az Intert tegnap. 1 kiemelkedő, 2-3 jó, és rengeteg középszerű játékos van náluk. Ha nincs Robben, semmire se mennek. Ráadásul azt nem hiszem hogy Robben képes lenne egyszemélybe (talán Riberyvel) legyőzni minket.. :)
Nem lenyomtak az Intert, hanem lealaztak...:) Ribery, Robben, Swejni, Müller, Gomes, Lahm embert emelnek ki a Bayernbol, akik szvsz beferhetnenek a vilag bermely csapataba. A hatvedsoruk borzalmas, foleg a kozepso hatvedek. Keptelenek normalisan felszabaditani, es amugy is pofon egyszeru zavarbahozni oket. Lahmon kivul nincs normalis ember a vedelmukben.. De ez manapsag nem olyan nagy ervagas, mivel szerintem a Topcsapatok kozul osszesen 3 csapat mondhatja el magarol, hogy a vedelmuk kivalo. Real, Manu, Chelsea. A Barcanak szvsz a vedelme a gyengepontja, nem nehez rajta atjutni, ezert nem vettem oket ide. A Manu vedelme, foleg kozepen eleg jo, a szeleken mar gyengus. Mondjuk egy jo formaban jatszo Evra + Rafael eleg komoly szeljatekot tud produkalni. Mind1 is, iden szinte tokeletesen mukodik a vedelmuk.

Amugy Robben kizart dolog, hogy megtudna minket verni, Ribery meg plane. Robben ha rendesen van fogva, akkor mozdulni nem tud. Ugyan ugy leszednenk a palyarol, mint Messit.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

tru23

Re: Premier League

#27931 Hozzászólás Szerző: tru23 »

cfr írta: én azt nem értem miért vagytok ti itt ha nem hisztek a csapatban?
Hinni a templomban kell, a focit gólokra, a bajnokságot pontokra játszák. Jelenleg 4 csapat is jobb pozícióban van nálunk. Ezek a tények.

Egy dolog szurkolni, akarni, remélni, és más dolog a valóság. Nekünk pedig szurkolóként kutyakötelességünk kritikusnak lenni a saját csapatunkkal szemben. Nekem ez a véleményem.

cfr
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. október 4., vasárnap 13:39
Kedvenc játékos: Conte
Kedvenc exjátékos: petrescu
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#27932 Hozzászólás Szerző: cfr »

Hiaba az 1 veresege, es a jo statisztikai. Nekem abszolut nem tunik olyan hude erosnek a Manu iden. Foleg a tamadoik miatt.
Egyedul Naninak megy jol iden. Berbatov olyan nekik, mint nekunk Anelka. Rooney meg sem kozeliti a regi formajat, Chicarito meg inkabb cserekent eredmenyes, nem egy nagy durranas a gyerek. Owen meg ugyebar Owen, Bebe meg egy rossz vicc. Hasonlo cipoben vannak mint mi, de ha osszehasonlitod a ket csapatot, akkor szerintem arra fogsz Te is jutni, hogy minden ponton erosebbek vagyunk naluk.[/quote]

Azért örülnénk azthiszem, ha Studge, csak megközelítőleg is úgy lőni a gólokat mint Chicarito. :) Sztem óriási tehetség..


Bubi írta:A sorrend nalam: Barca, Real, Bayern - utana meg a Manu vagy Mi.
Nah nálam a Bayern az első 5-be se fér bele, olyan játékos állománnyal mint ami nekük van egyszerüen vicc, nem is értem hogy tudták lenyomni az Intert tegnap. 1 kiemelkedő, 2-3 jó, és rengeteg középszerű játékos van náluk. Ha nincs Robben, semmire se mennek. Ráadásul azt nem hiszem hogy Robben képes lenne egyszemélybe (talán Riberyvel) legyőzni minket.. :)[/quote]
én azt nem értem miért vagytok ti itt ha nem hisztek a csapatban?

cfr
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2009. október 4., vasárnap 13:39
Kedvenc játékos: Conte
Kedvenc exjátékos: petrescu
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#27933 Hozzászólás Szerző: cfr »

Bubi írta:
emsanya írta:
laczze írta: Mu 2. helyen ááá veszélyes kijelentés :D itthon vagyis saját bajnokságukat bemákolják ennyi... Szerintem: Barcelona,Chelsea, Real Madrid, Manchester, Bayern München
Nem tudom mitől lenne merész ebben a szezonban, ha a MU-t jobbnak érzem, nálunk :D . És jelenleg rajtuk jobban érzem azt, hogy mondjuk a barca ellen egy oda-vissza vágós BL meccsen ki tudják ütni őket, mint mi a jelenlegi állapotunkban.
Mint tegnap a Marseille-t:)

