Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Lamps
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2005. december 24., szombat 15:24
Tartózkodási hely: Szlovákia

#29321 Hozzászólás Szerző: Lamps »

na gallas most már befoghatná...most azzal jon h a CFC megakadályozta a karrierjét. ha Muri kozépen játszatta volna akkor o lenne a világ egyik legjobb kozéphátvédje. arrol viszont elfelejtkezik h nálunk ért fel, nálunk lett világsztár és most 3 meccs után nyeretlen. hihetetlen ez a faszi, h nem bír magával már, nekunk koszonheti h most van ahol. mármint azért ő is kelett hozzá, de értitek...!!! :x :x :x :twisted: :evil:
We´re gonna rule the universe,cause we´re CHELSEA!

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#29322 Hozzászólás Szerző: Steffi »

Drogba írta:grim SZtem ne gyere azzal, h ki mióta Chelsea drukker, mert felőlem egy őskövület is lehetsz, nem nagyon érdekel, sose voltam ellene, h Drogba padozzon, felőlem most is leülhetne, ha a csapat érdeke ezt kívánná. de láthatod, hiába puskázik el jópár helyzetet, azért már 3gólnál tart...
amúgy meg sohasem tartottam értelmesnek a hszaidat..., de ennek ellenére tiszteletben tartom a "véleményed"
Szerintem sem kellene azzal takarózni, hogy ki hány éve szurkol a Chelsea-nek. Én is csak 2 éve, és akkor mi van? Ettől még nem érzem magam kevesebbnek, mint aki 10 éve szurkol nekik.
Hajrá Kékek!

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#29323 Hozzászólás Szerző: Steffi »

szabocsaba írta:Drogba szenzációs játékos.
Ebben a felállásban az egyik legjobb a világon.
Vannak hibái is, mert egyéniség, nem tökéletes gép.
És még azt ki kell emelni, hogy a küzdenitudása átlagon felüli!!!
Próbáltál már két kézzel lerántani egy csatárt? És te estél össze? :lol:
Kérdezd csak meg Ooijert a Blackburn-ből!!!
Ennyi!
Ezzel a hsz-al is egyetértek. .-)
Hajrá Kékek!

Avatar
Steffi
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 15:53
Kedvenc játékos: Drogba
Tartózkodási hely: London
Kapcsolat:

#29324 Hozzászólás Szerző: Steffi »

ToreAndre írta:Ez így van. De Lampardnak február óta nem megy. A vébén nagyon leszerepelt. Nekem úgy tűnik nem ad bele mindent, hisz tudja, hogy így is állandó kezdő. Kicsit olyannak tüntök, mintha istensértést követtem volna el azzal, hogy a padra követelem néhány meccsre...
Ő is csak egy játékos, igaz a világ egyik legjobbja. Ettől függetlenül most nem megy neki. És itt nem csak a gólszerzésről meg a tizikről beszélek...

Amúgy szerintem, ahogy Maka és Essien nem tud együtt játszani, Mikey és Franky sem... Kioltják egymás játékát.
Én is egyetértek veled.
Hajrá Kékek!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29325 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta: ... lehet, hogy lamps most nem termeli a golokat, de annyira nem is jatszik ketsegbeejtoen rosszul. meg mindig kiemelkedoen sok sikeres passza van minden meccsen. ha most megy a panaszkodas a csapat szervezetlensege miatt, akkor mi lenne lamps nelkul? megjobban megkeveredne a taktika. raadasul lampsnak es ballacknak ido kell, hogy osszeszokjanak. ha az egyikuk a padon ul ez nem fog menni.
... neha le lehetne cserelni, de hogy ne o legyen a kezdo...
Nagyjából én is így látom a dolgot. Ha Lampard padozna, lehet, hogy neki jót tenne, de a csapatnak biztos nem.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
szabocsaba
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2006. szeptember 10., vasárnap 20:35
Tartózkodási hely: Budapest

#29326 Hozzászólás Szerző: szabocsaba »

Drogba szenzációs játékos.
Ebben a felállásban az egyik legjobb a világon.
Vannak hibái is, mert egyéniség, nem tökéletes gép.
És még azt ki kell emelni, hogy a küzdenitudása átlagon felüli!!!
Próbáltál már két kézzel lerántani egy csatárt? És te estél össze? :lol:
Kérdezd csak meg Ooijert a Blackburn-ből!!!
Ennyi!
Gondolkozz, mielőtt leírsz valamit!
Thx Guus!

