Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#28741 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta: ... lehet, hogy lamps most nem termeli a golokat, de annyira nem is jatszik ketsegbeejtoen rosszul. meg mindig kiemelkedoen sok sikeres passza van minden meccsen. ha most megy a panaszkodas a csapat szervezetlensege miatt, akkor mi lenne lamps nelkul? megjobban megkeveredne a taktika. raadasul lampsnak es ballacknak ido kell, hogy osszeszokjanak. ha az egyikuk a padon ul ez nem fog menni.
... neha le lehetne cserelni, de hogy ne o legyen a kezdo...
Nagyjából én is így látom a dolgot. Ha Lampard padozna, lehet, hogy neki jót tenne, de a csapatnak biztos nem.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
szabocsaba
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2006. szeptember 10., vasárnap 20:35
Tartózkodási hely: Budapest

#28742 Hozzászólás Szerző: szabocsaba »

Drogba szenzációs játékos.
Ebben a felállásban az egyik legjobb a világon.
Vannak hibái is, mert egyéniség, nem tökéletes gép.
És még azt ki kell emelni, hogy a küzdenitudása átlagon felüli!!!
Próbáltál már két kézzel lerántani egy csatárt? És te estél össze? :lol:
Kérdezd csak meg Ooijert a Blackburn-ből!!!
Ennyi!
Gondolkozz, mielőtt leírsz valamit!
Thx Guus!

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#28743 Hozzászólás Szerző: Drogba »

grim SZtem ne gyere azzal, h ki mióta Chelsea drukker, mert felőlem egy őskövület is lehetsz, nem nagyon érdekel, sose voltam ellene, h Drogba padozzon, felőlem most is leülhetne, ha a csapat érdeke ezt kívánná. de láthatod, hiába puskázik el jópár helyzetet, azért már 3gólnál tart...
amúgy meg sohasem tartottam értelmesnek a hszaidat..., de ennek ellenére tiszteletben tartom a "véleményed"

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#28744 Hozzászólás Szerző: Bubi »

grimrieper írta:
Drogba írta:ToreAndre abszolút jól látja a dolgot!
Több, mint féléve szar Lampard... 11esei is szarok... Egyszerűen tényleg pihennie kell, szerintem elég nagy önbizalma van, h ezt kibírja:) És nem esik kétségbe...Pihennie kell!
És ha leülne Lamps, talán Ballack is jobban tudna irányítani!Összefoglalót látva a 2ik Drogba helyzet..hmm kicsit magasabbra lövi és gól! a 3ikról meg annyit, h az legalább olyan közel volt a kapuhoz, mint Lamps próbálkozása...
Mondod te aki ketto eve drukkol a CFC-nek a Didi miatt . O sem volt valami nagyon jo az elso evben akkor ot is le kellett volna ultetni ? Te lettel volna az elso aki azt pityeregte volna hogy miert .Lampi az Lampi o Terry utan a szive lelke a csapatnak . Minden jatekosnak van hullamvolgye az ove most jott el . So shut up and be patient about it .
Sztem mind ket felnek igaza van vmilyen szinten.HA le lenne ultetve rombolna a csapatmoralt, de ha leulne, lehet hogy motivalodna.

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#28745 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Drogba írta:ToreAndre abszolút jól látja a dolgot!
Több, mint féléve szar Lampard... 11esei is szarok... Egyszerűen tényleg pihennie kell, szerintem elég nagy önbizalma van, h ezt kibírja:) És nem esik kétségbe...Pihennie kell!
És ha leülne Lamps, talán Ballack is jobban tudna irányítani!Összefoglalót látva a 2ik Drogba helyzet..hmm kicsit magasabbra lövi és gól! a 3ikról meg annyit, h az legalább olyan közel volt a kapuhoz, mint Lamps próbálkozása...
Mondod te aki ketto eve drukkol a CFC-nek a Didi miatt . O sem volt valami nagyon jo az elso evben akkor ot is le kellett volna ultetni ? Te lettel volna az elso aki azt pityeregte volna hogy miert .Lampi az Lampi o Terry utan a szive lelke a csapatnak . Minden jatekosnak van hullamvolgye az ove most jott el . So shut up and be patient about it .

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#28746 Hozzászólás Szerző: Drogba »

ToreAndre abszolút jól látja a dolgot!
Több, mint féléve szar Lampard... 11esei is szarok... Egyszerűen tényleg pihennie kell, szerintem elég nagy önbizalma van, h ezt kibírja:) És nem esik kétségbe...Pihennie kell!
És ha leülne Lamps, talán Ballack is jobban tudna irányítani!Összefoglalót látva a 2ik Drogba helyzet..hmm kicsit magasabbra lövi és gól! a 3ikról meg annyit, h az legalább olyan közel volt a kapuhoz, mint Lamps próbálkozása...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#28747 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Jaja, mostmar nem dobja fol magat, csak lehuzgalja az embereket, meg faltol folyamatosan:)

Majd most meglátjuk a nemzetkozi porondon mit tud.orulnek ha Robben felepulne keddre.

