Szurkolói foci

Szurkolói találkozók, közös foci, ajándéktárgyak
Üzenet
Szerző
Avatar
Anti
Hozzászólások: 2267
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Szurkolói foci

#341 Hozzászólás Szerző: Anti »

hétvége de/du
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Szurkolói foci

#342 Hozzászólás Szerző: Dani »

Áron, G.Dani és még egy Dani jelezte nekem, hogy nekik a Hétfő/kedd délután/este lenne jó.
Ezt egy excel dokumentumban vezetem, a végén összesítem, hogy kinek mikor jó.
http://www.nemethklima.atw.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Frankie
Tippverseny győztese 2008/09
Tippverseny győztese 2008/09
Hozzászólások: 516
Csatlakozott: 2008. május 8., csütörtök 23:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: nincs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói foci

#343 Hozzászólás Szerző: Frankie »

Hétvégén esetleg péntek délután.
Super Frankie * Chelsea FC * Hungary * England

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Találkozók, szurkolói foci

#344 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Nekem a legjobb az péntek délután/este lenne :)

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Találkozók, szurkolói foci

#345 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Hétfő, kedd, péntek nekem tökéletes.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Találkozók, szurkolói foci

#346 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Nekem hétköznap este kedd/csüt/péntek közül valamelyik.
Illetve havonta egyszer a hétvégét (délelőtt) is be tudom vállalni.

Avatar
Cudicini
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: 2008. június 11., szerda 15:49
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Crespo
Tartózkodási hely: Budapest XIV

Re: Találkozók, szurkolói foci

#347 Hozzászólás Szerző: Cudicini »

kdako írta:Mivel össze-vissza dolgozom, ezért konkrét időpontot nem írok le, de amikorra megbeszélitek, megpróbálok ott lenni.
Csatlakozom az előttem szólóhoz...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Találkozók, szurkolói foci

#348 Hozzászólás Szerző: kdako »

Mivel össze-vissza dolgozom, ezért konkrét időpontot nem írok le, de amikorra megbeszélitek, megpróbálok ott lenni.
GO BLUES!

ahammm
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2009. szeptember 1., kedd 20:51

Re: Találkozók, szurkolói foci

#349 Hozzászólás Szerző: ahammm »

(próbáltam úgy írni, h ne kelljen törölni, de ha mégis megteszed kedves XY, akkor plz küldd el az illetőnek priviben, thx)

KEDVES SHINE!

"...talán azért mert Ancelotti magasról..."
ez már nem ironikus, csak simán értelmetlen
"Próbálj leszakadni a témáról, mert az lesz a vége, hogy nem lesz már sok meccsed ebben a csapatban. (Talán abban az esetben, ha megszervezed magadnak a csapatodat.) Eddig sem volt sok közöd ehhez a team-hez, valószínűleg a jövőben sem lesz."
"Az előző Angol Tornára nevezte Ancelotti Van Aanholt-ot, de ő sajnos igazolatlanul hiányzott. /a csapatból mondjuk annyira nem/"
nem is ismersz engem, sugárzik belőled az ellenszenv, lekezelő vagy. pont annyi közöm van a team-hez, h voltam pár tornán, se több, se kevesebb. ameikről hiányoztam, nem önszántamból, lustaságból tettem. úgy sértegetsz, mint ahogy azt sok ~12 éves teszi egyes közkedvelt sportfórumokon. (tudom h nem vagy már gyerek, ebbe nem kell belemenned)
Állítólag tudtatok a 25-i dátumról. Nem rémlik, hogy bárkinél aggódtatok volna, hogy mikor lesz a találkozó...
Nem, nem tudtunk róla, ez ilyen egyszerű. Mivel eddig mindig kaptunk infókat, hát nem sírtunk.
...A szurker csapat egyik Ancelotti-ja ... mondta neki, hogy most nem számítunk rátok, mert a létszám full.
Van ilyen. Ez korrekt, de lehet szólni erről. De ez a vita már nem erről szól, hanem a reakciókról.
Alapvetően elfogyott a türelmem ezzel a témakörrel kapcsolatban. Az Angol Torna után meglátjuk, hogy hogyan tovább...
És ha lövök egy gólt akkor kapok egy mosolyt Tőled? na hagyjuk már... szerettem a Cfc focikat, de ezek után skippelem a bulit (és akkor erre most írj vmi hatásos oltást, mert feldobtam a labdát)


