Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Premier League

#28201 Hozzászólás Szerző: focimark »

bb888 írta:Shots on Chelsea 0 Liverpool 3

nagyon jó meccs volt .... -.-"
nem vált be ez az új taktika. most vajon mit talál ki CA? mert ez így nem jó...
én iet képzelek el :
-----------Cech---------
---Iva----Luiz----Terry----AC
------Ramires-----Essien
---------Lampard------
Anelka--------Malouda---
-----------Torres---------
jelenlegi forma alapján nálam Drogba nem kezdő!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára focimark 2011. február 6., vasárnap 20:57-kor.

Avatar
bb888
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2009. március 13., péntek 10:32
Kedvenc játékos: Terry
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#28202 Hozzászólás Szerző: bb888 »

Shots on Chelsea 0 Liverpool 3

nagyon jó meccs volt .... -.-"
nem vált be ez az új taktika. most vajon mit talál ki CA? mert ez így nem jó...

Avatar
Gereb
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. április 25., vasárnap 7:24
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#28203 Hozzászólás Szerző: Gereb »

A csapat szar volt.
Egyetlen pozitivum luis volt.
Cech aki a csapat tartooszlopa volt eddig, egyre többet hibázik.
A biro meg tegyen szemüveget, mert igy nem lehet mecset vezetni.
Két egyértelmü tizenegyest elnézni az már pofátlanság.
Amikor ivanovicot felökték a 11-esen belül meg ugy csinált mintha csak baráti puszi eltt volna.
Köcsög biro.
De még ilyen körülményeközött is hozni kellet volna a mecset.
NAgyon el vgayok keseredve.

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Premier League

#28204 Hozzászólás Szerző: Pöri »

Karim írta:Én 2 dolgot akarok
-Bajnok legyen a Chelsea
-Ne legyen bajnok a MU
Szóval ha már nem lesz esélyünk (de még szerencsére van) akkor remélem megverjük 2-szer a MU-t hogy más csapatok nyerjék meg a PL-t
én isezt mondom inkáb legyen bajnok az arsenal vagy a citi mint az a ...mu...
amúgy meg ha Carlo gyenge a bajnokságban akkor erős a bl-be hátha..:D
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Premier League

#28205 Hozzászólás Szerző: redrum »

rafanadal írta:S szerinted mi hasznom lenne belőle, hogy én megmondtam? Én inkább nem táplálok hiú ábrándokat. A valóság az, hogy nem sok esélyünk van és hiába reménykedünk heteken át, mert akkor minden egyes alkalommal csak felmérgelődünk, hogy jaj most bukjuk el a bajnokságot. Egyszerűbb ha nem törődünk vele, mert már elúszott, aztán ha valami csoda folytán mégis meglesz (amit nem hiszek), akkor legalább mindenki happy, hogy a sírból hoztuk vissza.
Egyetértek veled. Én is így állok hozzá.
I'm goin' down down down down

Karim
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2010. május 1., szombat 13:23
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Premier League

#28206 Hozzászólás Szerző: Karim »

Én 2 dolgot akarok
-Bajnok legyen a Chelsea
-Ne legyen bajnok a MU
Szóval ha már nem lesz esélyünk (de még szerencsére van) akkor remélem megverjük 2-szer a MU-t hogy más csapatok nyerjék meg a PL-t

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#28207 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Bubi írta: En sem latom sok eselyet annak, hogy bajnokok leszunk, de kerlek, Te valami zseninek erzed magad ettol a rembonyolult konzekvenciatol, amit iment levontal? A hulye is latja, hogy nincs sok eselyunk, ettol fuggetlenul bizakodni kell, de te meg valami Nostradamusnak kepzeled magad, mert te mar regota mondogatod, hogy eluszott a bajnoki cim...

Inkabb leszek naiv, aki bizakodik az utolso percig, amig meg megvan a matematikai esely, minthogy "Chelsea cimerrel a szivem folott verjem buszken a mellemet, hogy; na en megmondtam, hogy elbukjuk, ZSENI VAGYOK, es SZURKOLO"
S szerinted mi hasznom lenne belőle, hogy én megmondtam? Én inkább nem táplálok hiú ábrándokat. A valóság az, hogy nem sok esélyünk van és hiába reménykedünk heteken át, mert akkor minden egyes alkalommal csak felmérgelődünk, hogy jaj most bukjuk el a bajnokságot. Egyszerűbb ha nem törődünk vele, mert már elúszott, aztán ha valami csoda folytán mégis meglesz (amit nem hiszek), akkor legalább mindenki happy, hogy a sírból hoztuk vissza.