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#29327 Hozzászólás Szerző: Drogba »

grim SZtem ne gyere azzal, h ki mióta Chelsea drukker, mert felőlem egy őskövület is lehetsz, nem nagyon érdekel, sose voltam ellene, h Drogba padozzon, felőlem most is leülhetne, ha a csapat érdeke ezt kívánná. de láthatod, hiába puskázik el jópár helyzetet, azért már 3gólnál tart...
amúgy meg sohasem tartottam értelmesnek a hszaidat..., de ennek ellenére tiszteletben tartom a "véleményed"

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#29328 Hozzászólás Szerző: Bubi »

grimrieper írta:
Drogba írta:ToreAndre abszolút jól látja a dolgot!
Több, mint féléve szar Lampard... 11esei is szarok... Egyszerűen tényleg pihennie kell, szerintem elég nagy önbizalma van, h ezt kibírja:) És nem esik kétségbe...Pihennie kell!
És ha leülne Lamps, talán Ballack is jobban tudna irányítani!Összefoglalót látva a 2ik Drogba helyzet..hmm kicsit magasabbra lövi és gól! a 3ikról meg annyit, h az legalább olyan közel volt a kapuhoz, mint Lamps próbálkozása...
Mondod te aki ketto eve drukkol a CFC-nek a Didi miatt . O sem volt valami nagyon jo az elso evben akkor ot is le kellett volna ultetni ? Te lettel volna az elso aki azt pityeregte volna hogy miert .Lampi az Lampi o Terry utan a szive lelke a csapatnak . Minden jatekosnak van hullamvolgye az ove most jott el . So shut up and be patient about it .
Sztem mind ket felnek igaza van vmilyen szinten.HA le lenne ultetve rombolna a csapatmoralt, de ha leulne, lehet hogy motivalodna.

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#29329 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Drogba írta:ToreAndre abszolút jól látja a dolgot!
Több, mint féléve szar Lampard... 11esei is szarok... Egyszerűen tényleg pihennie kell, szerintem elég nagy önbizalma van, h ezt kibírja:) És nem esik kétségbe...Pihennie kell!
És ha leülne Lamps, talán Ballack is jobban tudna irányítani!Összefoglalót látva a 2ik Drogba helyzet..hmm kicsit magasabbra lövi és gól! a 3ikról meg annyit, h az legalább olyan közel volt a kapuhoz, mint Lamps próbálkozása...
Mondod te aki ketto eve drukkol a CFC-nek a Didi miatt . O sem volt valami nagyon jo az elso evben akkor ot is le kellett volna ultetni ? Te lettel volna az elso aki azt pityeregte volna hogy miert .Lampi az Lampi o Terry utan a szive lelke a csapatnak . Minden jatekosnak van hullamvolgye az ove most jott el . So shut up and be patient about it .

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#29330 Hozzászólás Szerző: Drogba »

ToreAndre abszolút jól látja a dolgot!
Több, mint féléve szar Lampard... 11esei is szarok... Egyszerűen tényleg pihennie kell, szerintem elég nagy önbizalma van, h ezt kibírja:) És nem esik kétségbe...Pihennie kell!
És ha leülne Lamps, talán Ballack is jobban tudna irányítani!Összefoglalót látva a 2ik Drogba helyzet..hmm kicsit magasabbra lövi és gól! a 3ikról meg annyit, h az legalább olyan közel volt a kapuhoz, mint Lamps próbálkozása...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#29331 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Jaja, mostmar nem dobja fol magat, csak lehuzgalja az embereket, meg faltol folyamatosan:)

Majd most meglátjuk a nemzetkozi porondon mit tud.orulnek ha Robben felepulne keddre.

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

#29332 Hozzászólás Szerző: Pethy »

grimrieper írta:
ToreAndre írta:Ez így van. De Lampardnak február óta nem megy. A vébén nagyon leszerepelt. Nekem úgy tűnik nem ad bele mindent, hisz tudja, hogy így is állandó kezdő. Kicsit olyannak tüntök, mintha istensértést követtem volna el azzal, hogy a padra követelem néhány meccsre...
Ő is csak egy játékos, igaz a világ egyik legjobbja. Ettől függetlenül most nem megy neki. És itt nem csak a gólszerzésről meg a tizikről beszélek...

Amúgy szerintem, ahogy Maka és Essien nem tud együtt játszani, Mikey és Franky sem... Kioltják egymás játékát.
Ember a Ballackes Lampi eddig csak 4 meccestt jatszott eggyutt .Majd olyan 20-25 meccs utan mond azt hogy nem tudnak egymassal mit kezdeni.
Igaz, és én Ballacknál javulást veszek észre :wink:

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#29333 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

ToreAndre írta:Ez így van. De Lampardnak február óta nem megy. A vébén nagyon leszerepelt. Nekem úgy tűnik nem ad bele mindent, hisz tudja, hogy így is állandó kezdő. Kicsit olyannak tüntök, mintha istensértést követtem volna el azzal, hogy a padra követelem néhány meccsre...
Ő is csak egy játékos, igaz a világ egyik legjobbja. Ettől függetlenül most nem megy neki. És itt nem csak a gólszerzésről meg a tizikről beszélek...