Hiaba az 1 veresege, es a jo statisztikai. Nekem abszolut nem tunik olyan hude erosnek a Manu iden. Foleg a tamadoik miatt.
Egyedul Naninak megy jol iden. Berbatov olyan nekik, mint nekunk Anelka. Rooney meg sem kozeliti a regi formajat, Chicarito meg inkabb cserekent eredmenyes, nem egy nagy durranas a gyerek. Owen meg ugyebar Owen, Bebe meg egy rossz vicc. Hasonlo cipoben vannak mint mi, de ha osszehasonlitod a ket csapatot, akkor szerintem arra fogsz Te is jutni, hogy minden ponton erosebbek vagyunk naluk.

Hatul egyertelmuen jobbak vagyunk.

A sorrend nalam: Barca, Real, Bayern - utana meg a Manu vagy Mi.
A kozeppalyank nem mindig mukodik ugy, ahogy kene, de ha azt nezem, hogy ha egy Chelsea - Manu talalkozora, legyen az BL vagy PL, mind a ket csapat osszeszedi magat, es igyekszik a legjobbjat nyujtani, akkor a Ramires, Lampard, Essien, Malouda 4es ketseg kivul siman uti a Scholes, Anderson, Carrick, Gibson negyest, akarkik is jatszanak naluk, akarmilyen formacioban. A fiataljaik szerintem full kozepszeruek, csak gyengitik a csapatot.

A csatarsor mar ketseges, mivel nekik jobb a helyzetkihasznalasuk jelenleg. Nalunk Anelka, Torres, Malouda/Drogba - ez szerintem nagyon bika, papiron a vilag legjobbja. Naluk Nani - Berbatov - Rooney. Itt hajszalhijjan erosebbek az iden mutatottak alapjan, mivel Nani eleg jo formaban jatszik, nekunk meg nincs olyan csatarunk, aki jo formaban jatszana. Papiron viszont ez sem erhetne a nyomunkba, szoval egy "ma mindent beleadok" mentalitasu foci alapjan, szvsz 10x jobbak vagyunk naluk.

Remelem felfujjuk a pofankat, es beigazoljuk az iment leirtakat. :)

A sorrend nalam: Barca, Real, Bayern, utana meg az Arsenal, Manu, Chelsea harmasbol valamelyik. Majd elvalik.
A sorrend nálam 1 a chelsea 2 a család

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9650
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#27934 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:
laczze írta: Mu 2. helyen ááá veszélyes kijelentés :D itthon vagyis saját bajnokságukat bemákolják ennyi... Szerintem: Barcelona,Chelsea, Real Madrid, Manchester, Bayern München
Nem tudom mitől lenne merész ebben a szezonban, ha a MU-t jobbnak érzem, nálunk :D . És jelenleg rajtuk jobban érzem azt, hogy mondjuk a barca ellen egy oda-vissza vágós BL meccsen ki tudják ütni őket, mint mi a jelenlegi állapotunkban.
Mint tegnap a Marseille-t:)

Hiaba az 1 veresege, es a jo statisztikai. Nekem abszolut nem tunik olyan hude erosnek a Manu iden. Foleg a tamadoik miatt.
Egyedul Naninak megy jol iden. Berbatov olyan nekik, mint nekunk Anelka. Rooney meg sem kozeliti a regi formajat, Chicarito meg inkabb cserekent eredmenyes, nem egy nagy durranas a gyerek. Owen meg ugyebar Owen, Bebe meg egy rossz vicc. Hasonlo cipoben vannak mint mi, de ha osszehasonlitod a ket csapatot, akkor szerintem arra fogsz Te is jutni, hogy minden ponton erosebbek vagyunk naluk.

Hatul egyertelmuen jobbak vagyunk.

A sorrend nalam: Barca, Real, Bayern - utana meg a Manu vagy Mi.
A kozeppalyank nem mindig mukodik ugy, ahogy kene, de ha azt nezem, hogy ha egy Chelsea - Manu talalkozora, legyen az BL vagy PL, mind a ket csapat osszeszedi magat, es igyekszik a legjobbjat nyujtani, akkor a Ramires, Lampard, Essien, Malouda 4es ketseg kivul siman uti a Scholes, Anderson, Carrick, Gibson negyest, akarkik is jatszanak naluk, akarmilyen formacioban. A fiataljaik szerintem full kozepszeruek, csak gyengitik a csapatot.

