Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#12121 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

chiedis írta:
rafanadal írta:Jó meccs volt a tegnap esti, szép sikert aratott az Arsenal. Van Persie gólja szépségdíjas, de Arshavin is szépet beakasztott. Már mondtam a lövés előtt, hogy ez úgyis fölé megy, mert az ilyen mindig fölé megy, erre fel csattant a hálóban. Örülök az eredménynek, de sajna a Barcanak elég egy 1-0 is a továbbjutáshoz.
Valdes, a világ legeslegjobb, nem legnagyobb képűbb kapusa, aki megnyerte csapatának a VB-t is (kackac) kicsit tehet arról a gólról. Van Persie egy állat, de azt a szöget ennyire nem fogni...
Én nem írnám le az Arsenalt, okozhatnak meglepetést. Ha kiesnek, akkor is fognak szerintem egy gólt rúgni. És az pedig jól jöhet. Benne van 1-2 játékosukban egy gól legalább akármilyen meccsről is legyen szó. Remélem továbbjutnak. Egy évig röhögök a gránátfalviakon, és mehetek trollkodni a cikkeikhez, ahol Special 5-oznak és mindenkit learcoskodnak. Mellesleg jobb csapat az Arsenal, csak Xavi és Messi miatt tartják többre a Barcát.
According to my opinion
Természetesen! Egyetértek, Valdes is benne volt, de azért RvP is szépen kilőtte. Valdes befele fordult, mert azt hitte, hogy erős beadás lesz és kiakarta ütni. Én is remélem, hogy kiesnek, de azért ez a párharc még mindig nagyon 50-50 körül mozog.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#12122 Hozzászólás Szerző: chiedis »

rafanadal írta:Jó meccs volt a tegnap esti, szép sikert aratott az Arsenal. Van Persie gólja szépségdíjas, de Arshavin is szépet beakasztott. Már mondtam a lövés előtt, hogy ez úgyis fölé megy, mert az ilyen mindig fölé megy, erre fel csattant a hálóban. Örülök az eredménynek, de sajna a Barcanak elég egy 1-0 is a továbbjutáshoz.
Valdes, a világ legeslegjobb, nem legnagyobb képűbb kapusa, aki megnyerte csapatának a VB-t is (kackac) kicsit tehet arról a gólról. Van Persie egy állat, de azt a szöget ennyire nem fogni...
Én nem írnám le az Arsenalt, okozhatnak meglepetést. Ha kiesnek, akkor is fognak szerintem egy gólt rúgni. És az pedig jól jöhet. Benne van 1-2 játékosukban egy gól legalább akármilyen meccsről is legyen szó. Remélem továbbjutnak. Egy évig röhögök a gránátfalviakon, és mehetek trollkodni a cikkeikhez, ahol Special 5-oznak és mindenkit learcoskodnak. Mellesleg jobb csapat az Arsenal, csak Xavi és Messi miatt tartják többre a Barcát.
According to my opinion
Nyugodj bekeben Mister !

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Bajnokok Ligája

#12123 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Jó meccs volt a tegnap esti, szép sikert aratott az Arsenal. Van Persie gólja szépségdíjas, de Arshavin is szépet beakasztott. Már mondtam a lövés előtt, hogy ez úgyis fölé megy, mert az ilyen mindig fölé megy, erre fel csattant a hálóban. Örülök az eredménynek, de sajna a Barcanak elég egy 1-0 is a továbbjutáshoz.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
daw3
Hozzászólások: 1401
Csatlakozott: 2010. május 19., szerda 22:41
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#12124 Hozzászólás Szerző: daw3 »

Itt csak az a baj, hogy a Barcanak eleg 1:0ra nyernie, hogy tovabb jusson. Nem lesz Pique, de lesz sajna Puyol(ha Milito lesz a tarsa, akkor mar tuti tovabbjuto az Arsenal), de a masik oldalon is hianyzik Vermalen, aki nagyon fog hianozni, foleg igy, hogy Camp Nou-ban kell jaccaniuk.
JT CAPTAIN, LEADER, LEGEND