De aztán felőlem te azt csinálsz amit akarsz. Azért egy bizonyos hangnemet én is megadtam neked és ezt elvárnám tőled is.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Premier League

#28208 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Lampardnak ma volt egy borzasztó nagy átadása, mondom azta a Q, erre utána úgy játszott mint Lipcsei a.k.a Lófejü, és CA megint nem mert meg lépni ha nem is a helyére de Anelka helyére behozza McEachran-t hogy HÁTHA de csak hátha jobb meglátásai lesznek, és lesz értelmesen felépített támadás, de erre max edző váltás idején számíthatunk...
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1712
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#28209 Hozzászólás Szerző: Traxver »

kiskacsa08 írta:
Traxver írta:a mai foci annyira fel gyorsult, hogy 4 bíró se látja rendesen azt ami a pályán van...asszisztenseknek nézni kell a les határt, meg akkor a labda mozgását a bíró sokszor takarásban....tartalék jv messziről nem foglal állást....stb....
nekem el hiheted...
Akkor az írásom nem Marriner-re vontakozik, hanem a FIFA-ra. Videóbíró.
de ez nem lesz,mert igazságosabb lenne a foci -.-"
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Traxver 2011. február 6., vasárnap 20:41-kor.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9461
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#28210 Hozzászólás Szerző: Bubi »

rafanadal írta:
Bubi írta:
rafanadal írta:Mostmár elhiszitek, hogy elúszott a PL?
Igyekezz csak a sajat moralodat rombolni a pesszimista meglatasaiddal. Majd akkor uszik el a szezon, ha vege lesz, es nem allunk a tabella elejen, vagy ha mar matematikai eselyeink sincsenek.
Ezek után te sem gondolhatod komolyan, hogy még van esélyünk. Kicsit naív vagy. Nem pesszimista hozzáállás ez, hanem realista. 10 pont a hátrány 13 meccsel a vége előtt. HA megvernénk a MU-t kétszer még akkor is lenne 4 pont hátrányunk és még azt is nehéz lenne ledolgozni és azért ne vegyük készpénznek azt, hogy mindkétszer megverjük a teheneket.
En sem latom sok eselyet annak, hogy bajnokok leszunk, de kerlek, Te valami zseninek erzed magad ettol a rembonyolult konzekvenciatol, amit iment levontal? A hulye is latja, hogy nincs sok eselyunk, ettol fuggetlenul bizakodni kell, de te meg valami Nostradamusnak kepzeled magad, mert te mar regota mondogatod, hogy eluszott a bajnoki cim...

Inkabb leszek naiv, aki bizakodik az utolso percig, amig meg megvan a matematikai esely, minthogy "Chelsea cimerrel a szivem folott verjem buszken a mellemet, hogy; na en megmondtam, hogy elbukjuk, ZSENI VAGYOK, es SZURKOLO"
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#28211 Hozzászólás Szerző: chiedis »

kiskacsa08 írta:
Traxver írta:a mai foci annyira fel gyorsult, hogy 4 bíró se látja rendesen azt ami a pályán van...asszisztenseknek nézni kell a les határt, meg akkor a labda mozgását a bíró sokszor takarásban....tartalék jv messziről nem foglal állást....stb....
nekem el hiheted...
Akkor az írásom nem Marriner-re vontakozik, hanem a FIFA-ra. Videóbíró.
Szerinted miért szoktam rá az NFL-re? Elegem van az Övrebro-kból és, hogy Ferguson minden bíróval borozik 20 éve...
Tiszta sport, rengeteg bíró, 2 challenge, sólyomszem, kemény büntetések...
Nyugodj bekeben Mister !

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#28212 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

JohnObi írta:Ha most a 'Pool hazai pályán nem veri meg a MU-t én nem tudom mit csinálok...
Akkor találd ki még a meccs előtt, mert ez így is lesz. Nem a Pool a hibás az impotens játékunk miatt.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
JohnObi
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2010. augusztus 22., vasárnap 15:58
Kedvenc játékos: Mikel Alex
Kedvenc exjátékos: Stoch

Re: Premier League

#28213 Hozzászólás Szerző: JohnObi »

rafanadal írta:
Bubi írta:
rafanadal írta:Mostmár elhiszitek, hogy elúszott a PL?
Igyekezz csak a sajat moralodat rombolni a pesszimista meglatasaiddal. Majd akkor uszik el a szezon, ha vege lesz, es nem allunk a tabella elejen, vagy ha mar matematikai eselyeink sincsenek.
Ezek után te sem gondolhatod komolyan, hogy még van esélyünk. Kicsit naív vagy. Nem pesszimista hozzáállás ez, hanem realista. 10 pont a hátrány 13 meccsel a vége előtt. HA megvernénk a MU-t kétszer még akkor is lenne 4 pont hátrányunk és még azt is nehéz lenne ledolgozni és azért ne vegyük készpénznek azt, hogy mindkétszer megverjük a teheneket.
Ha most a 'Pool hazai pályán nem veri meg a MU-t én nem tudom mit csinálok...

Avatar
chiedis
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2008. december 6., szombat 23:35
Kedvenc játékos: JT Frank Gary Petr
Kedvenc exjátékos: Drogs Duff Eidur
Tartózkodási hely: Wales
Kapcsolat:

Re: Premier League

#28214 Hozzászólás Szerző: chiedis »

JA és nem olvastam ezelőtt hozzászólásokat -
megint én vagyok a buzi összeesküvő barom, vagy tényleg úgy érezhetem, hogy Fergie telefonált megint szombat este ???
3 tiszta 11-est nem adtak meg !
3-1-re kellett volna nyerni. Hihetetlen.