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

#28748 Hozzászólás Szerző: Pethy »

grimrieper írta:
ToreAndre írta:Ez így van. De Lampardnak február óta nem megy. A vébén nagyon leszerepelt. Nekem úgy tűnik nem ad bele mindent, hisz tudja, hogy így is állandó kezdő. Kicsit olyannak tüntök, mintha istensértést követtem volna el azzal, hogy a padra követelem néhány meccsre...
Ő is csak egy játékos, igaz a világ egyik legjobbja. Ettől függetlenül most nem megy neki. És itt nem csak a gólszerzésről meg a tizikről beszélek...

Amúgy szerintem, ahogy Maka és Essien nem tud együtt játszani, Mikey és Franky sem... Kioltják egymás játékát.
Ember a Ballackes Lampi eddig csak 4 meccestt jatszott eggyutt .Majd olyan 20-25 meccs utan mond azt hogy nem tudnak egymassal mit kezdeni.
Igaz, és én Ballacknál javulást veszek észre :wink:

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#28749 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

ToreAndre írta:Ez így van. De Lampardnak február óta nem megy. A vébén nagyon leszerepelt. Nekem úgy tűnik nem ad bele mindent, hisz tudja, hogy így is állandó kezdő. Kicsit olyannak tüntök, mintha istensértést követtem volna el azzal, hogy a padra követelem néhány meccsre...
Ő is csak egy játékos, igaz a világ egyik legjobbja. Ettől függetlenül most nem megy neki. És itt nem csak a gólszerzésről meg a tizikről beszélek...

Amúgy szerintem, ahogy Maka és Essien nem tud együtt játszani, Mikey és Franky sem... Kioltják egymás játékát.
Ember a Ballackes Lampi eddig csak 4 meccestt jatszott eggyutt .Majd olyan 20-25 meccs utan mond azt hogy nem tudnak egymassal mit kezdeni.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#28750 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ez így van. De Lampardnak február óta nem megy. A vébén nagyon leszerepelt. Nekem úgy tűnik nem ad bele mindent, hisz tudja, hogy így is állandó kezdő. Kicsit olyannak tüntök, mintha istensértést követtem volna el azzal, hogy a padra követelem néhány meccsre...
Ő is csak egy játékos, igaz a világ egyik legjobbja. Ettől függetlenül most nem megy neki. És itt nem csak a gólszerzésről meg a tizikről beszélek...

Amúgy szerintem, ahogy Maka és Essien nem tud együtt játszani, Mikey és Franky sem... Kioltják egymás játékát.
Only one Di Matteo!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#28751 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

én inkább azért hagynám lampit a csapatba mert nem motivációs probléma áll fenn ! nem hinném hogy a tiziket is lezserségből hagyta volna ki ! a padról nem fog formába lendülni ! remélem nem belefásult a cselszibe ! tavaly volt 1 olyan gondolatom hogy franknek lesz e ennél jobb éve vagy innen már csak lefele fog menni visszont ha belegondolok dinonak,gerardnak,vagy éppen henrynek is voltak gyenge hónapjai és csak bizalommal nyerték vissza a formájukat !

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#28752 Hozzászólás Szerző: undertow »

na alljunk meg egy szora! lampard kozeppalyas. a kozeppalyasok hatekonysagat nem a golok szamaval merjuk. attol, hogy nem rugdossa a golokat meg lehet jo egy kp. akire ti gondoltok az a csatar.
lehet, hogy lamps most nem termeli a golokat, de annyira nem is jatszik ketsegbeejtoen rosszul. meg mindig kiemelkedoen sok sikeres passza van minden meccsen. ha most megy a panaszkodas a csapat szervezetlensege miatt, akkor mi lenne lamps nelkul? megjobban megkeveredne a taktika. raadasul lampsnak es ballacknak ido kell, hogy osszeszokjanak. ha az egyikuk a padon ul ez nem fog menni.
egyebkent is, ki kerulne a helyere? obi? ugyanmar. maka es essien egyszerre jatszana? akkor meg a negativ taktikan menne a siras.
nalam lampardnak helye van a csapatban. neha le lehetne cserelni, de hogy ne o legyen a kezdo...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#28753 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Rúgott már gólt idén... Hány fránya első gólra van szükség??
Only one Di Matteo!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#28754 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

ToreAndre írta:Áááááááááááááá!! Ne legyél már ennyire demagóg!!! Már leírtam:
-imádom Lamps-t
-nem a tartalékok közül hoznék fel a helyére, egy rohadt szót sem ejtettem a tarcsikról

És mégis ki részére lennék elfogult??? Ha Terry, Cech, Coley, Sheva szarul játszana meccsről meccsre, hétről hétre, hónapról hónapra, a padon lenne a helye!! Érted?
Errol csak ennyitt barmennyire is akarod nem fogjak a Lampit a padra ultetni . Csak annak a franya elso golnak kell bemenni es minden rendben van ujra .