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Bajnokok Ligája

#12125 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

bb888 írta:
Bubi írta:2-1 a vege. Szepen osszekaptak magukat. Guardiola jol elkrta a meccset, teret adott az Arsenalnak, es most tisztan latszott, hogy Pique ide vagy oda, a Barca gyengepontja a vedelme. Szoritok az Arsenalnak, de szerintem ki fognak esni.
és Pique nem játszhat a következő meccsen... most én is az Arsenalnak szurkolok
Puyol viszont játszhat,tehát ugyanott vannak :wink:
Chelsea The Pride Of London

Avatar
blueman
Hozzászólások: 430
Csatlakozott: 2011. január 3., hétfő 17:40
Kedvenc játékos: Nicolas Anelka
Kedvenc exjátékos: Michael Ballack

Re: Bajnokok Ligája

#12126 Hozzászólás Szerző: blueman »

Bubi írta:2-1 a vege. Szepen osszekaptak magukat. Guardiola jol elkrta a meccset, teret adott az Arsenalnak, es most tisztan latszott, hogy Pique ide vagy oda, a Barca gyengepontja a vedelme. Szoritok az Arsenalnak, de szerintem ki fognak esni.
Én utálom mind a két csapatot, de a Barca-t jobban. Életemben most először örülök egy Arsenal győzelemnek. Remélem a visszavágón kiverik a katalányokat. Kivétel, ha Övrebö lesz a játékvezető. :)
Deutschland, Chelsea über alles

tru23

Re: Bajnokok Ligája

#12127 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Szeretnék a mi meccseinken is ilyen fellángolásokat látni, bármelyik csatárunktól. Nagyon.

Anelkában bízom, idén elég jól ment neki, meg hogy Torres nagyon felszívja magát :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9641
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#12128 Hozzászólás Szerző: Bubi »

chiedis írta:mibe', hogy továbbjut az Arsenal ?
Nem csak nekünk van ám extra motiváció 2009-ért. Kiszoptak 2006-ban, tavalyi alázás... Továbbmennek. Van rá egy Persiem és Walcottom.
Barmibe fogadok, hogy a Barca megy tovabb. :) Ezt Guardiola bszta el, es o is tudja. Amig nem hozta le Villat es pedrot, es amig meg jatszottak, uraltak a kozeppalyat, az Agyusoknak sansza se volt nyerni, sott, azthittem hogy a Barca szokasahoz hiven vegig fogja oktatni a jatekot, es rug 3-4 golt. A visszavagora egy 4-1re tippelek.

Ja es egyebkent azt is elbszta a Barca, hogy Nasri szabadon mozoghatott, szervezhette a jatekot. Gondolom ezt Guardiola orvosolja majd otthon... Ez a Fabregas meg hiaba spanyol, nem valo oda, abszolut nem spanyolos a jateka. Majd mehet a padra Affelay melle..
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#12129 Hozzászólás Szerző: chiedis »

mibe', hogy továbbjut az Arsenal ?
Nem csak nekünk van ám extra motiváció 2009-ért. Kiszoptak 2006-ban, tavalyi alázás... Továbbmennek. Van rá egy Persiem és Walcottom.
Nyugodj bekeben Mister !

tru23

Re: Bajnokok Ligája

#12130 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Így van, számunkra sem utolsó a helyzet. Csak aztán a saját meccsünkről el ne feledkezzünk, mert sanda gyanúm, hogy mi is így járhatunk. :D

Amúgy, ezzel ország-világ előtt bebizonyosodott, hogy a La Liga a béka segge alatt van...

Sindu
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#12131 Hozzászólás Szerző: Sindu »

De jó! :D

Mondjuk én is nehezen tudom elképzelni, hogy a Nou Campban ne harcolja ki a Barca a továbbjutást. Mind1, lényeg az, hogy most az Arsenal áll továbbjutásra!
Győzzön a gyengébb! :D (azaz a szarze)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sindu 2011. február 16., szerda 23:44-kor.

