Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#28761 Hozzászólás Szerző: mourinho »

ToreAndre írta:Hadd kérdezzek valamit. Ha egy játékos fél éve formán kívül játszik, hol a helye?? A padon nem? Mindegy, hogy Ronaldinho-ról, Lampard-ról, Kriston Attiláról vagy Chuck Norrisról van szó....
Miköze ehhez Chuck Norrisnak??? Ő nem csinált semmi rosszat :lol: :lol:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#28762 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hadd kérdezzek valamit. Ha egy játékos fél éve formán kívül játszik, hol a helye?? A padon nem? Mindegy, hogy Ronaldinho-ról, Lampard-ról, Kriston Attiláról vagy Chuck Norrisról van szó....
Only one Di Matteo!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#28763 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

ToreAndre írta:Mégis miért vennéd el az önbizalmát, ha padra ültetnéd. Motivált lenne, mert harcolnia kéne a kezdőért. Nyilván 2-3 meccs elmélkedés után újból a világ legjobbjainak egyike lenne....
Szerinted min gondoilkodna ?Eppen most nyilatkozott az ujsagban arrol hogy give me a fu....g break !!!!Es azt hiszem o ennyitt tolunk is megerdemel .

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#28764 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Mégis miért vennéd el az önbizalmát, ha padra ültetnéd. Motivált lenne, mert harcolnia kéne a kezdőért. Nyilván 2-3 meccs elmélkedés után újból a világ legjobbjainak egyike lenne....
Only one Di Matteo!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#28765 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

mourinho írta:
grimrieper írta:
ToreAndre írta:Egy utcalány szót sem ejtettem az utánpótlásról vazze. Állandóan azt mondjátok, hogy két csapatot is kitudnánk állítani. Nos, nem.
Tessék, egy Lampard nélküli felállás:

Cech/Carlo
Boulahrouz, Terry, Carvalho, Bridge
Essien, Makelele, Ballack
Robben, Joe Cole
Shevcsenko

vagy

Cech/Carlo
Boulahrouz, Terry, Carvalho, Bridge
Joe Cole, Essien, Ballack, Robben
Shevcsenko, Drogba

Soroljam még a lehetséges Lampard nélküli felállásokat??
Pubi te hol elsz Joe Cole , es Robben serult.so eleve igy mind a ketto csapatod csak 9 emberbol all .
mondjuk az nem gond. Az első csapatnál Robben helyére berakja Dorgbát , joe coel helyett wright-phillipset.

A második csapatban meg Joe cole helyett wright-phillips ballack ki balra robben helyére pedig makelele vagy obi vagy bárki .



Én nem mondom azt, hogy rakjuk le Lampsot a padra, de jobbat tenne neki . (És nem azért, mert jobban hajtana, mert tuti nem azzal van a baj. ) Pihennie kell és ezt Josénak is meg kellene érteni ha kihagyna 1-2 meccset egyből a régi formájában lenne szerintem.
En nem tudom ,de emlekszem amikor mult evben beteg lett es nem tudott jatszani akkor mindenki a vilag veget varta. Egy ilyen kaliberu jatekossal a leheto legrosszabb az ha elveszed tole azt a maradek onbizalmat is . Persze en nem vagyok egy shrink de ez az en velemenyem .Neki nem kell mas mint az a sok kapufa epphogy melle elkezdjen bemenni es akkor o ujra a regi lesz .

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#28766 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Lampard február óta pocsék. Imádom Franky-t, de ezt be kell látni.

Ok. Íme a Joe Cole, Robben és Lamps nélküli felállások, mind a két taktikából: (A védőket már nem írom le)

Essien, Makelele, Ballack
SWP, Kalou
Sheva

SWP(Geremi), Essien(Makelele), Ballack(Mikel), Kalou (A.Cole)
Sheva, Drogba (Kalou)

José egyszerüen nem meri padra ültetni. Ja, és akkor fogom még picsán rúgni, ha az ilyen jó formában játszó Bridgey-t a padra ülteti Cashley miatt...

Amúgy meg tudnék vitatkozni arról, hogy melyikünk a nagyobb Chelsea fan....
Only one Di Matteo!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#28767 Hozzászólás Szerző: mourinho »

grimrieper írta:
ToreAndre írta:Egy utcalány szót sem ejtettem az utánpótlásról vazze. Állandóan azt mondjátok, hogy két csapatot is kitudnánk állítani. Nos, nem.
Tessék, egy Lampard nélküli felállás:

Cech/Carlo
Boulahrouz, Terry, Carvalho, Bridge
Essien, Makelele, Ballack
Robben, Joe Cole
Shevcsenko

vagy

Cech/Carlo
Boulahrouz, Terry, Carvalho, Bridge
Joe Cole, Essien, Ballack, Robben
Shevcsenko, Drogba

Soroljam még a lehetséges Lampard nélküli felállásokat??
Pubi te hol elsz Joe Cole , es Robben serult.so eleve igy mind a ketto csapatod csak 9 emberbol all .
mondjuk az nem gond. Az első csapatnál Robben helyére berakja Dorgbát , joe coel helyett wright-phillipset.