Amúgy szerintem, ahogy Maka és Essien nem tud együtt játszani, Mikey és Franky sem... Kioltják egymás játékát.
Ember a Ballackes Lampi eddig csak 4 meccestt jatszott eggyutt .Majd olyan 20-25 meccs utan mond azt hogy nem tudnak egymassal mit kezdeni.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29334 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ez így van. De Lampardnak február óta nem megy. A vébén nagyon leszerepelt. Nekem úgy tűnik nem ad bele mindent, hisz tudja, hogy így is állandó kezdő. Kicsit olyannak tüntök, mintha istensértést követtem volna el azzal, hogy a padra követelem néhány meccsre...
Ő is csak egy játékos, igaz a világ egyik legjobbja. Ettől függetlenül most nem megy neki. És itt nem csak a gólszerzésről meg a tizikről beszélek...

Amúgy szerintem, ahogy Maka és Essien nem tud együtt játszani, Mikey és Franky sem... Kioltják egymás játékát.
Only one Di Matteo!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29335 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

én inkább azért hagynám lampit a csapatba mert nem motivációs probléma áll fenn ! nem hinném hogy a tiziket is lezserségből hagyta volna ki ! a padról nem fog formába lendülni ! remélem nem belefásult a cselszibe ! tavaly volt 1 olyan gondolatom hogy franknek lesz e ennél jobb éve vagy innen már csak lefele fog menni visszont ha belegondolok dinonak,gerardnak,vagy éppen henrynek is voltak gyenge hónapjai és csak bizalommal nyerték vissza a formájukat !

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29336 Hozzászólás Szerző: undertow »

na alljunk meg egy szora! lampard kozeppalyas. a kozeppalyasok hatekonysagat nem a golok szamaval merjuk. attol, hogy nem rugdossa a golokat meg lehet jo egy kp. akire ti gondoltok az a csatar.
lehet, hogy lamps most nem termeli a golokat, de annyira nem is jatszik ketsegbeejtoen rosszul. meg mindig kiemelkedoen sok sikeres passza van minden meccsen. ha most megy a panaszkodas a csapat szervezetlensege miatt, akkor mi lenne lamps nelkul? megjobban megkeveredne a taktika. raadasul lampsnak es ballacknak ido kell, hogy osszeszokjanak. ha az egyikuk a padon ul ez nem fog menni.
egyebkent is, ki kerulne a helyere? obi? ugyanmar. maka es essien egyszerre jatszana? akkor meg a negativ taktikan menne a siras.
nalam lampardnak helye van a csapatban. neha le lehetne cserelni, de hogy ne o legyen a kezdo...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29337 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Rúgott már gólt idén... Hány fránya első gólra van szükség??
Only one Di Matteo!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#29338 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

ToreAndre írta:Áááááááááááááá!! Ne legyél már ennyire demagóg!!! Már leírtam:
-imádom Lamps-t
-nem a tartalékok közül hoznék fel a helyére, egy rohadt szót sem ejtettem a tarcsikról

És mégis ki részére lennék elfogult??? Ha Terry, Cech, Coley, Sheva szarul játszana meccsről meccsre, hétről hétre, hónapról hónapra, a padon lenne a helye!! Érted?
Errol csak ennyitt barmennyire is akarod nem fogjak a Lampit a padra ultetni . Csak annak a franya elso golnak kell bemenni es minden rendben van ujra .

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29339 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Áááááááááááááá!! Ne legyél már ennyire demagóg!!! Már leírtam:
-imádom Lamps-t
-nem a tartalékok közül hoznék fel a helyére, egy rohadt szót sem ejtettem a tarcsikról

És mégis ki részére lennék elfogult??? Ha Terry, Cech, Coley, Sheva szarul játszana meccsről meccsre, hétről hétre, hónapról hónapra, a padon lenne a helye!! Érted?
Only one Di Matteo!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#29340 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

ToreAndre írta:Hadd kérdezzek valamit. Ha egy játékos fél éve formán kívül játszik, hol a helye?? A padon nem? Mindegy, hogy Ronaldinho-ról, Lampard-ról, Kriston Attiláról vagy Chuck Norrisról van szó....
Mirol beszelsz ?Az elfogultsagtol nem latsz. Most azt fogod mondani hogy persze az utanpotlasban van nala jobb. Hat elarulok neked egy titkot nincs nala jobb . O meg igy is jobb mint akarmelyik a tarcsiban , vagy a kispadon .

Válasz küldése