NA SZEVASZTOK

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Találkozók, szurkolói foci

#350 Hozzászólás Szerző: Dani »

Ne feledjétek, direkt 4 válaszlehetőséget adtam meg!
http://www.nemethklima.atw.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Találkozók, szurkolói foci

#351 Hozzászólás Szerző: Dani »

Nekem is a hétfő-csütörtök délután/este lenne jó...
majd egy 15-20 válasz után csinálok egy táblázatot, hogy átlássam kinek mikor jó.
http://www.nemethklima.atw.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Balazska7
Hozzászólások: 510
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 20:45
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Szigetvár
Kapcsolat:

Re: Találkozók, szurkolói foci

#352 Hozzászólás Szerző: Balazska7 »

Nekem főleg a hétfő-csütörtök délután/este lenne jó.
Blue is the colour, football is the game...

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Találkozók, szurkolói foci

#353 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Dani írta:Elkészítettem egy gyors szavazást!
Kérem aki szavaz, az ne csak "klikkeljen" hanem személyesen is írja le, hogy neki mikor lenne jó!
Péntek délután/este
Hétvégén reggel/délelőtt, délután/este

(bár ez alkalomtól is függ, szóval nem azt jeleni, hogy minden egyes hétvégén jó, de ilyenkor van rá jó esély)
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Találkozók, szurkolói foci

#354 Hozzászólás Szerző: Dani »

Elkészítettem egy gyors szavazást!
Kérem aki szavaz, az ne csak "klikkeljen" hanem személyesen is írja le, hogy neki mikor lenne jó!
http://www.nemethklima.atw.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Balazska7
Hozzászólások: 510
Csatlakozott: 2006. május 5., péntek 20:45
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Szigetvár
Kapcsolat:

Re: Szurkolói foci

#355 Hozzászólás Szerző: Balazska7 »

Dani írta:A másik gondolatom: mi lenne a véleményetek, ha a közös focikat, vagy netán az Arsenal, Rangers vagy valamelyik csapattal történő barátságos mérkőzéseket - vagy egymás között nem a hétvégékre tennénk, hanem kijelölünk egy hétközi napot és egy "közvélemény kutatást" követően, hogy kinek melyik nap lenne a jó kijelölnénk egyet, amikor rendszeresen két vagy három hetente játszanánk egy másik csapattal vagy egymás között.
Ezt nagyon nagyon támogatom. Hétközben vagyok csak Pesten így legalább el tudnék menni egyszer megpróbálkozni. Ha ilyen edzőmeccsek nem is, de 1-2 egymás közti foci lehetne (10 emberrel már elmegy).

Ja és ugyanúgy lehetne BL vagy hétközi bajnoki napján foci mondjuk 18-20 között valamikor aztán közös meccsnézés utána valahol.

Új gondolat: akár létre lehetne hozni egy googlegroupsos levlistát, amire mindenki feliratkozhat akit érdekel a chelsea-s szurkolói foci, és így mindenki értesülne mindenről, és lehetne csapatot szervezni (és sztem gyorsabban visszaírnának, mert manapság mailt az ember naponta akár többször is néz)
Blue is the colour, football is the game...

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Szurkolói foci

#356 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Havi 1-2 edzőmeccs bevállalható, de 1 mindenképpen kellene. Először talán lőjük be a havi 1-et, és ha lenne igény, lehetne gyakrabban. Létszámtól függően lehetne csak közös foci, vagy ellenfél ellen. (Arsenal vagy Rangers ideális ellenfél lenne.)