Ahogy az is, hogy ilyen játékkal és hozzáállással a meccs kezdetétől nem tudom mit keresett a pályán a csapat. Ez nem az első ebben sőt a tavalyi idényben, hogy bukik a rivális, és ahelyett, hogy odatenné magát a csapat a hátrány lefaragásához, inkább kiáll hullaként, kedvetlenül...
A három tizenegyest levéve ez a csapat nem érdemelt pontot. Nem tudom miért kell ezt játszani 2 éve, számomra bosszantóbb mint, hogy ma 0 pontot szereztünk.
Pesszimista/realitaként én ma tegnap úgy láttam, hogy ha ma nyerünk, újra bajnokok lehetünk. Ez volt az utolsó elszalasztott lehetőség. Nem fogjuk mi oda-vissza legyőzni a UTD-t, pláne a bírók miatt. Plusz még sok pontot el kéne szórniuk. De az is necces, mert a Pool kurvára nem így fog ellenük játszani. Feldobják a történelmüket egy kis suskáért.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára chiedis 2011. február 6., vasárnap 20:23-kor.
Nyugodj bekeben Mister !

my_bad
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2009. szeptember 30., szerda 20:03
Kedvenc játékos: sokan
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen

Re: Premier League

#28215 Hozzászólás Szerző: my_bad »

tru23 írta:Leixel
te vagy az első ember aki ezt a szót leírta.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Premier League

#28216 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Bubi írta:
rafanadal írta:Mostmár elhiszitek, hogy elúszott a PL?
Igyekezz csak a sajat moralodat rombolni a pesszimista meglatasaiddal. Majd akkor uszik el a szezon, ha vege lesz, es nem allunk a tabella elejen, vagy ha mar matematikai eselyeink sincsenek.
Ezek után te sem gondolhatod komolyan, hogy még van esélyünk. Kicsit naív vagy. Nem pesszimista hozzáállás ez, hanem realista. 10 pont a hátrány 13 meccsel a vége előtt. HA megvernénk a MU-t kétszer még akkor is lenne 4 pont hátrányunk és még azt is nehéz lenne ledolgozni és azért ne vegyük készpénznek azt, hogy mindkétszer megverjük a teheneket.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

tru23

Re: Premier League

#28217 Hozzászólás Szerző: tru23 »

Az agyamat eldobom srácok.

Kikap az MU. Leixel az Arsenal. A Citynek úgyis 1el több lejátszott meccse van. Mi lehettünk volna a forduló győztesei. 3 egész pontot lehetett volna ledolgozni a hátrányból.

Errefel?

Az MUval marad a külömbség, az Arsenal 1el közelebb kerül az első helyhez, tőlünk messzebb, a City meg egyre közelebb ér a biztos dobogós helyhez. Megvettünk két játékost 70 milliórt, jön egy lábonlőtt Liverpool, és mind a három pontot elviszik.

A szezon eddigi legfontosabb mérkőzése volt a mai. És elbuktunk. El vagyok keseredve...

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Premier League

#28218 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Traxver írta:a mai foci annyira fel gyorsult, hogy 4 bíró se látja rendesen azt ami a pályán van...asszisztenseknek nézni kell a les határt, meg akkor a labda mozgását a bíró sokszor takarásban....tartalék jv messziről nem foglal állást....stb....
nekem el hiheted...
Akkor az írásom nem Marriner-re vontakozik, hanem a FIFA-ra. Videóbíró.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1712
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#28219 Hozzászólás Szerző: Traxver »

kiskacsa08 írta:A mai meccsről három embert szeretnék értékelni:
Ivanovics - Nem tudom, mi lelte, de ma az agyát otthon hagyta. A gól egyértelműen az ő hibája.
Ancelotti - Kezdünk kilábalni a gödörből, erre taktikát vált. Ráadásul egy olyanra, amiről már bebizonyosodott, hogy nem működik normális irányító nélkül (és Anelka nem az).
Marriner - Szokásos, angol, dilettáns fasz. Nem tudom, miért nem képesek normális bírókat képezni Angliában.
a mai foci annyira fel gyorsult, hogy 4 bíró se látja rendesen azt ami a pályán van...asszisztenseknek nézni kell a les határt, meg akkor a labda mozgását a bíró sokszor takarásban....tartalék jv messziről nem foglal állást....stb....
nekem el hiheted...

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Premier League

#28220 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

A mai meccsről három embert szeretnék értékelni:
Ivanovics - Nem tudom, mi lelte, de ma az agyát otthon hagyta. A gól egyértelműen az ő hibája.
Ancelotti - Kezdünk kilábalni a gödörből, erre taktikát vált. Ráadásul egy olyanra, amiről már bebizonyosodott, hogy nem működik normális irányító nélkül (és Anelka nem az).
Marriner - Szokásos, angol, dilettáns fasz. Nem tudom, miért nem képesek normális bírókat képezni Angliában.
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Válasz küldése