A második csapatban meg Joe cole helyett wright-phillips ballack ki balra robben helyére pedig makelele vagy obi vagy bárki .



Én nem mondom azt, hogy rakjuk le Lampsot a padra, de jobbat tenne neki . (És nem azért, mert jobban hajtana, mert tuti nem azzal van a baj. ) Pihennie kell és ezt Josénak is meg kellene érteni ha kihagyna 1-2 meccset egyből a régi formájában lenne szerintem.

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#28768 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

ToreAndre írta:Egy utcalány szót sem ejtettem az utánpótlásról vazze. Állandóan azt mondjátok, hogy két csapatot is kitudnánk állítani. Nos, nem.
Tessék, egy Lampard nélküli felállás:

Cech/Carlo
Boulahrouz, Terry, Carvalho, Bridge
Essien, Makelele, Ballack
Robben, Joe Cole
Shevcsenko

vagy

Cech/Carlo
Boulahrouz, Terry, Carvalho, Bridge
Joe Cole, Essien, Ballack, Robben
Shevcsenko, Drogba

Soroljam még a lehetséges Lampard nélküli felállásokat??
Pubi te hol elsz Joe Cole , es Robben serult.so eleve igy mind a ketto csapatod csak 9 emberbol all .

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#28769 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Ertsetek meg jatszottunk 4 meccsett van 9 pont . Nem ertem miert kell rinyazni . Volt 2 max 3 het felkeszules semmi pihenes ,mit akartok ?Ha jobbatt tudsz hivd fel jose mestert es sug meg neki a tutit .Mast nem latok eggyesektol csak a fikazasat a Ballacknak,a Shevanak ,a Drogbanak,stb. Nem vagytok ti egy kicsitt ilyen closet (MU,vagy Pool) szurkolok?Persze tisztelet a kiveteleknek . Lampinak van 3-4 rossz meccse azonnal kispad, adjuk el ,assuk el .Ez a mi csapatunk ezeknek kell szurkolni .ES tudjatok nagyon jol hogy kirol beszelek.Remelem hogy finom voltam es noies .

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#28770 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Egy utcalány szót sem ejtettem az utánpótlásról vazze. Állandóan azt mondjátok, hogy két csapatot is kitudnánk állítani. Nos, nem.
Tessék, egy Lampard nélküli felállás:

Cech/Carlo
Boulahrouz, Terry, Carvalho, Bridge
Essien, Makelele, Ballack
Robben, Joe Cole
Shevcsenko

vagy

Cech/Carlo
Boulahrouz, Terry, Carvalho, Bridge
Joe Cole, Essien, Ballack, Robben
Shevcsenko, Drogba

Soroljam még a lehetséges Lampard nélküli felállásokat??
Only one Di Matteo!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#28771 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

ToreAndre írta:
grimrieper írta:
Drogba írta:Én sajni nem láttam a meccset, de bakker, már múltkor is szar 11est rúgott Lamps, Seva 10* biztosabban lövi a 11est, vagy Drogba, vagy Kalou, de sorolhatnám...
O most rossz passzban van . a legrosszabb amit csinalhatnak vele az hogy leultetik ,vagy elveszik tole a 11 rugasokat .
Hülyeségeket beszélsz! A legjobb, amit tehetnek vele, hogy padra ültetik. A mutatott formája miatt ott a helye.
Egyszerüen nem motivált. Tudja, hogy akármilyen szarul játszik, állandó kezdő. Le kell ültetni a picsába....
Es kit allitasz be helyette a Guddyt o bocs o mar nincs itt .Ez a Lampard meg igy is hasznosabb mint barmelyik az utanpotlasbol .

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#28772 Hozzászólás Szerző: mourinho »

wisey undertown már linkelt a meccsről. A Videók topikban

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#28773 Hozzászólás Szerző: Wisey »

ZenZo írta:Mivel a meccset nem láttam :( , szívesen olvasnék rövidebb-hosszabb összefoglalót, játékosok értékelésével. Előre is köszi!
Én is megköszönném az összefoglalót, és ki is raknám a honlapra mint meccsbeszámoló.