Avatar
bb888
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2009. március 13., péntek 10:32
Kedvenc játékos: Terry
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#12132 Hozzászólás Szerző: bb888 »

Bubi írta:2-1 a vege. Szepen osszekaptak magukat. Guardiola jol elkrta a meccset, teret adott az Arsenalnak, es most tisztan latszott, hogy Pique ide vagy oda, a Barca gyengepontja a vedelme. Szoritok az Arsenalnak, de szerintem ki fognak esni.
és Pique nem játszhat a következő meccsen... most én is az Arsenalnak szurkolok

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Bajnokok Ligája

#12133 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Barca jól besz*patta saját magát :D

Ezzel együtt továbbmennek, jó kis odds is lesz rájuk legalább, plussz az Arsenal a visszavágó előtti PL fordulót kicsit hanyagolja majd remélem, most, hogy azt hiszik van esélyük :) Minden szempontból tökéletes.

Shaktor meg jó kis masszív csapat, nem szeretnék velük összekerülni (és ezt nem a Roma elleni meccs miatt mondom, mert Tottiék nagyon gyengék)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gerawba 2011. február 16., szerda 23:43-kor.
HAZARD = Messi+Ronaldo

tru23

Re: Bajnokok Ligája

#12134 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Who the f*ck are FC BARCELONA? :D

De jól esik kárörvendeni gyerekek :D Megmutatta az Arsenal, elsültek a vizipisztolyok, a kis hobbitok csak keresték a labdát a bekapott gól után xD

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9641
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#12135 Hozzászólás Szerző: Bubi »

2-1 a vege. Szepen osszekaptak magukat. Guardiola jol elkrta a meccset, teret adott az Arsenalnak, es most tisztan latszott, hogy Pique ide vagy oda, a Barca gyengepontja a vedelme. Szoritok az Arsenalnak, de szerintem ki fognak esni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Berze
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2009. március 21., szombat 18:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#12136 Hozzászólás Szerző: Berze »

Vezet az Arsenal!!! És meg is nyerték! Végre kikapott a Barca!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Berze 2011. február 16., szerda 23:38-kor.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9641
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#12137 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ennek az Arsenalnak a vedelme egy nagy rakas nulla. A kozeppalyaja nem letezik, a befejezo emberek meg olyan butak, mint a sar. Mar kettot verhettek volna, ha nem onti el az agyukat a sotetseg. A Barca iskolaztatja oket ismet.

Ha Messi nem bssza el azt, amit 100bol 99x berug, es Villa attudna venni a labdakat normalisan, mar 3al mehetnenek.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Bajnokok Ligája

#12138 Hozzászólás Szerző: chiedis »

dankodavid írta:http://utwenger.blog.nepsport.hu/archiv ... Barcelona/
Arsenal blogos poszt, nagyrészt a barkelonáról és a szurkolóiról. Egyszerűen zseniális :)
nagyon nagy :) szarjanak sünt, unom már ezt az egész hajcihőt. Régen Ronaldo, Carlos, Zidane miatt azért az ember szerette az agyonsztárolt galaktikusokat, akkor is folyt a kampány a Realért világszintért, de ekkora méretű seggnyalás és tolás az UEFA & World részéről nem volt és szerintem nem is lesz a futball történetében. Uncsi. Az Arsenalnak sem drukkoltam még ennyire életemben, nézem is streamen. Go Ars ! :mrgreen:
Nyugodj bekeben Mister !

tru23

Re: Bajnokok Ligája

#12139 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Ez így van, de felülmúlni van mit azon a meccsen :D

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#12140 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

tru23 írta:Igazad van, tényleg remek post. Remélem több lesz bennük ma este, mint az Mu ellen pár hónapja.
A MU meccsből azért nem lehet kiindulni, mert teljesen mást játszik a két csapat.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Válasz küldése