A csatarsor mar ketseges, mivel nekik jobb a helyzetkihasznalasuk jelenleg. Nalunk Anelka, Torres, Malouda/Drogba - ez szerintem nagyon bika, papiron a vilag legjobbja. Naluk Nani - Berbatov - Rooney. Itt hajszalhijjan erosebbek az iden mutatottak alapjan, mivel Nani eleg jo formaban jatszik, nekunk meg nincs olyan csatarunk, aki jo formaban jatszana. Papiron viszont ez sem erhetne a nyomunkba, szoval egy "ma mindent beleadok" mentalitasu foci alapjan, szvsz 10x jobbak vagyunk naluk.

Remelem felfujjuk a pofankat, es beigazoljuk az iment leirtakat. :)

A sorrend nalam: Barca, Real, Bayern, utana meg az Arsenal, Manu, Chelsea harmasbol valamelyik. Majd elvalik.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#27935 Hozzászólás Szerző: emsanya »

laczze írta: Mu 2. helyen ááá veszélyes kijelentés :D itthon vagyis saját bajnokságukat bemákolják ennyi... Szerintem: Barcelona,Chelsea, Real Madrid, Manchester, Bayern München
Nem tudom mitől lenne merész ebben a szezonban, ha a MU-t jobbnak érzem, nálunk :D . És jelenleg rajtuk jobban érzem azt, hogy mondjuk a barca ellen egy oda-vissza vágós BL meccsen ki tudják ütni őket, mint mi a jelenlegi állapotunkban.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#27936 Hozzászólás Szerző: laczze »

emsanya írta:
Bubi írta:
rafanadal írta:Nem pesszimista vagyok, de szerintem döntetlennél jobban ne reménykedjünk. Egy annyi szerencsénk lehet, hogy fáradtak lesznek a Marseille-Wigan-Chelsea kombó legvégén.
Ezt ugy irod, mintha a Manu akkora jatekerot kepviselne. Egy rakas szr az a csapat, egy rakas szerencsevel.
Bár a mi csapatunk lenne ilyen szar, 1 vereségével eddig ebben a szezonban...

Barca után őket tartom jelenleg a legjobb csapatnak. Barca, MU, Real Madrid és utána jön az összes többi csapat...
Mu 2. helyen ááá veszélyes kijelentés :D itthon vagyis saját bajnokságukat bemákolják ennyi... Szerintem: Barcelona,Chelsea, Real Madrid, Manchester, Bayern München
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#27937 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta:
rafanadal írta:Nem pesszimista vagyok, de szerintem döntetlennél jobban ne reménykedjünk. Egy annyi szerencsénk lehet, hogy fáradtak lesznek a Marseille-Wigan-Chelsea kombó legvégén.
Ezt ugy irod, mintha a Manu akkora jatekerot kepviselne. Egy rakas szr az a csapat, egy rakas szerencsevel.
Bár a mi csapatunk lenne ilyen szar, 1 vereségével eddig ebben a szezonban...

Barca után őket tartom jelenleg a legjobb csapatnak. Barca, MU, Real Madrid és utána jön az összes többi csapat...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9650
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#27938 Hozzászólás Szerző: Bubi »

rafanadal írta:Nem pesszimista vagyok, de szerintem döntetlennél jobban ne reménykedjünk. Egy annyi szerencsénk lehet, hogy fáradtak lesznek a Marseille-Wigan-Chelsea kombó legvégén.
Ezt ugy irod, mintha a Manu akkora jatekerot kepviselne. Egy rakas szr az a csapat, egy rakas szerencsevel.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Premier League

#27939 Hozzászólás Szerző: laczze »

rafanadal írta:Nem pesszimista vagyok, de szerintem döntetlennél jobban ne reménykedjünk. Egy annyi szerencsénk lehet, hogy fáradtak lesznek a Marseille-Wigan-Chelsea kombó legvégén.
Már mértne reménykedjünk reménykedni lehet és kell is ;)
Drogba,Lampard,Terry <3

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#27940 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Nem pesszimista vagyok, de szerintem döntetlennél jobban ne reménykedjünk. Egy annyi szerencsénk lehet, hogy fáradtak lesznek a Marseille-Wigan-Chelsea kombó legvégén.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Válasz küldése