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#28774 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Ricko írta:
ToreAndre írta:
grimrieper írta: O most rossz passzban van . a legrosszabb amit csinalhatnak vele az hogy leultetik ,vagy elveszik tole a 11 rugasokat .
Hülyeségeket beszélsz! A legjobb, amit tehetnek vele, hogy padra ültetik. A mutatott formája miatt ott a helye.
Egyszerüen nem motivált. Tudja, hogy akármilyen szarul játszik, állandó kezdő. Le kell ültetni a picsába....
Ballackot is :!: :!: :!: :twisted:
Ballackot a pad alá kéne ültetni :twisted: :lol:
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#28775 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Véleményem a játékosokrol:
Drogba: Sok kihagyott ziccer ellenére, szerintem megbízhatóan játszott, és lőtt egy gólt.HArcolt a labdákért, ha kellett hátrajott. Egy hetest adnék neki.

Sheva: Harcolt, szokásosan, de semmi extra.Fejelhetett volna egy gólt, elbaltázta: 6

SWP: végre elég jól játszott, habár még mindig sok labdát vesztünk rajta!Jól mozgott a szélen és a 16-os körül eggyaránt.Sok jó passza volt, és elfutásai: 8

Lampard: Szurka, egyszeru, motiválatlan...Padon a helye hogy észheztérjen!
Ki is hagyott egy tizit. 5

Ballack: csiga, sok falt, egy jó rárugás: 5

Essien: Megbízható, kemény, szabályos játék. Kicsit idegbeteg, de eddig még nem volt vele gond:) 7

Kalou: szokásos: 6

Mikel: -

A. Cole: kicsit zavarban volt:) Nehéz dolga lesz ha Bridge ilyen jól játszik... Viszont "első Meccsén" Bridge sem brillírozott. 5

Bridge: kár volt lecserélni, sztem ha így le is cserélték, a meccs embere.
Talán volt egy Gólpassza, de ha az nem az volt, akkor sem von le semmit az érdemeiből.Megbízható, jó játékot mutatott, néha meg is cifrázta egy két csellel. 8,5

Terry: szokásosan megbízható: 7

Carvalho: rengeteget hibázik mostanság. Szerintem nem egy biztos pont, a védelem leggyengébb tagja volt.Viszont sokat fut fől, rengeteget mozog: 5

Kahlid: Róla nem tudok véleményt mondani.Bevallom őszintén hogy nem nagyon figyeltem, de egyszer kétszer amikor nála volt a labda, megbízhatóan passzolt, és fel is futott egy két támadáshoz(!!!). 7

Cech: Megbízható!Egész érdekes volt amikor rárugta a csatárra a labdát, vajon direkt volt avgy el akarta mellette csavarni? :) 7

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#28776 Hozzászólás Szerző: Ricko »

ToreAndre írta:
grimrieper írta:
Drogba írta:Én sajni nem láttam a meccset, de bakker, már múltkor is szar 11est rúgott Lamps, Seva 10* biztosabban lövi a 11est, vagy Drogba, vagy Kalou, de sorolhatnám...
O most rossz passzban van . a legrosszabb amit csinalhatnak vele az hogy leultetik ,vagy elveszik tole a 11 rugasokat .
Hülyeségeket beszélsz! A legjobb, amit tehetnek vele, hogy padra ültetik. A mutatott formája miatt ott a helye.
Egyszerüen nem motivált. Tudja, hogy akármilyen szarul játszik, állandó kezdő. Le kell ültetni a picsába....
Ballackot is :!: :!: :!: :twisted:
Yes, We BLUE!!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#28777 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

grimrieper írta:
Drogba írta:Én sajni nem láttam a meccset, de bakker, már múltkor is szar 11est rúgott Lamps, Seva 10* biztosabban lövi a 11est, vagy Drogba, vagy Kalou, de sorolhatnám...
O most rossz passzban van . a legrosszabb amit csinalhatnak vele az hogy leultetik ,vagy elveszik tole a 11 rugasokat .
Hülyeségeket beszélsz! A legjobb, amit tehetnek vele, hogy padra ültetik. A mutatott formája miatt ott a helye.
Egyszerüen nem motivált. Tudja, hogy akármilyen szarul játszik, állandó kezdő. Le kell ültetni a picsába....
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#28778 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Mivel a meccset nem láttam :( , szívesen olvasnék rövidebb-hosszabb összefoglalót, játékosok értékelésével. Előre is köszi!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#28779 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Drogba írta:Én sajni nem láttam a meccset, de bakker, már múltkor is szar 11est rúgott Lamps, Seva 10* biztosabban lövi a 11est, vagy Drogba, vagy Kalou, de sorolhatnám...
O most rossz passzban van . a legrosszabb amit csinalhatnak vele az hogy leultetik ,vagy elveszik tole a 11 rugasokat .

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#28780 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Bubi írta:
mourinho írta:
Bubi írta: Melyik meccset nezed?VAgy tan jovobe latsz ? :lol:
bazz nem is 3-1??? :lol:

Vagy ti kis késéssel látjátok neten grimrieper látja londonban élőben???!!! :lol:
Szerintem csak benezte:)
Nem, mert nem adtak meg a Drogba masodik goljat . Sorry az izgatasert.

Válasz küldése