A hétköznap/hétvége érdekes kérdés, szerintem kb ugyanannyian nem érnek rá hétvégén mint hétköznap. De kérdezzünk körbe, hátha van olyan nap, ami a többségnek megfelel.
Azzal mondjuk számolni kell, hogy hétköznap 17-22 között gyakorlatilag minden műfüves kispálya foglalt, bajnokságok miatt. De szóljatok ha tudtok szabad helyet valahol.

A szervezésbe nem szólok bele, de az zavaró lehet hogy 3-4 ember is megkapja a focitornás infókat a szervezőktől. Nevezzünk ki egyvalakit (Dani), és legyen ő az egyetlen kontakt, utána meg majd ő házon belül egyeztessen Tibivel vagy Shine-al ha kell.

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Re: Szurkolói foci

#357 Hozzászólás Szerző: Dani »

A Szurkolói és Brit tornák szervezését továbbra is vállalom, de mivel nagyon sűrün vagyok az ország másik végében hétvégente, így a közös focik szervezésést rábíznám Tibire vagy Shinera, vagy épp aki elvállalja az ezzel járó procedúrát. Általában 3-an 4-en szoktunk kapni a HBFC srácoktól infót a a különböző tornákról. Nem egyszer fordult már elő, hogy egyszerre ketten vagy hárman is visszajeleztünk, hogy megy a csapat és így utólag kellett megmagyaráznom a szervezőknek, hogy a három visszajelzés egy ugyan azon csapattól van. Bár szerintem mára már mind a 4 Chelsea-s mail címet ismerik és tudják, hogy egy caspatban vagyunk, de arra kérem (ha jól tudom Balázs, Tibi, Shine-t) is értesítik ilyenkor, hogy ne jelezzetek vissza nekik, mert csak kavarodás lesz belőle. Ha valamiért nem tudom elvállalni a szervezést, akkor azonnal szólok valamelyikőtöknek, ahogy eddig is. A csapatot továbbra is szeretném én öszeállítani (amennyiben én szervezem az aktuális tornára a csapatot), ahogy eddig is. Jelenleg megvan a bő keret a tornákra, de bármikor előfordulhat, hogy betegség vagy egyéb indok miatt megcasppan a létszám, és így szükség lesz olyan emberekre, akik amúgy nem állandó résztvevői a tornákra. Azt szeretném kérni, ha ilyen előfordul, az érintettek ne gőgösködjenek és mondják azt, hogy ha idág nem kellettem, most sem megyek, mert ez nem jó hozzá állás (még nem volt ilyen, csak előre szólok). Nem lehet mindenki a csapat tagja, de azt sem állítom, hogy a csapat hónapokig, évekig ugyan abból a 15-20 emberből fog állni.

A másik gondolatom: mi lenne a véleményetek, ha a közös focikat, vagy netán az Arsenal, Rangers vagy valamelyik csapattal történő barátságos mérkőzéseket - vagy egymás között nem a hétvégékre tennénk, hanem kijelölünk egy hétközi napot és egy "közvélemény kutatást" követően, hogy kinek melyik nap lenne a jó kijelölnénk egyet, amikor rendszeresen két vagy három hetente játszanánk egy másik csapattal vagy egymás között. Én egy délutáni-esti időpontra gondoltam, így sem a munka sem pedig a tanulást nem befolyásolná, így a hétvégék maradhatnának a családnak, tanulásnak stb. Amennyiben erre lenne igény, ennek a lebonyolítsát vállalom!
Tudom, hogy próbáltunk már hétközi focit, de az egyrészt egy állandó torna volt, kemény ellenfelekkel, viszonylag távol (legalábbis nekem biztos) és heti két alkalommal, állandóan!
Ez esetben nem heti 2 alkalom lenne, hanem mondjuk havi két alkalom. Azt hiszem ez sem időben sem anyagilag nem lenne megterhelő és a focizni szándékozó ~30-40 emberből, ha csak 5-10 ráérne havonta 1-2 alkalommal már játszhatnánk is vagy egymás között vagy ellenféllel. Ez nyílván létszám függő is. Ha vizsgaidőszak van, vagy egyéb kollektiv létszámcsökkentő időszak, nincs kötelezettség, áttehetnénk másik hétre. De ehhez szükség van arra, hogy a kiküldött e-mailekre ne 4-5 napon túl válaszoljatok, hanem lehetőleg 1-2 napon belül. Ez is egy nagy probléma nálunk a focik szervezésekor. (Ahogy most is). Mivel most külön lettek választva a témák, így jobban lehetne szervezni itt a topicban is ezen focik szervezését természetesen az e-mailes körlevelek mellett, így folyamatosan mindenki látná az aktuális létszámot és időpontot, nem csak az e-mail fiókjában.
Kinek mi a véleménye?
http://www.nemethklima.atw.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Szurkolói foci