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#28755 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Áááááááááááááá!! Ne legyél már ennyire demagóg!!! Már leírtam:
-imádom Lamps-t
-nem a tartalékok közül hoznék fel a helyére, egy rohadt szót sem ejtettem a tarcsikról

És mégis ki részére lennék elfogult??? Ha Terry, Cech, Coley, Sheva szarul játszana meccsről meccsre, hétről hétre, hónapról hónapra, a padon lenne a helye!! Érted?
Only one Di Matteo!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#28756 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

ToreAndre írta:Hadd kérdezzek valamit. Ha egy játékos fél éve formán kívül játszik, hol a helye?? A padon nem? Mindegy, hogy Ronaldinho-ról, Lampard-ról, Kriston Attiláról vagy Chuck Norrisról van szó....
Mirol beszelsz ?Az elfogultsagtol nem latsz. Most azt fogod mondani hogy persze az utanpotlasban van nala jobb. Hat elarulok neked egy titkot nincs nala jobb . O meg igy is jobb mint akarmelyik a tarcsiban , vagy a kispadon .

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

#28757 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Én a hong kongi tv-n nézztem a meccset, a két riporter végig magyarázott, de Ballack nevét nem lehetet hallani egyszer sem. Az értékelésem:

Cech: jól jött ki a beadásokra illetve az ívelésekre hibája nem volt a gólról nem tehet
Boulahrouz: a védelmi feladatát elláta néha feljött a támadásokhoz olyan P. Ferreira szinten játszott, azaz csinálta a dolgát, de semmi extra
Terry: amit kellett csinálta, a gól inkább védelmi hiba volt nem lehet csak az ő számlájára írni
Carvalho: a vendég gólban benne volt mert felre csúszott a 16 oson belül, de a többi védő is hibázik, mikor 4 védő van egy csatár ellen ne rúgjanak már gólt
Bridge: szokásos remek formáját hozzta úgy ment mint a gép, volt, hogy 4 emberen is átment látszik, hogy hajt akar, hogy legyen helye a kezdőben
Essien: most nem volt olyan pörgös és nem volt annyira motorja a középpályának, de Ballack helyet is neki kellett futni szóval dicsérendő az akarása és a játéka
Lampard: abszolút formán kívül utolsó 4 tizenegyeséből 3 at kihagyott, a lővései a még rögbi kapura sem lennének jók, egyszerűen a kaput nem találja el 10 lővésből és majdhogy nem a stadionból kilővi, ezt nem kellene ennyire erőltettni
Ballack: hát a teljesítménye a nullát alulról surolja, egy jó lővés volt, kicsid érdekes a posztja, mert olyan középpályás ami nem is támad meg nem is védekezik. Legalább az egyiket csinálta volna vagy valami, de a futó mennyisége körülbelül Terry-Carvalho pároséval felelt meg.
SWP: szerintem szürke játékos, semmi extra nincs benne J. Cole és Robben klasszisokkal jobb nála, látszik, hogy akar meg, hogy megy, de nem technikás "toljuk meg a védő mellett aztán menjünk" futó versenyt rendez ha sikerült is lenyomnia 1-2 ember utána megállították vagy nem tudott passzolni. Nem Chelsea szintű játékos. Én örülnék, hogy decemberben távozna.
Drogba: a legagilisabb játékos volt sok helyzete volt, lőhetett volna 3-4 gólt is, de nem sikerült.
Sheva: hát nagyon elbújt a védők mögött nem nagyon kapott használható labdát és szép Bridge ivelést kapott azt illett volna befejelni, de nem ment. Most elég szürke volt.

Kalou: remélem lesz jobb produkciója, a tizenegyest ő csinálta, de a bíró jó szívűsége is kellett
A. Cole: zavarba volt, a védelmet ellátta de semmi extra, ez kevés Bridgehez képest.
Mikel: a labdával sem találkozott kíváncsi vagyok rá, hogy megérte azt a 20 millió eurot, majdnem egy Ronaldinho árában volt és eddig semmit nem láttunk

Hassalbaink nagyon szép gólt lőtt, s utána még az arc izma sem rezent és azt hittem nem adták meg a gólt, de csak úgy állt egy helyben és utána sétált vissza.

Konkluzio:

A csapat nem állt össze elégé, nem lehet túl hangsúlyozni a szélsők hiányát, szerintem visszakell állni a 4-3-3 ra nincs más lehetőség és bizony néhány sztárnak padon is helyet kell foglalnia. Más lehetőség nincs.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#28758 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Kösz Bubi! Örök hála!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#28759 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Wisey írta:
mourinho írta:wisey undertown már linkelt a meccsről. A Videók topikban
OK köszi, kirakom azt is, de most szöveges beszámolóra gondoltam ;)
jah, bocs. Amúgy én is néztem a meccset, de nem tudtam végig, mert megszakadt ezért nem írtam.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#28760 Hozzászólás Szerző: Wisey »

mourinho írta:wisey undertown már linkelt a meccsről. A Videók topikban
OK köszi, kirakom azt is, de most szöveges beszámolóra gondoltam ;)

Válasz küldése