#358 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Egykori csapatszervezőként pár gondolat, remélem nem lesz belőle sértődés ;)
Mivel sok embert érdekel a szurkolói foci, azért írok publikus fórumra.

Aki nincs benne a tornákra beválogatott 10-20 fős keretben, tényleg nem tud semmit a közös focikról. Időnként a fórumon is megjelenik a következő torna időpontja, de néha csak utólag derül ki, hogy épp volt valami.

Edzőmeccsek és egymás közti focik alig vannak. Idén volt egy augusztusi közös foci, és nagyjából ennyi. Edzőmeccsünk más szurkolói csapat ellen nem volt. (Volt még egy beugró jelenésünk a "Chelseafanatics találkozón", de az az utolsó pillanatban derült ki, és épp csak egy csapatnyi embert érintett.)
Tehát hiába mondjuk, hogy nyitva az ajtó mindenki előtt, senki sem szervez közös focikat / edzőmeccseket.

Röviden a kérés: aki most épp foglalkozik a csapat szervezésével (Dani/Tibi/Shine), gondoljon azokra is, akik szívesen játszanának, de esélyük sincs bizonyítani. Nem beszélve arról, hogy egyszerűen csak jó buli focizni egyet közösen.
Volt aki felajánlotta segítségét, de szerintem felesleges és zavaró ha 4-5 ember szervezi a focikat. Legyen 1-2 ember, de azok aktívak legyenek.

Avatar
Frankie
Tippverseny győztese 2008/09
Tippverseny győztese 2008/09
Hozzászólások: 516
Csatlakozott: 2008. május 8., csütörtök 23:36
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: nincs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szurkolói foci

#359 Hozzászólás Szerző: Frankie »

mikor lesz legközelebb valami közös foci?
Super Frankie * Chelsea FC * Hungary * England

gekko5
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2010. január 14., csütörtök 20:15
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Szurkolói foci

#360 Hozzászólás Szerző: gekko5 »

kdako írta:
gekko5 írta: Én nem az ő vitájukba szóltam bele, hanem 1 tényt közöltem, de látom az igazság fáj. Ez olyan, mint volt a kommunista időkben, amiről nem akarták, hogy tudjon a nép eltüntették. :wink:
Igen, esténként Lenin-összest forgatunk...:)
A témához: 20as keret egy szurkolói focicsapatnál szerintem elegendő, ha rájuk rendszeresen lehet számítani. Shine - és még páran - komolyan veszi ezt az egészet, teljesen megértem, nem jó úgy elindul a tornákon, hogy állandóan megverik a csapatot. ennek hatására sikerült elérni, hogy összeért a társaság, és egyre jobb eredményeket ér el.
Csak 1 hasonlat volt :). Amugy meg megértem, én is mennék veletek focizni, ha közelebb laknék. Bocsi a szókimondásomért talán majd kinövöm :D

Válasz küldése